Навигация
Реклама
Реклама

Спеціальна провізії для росіян на Кіпр, зразок заповненої анкети на про-візу

 1. Які візи потрібні росіянам для самостійної поїздки на Кіпр?
 2. Як отримати e-Pro-visa на Кіпр самостійно?

Кіпр це пляжний відпочинок під Блакитним прапором ЄС, чорний вулканічний пісок в Пафосі або найчистіший привізною білий в Айя-Напа, морський прибій в бухті Афродіти, тамплієрського фортеці, стародавні руїни, вежі шекспірівських героїв, морські круїзи і веселощі нічних клубів. Тут мандрівник з будь-якими запитами влаштує собі відпустку, про який буде згадуватися довгі роки. Кіпр це пляжний відпочинок під Блакитним прапором ЄС, чорний вулканічний пісок в Пафосі або найчистіший привізною білий в Айя-Напа, морський прибій в бухті Афродіти, тамплієрського фортеці, стародавні руїни, вежі шекспірівських героїв, морські круїзи і веселощі нічних клубів

Про-віза на Кіпр

При самостійному плануванні туристичної поїздки на Кіпр для росіян в 2015 році ніяких змін не передбачається: дія провізії пролонгується, а вимоги щодо оформлення дозволу на в'їзд на територію Республіки залишаються колишніми.

Трохи про політичну обстановку на острові. В даний момент Кіпр розділений демаркаційною лінією, що розділяє Турецьку Республіку Північного Кіпру (на півночі, відповідно) і Республіку Кіпр на півдні. Основні визначні пам'ятки і кращі пляжі знаходяться саме на південній частині острова.

Які візи потрібні росіянам для самостійної поїздки на Кіпр?

Республіка Кіпр з 2004 рік є членом Євросоюзу, з 2008 року дозволено ходіння євро, але не є членом Шенгенської зони, тому для в'їзду на Кіпр (південна частина) потрібні:

 1. або звичайна туристична національна віза Республіки Кіпр, процедура якої не відрізняється від стандартної «шенгенської» в будь-якій країні Європи;
 2. або відкрита шенгенська мультивіза;
 3. або спеціальна віза для росіян - так звана «провізії».

Заповнений зразок анкети на про-візу для відпочинку на Кіпрі

«E-Pro-visa», «провізії», «провізії», «попередня віза» - це різні назви спеціальної візи росіян для легального перебування на Кіпрі, введеної з 2009 року. Особливості кіпрської про-візи полягають в максимально спрощеному режимі в'їзду на територію Кіпру, але тільки в тому випадку, якщо в'їзд здійснюється безпосередньо з території Росії.

Як отримати e-Pro-visa на Кіпр самостійно?

 1. Йдемо на і натискаємо на картинку «PROVISA».
 2. У вікні отримуємо «Анкету для отримання попередньої візи (про-візи)», яку ми завантажуємо собі на комп'ютер Анкета на e-ProVisa в Кіпр .
 3. Заповнюємо нехитрі пункти анкети, як показано на цьому зразку.
 4. Cохраняющим заповнену анкету у форматі .doc (будьте уважні, зберігати документ слід саме «старому» ворде-2003, а не з розширенням .docx).
 5. Перейменовуємо анкетне вордовскій файл в ім'я, що містить з прізвище та ім'я заявника, тобто якщо ПІБ здобувача кіпрської провізії Параті Сергій, то ім'я файлу буде таким: Paratov_Sergey.
 6. Відправляємо файл з анкетою по електронній пошті вкладеним файлом на адресу: [email protected] .
 7. Чекаємо від пари годин до декількох днів (в залежності від часу відправлення і сезонної завантаженості) бланка про-візи на цей же e-mail.
 8. Отриманий документ роздруковуємо, і беремо його з собою в дорогу з закордонним паспортом, термін дії якого більше 6 місяців.

По прильоту на Кіпр на паспортному контролі пред'являєте provisа і паспорт.

Вартість провізії (спеціальної візи для росіян на Кіпр) - безкоштовно!

Термін виготовлення від декількох годин до декількох діб.

Приємного відпочинку на кіпрських пляжах!

Ще по темі Візи в Європу

Ще по темі Кіпр

Які візи потрібні росіянам для самостійної поїздки на Кіпр?
Як отримати e-Pro-visa на Кіпр самостійно?
Які візи потрібні росіянам для самостійної поїздки на Кіпр?
Як отримати e-Pro-visa на Кіпр самостійно?
#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.