Навигация
Реклама
Реклама

Жирона - Андорра: як дістатися

На цікавить наших читачів питання «Жирона - Андорра: як дістатися» відповідає редакція сайту «В Отпуск.ру» Питання:

Збираємося в самостійний тур по Європі, плануємо зробити прямий переїзд Жирона - Андорра, підкажіть, як бюджетно і при цьому швидко дістатися?

29.09.2018 Санна


Відповідає редакція сайту «В Отпуск.ру»

ру»

Складаючи маршрут самостійної подорожі, туристи цікавляться, чи є пряме транспортне сполучення у напрямку Жирона - Андорра , І як дістатися швидше.

На жаль прямих авіарейсів, автобусів і поїздів з Жирони до Андорри немає, тому що князівство не має власним аеропортом і вокзалами. Всі повідомлення на цьому маршруті здійснюється з пересадками в Барселоні або Манресі або на автомобілях. Щоб дістатися до Андорри, можна вибрати один з наведених нижче варіантів.

На вокзалі Жирони сідайте на автобус до Барселони від перевізника Ouibus, який випливає з Ліона або на прямий рейс через Манресу. Виходьте через півтори години на зупинці "Барселона Сіті-Центр" або на вокзалі у Манресі, переходите на автобус в Андорру (відправлення з аеропорту Барселони або вокзалу Манреси). Сумарна вартість поїздки Жирона - Андорра - близько 50 євро, загальний час в дорозі - 5-6 годин.

Також можна доїхати до Андорри через станцію "Барселона Сантс", а далі продовжити подорож на автобусі. Така поїздка обійдеться в 35-80 євро і займе 5 годин і більше.

Рекомендуємо перед поїздкою звірити розклад всього транспорту, яким збираєтеся скористатися.

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.