Навигация
Реклама
Реклама

Анджеліна Джолі з'явилася на прем'єру власного фільму без нижньої білизни

З артисткою все частіше трапляються подібні «казуси» З артисткою все частіше трапляються подібні «казуси»   Анджеліна Джолі   Кадр з фільму Містер і місіс Сміт   Титулована актриса і посол доброї волі ООН   Анджеліна Джолі   представила свій режисерський дебют - фільм під назвою «Спочатку вони вбили мого батька: Спогади дочки Камбоджі» - перед голлівудської асоціацією іноземної преси в Лос-Анджелесі

Анджеліна Джолі

Кадр з фільму "Містер і місіс Сміт"

Титулована актриса і посол доброї волі ООН Анджеліна Джолі представила свій режисерський дебют - фільм під назвою «Спочатку вони вбили мого батька: Спогади дочки Камбоджі» - перед голлівудської асоціацією іноземної преси в Лос-Анджелесі.

42-річна кінодіва виступила також і продюсером картини, заснованої на реальних подіях, яка оповідає про Камбоджі 70-х років минулого століття - часу правління партії Червоних кхмерів і загибелі близько двох мільйонів мирних жителів країни.

На прем'єрному показі Джолі з'явилася в білій сукні, що підкреслює фігуру, доповненому чорним поясом і бежевими човниками. Строгість образу цілком би відповідала заходу, але актриса все ж «додала перчинки» - знехтувала нижньою білизною. Зокрема, особливо помітно було відсутність бюстгалтера, як було і на зустрічі з Папою Римським, і навіть з дітьми-біженцями.

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.