Навигация
Реклама
Реклама

Робота аніматора

Природно, дане питання в першу чергу буде цікавити студентів. Особливо актуальним він стає після завершення виснажливої ​​сесії, коли попереду - літо, і його хочеться провести не тільки відмінно і весело, але і з користю. Яка ж робота влітку може чекати найактивнішу частину населення?

Одним з найбільш поширених пропозицій на ринку праці влітку кожного року є робота аніматора. Це слово давненько кочує з одного туристичного сайту на інший, однак мало хто, крім самих аніматорів і відпочиваючих, знає, що це таке. Насправді у терміна "аніматор" є старий добрий прототип - аніматорів довгі роки у нас називали масовиками-витівниками. Однак сучасний аніматор все-таки відрізняється від своїх попередників. В обов'язки аніматора входить не тільки організація культурного відпочинку відпочиваючих - вечірок, рухливих ігор на відкритому повітрі, шоу і дискотек вечорами. Сьогоднішній аніматор ще й заняття аеробікою проведе, і плаванням. Само собою зрозуміло, що програмам роботи з дітьми аніматорами приділяється особлива увага. По суті, головним завданням аніматорів є створення гарного настрою. Такий підхід допомагає готелям в нелегкій конкурентній боротьбі за клієнта, а у аніматорів з'являється досвід роботи з людьми та енна сума в гаманці.

Яким же якостями повинен володіти людина для роботи аніматором ? Головним якістю аніматора вважається комунікабельність і гнучкість мислення, адже йому доведеться мати справу з людьми, у яких самі різні інтереси і вимоги. І хоча багато готелів не вимагають від аніматорів досвіду роботи, все-таки оплата праці аніматорів-новачків суттєво відрізняється від зарплати аніматорів зі стажем. Вельми похвальним якістю для аніматора вважається володіння англійською мовою, це суттєво полегшує пошук подібної роботи за кордоном. Мало того, багато іноземних студентів використовують роботу аніматором для того, щоб поєднати приємне з корисним - роботу з поїздкою по інших країнах.

Умовно аніматорів прийнято розділяти на танцювальних, спортивних і дитячих. Спортивні аніматори займаються організацією конкурсів та ігор з гостями (на пляжі мул в басейні), тренувань з шейпінгу, аеробіки тощо Зазвичай такі заходи проводяться в першій половині дня. У вечірніх шоу, дискотеках та конкурсах беруть участь аніматори-танцюристи. Чи не менше турбот у аніматорів дитячих. Дитячі аніматори організовують дозвілля дітей, дозволяючи, таким чином, батькам хоч на деякий час відволіктися від виконання своїх обов'язків і насолодитися повноцінним відпочинком. Спеціально для дітей аніматори організовують численні свята, гуртки. Найчастіше все це відбувається в спеціальному дитячому центрі, який обладнаний розважальною майданчиком.

Іноді в готелях аніматорів не ділять на вищевказані категорії. У таких готелях воліють мати справу з універсальними аніматорами, яких можна задіяти для виконання різних обов'язків.

І, звичайно ж, неможливо обійти увагою такий животрепетне питання, як оплата праці аніматорів. Вказувати розцінки не має сенсу, оскільки в кожному випадку вони індивідуальні. Але все-таки варто пам'ятати, що розраховувати на оплату праці в перший тиждень не завжди доводиться, оскільки в цей період проходить тільки навчання аніматора.

Яка ж робота влітку може чекати найактивнішу частину населення?
#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.