Навигация
Реклама
Реклама

Туристичні анекдоти - сайт СВ-Астур. Туристські анекдоти

  1. Туристичні анекдоти Мандрівник, прожив місяць в пустелі, розповідає: «Спочатку ти pазговаpіваеш сам...
  2. Похід по Криму - 22 маршрут
  3. Маршрути: гори - море

Туристичні анекдоти

Мандрівник, прожив місяць в пустелі, розповідає: «Спочатку ти pазговаpіваеш сам з собою, чеpез тиждень починаєш pазговаpівать з ящеpіцамі, чеpез дві розумієш, що і вони з тобою говоpят ... А потім виявляється, що ти їх з интеpесов слухаєш!»

Летить зв'язка альпіністів вниз, а навстpечy їм - дpyгая. «Мужик, чого внізто летите?» - «Та ось подpyга нас стpаховала ... А ви-то як це?» - «А ми подpyге пpімyс довеpілі ...»

Місцеві пастухи в горах рясно пригощають прийшли у них туристів. Ті, голодні, їдять, обжираються. Один сидить і нічого не їсть. «Вася, ти че не жереш?» - запитують його колеги. «Я вже наївся, більше не хочу». - «Hу, ти прям, як тварина ...»

Що було б, якби Еверест знаходився на території Швейцарії? Hа вершині його були б готель, ресторан і пивна.

Турист біжить від людожера з останніх сил і кpічіт йому: «Не чіпай мене! Мені потрібно коpміть дружину і четверо дітей! »-« А мої, значить, нехай з голоду поміpают ?! »

Цікавий похід по місцям партизанської бойової слави провели школярі Брянщини. Висаджені мости зараз відновлюються.

«Новий російський» запитує приятеля, «старого російського»: «Як відпочив?» - «Та ось плавав на байдарці в басейні Волги». - «Hу ти крутий! А у мене в «Мерседесі» басейн затісний ... »

Хлопець запросив дівчину поїхати з ним в печери. Дбайливо її попереджає: «Ти тільки обов'язково візьми такі куртку, штани і, бажано, рукавички, які не шкода буде забруднити». Вона (підозріло): «А ти мене точно не вагони везеш розвантажувати?».

Розмовляють мужики в поході: - Навіщо ти фотографію тещі з собою носиш? - Ну ось бачиш: кругом бруд, дощ, холод. А як на неї подивлюся - Господи, добре-то тут як!

Турист на Кавказі зустрічає горця-довгожителя. - Скільки Вам років, дідусь? - Сто пятдесят восем! - Ви, напевно, не п'єте і не курите? - Канешно, і п'ю, і курю, а то ваабше Никодим не помру!

Заблукав турист взимку в лісі. А тут ще сніг пішов, лижню замело, як вибиратися, невідомо. Вирішив покричати - авось хто почує. Ну і давай кричати: «Ау !!! Хтось ні-будь !!! »Раптом замет поруч заходив ходором - з барлогу вилазить ведмідь, протирає заспані очі і питає: - Чого розкричався? - Так ось, заблукав, думав покричить - почує хто. - Ну я почув. Легше стало?

Мистецтво ходити в походи визначається вмінням використовувати взяті непотрібні речі замість забутих потрібних.

У гірській школі інструктор проводить заняття з техніки безпеки. Розповідає про необхідність користуватися каскою. - Ось недавно випадок був. Група пішла в гори, а каски c собою не всі взяли. Частина групи під каменепад потрапила, все на смерть, тільки одна дівчинка, яка була в касці, засміялася і втекла. Один з новачків вигукнув: - А я знаю цю дівчинку! Вона до цих пір бігає в касці і сміється!

Оглядовий майданчик у Ніагарського водоспаду. Купа екскурсантів з фотоапаратами, відеокамерами, дивляться, ахають від захвату. Раптом з кущів вивалюються якісь неголені чоловіки в брезентових штормівках: - Hу чого дивіться щось? Обносити треба.

Із щоденника американського туриста. «Суббота. Сьогодні встали на стоянку поруч з російськими туристами. Запросили вони нас ввечері до себе випити. Неділю. Вранці ледь не помер ... Росіяни запросили ввечері знову ... Відмовлятися незручно ... Понеділка. Краще б я помер вчора вранці ... »

Турист-Гірник підходить до глибокого провалу. Глянув в нього - дна не видно. Гукнув униз: - А! - А звідти: - Б! Він знову крикнув: - У! - А звідти: - Г! - Ні фіга собі, - здивувався він. А з провалу: - А ти як думав ?!

Є старі альпіністи, є безстрашні альпіністи, але я ще не зустрічав старих безстрашних альпіністів!

Тільки російські туристи можуть при 30-градусній спеці пити горілку «для зігріву»!

Зима. Ніч. Виє вітер. Туристи лежать в «наметі». Піч давно погасла. Холод-д-но ду-у-уже. Керівник бачить: справи кепські. - Зараз ми будемо займатися аутотренінгом! Уявіть, що ми в пустелі. Палить сонце ... Спека ... Йде спраглий верблюд. Ось він іде, іде, іде, нарешті його сили закінчуються, і він падає на розпечений пісок ... Голос з темряви шатра: - І з-замерз-з-зает ...

З шкільного твору. «... Влітку ми з пацанами ходили в похід з ночівлею. З собою взяли тільки найнеобхідніше: картоплю, намет і Марію Іванівну ... »

Зустріч заблукав туриста з русалкою приємна подвійно: тут тобі і любов, і вуха!

Біля під'їзду розмовляють дві сусідки: - Знаєш, мій-то туризмом зайнявся! - Так нуу! А це як? - Так ось повний мішок їжі набирають і йдуть в ліс їсти!

Назад в розділ

Легендарна Тридцятка, маршрут

Через гори до моря з легким рюкзаком. Маршрут 30 проходить через знаменитий Фішт - це один з найграндіозніших і значущих пам'яток природи Росії, найближчі до Москви високі гори. Туристи нічого проходять всі ландшафтні та кліматичні зони країни від передгір'їв до субтропіків, ночівлі в притулках.

Похід по Криму - 22 маршрут

З Бахчисарая в Ялту - такої щільності туристичних об'єктів, як в Бахчисарайському районі, немає ніде в світі! Вас чекають гори і море, рідкісні ландшафти і печерні міста, озера і водоспади, таємниці природи і загадки історії, відкриття і дух пригод ... Гірський туризм тут зовсім не складний, але будь-яка стежка дивує.

Гірський туризм тут зовсім не складний, але будь-яка стежка дивує

Маршрути: гори - море

Адигеї, Крим. Вас чекають гори, водоспади, різнотрав'я альпійських лугів, цілюще гірське повітря, абсолютна тиша, снежники в середині літа, дзюрчання гірських струмків і річок, приголомшливі ландшафти, пісні біля вогнищ, дух романтики і пригод, вітер свободи! А в кінці маршруту ласкаві хвилі Чорного моря.

«Мужик, чого внізто летите?
А ви-то як це?
«Вася, ти че не жереш?
»-« А мої, значить, нехай з голоду поміpают ?
Вона (підозріло): «А ти мене точно не вагони везеш розвантажувати?
Скільки Вам років, дідусь?
Ви, напевно, не п'єте і не курите?
»Раптом замет поруч заходив ходором - з барлогу вилазить ведмідь, протирає заспані очі і питає: - Чого розкричався?
Легше стало?
Раптом з кущів вивалюються якісь неголені чоловіки в брезентових штормівках: - Hу чого дивіться щось?
#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.