Навигация
Реклама
Реклама

Франція Віза

ДОКУМЕНТИ В КОНСУЛЬСТВО ФРАНЦІЇ  опитувальник  СТОРІНКА ДЛЯ ПІДПИСУ  Зразок спонсорського заяви  Пам'ятка щодо оформлення згоди  Зразок підписання анкети  ДОРУЧЕННЯ  згоду на обробку персональних даних  УВАГА

ДОКУМЕНТИ В КОНСУЛЬСТВО ФРАНЦІЇ

опитувальник

СТОРІНКА ДЛЯ ПІДПИСУ

Зразок спонсорського заяви

Пам'ятка щодо оформлення згоди

Зразок підписання анкети

ДОРУЧЕННЯ

згоду на обробку персональних даних

УВАГА!

Перелік документів:

 1. Анкета-опитувальник
 2. Сторінка оригінальної анкети з підписом. Підпис в заяві повинна відповідати підпису в закордонному паспорті; Анкету неповнолітнього до 18 років підписують батьки або особи, що володіють батьківськими (опікунськими) правами.
 3. Закордонний паспорт. Загальні вимоги:
  • Термін дії не повинен закінчуватися раніше 90 днів після закінчення туристичної поїздки.
  • Обов'язкова наявність підпису, починаючи з 14 років.
  • У паспорт туриста, що вилітає з дитиною старше 6 років і вписаним в паспорт одного з батьків, повинна бути вклеєна фотографія вилітає з ним дитини.
  • Дійсним до виїзду з РФ вважається паспорт, підписаний власником, який має не менше 2-х порожніх листів на кожного, в тому числі, вписаного дитини.
  • Другий діючий закордонний паспорт (якщо такий є) обов'язковий до надання.
 4. Ксерокопія закордонного паспорта (сторінка з фотографією). У разі наявності анульованих закордонних паспортів з шенгенськими візами за останні 3 роки, необхідно надати їх копії і копію розвороту з фотографією. У разі, якщо заявник вже здавав відбитки в інші країни Шенгену, необхідно надати копію візи тієї країни, на яку вони були здані, НА ОДНОМУ ЛИСТ З КОПІЄЮ 1 СТОРІНКИ закордонного паспорта.
 5. 2 кольорові фотографії 3,5х4,5 на білому фоні (висота голови від верхівки до підборіддя 32 - 34 міліметра), на кожного виїжджає людини, в тому числі дітей, включаючи вписаних (фото не старше 6 міс).
 6. Ксерокопія сторінок російського паспорта з відмітками.
 7. Фінансові гарантії (не старше 3 місяців на момент подачі заяви):
  • Для працюючих:
   Довідка з місця роботи, на оригінальному бланку, із зазначенням адреси підприємства, посади, окладу (не менше 500 $, в рублях або доларах) і контактного робочого телефону з кодом міста. Якщо в довідці на фірмовому бланку прописана тільки посаду, то прикладається довідка 2 ПДФО. Для ІП додатково копії свідоцтва про реєстрацію та про взяття на податковий облік. Якщо сума заробітної плати менше допустимої, можна надати виписку з рахунку з сумою залишку не менше 65 € на кожен день перебування. У виписці повинна бути вказана адреса і телефон банку, валюта рахунку, а також вона повинна бути завірена печаткою банку та підписом співробітника.
  • Для пенсіонерів та осіб з низьким доходом:
   Два варіанти: Виписка з рахунку з сумою залишку не менше 75 € на кожен день перебування. Виписка повинна бути завірена печаткою банку. Або документи від спонсора (праворуч з роботи, копія 2-3 стор. (Там, де фото) паспорта РФ, документи доводять спорідненість, спонсорську заяву). Спонсорами можуть виступати лише близькі родичі, а саме: мама / тато, син / дочка, чоловік / дружина, бабуся / дідусь. Спонсорство від братів, сестер, тіток, дядьків, двоюрідних родичів і т.д. консульство Франції не розглядає.
  • Для школярів, студентів, домогосподарок:
   Тільки документи від спонсора (праворуч з роботи, копія 2-3 стор. (Там, де фото) паспорта РФ, документи доводять спорідненість, спонсорську заяву). Спонсорами можуть виступати лише близькі родичі, а саме: мама / тато, син / дочка, чоловік / дружина, бабуся / дідусь. Спонсорство від братів, сестер, тіток, дядьків, двоюрідних родичів і т.д. консульство Франції не розглядає. Учням середніх і вищих закладів необхідно надати довідку з місця навчання із зазначенням адреси навчального закладу і контактний телефон або копію студентського квитка.
 8. Всі необхідні копії робляться на цілому аркуші паперу формату А4.
 9. Підтвердження бронювання або копія квитків.
 10. Згода на обробку персональних даних. Заповнюється за російським паспортом. Для дітей до 18 років заповнюється по св-ву про народження, навіть якщо є паспорт.
 11. Доручення. Заповнюється за російським паспортом. Для дітей до 18 років заповнюється по св-ву про народження, навіть якщо є паспорт.
 12. Додатково для дітей до 18 років:
 • Копія свідоцтва про народження.
 • Копія згоди на виїзд дитини Згоди необхідно оформити для дітей до 18 років, які подорожують з одним з батьків (в цьому випадку необхідна згода від другого з батьків) або без батьків в складі дитячої групи або супроводі третьої особи (в цьому випадку необхідна згода від обох батьків) . Згода повинна бути видано не раніше, ніж за 3 місяці до подачі.
 • Уважно ознайомтеся з пам'яткою щодо оформлення згоди (в списку файлів, в верхній частині сторінки), там Ви знайдете зразок складання згоди, правила щодо оформлення та документи замінюють згоду.

Термін подачі документів не менше ніж за 3.5 тижні до початку поїздки. УВАГА !!! НЕПОВНИЙ КОМПЛЕКТ ДОКУМЕНТІВ НЕ УХВАЛЮЄТЬСЯ!

Подаватися в візовий центр Франції в Єкатеринбурзі можуть всі громадяни, які легально проживають на території РФ і мають реєстрацію на протязі 3-х місяців з дня закінчення поїздки.

Адреса візового центру: м Єкатеринбург, вул. Куйбишева, 44д, бізнес-готель "Панорама" (вхід з боку вул. Бєлінського), 2 поверх. Прийом документів здійснюється без попереднього запису.

Фонд Миру. Анкета до Франції. Віза до Франції в Єкатеринбурзі. Віза до Франції.

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.