Навигация
Реклама
Реклама

Sport Hotel Hermitage & Spa 5 * • Soldeu • Andorra

  1. ГОТЕЛЬ
  2. ГАСТРОНОМІЯ
  3. ВИРОБНИЧІ НАРАДИ
  4. SPORT WELLNESS MOUNTAIN SPA

Єдина готель в Андора з категорією 5 *, розташована біля підніжжя Гранваліра.
Виникає нова ідея п'ятизіркового готелю: на висоті 1.850 метрів справжньої природи і привілейованого усамітнення практикувати гірські види спорту взимку і влітку.
Що знаходиться в селищі Солдеу, в серце Андори, Sport Hotel Hermitage & Spa 5 * - це єдиний п'ятизірковий готель, розташований біля порога лижної бази Гранваліра.


ГОТЕЛЬ

Вишуканий смак супроводжує кожен наш крок на шляху створення унікальної атмосфери, вдохновляемая гармонійним уживання традиційного і авангардного в дизайні і комфорті ...

ще ще

ГАСТРОНОМІЯ

Готель оновлює свої гастрономічні пропозиції з рук знаменитих шеф-кухарів Нанду Хубані і Карлес ГАИГ. Кулінарні пропозиції здійсняться в ресторанах готелю і в ресторані "Sol i Neu Club Hermitage".

ще ще

ВИРОБНИЧІ НАРАДИ

Перетворіть виробничі зборів своєї фірми. Зростання уровеня нашого обладнання разом з професіоналізмом персоналу, розширення асортименту додаткових послуг - все це гарантує ідеальне місце для отримання продуктів їх праці.

ще ще

SPORT WELLNESS MOUNTAIN SPA

Оснащення готелю повинен доповнити багатющий SPA в 5.000 м2 розташоване на п'яти ексклюзивно оформлених поверхах, оснащених найновішим обладнанням від SPA в Андора і в Європі. Прямий доступ прямо з номерів. Доступ в водний Маршрут гідротерапії можливий для дорослих і молодих людей з 13 років.

ще

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.