Навигация
Реклама
Реклама

ТОП найкорисніших мобільних додатків для туристів - Афіша - Прокладуть маршрут по місту, підкажуть місце в літаку, розкажуть про горах і флорі | СЬОГОДНІ

  1. ТОП найкорисніших мобільних додатків для туристів Flightradar24. Відображає на карті переміщення...
  2. ТОП найкорисніших мобільних додатків для туристів
  3. ТОП найкорисніших мобільних додатків для туристів
  4. ТОП найкорисніших мобільних додатків для туристів
  5. ТОП найкорисніших мобільних додатків для туристів
  6. ТОП найкорисніших мобільних додатків для туристів

ТОП найкорисніших мобільних додатків для туристів

Flightradar24. Відображає на карті переміщення авіалайнерів.

Пошарпані паперові путівники, розмовники та словники остаточно капітулювали перед IT-технологіями. Вся необхідна мандрівникові інформація перекочувала в інтернет і на електронні пристрої. Сьогодні налічується сотні створених спеціально для туристів додатків: вони допоможуть спланувати поїздку, зорієнтуватися на місці, виручать при виникненні якихось нештатних ситуацій.

Гіди І КАРТИ: НА ЗМІНУ ПАПЕРІ

Завдяки цим програмам не потрібно носити стоси карт і товсті "цеглини" путівників.

LONELY PLANET. Англомовний гід, який став культовим для декількох поколінь мандрівників. Ще років 10 тому для кожної країни випускався регулярно оновлюваний томик. Зараз можна безкоштовно закачати одне єдине додаток Guides з описом півсотні великих міст. Крім путівників, можна скачати цілу купу додатків під маркою Lonely Planet - дитячі атласи, журнал, розмовники та т. Д. Правда, не всі безкоштовні. Діапазон цін $ 1-20. Підходить для Android і IoS.

2GIS. Безкоштовний набір офлайн-карт, навігатор по містах і довідник з контактами, який можна встановити на гаджети з Android і IoS. Є російсько- та україномовні версії інтерфейсу. Одна з вигод 2GIS - карти представлені як в двовимірному, так і в режимі 3D. Такий підхід дозволяє відразу знайти об'єкт, якщо користувач виявився десь поруч. Додаток пропонує інформацію про Київ, Дніпрі, Одесі, Харкові, Донецьку (а також про областях цих міст). Що стосується закордону, представлені міста Чехії, Італії, ОАЕ , РФ, Кіпру.

Doroga.mobile. Путівник по Україні для ОС Android. Одна з найбільш детальних баз туристичних об'єктів (понад 12 тис.): Пам'ятки, готелі, заклади громадського харчування. Оболонка програми (містить офлайн-карту, але без бази об'єктів) скачується безкоштовно. Щоб наповнити карту змістом, потрібно купити базу об'єктів (69 грн). Вона оновлюється щодня.

АВІАПЕРЕЛЬОТИ: стежити за РЕЙСОМ І ВИБИРАЄМО КРІСЛО

Авіація - одна з найбільш високотехнологічних галузей. Тому вона є благодатним грунтом для створення додатків, що допомагають пасажиру на всіх стадіях подорожі.

Flightradar24. Додаток цікаво скоріше не самому мандрівникові, а тим, хто хотів би відстежувати його переміщення на літаках. Flightradar24 - веб-сервіс, який представляє на карті положення летять літаків. Якщо бути зовсім точним, то не всі повітряні судна можна відстежити. Але це вже технічні моменти. У переважній більшості випадків потрібний лайнер відшукується і відстежується. Додаток англомовне.

Отже, задавши номер рейсу, можна отримати наступні дані: тип літака і часто навіть його фото, бортовий номер і належність до авіакомпанії, аеропорт відправлення / посадки, висоту і швидкість, географічні координати. І саме для нас корисне - можна побачити положення цього борта на карті. Тривалість безкоштовного сеансу на сервісі - 30 хвилин. Потім слід пропозицію платної підписки без обмежень. Однак можна після перезавантаження сторінки відкрити новий сеанс. Для мобільних пристроїв доступні безкоштовна і платна версії ($ 4). Втім, на маленьких екранах користуватися Flightradar24 незручно. Підходить для Android і iOS.

SeatGuru. По суті - база даних авіакомпаній, що містить плани салонів лайнерів і переліки послуг на борту. Для чого це потрібно знати? При купівлі та реєстрації через інтернет є можливість зарезервувати певну крісло в салоні. Наприклад, хтось любить сидіти біля вікна, а кому-то комфортніше біля проходу. А якщо політ триває понад дві години, то краще вибрати крісло, де більше простору для ніг. Найзручніші місця SeatGuru зазначає зеленим, хороші - жовтим, менш комфортні - червоним. Також на схемі позначені телевізійні екрани в салоні і туалети. Додаток безкоштовне, але тільки з англомовним інтерфейсом.

ПІДКАЗКИ: НА ВИПАДОК БІДИ

У подорожі може трапитися все що завгодно. Тому додатки, які допомагають зберегти здоров'я або вирішити якісь не дуже серйозні проблеми, ніколи не будуть зайвими на вашому смартфоні або планшеті.

Wolfram Sun Exposure. Надмірне перебування на сонці однозначно не вітається медиками. Додаток Wolfram Sun Exposure (для Android і iOS) допоможе визначити кількість часу, які людина може провести на сонці - в залежності від типу шкіри, часу доби, місцезнаходження та ступеня захисту крему для засмаги. А також розрахує оптимальну тривалість процесу засмаги. Вартість - $ 1. Підходить для всіх операційних систем.

Підходить для всіх операційних систем

Чи не обгорить. Гаджет розрахує час сонячних ванн.

Термін придатності. У дорожню аптечку ви рідко кладете цілу упаковку ліки. Найчастіше - пластинку з пігулками. Значить, інструкція до нього напевно залишиться вдома, в упаковці. Але якби будь-який ПП в поїздці, і без правильного дозування ліків уже не обійтися. Але якщо ви закачали в смартфон безкоштовний додаток "Аптечка" (для Android), то ситуація помітно полегшується. Додаток містить понад 6000 інструкцій до препаратів.

Аптечка. Як приймати пігулки.

ПЕРША ДОПОМОГА. Навіть якщо ви вмієте робити штучне дихання і непрямий масаж серця, це не означає, що готові до будь-якого ПП. Тому безкоштовний додаток-довідник (для Android) з надання першої медичної допомоги обов'язково повинно бути в смартфоні завбачливого мандрівника. Воно включає в себе наступні розділи: загальні принципи надання першої допомоги; перша медична допомога при різних травмах і каліцтва; довідник телефонів екстрених служб багатьох країн; правила транспортування постраждалих.

КОРИСНІ МЕЛОЧИ: ВАЛЮТА, БЕЗКОШТОВНА ЗВ'ЯЗОК І WC

Комфорт в подорож залежить від безлічі дрібниць - щоб, наприклад, не обманули при обміні валюти або була можливість вчасно зв'язатися з будинком.

XE Currency. Популярний конвертор валют. Працює практично з усіма національними грошовими одиницями. Користувачеві доступні, крім курсу, коректне назву валюти, неформальні "клички", символи-позначення, найменування банкнот і монет. Для мобільних пристроїв на різних операційних системах доступні безкоштовна і платна версії ($ 2,8).

Wi-Fi Map. Досить докладна безкоштовна карта точок доступу Wi-Fi по всьому світу. Може працювати в режимі офлайн. Додаток відображає всі доступні Wi-Fi точки в радіусі кілометра від вашого поточного розташування. Найважливіша особливість програми - воно повідомить і пароль доступу до Wi-Fi, якщо такий вимагається. Справа в тому, що Wi-Fi Map - це, скоріше, соціальна мережа, де кожен бажаючий відзначає на карті місце з бездротовим доступом, пароль до точки і коментар.

Sit or Squat. "Що потрібно людині для щастя? Побачити туалет і добігти до нього", - сказав відомий сатирик. Безкоштовний додаток Sit or Squat допоможе знайти найближчий громадський туалет (їх в базі близько 100 тисяч) в незнайомому місті. Крім того, додаток дозволяє побачити фото відхожого місця, а після відправлення природних потреб поставити оцінку туалету: якщо сподобався, ставиться Sit (сидячи, з комфортом), якщо немає - використовується мітка Squat (навпочіпки). Сервіс також пропонує і іншу корисну інформацію: можливість переодягнутися, наявність пеленального столу або душа. З недоліків програми - незручний (до того ж тільки англомовний) інтерфейс, слабка база даних для міст пострадянських держав. Аналогічне додаток - ToiletFinder.

Аналогічне додаток - ToiletFinder

Делікатна тема. Особливе додаток допоможе знайти відхоже місце.

ДЛЯ ОСОБЛИВО ДОПИТЛИВИХ

PEAK FINDER ALPS. Цікава програма, яка стане в нагоді гірськолижникам. Погодьтеся: відпочиваючи де-небудь в кафе, на верхній станції підйомника в околицях Зельдена, ви навряд чи зможете визначити, що перед вами гора Гайслахкегель - один з найвищих піків Тіролю. Навіть знаменитий Маттерхорн не всі відрізнять на тлі оточуючих піків. А за допомогою PeakFinder Alps завдання спрощується багаторазово. Програма надасть користувачеві кругові панорамні схеми оточуючих його хребтів із зазначенням вершин (PeakFinder пізнає 25 тис. З них). Її особливості - зображення ландшафтів в діапазоні до 300 км; масштабування і повільна прокрутка; робота з гірськими регіонами на території Франції, Італії, Німеччини, Словенії та інші; можливість роботи в офлайні. Єдиний недолік програми - його ціна ($ 35).

Pl @ ntNet. Безкоштовний додаток розпізнає зображене на фото рослина по квітці, листу, стебла або плоду. У Західній Європі Pl @ ntNet визначає 6,1 тис. Рослин. Останнім часом додаток навчилося ідентифікувати флору островів і узбереж Індійського океану та Південної Америки.

Гори. За допомогою смартфона можна дізнатися назву кожної вершини.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

джерело: сьогодні

ТОП найкорисніших мобільних додатків для туристів

Flightradar24. Відображає на карті переміщення авіалайнерів.

Пошарпані паперові путівники, розмовники та словники остаточно капітулювали перед IT-технологіями. Вся необхідна мандрівникові інформація перекочувала в інтернет і на електронні пристрої. Сьогодні налічується сотні створених спеціально для туристів додатків: вони допоможуть спланувати поїздку, зорієнтуватися на місці, виручать при виникненні якихось нештатних ситуацій.

Гіди І КАРТИ: НА ЗМІНУ ПАПЕРІ

Завдяки цим програмам не потрібно носити стоси карт і товсті "цеглини" путівників.

LONELY PLANET. Англомовний гід, який став культовим для декількох поколінь мандрівників. Ще років 10 тому для кожної країни випускався регулярно оновлюваний томик. Зараз можна безкоштовно закачати одне єдине додаток Guides з описом півсотні великих міст. Крім путівників, можна скачати цілу купу додатків під маркою Lonely Planet - дитячі атласи, журнал, розмовники та т. Д. Правда, не всі безкоштовні. Діапазон цін $ 1-20. Підходить для Android і IoS.

2GIS. Безкоштовний набір офлайн-карт, навігатор по містах і довідник з контактами, який можна встановити на гаджети з Android і IoS. Є російсько- та україномовні версії інтерфейсу. Одна з вигод 2GIS - карти представлені як в двовимірному, так і в режимі 3D. Такий підхід дозволяє відразу знайти об'єкт, якщо користувач виявився десь поруч. Додаток пропонує інформацію про Київ, Дніпрі, Одесі, Харкові, Донецьку (а також про областях цих міст). Що стосується закордону, представлені міста Чехії, Італії, ОАЕ , РФ, Кіпру.

Doroga.mobile. Путівник по Україні для ОС Android. Одна з найбільш детальних баз туристичних об'єктів (понад 12 тис.): Пам'ятки, готелі, заклади громадського харчування. Оболонка програми (містить офлайн-карту, але без бази об'єктів) скачується безкоштовно. Щоб наповнити карту змістом, потрібно купити базу об'єктів (69 грн). Вона оновлюється щодня.

АВІАПЕРЕЛЬОТИ: стежити за РЕЙСОМ І ВИБИРАЄМО КРІСЛО

Авіація - одна з найбільш високотехнологічних галузей. Тому вона є благодатним грунтом для створення додатків, що допомагають пасажиру на всіх стадіях подорожі.

Flightradar24. Додаток цікаво скоріше не самому мандрівникові, а тим, хто хотів би відстежувати його переміщення на літаках. Flightradar24 - веб-сервіс, який представляє на карті положення летять літаків. Якщо бути зовсім точним, то не всі повітряні судна можна відстежити. Але це вже технічні моменти. У переважній більшості випадків потрібний лайнер відшукується і відстежується. Додаток англомовне.

Отже, задавши номер рейсу, можна отримати наступні дані: тип літака і часто навіть його фото, бортовий номер і належність до авіакомпанії, аеропорт відправлення / посадки, висоту і швидкість, географічні координати. І саме для нас корисне - можна побачити положення цього борта на карті. Тривалість безкоштовного сеансу на сервісі - 30 хвилин. Потім слід пропозицію платної підписки без обмежень. Однак можна після перезавантаження сторінки відкрити новий сеанс. Для мобільних пристроїв доступні безкоштовна і платна версії ($ 4). Втім, на маленьких екранах користуватися Flightradar24 незручно. Підходить для Android і iOS.

SeatGuru. По суті - база даних авіакомпаній, що містить плани салонів лайнерів і переліки послуг на борту. Для чого це потрібно знати? При купівлі та реєстрації через інтернет є можливість зарезервувати певну крісло в салоні. Наприклад, хтось любить сидіти біля вікна, а кому-то комфортніше біля проходу. А якщо політ триває понад дві години, то краще вибрати крісло, де більше простору для ніг. Найзручніші місця SeatGuru зазначає зеленим, хороші - жовтим, менш комфортні - червоним. Також на схемі позначені телевізійні екрани в салоні і туалети. Додаток безкоштовне, але тільки з англомовним інтерфейсом.

ПІДКАЗКИ: НА ВИПАДОК БІДИ

У подорожі може трапитися все що завгодно. Тому додатки, які допомагають зберегти здоров'я або вирішити якісь не дуже серйозні проблеми, ніколи не будуть зайвими на вашому смартфоні або планшеті.

Wolfram Sun Exposure. Надмірне перебування на сонці однозначно не вітається медиками. Додаток Wolfram Sun Exposure (для Android і iOS) допоможе визначити кількість часу, які людина може провести на сонці - в залежності від типу шкіри, часу доби, місцезнаходження та ступеня захисту крему для засмаги. А також розрахує оптимальну тривалість процесу засмаги. Вартість - $ 1. Підходить для всіх операційних систем.

Підходить для всіх операційних систем

Чи не обгорить. Гаджет розрахує час сонячних ванн.

Термін придатності. У дорожню аптечку ви рідко кладете цілу упаковку ліки. Найчастіше - пластинку з пігулками. Значить, інструкція до нього напевно залишиться вдома, в упаковці. Але якби будь-який ПП в поїздці, і без правильного дозування ліків уже не обійтися. Але якщо ви закачали в смартфон безкоштовний додаток "Аптечка" (для Android), то ситуація помітно полегшується. Додаток містить понад 6000 інструкцій до препаратів.

Аптечка. Як приймати пігулки.

ПЕРША ДОПОМОГА. Навіть якщо ви вмієте робити штучне дихання і непрямий масаж серця, це не означає, що готові до будь-якого ПП. Тому безкоштовний додаток-довідник (для Android) з надання першої медичної допомоги обов'язково повинно бути в смартфоні завбачливого мандрівника. Воно включає в себе наступні розділи: загальні принципи надання першої допомоги; перша медична допомога при різних травмах і каліцтва; довідник телефонів екстрених служб багатьох країн; правила транспортування постраждалих.

КОРИСНІ МЕЛОЧИ: ВАЛЮТА, БЕЗКОШТОВНА ЗВ'ЯЗОК І WC

Комфорт в подорож залежить від безлічі дрібниць - щоб, наприклад, не обманули при обміні валюти або була можливість вчасно зв'язатися з будинком.

XE Currency. Популярний конвертор валют. Працює практично з усіма національними грошовими одиницями. Користувачеві доступні, крім курсу, коректне назву валюти, неформальні "клички", символи-позначення, найменування банкнот і монет. Для мобільних пристроїв на різних операційних системах доступні безкоштовна і платна версії ($ 2,8).

Wi-Fi Map. Досить докладна безкоштовна карта точок доступу Wi-Fi по всьому світу. Може працювати в режимі офлайн. Додаток відображає всі доступні Wi-Fi точки в радіусі кілометра від вашого поточного розташування. Найважливіша особливість програми - воно повідомить і пароль доступу до Wi-Fi, якщо такий вимагається. Справа в тому, що Wi-Fi Map - це, скоріше, соціальна мережа, де кожен бажаючий відзначає на карті місце з бездротовим доступом, пароль до точки і коментар.

Sit or Squat. "Що потрібно людині для щастя? Побачити туалет і добігти до нього", - сказав відомий сатирик. Безкоштовний додаток Sit or Squat допоможе знайти найближчий громадський туалет (їх в базі близько 100 тисяч) в незнайомому місті. Крім того, додаток дозволяє побачити фото відхожого місця, а після відправлення природних потреб поставити оцінку туалету: якщо сподобався, ставиться Sit (сидячи, з комфортом), якщо немає - використовується мітка Squat (навпочіпки). Сервіс також пропонує і іншу корисну інформацію: можливість переодягнутися, наявність пеленального столу або душа. З недоліків програми - незручний (до того ж тільки англомовний) інтерфейс, слабка база даних для міст пострадянських держав. Аналогічне додаток - ToiletFinder.

Аналогічне додаток - ToiletFinder

Делікатна тема. Особливе додаток допоможе знайти відхоже місце.

ДЛЯ ОСОБЛИВО ДОПИТЛИВИХ

PEAK FINDER ALPS. Цікава програма, яка стане в нагоді гірськолижникам. Погодьтеся: відпочиваючи де-небудь в кафе, на верхній станції підйомника в околицях Зельдена, ви навряд чи зможете визначити, що перед вами гора Гайслахкегель - один з найвищих піків Тіролю. Навіть знаменитий Маттерхорн не всі відрізнять на тлі оточуючих піків. А за допомогою PeakFinder Alps завдання спрощується багаторазово. Програма надасть користувачеві кругові панорамні схеми оточуючих його хребтів із зазначенням вершин (PeakFinder пізнає 25 тис. З них). Її особливості - зображення ландшафтів в діапазоні до 300 км; масштабування і повільна прокрутка; робота з гірськими регіонами на території Франції, Італії, Німеччини, Словенії та інші; можливість роботи в офлайні. Єдиний недолік програми - його ціна ($ 35).

Pl @ ntNet. Безкоштовний додаток розпізнає зображене на фото рослина по квітці, листу, стебла або плоду. У Західній Європі Pl @ ntNet визначає 6,1 тис. Рослин. Останнім часом додаток навчилося ідентифікувати флору островів і узбереж Індійського океану та Південної Америки.

Гори. За допомогою смартфона можна дізнатися назву кожної вершини.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

джерело: сьогодні

ТОП найкорисніших мобільних додатків для туристів

Flightradar24. Відображає на карті переміщення авіалайнерів.

Пошарпані паперові путівники, розмовники та словники остаточно капітулювали перед IT-технологіями. Вся необхідна мандрівникові інформація перекочувала в інтернет і на електронні пристрої. Сьогодні налічується сотні створених спеціально для туристів додатків: вони допоможуть спланувати поїздку, зорієнтуватися на місці, виручать при виникненні якихось нештатних ситуацій.

Гіди І КАРТИ: НА ЗМІНУ ПАПЕРІ

Завдяки цим програмам не потрібно носити стоси карт і товсті "цеглини" путівників.

LONELY PLANET. Англомовний гід, який став культовим для декількох поколінь мандрівників. Ще років 10 тому для кожної країни випускався регулярно оновлюваний томик. Зараз можна безкоштовно закачати одне єдине додаток Guides з описом півсотні великих міст. Крім путівників, можна скачати цілу купу додатків під маркою Lonely Planet - дитячі атласи, журнал, розмовники та т. Д. Правда, не всі безкоштовні. Діапазон цін $ 1-20. Підходить для Android і IoS.

2GIS. Безкоштовний набір офлайн-карт, навігатор по містах і довідник з контактами, який можна встановити на гаджети з Android і IoS. Є російсько- та україномовні версії інтерфейсу. Одна з вигод 2GIS - карти представлені як в двовимірному, так і в режимі 3D. Такий підхід дозволяє відразу знайти об'єкт, якщо користувач виявився десь поруч. Додаток пропонує інформацію про Київ, Дніпрі, Одесі, Харкові, Донецьку (а також про областях цих міст). Що стосується закордону, представлені міста Чехії, Італії, ОАЕ , РФ, Кіпру.

Doroga.mobile. Путівник по Україні для ОС Android. Одна з найбільш детальних баз туристичних об'єктів (понад 12 тис.): Пам'ятки, готелі, заклади громадського харчування. Оболонка програми (містить офлайн-карту, але без бази об'єктів) скачується безкоштовно. Щоб наповнити карту змістом, потрібно купити базу об'єктів (69 грн). Вона оновлюється щодня.

АВІАПЕРЕЛЬОТИ: стежити за РЕЙСОМ І ВИБИРАЄМО КРІСЛО

Авіація - одна з найбільш високотехнологічних галузей. Тому вона є благодатним грунтом для створення додатків, що допомагають пасажиру на всіх стадіях подорожі.

Flightradar24. Додаток цікаво скоріше не самому мандрівникові, а тим, хто хотів би відстежувати його переміщення на літаках. Flightradar24 - веб-сервіс, який представляє на карті положення летять літаків. Якщо бути зовсім точним, то не всі повітряні судна можна відстежити. Але це вже технічні моменти. У переважній більшості випадків потрібний лайнер відшукується і відстежується. Додаток англомовне.

Отже, задавши номер рейсу, можна отримати наступні дані: тип літака і часто навіть його фото, бортовий номер і належність до авіакомпанії, аеропорт відправлення / посадки, висоту і швидкість, географічні координати. І саме для нас корисне - можна побачити положення цього борта на карті. Тривалість безкоштовного сеансу на сервісі - 30 хвилин. Потім слід пропозицію платної підписки без обмежень. Однак можна після перезавантаження сторінки відкрити новий сеанс. Для мобільних пристроїв доступні безкоштовна і платна версії ($ 4). Втім, на маленьких екранах користуватися Flightradar24 незручно. Підходить для Android і iOS.

SeatGuru. По суті - база даних авіакомпаній, що містить плани салонів лайнерів і переліки послуг на борту. Для чого це потрібно знати? При купівлі та реєстрації через інтернет є можливість зарезервувати певну крісло в салоні. Наприклад, хтось любить сидіти біля вікна, а кому-то комфортніше біля проходу. А якщо політ триває понад дві години, то краще вибрати крісло, де більше простору для ніг. Найзручніші місця SeatGuru зазначає зеленим, хороші - жовтим, менш комфортні - червоним. Також на схемі позначені телевізійні екрани в салоні і туалети. Додаток безкоштовне, але тільки з англомовним інтерфейсом.

ПІДКАЗКИ: НА ВИПАДОК БІДИ

У подорожі може трапитися все що завгодно. Тому додатки, які допомагають зберегти здоров'я або вирішити якісь не дуже серйозні проблеми, ніколи не будуть зайвими на вашому смартфоні або планшеті.

Wolfram Sun Exposure. Надмірне перебування на сонці однозначно не вітається медиками. Додаток Wolfram Sun Exposure (для Android і iOS) допоможе визначити кількість часу, які людина може провести на сонці - в залежності від типу шкіри, часу доби, місцезнаходження та ступеня захисту крему для засмаги. А також розрахує оптимальну тривалість процесу засмаги. Вартість - $ 1. Підходить для всіх операційних систем.

Підходить для всіх операційних систем

Чи не обгорить. Гаджет розрахує час сонячних ванн.

Термін придатності. У дорожню аптечку ви рідко кладете цілу упаковку ліки. Найчастіше - пластинку з пігулками. Значить, інструкція до нього напевно залишиться вдома, в упаковці. Але якби будь-який ПП в поїздці, і без правильного дозування ліків уже не обійтися. Але якщо ви закачали в смартфон безкоштовний додаток "Аптечка" (для Android), то ситуація помітно полегшується. Додаток містить понад 6000 інструкцій до препаратів.

Аптечка. Як приймати пігулки.

ПЕРША ДОПОМОГА. Навіть якщо ви вмієте робити штучне дихання і непрямий масаж серця, це не означає, що готові до будь-якого ПП. Тому безкоштовний додаток-довідник (для Android) з надання першої медичної допомоги обов'язково повинно бути в смартфоні завбачливого мандрівника. Воно включає в себе наступні розділи: загальні принципи надання першої допомоги; перша медична допомога при різних травмах і каліцтва; довідник телефонів екстрених служб багатьох країн; правила транспортування постраждалих.

КОРИСНІ МЕЛОЧИ: ВАЛЮТА, БЕЗКОШТОВНА ЗВ'ЯЗОК І WC

Комфорт в подорож залежить від безлічі дрібниць - щоб, наприклад, не обманули при обміні валюти або була можливість вчасно зв'язатися з будинком.

XE Currency. Популярний конвертор валют. Працює практично з усіма національними грошовими одиницями. Користувачеві доступні, крім курсу, коректне назву валюти, неформальні "клички", символи-позначення, найменування банкнот і монет. Для мобільних пристроїв на різних операційних системах доступні безкоштовна і платна версії ($ 2,8).

Wi-Fi Map. Досить докладна безкоштовна карта точок доступу Wi-Fi по всьому світу. Може працювати в режимі офлайн. Додаток відображає всі доступні Wi-Fi точки в радіусі кілометра від вашого поточного розташування. Найважливіша особливість програми - воно повідомить і пароль доступу до Wi-Fi, якщо такий вимагається. Справа в тому, що Wi-Fi Map - це, скоріше, соціальна мережа, де кожен бажаючий відзначає на карті місце з бездротовим доступом, пароль до точки і коментар.

Sit or Squat. "Що потрібно людині для щастя? Побачити туалет і добігти до нього", - сказав відомий сатирик. Безкоштовний додаток Sit or Squat допоможе знайти найближчий громадський туалет (їх в базі близько 100 тисяч) в незнайомому місті. Крім того, додаток дозволяє побачити фото відхожого місця, а після відправлення природних потреб поставити оцінку туалету: якщо сподобався, ставиться Sit (сидячи, з комфортом), якщо немає - використовується мітка Squat (навпочіпки). Сервіс також пропонує і іншу корисну інформацію: можливість переодягнутися, наявність пеленального столу або душа. З недоліків програми - незручний (до того ж тільки англомовний) інтерфейс, слабка база даних для міст пострадянських держав. Аналогічне додаток - ToiletFinder.

Аналогічне додаток - ToiletFinder

Делікатна тема. Особливе додаток допоможе знайти відхоже місце.

ДЛЯ ОСОБЛИВО ДОПИТЛИВИХ

PEAK FINDER ALPS. Цікава програма, яка стане в нагоді гірськолижникам. Погодьтеся: відпочиваючи де-небудь в кафе, на верхній станції підйомника в околицях Зельдена, ви навряд чи зможете визначити, що перед вами гора Гайслахкегель - один з найвищих піків Тіролю. Навіть знаменитий Маттерхорн не всі відрізнять на тлі оточуючих піків. А за допомогою PeakFinder Alps завдання спрощується багаторазово. Програма надасть користувачеві кругові панорамні схеми оточуючих його хребтів із зазначенням вершин (PeakFinder пізнає 25 тис. З них). Її особливості - зображення ландшафтів в діапазоні до 300 км; масштабування і повільна прокрутка; робота з гірськими регіонами на території Франції, Італії, Німеччини, Словенії та інші; можливість роботи в офлайні. Єдиний недолік програми - його ціна ($ 35).

Pl @ ntNet. Безкоштовний додаток розпізнає зображене на фото рослина по квітці, листу, стебла або плоду. У Західній Європі Pl @ ntNet визначає 6,1 тис. Рослин. Останнім часом додаток навчилося ідентифікувати флору островів і узбереж Індійського океану та Південної Америки.

Гори. За допомогою смартфона можна дізнатися назву кожної вершини.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

джерело: сьогодні

ТОП найкорисніших мобільних додатків для туристів

Flightradar24. Відображає на карті переміщення авіалайнерів.

Пошарпані паперові путівники, розмовники та словники остаточно капітулювали перед IT-технологіями. Вся необхідна мандрівникові інформація перекочувала в інтернет і на електронні пристрої. Сьогодні налічується сотні створених спеціально для туристів додатків: вони допоможуть спланувати поїздку, зорієнтуватися на місці, виручать при виникненні якихось нештатних ситуацій.

Гіди І КАРТИ: НА ЗМІНУ ПАПЕРІ

Завдяки цим програмам не потрібно носити стоси карт і товсті "цеглини" путівників.

LONELY PLANET. Англомовний гід, який став культовим для декількох поколінь мандрівників. Ще років 10 тому для кожної країни випускався регулярно оновлюваний томик. Зараз можна безкоштовно закачати одне єдине додаток Guides з описом півсотні великих міст. Крім путівників, можна скачати цілу купу додатків під маркою Lonely Planet - дитячі атласи, журнал, розмовники та т. Д. Правда, не всі безкоштовні. Діапазон цін $ 1-20. Підходить для Android і IoS.

2GIS. Безкоштовний набір офлайн-карт, навігатор по містах і довідник з контактами, який можна встановити на гаджети з Android і IoS. Є російсько- та україномовні версії інтерфейсу. Одна з вигод 2GIS - карти представлені як в двовимірному, так і в режимі 3D. Такий підхід дозволяє відразу знайти об'єкт, якщо користувач виявився десь поруч. Додаток пропонує інформацію про Київ, Дніпрі, Одесі, Харкові, Донецьку (а також про областях цих міст). Що стосується закордону, представлені міста Чехії, Італії, ОАЕ , РФ, Кіпру.

Doroga.mobile. Путівник по Україні для ОС Android. Одна з найбільш детальних баз туристичних об'єктів (понад 12 тис.): Пам'ятки, готелі, заклади громадського харчування. Оболонка програми (містить офлайн-карту, але без бази об'єктів) скачується безкоштовно. Щоб наповнити карту змістом, потрібно купити базу об'єктів (69 грн). Вона оновлюється щодня.

АВІАПЕРЕЛЬОТИ: стежити за РЕЙСОМ І ВИБИРАЄМО КРІСЛО

Авіація - одна з найбільш високотехнологічних галузей. Тому вона є благодатним грунтом для створення додатків, що допомагають пасажиру на всіх стадіях подорожі.

Flightradar24. Додаток цікаво скоріше не самому мандрівникові, а тим, хто хотів би відстежувати його переміщення на літаках. Flightradar24 - веб-сервіс, який представляє на карті положення летять літаків. Якщо бути зовсім точним, то не всі повітряні судна можна відстежити. Але це вже технічні моменти. У переважній більшості випадків потрібний лайнер відшукується і відстежується. Додаток англомовне.

Отже, задавши номер рейсу, можна отримати наступні дані: тип літака і часто навіть його фото, бортовий номер і належність до авіакомпанії, аеропорт відправлення / посадки, висоту і швидкість, географічні координати. І саме для нас корисне - можна побачити положення цього борта на карті. Тривалість безкоштовного сеансу на сервісі - 30 хвилин. Потім слід пропозицію платної підписки без обмежень. Однак можна після перезавантаження сторінки відкрити новий сеанс. Для мобільних пристроїв доступні безкоштовна і платна версії ($ 4). Втім, на маленьких екранах користуватися Flightradar24 незручно. Підходить для Android і iOS.

SeatGuru. По суті - база даних авіакомпаній, що містить плани салонів лайнерів і переліки послуг на борту. Для чого це потрібно знати? При купівлі та реєстрації через інтернет є можливість зарезервувати певну крісло в салоні. Наприклад, хтось любить сидіти біля вікна, а кому-то комфортніше біля проходу. А якщо політ триває понад дві години, то краще вибрати крісло, де більше простору для ніг. Найзручніші місця SeatGuru зазначає зеленим, хороші - жовтим, менш комфортні - червоним. Також на схемі позначені телевізійні екрани в салоні і туалети. Додаток безкоштовне, але тільки з англомовним інтерфейсом.

ПІДКАЗКИ: НА ВИПАДОК БІДИ

У подорожі може трапитися все що завгодно. Тому додатки, які допомагають зберегти здоров'я або вирішити якісь не дуже серйозні проблеми, ніколи не будуть зайвими на вашому смартфоні або планшеті.

Wolfram Sun Exposure. Надмірне перебування на сонці однозначно не вітається медиками. Додаток Wolfram Sun Exposure (для Android і iOS) допоможе визначити кількість часу, які людина може провести на сонці - в залежності від типу шкіри, часу доби, місцезнаходження та ступеня захисту крему для засмаги. А також розрахує оптимальну тривалість процесу засмаги. Вартість - $ 1. Підходить для всіх операційних систем.

Підходить для всіх операційних систем

Чи не обгорить. Гаджет розрахує час сонячних ванн.

Термін придатності. У дорожню аптечку ви рідко кладете цілу упаковку ліки. Найчастіше - пластинку з пігулками. Значить, інструкція до нього напевно залишиться вдома, в упаковці. Але якби будь-який ПП в поїздці, і без правильного дозування ліків уже не обійтися. Але якщо ви закачали в смартфон безкоштовний додаток "Аптечка" (для Android), то ситуація помітно полегшується. Додаток містить понад 6000 інструкцій до препаратів.

Аптечка. Як приймати пігулки.

ПЕРША ДОПОМОГА. Навіть якщо ви вмієте робити штучне дихання і непрямий масаж серця, це не означає, що готові до будь-якого ПП. Тому безкоштовний додаток-довідник (для Android) з надання першої медичної допомоги обов'язково повинно бути в смартфоні завбачливого мандрівника. Воно включає в себе наступні розділи: загальні принципи надання першої допомоги; перша медична допомога при різних травмах і каліцтва; довідник телефонів екстрених служб багатьох країн; правила транспортування постраждалих.

КОРИСНІ МЕЛОЧИ: ВАЛЮТА, БЕЗКОШТОВНА ЗВ'ЯЗОК І WC

Комфорт в подорож залежить від безлічі дрібниць - щоб, наприклад, не обманули при обміні валюти або була можливість вчасно зв'язатися з будинком.

XE Currency. Популярний конвертор валют. Працює практично з усіма національними грошовими одиницями. Користувачеві доступні, крім курсу, коректне назву валюти, неформальні "клички", символи-позначення, найменування банкнот і монет. Для мобільних пристроїв на різних операційних системах доступні безкоштовна і платна версії ($ 2,8).

Wi-Fi Map. Досить докладна безкоштовна карта точок доступу Wi-Fi по всьому світу. Може працювати в режимі офлайн. Додаток відображає всі доступні Wi-Fi точки в радіусі кілометра від вашого поточного розташування. Найважливіша особливість програми - воно повідомить і пароль доступу до Wi-Fi, якщо такий вимагається. Справа в тому, що Wi-Fi Map - це, скоріше, соціальна мережа, де кожен бажаючий відзначає на карті місце з бездротовим доступом, пароль до точки і коментар.

Sit or Squat. "Що потрібно людині для щастя? Побачити туалет і добігти до нього", - сказав відомий сатирик. Безкоштовний додаток Sit or Squat допоможе знайти найближчий громадський туалет (їх в базі близько 100 тисяч) в незнайомому місті. Крім того, додаток дозволяє побачити фото відхожого місця, а після відправлення природних потреб поставити оцінку туалету: якщо сподобався, ставиться Sit (сидячи, з комфортом), якщо немає - використовується мітка Squat (навпочіпки). Сервіс також пропонує і іншу корисну інформацію: можливість переодягнутися, наявність пеленального столу або душа. З недоліків програми - незручний (до того ж тільки англомовний) інтерфейс, слабка база даних для міст пострадянських держав. Аналогічне додаток - ToiletFinder.

Аналогічне додаток - ToiletFinder

Делікатна тема. Особливе додаток допоможе знайти відхоже місце.

ДЛЯ ОСОБЛИВО ДОПИТЛИВИХ

PEAK FINDER ALPS. Цікава програма, яка стане в нагоді гірськолижникам. Погодьтеся: відпочиваючи де-небудь в кафе, на верхній станції підйомника в околицях Зельдена, ви навряд чи зможете визначити, що перед вами гора Гайслахкегель - один з найвищих піків Тіролю. Навіть знаменитий Маттерхорн не всі відрізнять на тлі оточуючих піків. А за допомогою PeakFinder Alps завдання спрощується багаторазово. Програма надасть користувачеві кругові панорамні схеми оточуючих його хребтів із зазначенням вершин (PeakFinder пізнає 25 тис. З них). Її особливості - зображення ландшафтів в діапазоні до 300 км; масштабування і повільна прокрутка; робота з гірськими регіонами на території Франції, Італії, Німеччини, Словенії та інші; можливість роботи в офлайні. Єдиний недолік програми - його ціна ($ 35).

Pl @ ntNet. Безкоштовний додаток розпізнає зображене на фото рослина по квітці, листу, стебла або плоду. У Західній Європі Pl @ ntNet визначає 6,1 тис. Рослин. Останнім часом додаток навчилося ідентифікувати флору островів і узбереж Індійського океану та Південної Америки.

Гори. За допомогою смартфона можна дізнатися назву кожної вершини.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

джерело: сьогодні

ТОП найкорисніших мобільних додатків для туристів

Flightradar24. Відображає на карті переміщення авіалайнерів.

Пошарпані паперові путівники, розмовники та словники остаточно капітулювали перед IT-технологіями. Вся необхідна мандрівникові інформація перекочувала в інтернет і на електронні пристрої. Сьогодні налічується сотні створених спеціально для туристів додатків: вони допоможуть спланувати поїздку, зорієнтуватися на місці, виручать при виникненні якихось нештатних ситуацій.

Гіди І КАРТИ: НА ЗМІНУ ПАПЕРІ

Завдяки цим програмам не потрібно носити стоси карт і товсті "цеглини" путівників.

LONELY PLANET. Англомовний гід, який став культовим для декількох поколінь мандрівників. Ще років 10 тому для кожної країни випускався регулярно оновлюваний томик. Зараз можна безкоштовно закачати одне єдине додаток Guides з описом півсотні великих міст. Крім путівників, можна скачати цілу купу додатків під маркою Lonely Planet - дитячі атласи, журнал, розмовники та т. Д. Правда, не всі безкоштовні. Діапазон цін $ 1-20. Підходить для Android і IoS.

2GIS. Безкоштовний набір офлайн-карт, навігатор по містах і довідник з контактами, який можна встановити на гаджети з Android і IoS. Є російсько- та україномовні версії інтерфейсу. Одна з вигод 2GIS - карти представлені як в двовимірному, так і в режимі 3D. Такий підхід дозволяє відразу знайти об'єкт, якщо користувач виявився десь поруч. Додаток пропонує інформацію про Київ, Дніпрі, Одесі, Харкові, Донецьку (а також про областях цих міст). Що стосується закордону, представлені міста Чехії, Італії, ОАЕ , РФ, Кіпру.

Doroga.mobile. Путівник по Україні для ОС Android. Одна з найбільш детальних баз туристичних об'єктів (понад 12 тис.): Пам'ятки, готелі, заклади громадського харчування. Оболонка програми (містить офлайн-карту, але без бази об'єктів) скачується безкоштовно. Щоб наповнити карту змістом, потрібно купити базу об'єктів (69 грн). Вона оновлюється щодня.

АВІАПЕРЕЛЬОТИ: стежити за РЕЙСОМ І ВИБИРАЄМО КРІСЛО

Авіація - одна з найбільш високотехнологічних галузей. Тому вона є благодатним грунтом для створення додатків, що допомагають пасажиру на всіх стадіях подорожі.

Flightradar24. Додаток цікаво скоріше не самому мандрівникові, а тим, хто хотів би відстежувати його переміщення на літаках. Flightradar24 - веб-сервіс, який представляє на карті положення летять літаків. Якщо бути зовсім точним, то не всі повітряні судна можна відстежити. Але це вже технічні моменти. У переважній більшості випадків потрібний лайнер відшукується і відстежується. Додаток англомовне.

Отже, задавши номер рейсу, можна отримати наступні дані: тип літака і часто навіть його фото, бортовий номер і належність до авіакомпанії, аеропорт відправлення / посадки, висоту і швидкість, географічні координати. І саме для нас корисне - можна побачити положення цього борта на карті. Тривалість безкоштовного сеансу на сервісі - 30 хвилин. Потім слід пропозицію платної підписки без обмежень. Однак можна після перезавантаження сторінки відкрити новий сеанс. Для мобільних пристроїв доступні безкоштовна і платна версії ($ 4). Втім, на маленьких екранах користуватися Flightradar24 незручно. Підходить для Android і iOS.

SeatGuru. По суті - база даних авіакомпаній, що містить плани салонів лайнерів і переліки послуг на борту. Для чого це потрібно знати? При купівлі та реєстрації через інтернет є можливість зарезервувати певну крісло в салоні. Наприклад, хтось любить сидіти біля вікна, а кому-то комфортніше біля проходу. А якщо політ триває понад дві години, то краще вибрати крісло, де більше простору для ніг. Найзручніші місця SeatGuru зазначає зеленим, хороші - жовтим, менш комфортні - червоним. Також на схемі позначені телевізійні екрани в салоні і туалети. Додаток безкоштовне, але тільки з англомовним інтерфейсом.

ПІДКАЗКИ: НА ВИПАДОК БІДИ

У подорожі може трапитися все що завгодно. Тому додатки, які допомагають зберегти здоров'я або вирішити якісь не дуже серйозні проблеми, ніколи не будуть зайвими на вашому смартфоні або планшеті.

Wolfram Sun Exposure. Надмірне перебування на сонці однозначно не вітається медиками. Додаток Wolfram Sun Exposure (для Android і iOS) допоможе визначити кількість часу, які людина може провести на сонці - в залежності від типу шкіри, часу доби, місцезнаходження та ступеня захисту крему для засмаги. А також розрахує оптимальну тривалість процесу засмаги. Вартість - $ 1. Підходить для всіх операційних систем.

Підходить для всіх операційних систем

Чи не обгорить. Гаджет розрахує час сонячних ванн.

Термін придатності. У дорожню аптечку ви рідко кладете цілу упаковку ліки. Найчастіше - пластинку з пігулками. Значить, інструкція до нього напевно залишиться вдома, в упаковці. Але якби будь-який ПП в поїздці, і без правильного дозування ліків уже не обійтися. Але якщо ви закачали в смартфон безкоштовний додаток "Аптечка" (для Android), то ситуація помітно полегшується. Додаток містить понад 6000 інструкцій до препаратів.

Аптечка. Як приймати пігулки.

ПЕРША ДОПОМОГА. Навіть якщо ви вмієте робити штучне дихання і непрямий масаж серця, це не означає, що готові до будь-якого ПП. Тому безкоштовний додаток-довідник (для Android) з надання першої медичної допомоги обов'язково повинно бути в смартфоні завбачливого мандрівника. Воно включає в себе наступні розділи: загальні принципи надання першої допомоги; перша медична допомога при різних травмах і каліцтва; довідник телефонів екстрених служб багатьох країн; правила транспортування постраждалих.

КОРИСНІ МЕЛОЧИ: ВАЛЮТА, БЕЗКОШТОВНА ЗВ'ЯЗОК І WC

Комфорт в подорож залежить від безлічі дрібниць - щоб, наприклад, не обманули при обміні валюти або була можливість вчасно зв'язатися з будинком.

XE Currency. Популярний конвертор валют. Працює практично з усіма національними грошовими одиницями. Користувачеві доступні, крім курсу, коректне назву валюти, неформальні "клички", символи-позначення, найменування банкнот і монет. Для мобільних пристроїв на різних операційних системах доступні безкоштовна і платна версії ($ 2,8).

Wi-Fi Map. Досить докладна безкоштовна карта точок доступу Wi-Fi по всьому світу. Може працювати в режимі офлайн. Додаток відображає всі доступні Wi-Fi точки в радіусі кілометра від вашого поточного розташування. Найважливіша особливість програми - воно повідомить і пароль доступу до Wi-Fi, якщо такий вимагається. Справа в тому, що Wi-Fi Map - це, скоріше, соціальна мережа, де кожен бажаючий відзначає на карті місце з бездротовим доступом, пароль до точки і коментар.

Sit or Squat. "Що потрібно людині для щастя? Побачити туалет і добігти до нього", - сказав відомий сатирик. Безкоштовний додаток Sit or Squat допоможе знайти найближчий громадський туалет (їх в базі близько 100 тисяч) в незнайомому місті. Крім того, додаток дозволяє побачити фото відхожого місця, а після відправлення природних потреб поставити оцінку туалету: якщо сподобався, ставиться Sit (сидячи, з комфортом), якщо немає - використовується мітка Squat (навпочіпки). Сервіс також пропонує і іншу корисну інформацію: можливість переодягнутися, наявність пеленального столу або душа. З недоліків програми - незручний (до того ж тільки англомовний) інтерфейс, слабка база даних для міст пострадянських держав. Аналогічне додаток - ToiletFinder.

Аналогічне додаток - ToiletFinder

Делікатна тема. Особливе додаток допоможе знайти відхоже місце.

ДЛЯ ОСОБЛИВО ДОПИТЛИВИХ

PEAK FINDER ALPS. Цікава програма, яка стане в нагоді гірськолижникам. Погодьтеся: відпочиваючи де-небудь в кафе, на верхній станції підйомника в околицях Зельдена, ви навряд чи зможете визначити, що перед вами гора Гайслахкегель - один з найвищих піків Тіролю. Навіть знаменитий Маттерхорн не всі відрізнять на тлі оточуючих піків. А за допомогою PeakFinder Alps завдання спрощується багаторазово. Програма надасть користувачеві кругові панорамні схеми оточуючих його хребтів із зазначенням вершин (PeakFinder пізнає 25 тис. З них). Її особливості - зображення ландшафтів в діапазоні до 300 км; масштабування і повільна прокрутка; робота з гірськими регіонами на території Франції, Італії, Німеччини, Словенії та інші; можливість роботи в офлайні. Єдиний недолік програми - його ціна ($ 35).

Pl @ ntNet. Безкоштовний додаток розпізнає зображене на фото рослина по квітці, листу, стебла або плоду. У Західній Європі Pl @ ntNet визначає 6,1 тис. Рослин. Останнім часом додаток навчилося ідентифікувати флору островів і узбереж Індійського океану та Південної Америки.

Гори. За допомогою смартфона можна дізнатися назву кожної вершини.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

джерело: сьогодні

ТОП найкорисніших мобільних додатків для туристів

Flightradar24. Відображає на карті переміщення авіалайнерів.

Пошарпані паперові путівники, розмовники та словники остаточно капітулювали перед IT-технологіями. Вся необхідна мандрівникові інформація перекочувала в інтернет і на електронні пристрої. Сьогодні налічується сотні створених спеціально для туристів додатків: вони допоможуть спланувати поїздку, зорієнтуватися на місці, виручать при виникненні якихось нештатних ситуацій.

Гіди І КАРТИ: НА ЗМІНУ ПАПЕРІ

Завдяки цим програмам не потрібно носити стоси карт і товсті "цеглини" путівників.

LONELY PLANET. Англомовний гід, який став культовим для декількох поколінь мандрівників. Ще років 10 тому для кожної країни випускався регулярно оновлюваний томик. Зараз можна безкоштовно закачати одне єдине додаток Guides з описом півсотні великих міст. Крім путівників, можна скачати цілу купу додатків під маркою Lonely Planet - дитячі атласи, журнал, розмовники та т. Д. Правда, не всі безкоштовні. Діапазон цін $ 1-20. Підходить для Android і IoS.

2GIS. Безкоштовний набір офлайн-карт, навігатор по містах і довідник з контактами, який можна встановити на гаджети з Android і IoS. Є російсько- та україномовні версії інтерфейсу. Одна з вигод 2GIS - карти представлені як в двовимірному, так і в режимі 3D. Такий підхід дозволяє відразу знайти об'єкт, якщо користувач виявився десь поруч. Додаток пропонує інформацію про Київ, Дніпрі, Одесі, Харкові, Донецьку (а також про областях цих міст). Що стосується закордону, представлені міста Чехії, Італії, ОАЕ , РФ, Кіпру.

Doroga.mobile. Путівник по Україні для ОС Android. Одна з найбільш детальних баз туристичних об'єктів (понад 12 тис.): Пам'ятки, готелі, заклади громадського харчування. Оболонка програми (містить офлайн-карту, але без бази об'єктів) скачується безкоштовно. Щоб наповнити карту змістом, потрібно купити базу об'єктів (69 грн). Вона оновлюється щодня.

АВІАПЕРЕЛЬОТИ: стежити за РЕЙСОМ І ВИБИРАЄМО КРІСЛО

Авіація - одна з найбільш високотехнологічних галузей. Тому вона є благодатним грунтом для створення додатків, що допомагають пасажиру на всіх стадіях подорожі.

Flightradar24. Додаток цікаво скоріше не самому мандрівникові, а тим, хто хотів би відстежувати його переміщення на літаках. Flightradar24 - веб-сервіс, який представляє на карті положення летять літаків. Якщо бути зовсім точним, то не всі повітряні судна можна відстежити. Але це вже технічні моменти. У переважній більшості випадків потрібний лайнер відшукується і відстежується. Додаток англомовне.

Отже, задавши номер рейсу, можна отримати наступні дані: тип літака і часто навіть його фото, бортовий номер і належність до авіакомпанії, аеропорт відправлення / посадки, висоту і швидкість, географічні координати. І саме для нас корисне - можна побачити положення цього борта на карті. Тривалість безкоштовного сеансу на сервісі - 30 хвилин. Потім слід пропозицію платної підписки без обмежень. Однак можна після перезавантаження сторінки відкрити новий сеанс. Для мобільних пристроїв доступні безкоштовна і платна версії ($ 4). Втім, на маленьких екранах користуватися Flightradar24 незручно. Підходить для Android і iOS.

SeatGuru. По суті - база даних авіакомпаній, що містить плани салонів лайнерів і переліки послуг на борту. Для чого це потрібно знати? При купівлі та реєстрації через інтернет є можливість зарезервувати певну крісло в салоні. Наприклад, хтось любить сидіти біля вікна, а кому-то комфортніше біля проходу. А якщо політ триває понад дві години, то краще вибрати крісло, де більше простору для ніг. Найзручніші місця SeatGuru зазначає зеленим, хороші - жовтим, менш комфортні - червоним. Також на схемі позначені телевізійні екрани в салоні і туалети. Додаток безкоштовне, але тільки з англомовним інтерфейсом.

ПІДКАЗКИ: НА ВИПАДОК БІДИ

У подорожі може трапитися все що завгодно. Тому додатки, які допомагають зберегти здоров'я або вирішити якісь не дуже серйозні проблеми, ніколи не будуть зайвими на вашому смартфоні або планшеті.

Wolfram Sun Exposure. Надмірне перебування на сонці однозначно не вітається медиками. Додаток Wolfram Sun Exposure (для Android і iOS) допоможе визначити кількість часу, які людина може провести на сонці - в залежності від типу шкіри, часу доби, місцезнаходження та ступеня захисту крему для засмаги. А також розрахує оптимальну тривалість процесу засмаги. Вартість - $ 1. Підходить для всіх операційних систем.

Підходить для всіх операційних систем

Чи не обгорить. Гаджет розрахує час сонячних ванн.

Термін придатності. У дорожню аптечку ви рідко кладете цілу упаковку ліки. Найчастіше - пластинку з пігулками. Значить, інструкція до нього напевно залишиться вдома, в упаковці. Але якби будь-який ПП в поїздці, і без правильного дозування ліків уже не обійтися. Але якщо ви закачали в смартфон безкоштовний додаток "Аптечка" (для Android), то ситуація помітно полегшується. Додаток містить понад 6000 інструкцій до препаратів.

Аптечка. Як приймати пігулки.

ПЕРША ДОПОМОГА. Навіть якщо ви вмієте робити штучне дихання і непрямий масаж серця, це не означає, що готові до будь-якого ПП. Тому безкоштовний додаток-довідник (для Android) з надання першої медичної допомоги обов'язково повинно бути в смартфоні завбачливого мандрівника. Воно включає в себе наступні розділи: загальні принципи надання першої допомоги; перша медична допомога при різних травмах і каліцтва; довідник телефонів екстрених служб багатьох країн; правила транспортування постраждалих.

КОРИСНІ МЕЛОЧИ: ВАЛЮТА, БЕЗКОШТОВНА ЗВ'ЯЗОК І WC

Комфорт в подорож залежить від безлічі дрібниць - щоб, наприклад, не обманули при обміні валюти або була можливість вчасно зв'язатися з будинком.

XE Currency. Популярний конвертор валют. Працює практично з усіма національними грошовими одиницями. Користувачеві доступні, крім курсу, коректне назву валюти, неформальні "клички", символи-позначення, найменування банкнот і монет. Для мобільних пристроїв на різних операційних системах доступні безкоштовна і платна версії ($ 2,8).

Wi-Fi Map. Досить докладна безкоштовна карта точок доступу Wi-Fi по всьому світу. Може працювати в режимі офлайн. Додаток відображає всі доступні Wi-Fi точки в радіусі кілометра від вашого поточного розташування. Найважливіша особливість програми - воно повідомить і пароль доступу до Wi-Fi, якщо такий вимагається. Справа в тому, що Wi-Fi Map - це, скоріше, соціальна мережа, де кожен бажаючий відзначає на карті місце з бездротовим доступом, пароль до точки і коментар.

Sit or Squat. "Що потрібно людині для щастя? Побачити туалет і добігти до нього", - сказав відомий сатирик. Безкоштовний додаток Sit or Squat допоможе знайти найближчий громадський туалет (їх в базі близько 100 тисяч) в незнайомому місті. Крім того, додаток дозволяє побачити фото відхожого місця, а після відправлення природних потреб поставити оцінку туалету: якщо сподобався, ставиться Sit (сидячи, з комфортом), якщо немає - використовується мітка Squat (навпочіпки). Сервіс також пропонує і іншу корисну інформацію: можливість переодягнутися, наявність пеленального столу або душа. З недоліків програми - незручний (до того ж тільки англомовний) інтерфейс, слабка база даних для міст пострадянських держав. Аналогічне додаток - ToiletFinder.

Аналогічне додаток - ToiletFinder

Делікатна тема. Особливе додаток допоможе знайти відхоже місце.

ДЛЯ ОСОБЛИВО ДОПИТЛИВИХ

PEAK FINDER ALPS. Цікава програма, яка стане в нагоді гірськолижникам. Погодьтеся: відпочиваючи де-небудь в кафе, на верхній станції підйомника в околицях Зельдена, ви навряд чи зможете визначити, що перед вами гора Гайслахкегель - один з найвищих піків Тіролю. Навіть знаменитий Маттерхорн не всі відрізнять на тлі оточуючих піків. А за допомогою PeakFinder Alps завдання спрощується багаторазово. Програма надасть користувачеві кругові панорамні схеми оточуючих його хребтів із зазначенням вершин (PeakFinder пізнає 25 тис. З них). Її особливості - зображення ландшафтів в діапазоні до 300 км; масштабування і повільна прокрутка; робота з гірськими регіонами на території Франції, Італії, Німеччини, Словенії та інші; можливість роботи в офлайні. Єдиний недолік програми - його ціна ($ 35).

Pl @ ntNet. Безкоштовний додаток розпізнає зображене на фото рослина по квітці, листу, стебла або плоду. У Західній Європі Pl @ ntNet визначає 6,1 тис. Рослин. Останнім часом додаток навчилося ідентифікувати флору островів і узбереж Індійського океану та Південної Америки.

Гори. За допомогою смартфона можна дізнатися назву кожної вершини.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

джерело: сьогодні

ТОП найкорисніших мобільних додатків для туристів

Flightradar24. Відображає на карті переміщення авіалайнерів.

Пошарпані паперові путівники, розмовники та словники остаточно капітулювали перед IT-технологіями. Вся необхідна мандрівникові інформація перекочувала в інтернет і на електронні пристрої. Сьогодні налічується сотні створених спеціально для туристів додатків: вони допоможуть спланувати поїздку, зорієнтуватися на місці, виручать при виникненні якихось нештатних ситуацій.

Гіди І КАРТИ: НА ЗМІНУ ПАПЕРІ

Завдяки цим програмам не потрібно носити стоси карт і товсті "цеглини" путівників.

LONELY PLANET. Англомовний гід, який став культовим для декількох поколінь мандрівників. Ще років 10 тому для кожної країни випускався регулярно оновлюваний томик. Зараз можна безкоштовно закачати одне єдине додаток Guides з описом півсотні великих міст. Крім путівників, можна скачати цілу купу додатків під маркою Lonely Planet - дитячі атласи, журнал, розмовники та т. Д. Правда, не всі безкоштовні. Діапазон цін $ 1-20. Підходить для Android і IoS.

2GIS. Безкоштовний набір офлайн-карт, навігатор по містах і довідник з контактами, який можна встановити на гаджети з Android і IoS. Є російсько- та україномовні версії інтерфейсу. Одна з вигод 2GIS - карти представлені як в двовимірному, так і в режимі 3D. Такий підхід дозволяє відразу знайти об'єкт, якщо користувач виявився десь поруч. Додаток пропонує інформацію про Київ, Дніпрі, Одесі, Харкові, Донецьку (а також про областях цих міст). Що стосується закордону, представлені міста Чехії, Італії, ОАЕ , РФ, Кіпру.

Doroga.mobile. Путівник по Україні для ОС Android. Одна з найбільш детальних баз туристичних об'єктів (понад 12 тис.): Пам'ятки, готелі, заклади громадського харчування. Оболонка програми (містить офлайн-карту, але без бази об'єктів) скачується безкоштовно. Щоб наповнити карту змістом, потрібно купити базу об'єктів (69 грн). Вона оновлюється щодня.

АВІАПЕРЕЛЬОТИ: стежити за РЕЙСОМ І ВИБИРАЄМО КРІСЛО

Авіація - одна з найбільш високотехнологічних галузей. Тому вона є благодатним грунтом для створення додатків, що допомагають пасажиру на всіх стадіях подорожі.

Flightradar24. Додаток цікаво скоріше не самому мандрівникові, а тим, хто хотів би відстежувати його переміщення на літаках. Flightradar24 - веб-сервіс, який представляє на карті положення летять літаків. Якщо бути зовсім точним, то не всі повітряні судна можна відстежити. Але це вже технічні моменти. У переважній більшості випадків потрібний лайнер відшукується і відстежується. Додаток англомовне.

Отже, задавши номер рейсу, можна отримати наступні дані: тип літака і часто навіть його фото, бортовий номер і належність до авіакомпанії, аеропорт відправлення / посадки, висоту і швидкість, географічні координати. І саме для нас корисне - можна побачити положення цього борта на карті. Тривалість безкоштовного сеансу на сервісі - 30 хвилин. Потім слід пропозицію платної підписки без обмежень. Однак можна після перезавантаження сторінки відкрити новий сеанс. Для мобільних пристроїв доступні безкоштовна і платна версії ($ 4). Втім, на маленьких екранах користуватися Flightradar24 незручно. Підходить для Android і iOS.

SeatGuru. По суті - база даних авіакомпаній, що містить плани салонів лайнерів і переліки послуг на борту. Для чого це потрібно знати? При купівлі та реєстрації через інтернет є можливість зарезервувати певну крісло в салоні. Наприклад, хтось любить сидіти біля вікна, а кому-то комфортніше біля проходу. А якщо політ триває понад дві години, то краще вибрати крісло, де більше простору для ніг. Найзручніші місця SeatGuru зазначає зеленим, хороші - жовтим, менш комфортні - червоним. Також на схемі позначені телевізійні екрани в салоні і туалети. Додаток безкоштовне, але тільки з англомовним інтерфейсом.

ПІДКАЗКИ: НА ВИПАДОК БІДИ

У подорожі може трапитися все що завгодно. Тому додатки, які допомагають зберегти здоров'я або вирішити якісь не дуже серйозні проблеми, ніколи не будуть зайвими на вашому смартфоні або планшеті.

Wolfram Sun Exposure. Надмірне перебування на сонці однозначно не вітається медиками. Додаток Wolfram Sun Exposure (для Android і iOS) допоможе визначити кількість часу, які людина може провести на сонці - в залежності від типу шкіри, часу доби, місцезнаходження та ступеня захисту крему для засмаги. А також розрахує оптимальну тривалість процесу засмаги. Вартість - $ 1. Підходить для всіх операційних систем.

Підходить для всіх операційних систем

Чи не обгорить. Гаджет розрахує час сонячних ванн.

Термін придатності. У дорожню аптечку ви рідко кладете цілу упаковку ліки. Найчастіше - пластинку з пігулками. Значить, інструкція до нього напевно залишиться вдома, в упаковці. Але якби будь-який ПП в поїздці, і без правильного дозування ліків уже не обійтися. Але якщо ви закачали в смартфон безкоштовний додаток "Аптечка" (для Android), то ситуація помітно полегшується. Додаток містить понад 6000 інструкцій до препаратів.

Аптечка. Як приймати пігулки.

ПЕРША ДОПОМОГА. Навіть якщо ви вмієте робити штучне дихання і непрямий масаж серця, це не означає, що готові до будь-якого ПП. Тому безкоштовний додаток-довідник (для Android) з надання першої медичної допомоги обов'язково повинно бути в смартфоні завбачливого мандрівника. Воно включає в себе наступні розділи: загальні принципи надання першої допомоги; перша медична допомога при різних травмах і каліцтва; довідник телефонів екстрених служб багатьох країн; правила транспортування постраждалих.

КОРИСНІ МЕЛОЧИ: ВАЛЮТА, БЕЗКОШТОВНА ЗВ'ЯЗОК І WC

Комфорт в подорож залежить від безлічі дрібниць - щоб, наприклад, не обманули при обміні валюти або була можливість вчасно зв'язатися з будинком.

XE Currency. Популярний конвертор валют. Працює практично з усіма національними грошовими одиницями. Користувачеві доступні, крім курсу, коректне назву валюти, неформальні "клички", символи-позначення, найменування банкнот і монет. Для мобільних пристроїв на різних операційних системах доступні безкоштовна і платна версії ($ 2,8).

Wi-Fi Map. Досить докладна безкоштовна карта точок доступу Wi-Fi по всьому світу. Може працювати в режимі офлайн. Додаток відображає всі доступні Wi-Fi точки в радіусі кілометра від вашого поточного розташування. Найважливіша особливість програми - воно повідомить і пароль доступу до Wi-Fi, якщо такий вимагається. Справа в тому, що Wi-Fi Map - це, скоріше, соціальна мережа, де кожен бажаючий відзначає на карті місце з бездротовим доступом, пароль до точки і коментар.

Sit or Squat. "Що потрібно людині для щастя? Побачити туалет і добігти до нього", - сказав відомий сатирик. Безкоштовний додаток Sit or Squat допоможе знайти найближчий громадський туалет (їх в базі близько 100 тисяч) в незнайомому місті. Крім того, додаток дозволяє побачити фото відхожого місця, а після відправлення природних потреб поставити оцінку туалету: якщо сподобався, ставиться Sit (сидячи, з комфортом), якщо немає - використовується мітка Squat (навпочіпки). Сервіс також пропонує і іншу корисну інформацію: можливість переодягнутися, наявність пеленального столу або душа. З недоліків програми - незручний (до того ж тільки англомовний) інтерфейс, слабка база даних для міст пострадянських держав. Аналогічне додаток - ToiletFinder.

Аналогічне додаток - ToiletFinder

Делікатна тема. Особливе додаток допоможе знайти відхоже місце.

ДЛЯ ОСОБЛИВО ДОПИТЛИВИХ

PEAK FINDER ALPS. Цікава програма, яка стане в нагоді гірськолижникам. Погодьтеся: відпочиваючи де-небудь в кафе, на верхній станції підйомника в околицях Зельдена, ви навряд чи зможете визначити, що перед вами гора Гайслахкегель - один з найвищих піків Тіролю. Навіть знаменитий Маттерхорн не всі відрізнять на тлі оточуючих піків. А за допомогою PeakFinder Alps завдання спрощується багаторазово. Програма надасть користувачеві кругові панорамні схеми оточуючих його хребтів із зазначенням вершин (PeakFinder пізнає 25 тис. З них). Її особливості - зображення ландшафтів в діапазоні до 300 км; масштабування і повільна прокрутка; робота з гірськими регіонами на території Франції, Італії, Німеччини, Словенії та інші; можливість роботи в офлайні. Єдиний недолік програми - його ціна ($ 35).

Pl @ ntNet. Безкоштовний додаток розпізнає зображене на фото рослина по квітці, листу, стебла або плоду. У Західній Європі Pl @ ntNet визначає 6,1 тис. Рослин. Останнім часом додаток навчилося ідентифікувати флору островів і узбереж Індійського океану та Південної Америки.

Гори. За допомогою смартфона можна дізнатися назву кожної вершини.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

джерело: сьогодні

Для чого це потрібно знати?
Що потрібно людині для щастя?
Для чого це потрібно знати?
Що потрібно людині для щастя?
Для чого це потрібно знати?
Що потрібно людині для щастя?
Для чого це потрібно знати?
Що потрібно людині для щастя?
Для чого це потрібно знати?
Що потрібно людині для щастя?
#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.