Навигация
Реклама
Реклама

Робота дитячим аніматором в Туреччині

 1. Хто такий аніматор?
 2. Чим займається дитячий аніматор в Туреччині?
 3. Яка зарплата у дитячого аніматора в Туреччині?
 4. Чи є особливості у цій посаді?

Поїхати на літо в Туреччину відпочити і при цьому заробити - приваблива перспектива. Тому в високий сезон готелі, закусочні, парки розваг заповнені персоналом на 100%. Тут кожен знайде для себе те, що йому цікаво.

Хто такий аніматор?

Настрій і комфорт відпочиваючих в готелі безпосередньо залежить від роботи аніматора. Аніматор в Туреччині - це універсальний співробітник, який зможе розважити, захопити і привести в захват як дорослих, так і дітей.

Ця людина влаштовує:

 • різні конкурси, змагання;
 • організовує і проводить вечірки, розважальні шоу;
 • керує заняттями спортом, аквафитнесом в басейні.

Кожен готель прагне виділитися серед інших і найняти на роботу хорошого аніматора. Від цього безпосередньо залежить репутація готелю і потік відпочиваючих. Багато професійних «масовики - витівники» працюють в одному і тому ж готелі кілька років.

Але незважаючи на різнобічні і досить серйозні вимоги до кандидатів на посаду аніматора, досвід в роботі часто не потрібно. Головне, щоб у вас було бажання змінюватися і підлаштовуватися під аудиторію готелю, давати їм те, що вони хочуть. Наявність в багажі знань англійської та німецької мов на рівні розмовного буде вам незаперечним плюсом при відборі на таку роботу.

Чим займається дитячий аніматор в Туреччині?

Найчастіше роботодавці шукають не вузькопрофільного дитячого аніматора, а віддають перевагу універсальному співробітнику, який поєднує в собі спортивне, танцювальне та дитяче напрямок.

Дитячий аніматор в Туреччині працює з дітьми приблизно від 2-х до 12-ти років. Ця посада спеціально придумана для того, щоб батьки змогли повноцінно відпочити, не піклуючись про дозвілля та безпеки дітей. Це - прерогатива аніматора.

В обов'язки аніматора по роботі з дітьми входить:

 • організація та проведення різноманітних ігор;
 • проведення конкурсів на воді і на суші;
 • творчість: малювання, ліплення, хендмейд, зарядка;
 • організація і проведення театральних постановок, шоу для дітей;
 • стеження за безпекою маленьких підопічних.

Обов'язки дитячого аніматора включають в себе елементи спорту і танцю.

Танцювальні та спортивні заходи подобаються дітям, вони готові нескінченно танцювати і стрибати під музику на тлі яскравого сонця і блакитного моря! А тому днем ​​аніматорам відпочинок тільки сниться. Вони посиленого готуються до вечірнього виступу, розучують сценки, готують номери і показують глядачам свою майстерність.

Аніматори можуть як самі розробляти програму розваг, так і брати вже готову, надану роботодавцем. У першому випадку оплата праці вище.

Яка зарплата у дитячого аніматора в Туреччині?

Зарплата аніматора залежить від його кваліфікації. Якщо це новачок, то 300-400 доларів в місяць. Якщо професіонал, вміє «завести» публіку, має свою розважальну програму, то рівень оплати праці може доходити до 700-900 доларів.

У роботи аніматором є незаперечні переваги: ​​платити за житло і за харчування вам не доведеться навіть на випробувальному терміні, який зазвичай триває 1-2 тижні. За ваше проживання і столованье з першого дня платить готель. Аніматори живуть в окремому будинку, в 2-3 місних номерах зі всіма необхідними для комфортного життя зручностями.

Чи є особливості у цій посаді?

Якщо вам 18-35 років, і ви твердо вирішили їхати в країну сонця і розваг працювати аніматором, будьте готові до декількох серйозних вимог з боку роботодавця:

 • Кожен готель висуває свої чіткі умови роботи, які вимагають неухильного виконання. При порушенні правил вас можуть звільнити.
 • Ви завжди повинні бути в настрої, приділяти багато часу всім відпочиваючим дітям без винятку.
 • Ви зобов'язані строго стежити за безпекою дітей.
 • Бути завжди охайним, усміхненим, з хорошим настроєм
 • Робочий день може бути «розтягнутий» і на нічні розваги (якщо ви будете їхати туди «універсальним» бійцем).
 • Будьте готові, що відпустка складе не більше 3-4 днів в місяць.
 • Заборонено вживання спиртного і купання в морі в робочий час аніматора.

Пошук роботи і виїзд до Туреччини

Пошук роботи краще довірити компанії - посереднику - це найнадійніший варіант. Є такі посередники, які відправляють людей працювати по туристичній візі (40 доларів). Краще не ризикувати і летіти за робочою візою.

Якщо ви вирішили шукати роботу в Туреччині самостійно (за рекомендаціями або за оголошеннями), готуйтеся до того, що ваш вибір може бути не застрахований від обману. І ви в чужій країні залишитеся самі зі своїми проблемами. Не всі іноземні роботодавці погодяться закрити вакансію туристом, щоб не мати проблем з оформленням такого співробітника на роботу.

Агентства пропонують свої послуги в розмірі 300-500 доларів (якщо це платні вакансії). Якщо за послуги агентства платить роботодавець, ви платите тільки за організаційні витрати в районі 60-80 доларів. У пакет платних вакансій входить:

 • оформлення робочої візи ;
 • авіапереліт в обидва кінці;
 • безкоштовне проживання та харчування на території готелю;
 • трансфер;
 • медстраховка.

Надійне агентство отримує плату за свої послуги після укладення трудової угоди, не раніше. Часто деякі пункти витрат бере на себе роботодавець, іноді відшкодовує лише 50% вартості за переліт і оформлення візи. Є посередники, які в зв'язку з великою кількістю бажаючих, пропонують послуги бронювання кращих позицій за обраною вакансії (близько 20 доларів).

Зазвичай, трудову угоду підписується терміном на 3-7 місяців (з квітня по жовтень), можна і на 1-2 роки. У нього обов'язково входить медична страховка на весь період контракту.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Як отримати посвідку на проживання в Туреччині
Іспит з турецької мови для іноземців Tömer UTS
Північний Кіпр: життя на райському острові, робота в Інтернеті
"Північний Кіпр - це оптимальна країна для життя людей з колишнього СНД" (інтерв'ю)

Хто такий аніматор?
Чим займається дитячий аніматор в Туреччині?
Яка зарплата у дитячого аніматора в Туреччині?
Чи є особливості у цій посаді?
Хто такий аніматор?
Чим займається дитячий аніматор в Туреччині?
Яка зарплата у дитячого аніматора в Туреччині?
Чи є особливості у цій посаді?
#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.