Навигация
Реклама
Реклама

Сніг і погода на гірськолижних курортах

Погода знову не радує гірськолижників і сноубордистів в Європі. Минулі в Австрії дощі знову не поліпшили стан трас. На щастя, на початку цього тижня температура повітря знизилася і пішов сніг, так що ситуація поступово виправляється. У Франції також йде дощ зі снігом, на багатьох курортах погана видимість. У Швейцарії на верхніх трасах і високих курортах сніг хороший, внизу - занадто сиро. В Італії дощів не було, але вони очікуються на цього тижня. В Андоррі очікується хмарна погода, можливо піде сніг. Відмінне катання - в Норвегії та Швеції. Снігопади очікуються і в Болгарії. У п'ятницю на австрійських курортах йшов дощ, і сніг з багатьох трас частково змило. Однак пізніше похолодало і дощ перейшов у сніг.
На високих курортах та льодовиках у вихідні пройшов невеликий снігопад. Сьогодні і до кінця тижня очікується продложеніе снігопадів - в Тіролі до 20 см, на півдні Східного Тіролю - до 50 см. Найбільша кількість снігу випало в Капруне (25/152 см) - там додалося понад 10 см. Дощ зі снігом переходить у мокрий сніг пройшов на багатьох гірськолижних курортах Франції, внизу в п'ятницю майже скрізь був дощ, у суботу погода покращилася. В Шамоні (10/200 см) додалося 5 см свіжого снігу. Чуть-чуть присипало траси на курортах Флен (10/185 см), Ле каррозіі (0/20 см) і Ле Контаміна (0/80 см). У Парадіскі (Ля Плань - Лез Арк), Тіні і Вальд Ізере також додалося трохи снігу. Не стільки радісно в Порт-дю-Солей: через тепла випав сніг підтанув, в Морзіне можна з'їхати вниз до курорту, у Авориазе (30/70 см) в п'ятницю йшов долждь.
Очікувався в вихідні рясний снігопад не порадував жителів і туристів в Швейцарії: лише деякі крорти дочекалися свіжого снігу. Більше за інших пощастило льодовику над Гштаад (0/158 см) і Ле Дьяблере (5/158 см), де випало 9 см снігу. Невеликий снігопад злегка поліпшив стан трас в Шампері (10/50 см), але вниз до курорту з'їхати неможливо. Додалося снігу в Анзері (10/100 см), але, як і в Шампері нижні траси залишаються закритими. Найкраще катання як і раніше на високих курортах: в Вербье (5/80 см), Церматте (32/184 см) і Саас-Фе (36/172 см) - на всіх трьох можна повернутися назад до готелів, сніг зберігається в хорошому стані, особливо нагорі. Італія На італійських курортах як і раніше немає свіжого снігу, але температура повітря впала, хмарно, можливо, незабаром варто чекати снігопадів.
Зрештою в Андорру прибутку хмари і там йде сніг, всі курорти повідомляють про снігопади. Ще одна хороша новина - у Андоррі похолодало, є можливість включити снігові гармати. НА всіх курортах ситуація в цілому змінилася не кардинально, штучний сніг кілька ущільнився. В Сольдеу (20/20 см), як і в інших місцях, краще катання в першій половині дня, далі траси кілька розкисають. Норвегія / Швеція. Подальші снігопади поліпшили і без того хороший стан трас в Скандинавії. У неділю в Ліллехаммері (90/90 см) додалося 30 см свіжого снігу. Сонячно, працюють 12 підйомників - відмінна можливість насолоджуватися катанням і цілиною. У Трісіль (60/70 см) випало 15 см снігу, там так само добре.
Сьогодні на курортах Болгарії, зокрема в Банско (30/40 см) і Боровця (10/20 см) чекають снігопаду, який повинен продовжитися і в середу. У Пампорово (2/6 см) снігу вкрай мало, траси жорсткі, відкриті 2 траси. На жаль, в найближчі дні снігу на цьому курорті не буде. Росія У Червоній Поляні хороша погода, на 4-й черги і поза трасами - від 250 до 350 см снігу, проте канатні дороги поки закриті. У Приельбруссі 22 січня відбувся снігопад, який приніс до 30 см снігу на позначці 3000 м. Кращий в цьому сезоні сніг, легкий і швидкий. Погода знову не радує гірськолижників і сноубордистів в Європі Версія для друку

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.