Навигация
Реклама
Реклама

Віза до Ірландії в 2019 році: інструкція по отриманню | Provizu

 1. Віза до Ірландії в 2019 році: інструкція по отриманню Республіці Ірландія належить велика частина...
 2. Основні типи віз
 3. Скільки коштує віза в Ірландію в 2019 році?
 4. Як зробити візу в Ірландію самостійно?
 5. Анкета на візу в Ірландію
 6. Документи для візи до Ірландії: список від 2019 року
 7. Фото на візу в Ірландію
 8. Документи на візу для дітей
 9. Додаткові документи для різних типів віз
 10. Скільки робиться віза в Ірландію?
 11. Посольство Ірландії в Москві
 12. Візові центри Ірландії в Росії
 13. Віза до Ірландії в 2019 році: інструкція по отриманню
 14. Чи потрібна віза в Ірландію для росіян в 2019 році?
 15. Основні типи віз
 16. Скільки коштує віза в Ірландію в 2019 році?
 17. Як зробити візу в Ірландію самостійно?
 18. Анкета на візу в Ірландію
 19. Документи для візи до Ірландії: список від 2019 року
 20. Фото на візу в Ірландію
 21. Документи на візу для дітей
 22. Додаткові документи для різних типів віз
 23. Скільки робиться віза в Ірландію?
 24. Посольство Ірландії в Москві
 25. Візові центри Ірландії в Росії
 26. Віза до Ірландії в 2019 році: інструкція по отриманню
 27. Чи потрібна віза в Ірландію для росіян в 2019 році?
 28. Основні типи віз
 29. Скільки коштує віза в Ірландію в 2019 році?
 30. Як зробити візу в Ірландію самостійно?
 31. Анкета на візу в Ірландію
 32. Документи для візи до Ірландії: список від 2019 року
 33. Фото на візу в Ірландію
 34. Документи на візу для дітей
 35. Додаткові документи для різних типів віз
 36. Скільки робиться віза в Ірландію?
 37. Посольство Ірландії в Москві
 38. Візові центри Ірландії в Росії

Віза до Ірландії в 2019 році: інструкція по отриманню

Республіці Ірландія належить велика частина однойменного острова. Лише його північні області знаходяться під юрисдикцією Великобританії.

Протягом століть острів Ірландія привертав завойовників. Тут побували кельти, вікінги, шотландці, англійці. Всі вони залишили свій слід в архітектурі і традиціях острова, зробивши їх унікальними і самобутніми. Приїжджі обов'язково намагаються відвідати в Ірландії Дублінський замок, древню коридорну гробницю Ньюгрейндж, Собор Святого Патріка. Любителям природи сподобаються Фенікс-парк в Дубліні з живими оленями і, різко обриваються в океан, 200 метрові стрімчаки Мохер. Не оминають увагою туристи і ірландську кухню, пиво.

Дублін, Ірландія

Деякі росіяни вибирають ірландські ВНЗ для отримання європейської освіти. Є й ті, хто приїжджає на острів працювати або налагоджувати бізнес співробітництво, будувати особисті стосунки.

Чи потрібна віза в Ірландію для росіян в 2019 році?

Ірландія не підписала Шенгенську угоду, тому наявність шенгенської візи не дозволить відвідати республіку. Для поїздки на острів росіянам потрібно отримати візу саме ірландську. Виняток ірландці зробили тільки для віз Великобританії. Володарі багаторазової британської General visas можуть відвідати Ірландію, якщо вже використовували її для відвідування королівства і в'їжджають через британську територію.

Основні типи віз

Відвідування Ірландії на строк не більше 90 днів можливий при наявності короткострокової візи Short Saty-C. Вона запитується для туристичних і бізнес поїздок, відвідування навчальних курсів, гостьових візитів. Найчастіше видають ірландці одноразові дозволи на в'їзд. При підтвердженні необхідності частих поїздок по бізнесу і інших причин можна розраховувати на мультивізу, видану на кілька років.

При підтвердженні необхідності частих поїздок по бізнесу і інших причин можна розраховувати на мультивізу, видану на кілька років

Ірландська віза

При відвідуванні Ірландії проїздом росіянам необхідно отримати транзитну візу.

Тривале проживання в республіці можливо при наявності довгострокової візи Long Stay-D. Її отримують для навчання в офіційних навчальних закладах, роботи, побудови відносин і возз'єднання з сім'єю. Зазвичай вона одноразова. Багаторазова видається тільки медсестрам з дозволом на роботу і власникам Green Card від Департаменту підприємництва. Володарі будь Long Stay-D повинні після прибуття до Ірландії в 3-х місячний термін зареєструватися в Департаменті поліції / Національному імміграційному бюро.

Скільки коштує віза в Ірландію в 2019 році?

Вартість ірландської візи складається з консульського збору (стягується за обробку документів і прийняття рішення про видачу візи) і сервісного збору (плата за прийом документів візовим центром VFS Global). Збори приймаються в рублях за курсом на день подачі документів у ВЦ. Можлива оплата готівкою або банківською картою.

З травня 2018 року вартість ірландської візи становить:

 • 60 € за Single Journey visa (одноразову);
 • 100 € за Multiple Journey visa (мультивізу);
 • 25 € за транзитну візу.

Незалежно від запитуваної візи сервісний збір складає 20 €.

Від сплати збору звільнені подружжя і діти-утриманці громадян Ірландії, Швейцарії, країн Європейської Економічної зони. Також безкоштовно видають візи, запитувані за програмою відпочинку дітей Чорнобильської зони і супроводжуючих їх осіб.

Якщо замість запитуваної мультивізи ірландці видали одноразову, різниця вартості в 40 €; не повертається.

Як зробити візу в Ірландію самостійно?

З 22 жовтня 2018 року Посольство Ірландії в Москві припинило прийом заяв на візи кур'єрами і поштою. Тепер прийом документів ірландці передоручили компанії VFS Global.

Для отримання ірландської візи необхідно:

 • заповнити онлайн-заявку;
 • підготувати пакет документів;
 • подати документи до візового центру, оплатити збори.

Будь-які візові питання задаються через спеціальну форму на сайті посольства Ірландії в Росії.

Посольство Ірландії не практикує інтерв'ю. Проте, в анкеті потрібно вказати актуальний номер телефону, за яким візовий офіцер при необхідності зможе задати питання.

Анкета на візу в Ірландію

Ірландці пропонують росіянам заповнити онлайн-заявку замість паперової анкети. Заявка доступна англійською мовою. Відповіді потрібно давати також англійською, стежачи за точним заповненням форми відповідно до паспортних та іншими особистими даними. Заповнити онлайн-заявку правильно допоможе інструкція з поясненнями російською. Заповнену онлайн-анкету потрібно роздрукувати і підписати.

Після заповнення онлайн-заявки система повідомить її номер і рекомендацію, куди відправити документи і візовий збір.

Документи для візи до Ірландії: список від 2019 року

Ірландці обумовлюють, що всі документи для отримання візи повинні надаватися англійською або мати завірений переклад. Потрібно підготувати оригінали банківських виписок , Довідок з роботи і по можливості інших документів. У них обов'язково вказувати точні контактні дані, щоб ірландський візовий офіцер зміг перевірити достовірність інформації.

У них обов'язково вказувати точні контактні дані, щоб ірландський візовий офіцер зміг перевірити достовірність інформації

Дублін, Ірландія

Для отримання візи в 2019 році необхідно надати:

 1. роздруковану онлайн-анкету з підписом і приклеєною фотографією;
 2. закордонний паспорт (Дійсний для довгострокових віз 1 рік, для короткострокових 6 місяців після виїзду з Ірландії);
 3. копії недійсних закордонних паспортів (якщо є);
 4. 1 фото;
 5. що підтверджують мету поїздки документи;
 6. візовий збір.

Якщо були відмови у візі будь-якої держави, необхідно надати копії листів з обґрунтуванням. Якщо вони не англійською, потрібно завірений переклад.

Надані матеріали не повертаються, за винятком закордонного паспорта та оригіналу дозволу на роботу. Якщо закордонний паспорт потрібен для відвідування іншої держави до отримання ірландської візи, потрібно додатково докласти копію закордонного паспорта та обгрунтування його тимчасового повернення. Заявник повинен сам організувати доставку закордонного паспорта з / в посольство.

Купити страховку в Ірландію можна онлайн за допомогою сервісу Cherehapa . Там представлені 14 страхових компаній. Можна вибрати найкращу пропозицію за ціною і якістю.

Фото на візу в Ірландію

На сайті посольства вимоги для фото на ірландську візу прості: ширина 35-38 і висота 45-50 мм. Більш детальні вимоги можна знайти на сайті Irish (Служби імміграції та натуралізації), де зазначено, що фотографія повинна відображати обличчя крупним планом (70-80% зображення) і верхню частину плечей.

Також фото має бути:

 • «Свіжим» (видана не раніше 6 місяців);
 • кольоровим (з хорошим балансом кольору, природними тілесними відтінками, без «червоних очей»);
 • виконано на білому або світло-сірому тлі;
 • з нейтральним виразом обличчя і прямо поставленою головою;
 • з відкритими очима і закритим ротом;
 • віддруковано на фотопапері з матовою зворотною стороною.

Приклад правильного фото для ірландської візи

Фотографуватися з головним убором дозволено тільки тим, хто носить його з релігійних причин. Окуляри допускаються лише за медичними показаннями і в тому випадку, якщо на фото очі чітко видно.

Одну з фотографій приклеюють до заявки. На зворотному боці другого фото необхідно написати великими літерами ПІБ заявника, номер візової заявки / транзакції.

Документи на візу для дітей

З 2008 року передбачено отримання окремих віз до Ірландії дітьми, навіть якщо вони вписані в паспорт батьків. Для цього подається індивідуальний пакет документів.

Для дітей до 14 років копія внутрішнього паспорта замінюється копією свідоцтва про народження. Також потрібно нотаріально завірений дозвіл на виїзд батьків, які не супроводжують дитину при перетині кордону.

Голуей, Ірландія

Додаткові документи для різних типів віз

Які документи необхідно підготувати для отримання візи до Ірландії в залежності від тривалості та мети поїздки можна дізнатися на сайті Irish (Служби імміграції та натуралізації).

Скільки робиться віза в Ірландію?

Точний час обробки заявки на короткострокову візу ірландське посольство не вказує. На сайті зазначається, що вона буде розглянута в порядку черги. В середньому оформлення візи становить 10 днів, але в весняно-літній період кількість заявників, а значить і терміни розгляду заявок збільшуються. Подавати документи можна не раніше 13 тижнів до поїздки.

Перевірка документів на довгострокові візи займає більше часу. Термін розгляду заявок складає до 6 місяців.

Посольство Ірландії в Москві

Адреса: пров. Грохольський, 5
Москва, 129090

Прийом документів та видача паспортів: з 09:30 до 12:30

Тел. візового офісу: (495) 9375 900 (понеділок, середа, п'ятниця з 14:30 до 17:00)

сайт: dfa.ie/irish-embassy/russia/

Візові центри Ірландії в Росії

У Росії документи для ірландського посольства приймають 8 ірландських візових центрів. Вони приймають заяви і видають паспорти з 9:00 до 16:00.

Візові центри Ірландії мають загальну довідкову, що працює з 8:00 до 17:00 по Москві:

тел .: (499) 350-41-08, (499) 705-01-22
e-mail: [email protected]

Адреси ірландських візових центрів:

 • Москва, вул. Сущевский вал, 31/2;
 • Санкт-Петербург, пр. Чоколівський, 7;
 • Нижній Новгород, вул. Щербакова, 15;
 • Новосибірськ, вул. Челюскінців, 15;
 • Омськ, вул. Фрунзе, 1/4, оф. 713;
 • Ростов-на-Дону, вул. Тролейбусна, 24 / 2в;
 • Самара, вул. Мічуріна, 78;
 • Єкатеринбург, вул. Куйбишева, 44.

Наостанок, обов'язково подивіться відео з каналу «Телеканал Інтер» про столицю Ірландії - Дубліні:

Віза до Ірландії в 2019 році: інструкція по отриманню

Республіці Ірландія належить велика частина однойменного острова. Лише його північні області знаходяться під юрисдикцією Великобританії.

Протягом століть острів Ірландія привертав завойовників. Тут побували кельти, вікінги, шотландці, англійці. Всі вони залишили свій слід в архітектурі і традиціях острова, зробивши їх унікальними і самобутніми. Приїжджі обов'язково намагаються відвідати в Ірландії Дублінський замок, древню коридорну гробницю Ньюгрейндж, Собор Святого Патріка. Любителям природи сподобаються Фенікс-парк в Дубліні з живими оленями і, різко обриваються в океан, 200 метрові стрімчаки Мохер. Не оминають увагою туристи і ірландську кухню, пиво.

Дублін, Ірландія

Деякі росіяни вибирають ірландські ВНЗ для отримання європейської освіти. Є й ті, хто приїжджає на острів працювати або налагоджувати бізнес співробітництво, будувати особисті стосунки.

Чи потрібна віза в Ірландію для росіян в 2019 році?

Ірландія не підписала Шенгенську угоду, тому наявність шенгенської візи не дозволить відвідати республіку. Для поїздки на острів росіянам потрібно отримати візу саме ірландську. Виняток ірландці зробили тільки для віз Великобританії. Володарі багаторазової британської General visas можуть відвідати Ірландію, якщо вже використовували її для відвідування королівства і в'їжджають через британську територію.

Основні типи віз

Відвідування Ірландії на строк не більше 90 днів можливий при наявності короткострокової візи Short Saty-C. Вона запитується для туристичних і бізнес поїздок, відвідування навчальних курсів, гостьових візитів. Найчастіше видають ірландці одноразові дозволи на в'їзд. При підтвердженні необхідності частих поїздок по бізнесу і інших причин можна розраховувати на мультивізу, видану на кілька років.

При підтвердженні необхідності частих поїздок по бізнесу і інших причин можна розраховувати на мультивізу, видану на кілька років

Ірландська віза

При відвідуванні Ірландії проїздом росіянам необхідно отримати транзитну візу.

Тривале проживання в республіці можливо при наявності довгострокової візи Long Stay-D. Її отримують для навчання в офіційних навчальних закладах, роботи, побудови відносин і возз'єднання з сім'єю. Зазвичай вона одноразова. Багаторазова видається тільки медсестрам з дозволом на роботу і власникам Green Card від Департаменту підприємництва. Володарі будь Long Stay-D повинні після прибуття до Ірландії в 3-х місячний термін зареєструватися в Департаменті поліції / Національному імміграційному бюро.

Скільки коштує віза в Ірландію в 2019 році?

Вартість ірландської візи складається з консульського збору (стягується за обробку документів і прийняття рішення про видачу візи) і сервісного збору (плата за прийом документів візовим центром VFS Global). Збори приймаються в рублях за курсом на день подачі документів у ВЦ. Можлива оплата готівкою або банківською картою.

З травня 2018 року вартість ірландської візи становить:

 • 60 € за Single Journey visa (одноразову);
 • 100 € за Multiple Journey visa (мультивізу);
 • 25 € за транзитну візу.

Незалежно від запитуваної візи сервісний збір складає 20 €.

Від сплати збору звільнені подружжя і діти-утриманці громадян Ірландії, Швейцарії, країн Європейської Економічної зони. Також безкоштовно видають візи, запитувані за програмою відпочинку дітей Чорнобильської зони і супроводжуючих їх осіб.

Якщо замість запитуваної мультивізи ірландці видали одноразову, різниця вартості в 40 €; не повертається.

Як зробити візу в Ірландію самостійно?

З 22 жовтня 2018 року Посольство Ірландії в Москві припинило прийом заяв на візи кур'єрами і поштою. Тепер прийом документів ірландці передоручили компанії VFS Global.

Для отримання ірландської візи необхідно:

 • заповнити онлайн-заявку;
 • підготувати пакет документів;
 • подати документи до візового центру, оплатити збори.

Будь-які візові питання задаються через спеціальну форму на сайті посольства Ірландії в Росії.

Посольство Ірландії не практикує інтерв'ю. Проте, в анкеті потрібно вказати актуальний номер телефону, за яким візовий офіцер при необхідності зможе задати питання.

Анкета на візу в Ірландію

Ірландці пропонують росіянам заповнити онлайн-заявку замість паперової анкети. Заявка доступна англійською мовою. Відповіді потрібно давати також англійською, стежачи за точним заповненням форми відповідно до паспортних та іншими особистими даними. Заповнити онлайн-заявку правильно допоможе інструкція з поясненнями російською. Заповнену онлайн-анкету потрібно роздрукувати і підписати.

Після заповнення онлайн-заявки система повідомить її номер і рекомендацію, куди відправити документи і візовий збір.

Документи для візи до Ірландії: список від 2019 року

Ірландці обумовлюють, що всі документи для отримання візи повинні надаватися англійською або мати завірений переклад. Потрібно підготувати оригінали банківських виписок , Довідок з роботи і по можливості інших документів. У них обов'язково вказувати точні контактні дані, щоб ірландський візовий офіцер зміг перевірити достовірність інформації.

У них обов'язково вказувати точні контактні дані, щоб ірландський візовий офіцер зміг перевірити достовірність інформації

Дублін, Ірландія

Для отримання візи в 2019 році необхідно надати:

 1. роздруковану онлайн-анкету з підписом і приклеєною фотографією;
 2. закордонний паспорт (Дійсний для довгострокових віз 1 рік, для короткострокових 6 місяців після виїзду з Ірландії);
 3. копії недійсних закордонних паспортів (якщо є);
 4. 1 фото;
 5. що підтверджують мету поїздки документи;
 6. візовий збір.

Якщо були відмови у візі будь-якої держави, необхідно надати копії листів з обґрунтуванням. Якщо вони не англійською, потрібно завірений переклад.

Надані матеріали не повертаються, за винятком закордонного паспорта та оригіналу дозволу на роботу. Якщо закордонний паспорт потрібен для відвідування іншої держави до отримання ірландської візи, потрібно додатково докласти копію закордонного паспорта та обгрунтування його тимчасового повернення. Заявник повинен сам організувати доставку закордонного паспорта з / в посольство.

Купити страховку в Ірландію можна онлайн за допомогою сервісу Cherehapa . Там представлені 14 страхових компаній. Можна вибрати найкращу пропозицію за ціною і якістю.

Фото на візу в Ірландію

На сайті посольства вимоги для фото на ірландську візу прості: ширина 35-38 і висота 45-50 мм. Більш детальні вимоги можна знайти на сайті Irish (Служби імміграції та натуралізації), де зазначено, що фотографія повинна відображати обличчя крупним планом (70-80% зображення) і верхню частину плечей.

Також фото має бути:

 • «Свіжим» (видана не раніше 6 місяців);
 • кольоровим (з хорошим балансом кольору, природними тілесними відтінками, без «червоних очей»);
 • виконано на білому або світло-сірому тлі;
 • з нейтральним виразом обличчя і прямо поставленою головою;
 • з відкритими очима і закритим ротом;
 • віддруковано на фотопапері з матовою зворотною стороною.

Приклад правильного фото для ірландської візи

Фотографуватися з головним убором дозволено тільки тим, хто носить його з релігійних причин. Окуляри допускаються лише за медичними показаннями і в тому випадку, якщо на фото очі чітко видно.

Одну з фотографій приклеюють до заявки. На зворотному боці другого фото необхідно написати великими літерами ПІБ заявника, номер візової заявки / транзакції.

Документи на візу для дітей

З 2008 року передбачено отримання окремих віз до Ірландії дітьми, навіть якщо вони вписані в паспорт батьків. Для цього подається індивідуальний пакет документів.

Для дітей до 14 років копія внутрішнього паспорта замінюється копією свідоцтва про народження. Також потрібно нотаріально завірений дозвіл на виїзд батьків, які не супроводжують дитину при перетині кордону.

Голуей, Ірландія

Додаткові документи для різних типів віз

Які документи необхідно підготувати для отримання візи до Ірландії в залежності від тривалості та мети поїздки можна дізнатися на сайті Irish (Служби імміграції та натуралізації).

Скільки робиться віза в Ірландію?

Точний час обробки заявки на короткострокову візу ірландське посольство не вказує. На сайті зазначається, що вона буде розглянута в порядку черги. В середньому оформлення візи становить 10 днів, але в весняно-літній період кількість заявників, а значить і терміни розгляду заявок збільшуються. Подавати документи можна не раніше 13 тижнів до поїздки.

Перевірка документів на довгострокові візи займає більше часу. Термін розгляду заявок складає до 6 місяців.

Посольство Ірландії в Москві

Адреса: пров. Грохольський, 5
Москва, 129090

Прийом документів та видача паспортів: з 09:30 до 12:30

Тел. візового офісу: (495) 9375 900 (понеділок, середа, п'ятниця з 14:30 до 17:00)

сайт: dfa.ie/irish-embassy/russia/

Візові центри Ірландії в Росії

У Росії документи для ірландського посольства приймають 8 ірландських візових центрів. Вони приймають заяви і видають паспорти з 9:00 до 16:00.

Візові центри Ірландії мають загальну довідкову, що працює з 8:00 до 17:00 по Москві:

тел .: (499) 350-41-08, (499) 705-01-22
e-mail: [email protected]

Адреси ірландських візових центрів:

 • Москва, вул. Сущевский вал, 31/2;
 • Санкт-Петербург, пр. Чоколівський, 7;
 • Нижній Новгород, вул. Щербакова, 15;
 • Новосибірськ, вул. Челюскінців, 15;
 • Омськ, вул. Фрунзе, 1/4, оф. 713;
 • Ростов-на-Дону, вул. Тролейбусна, 24 / 2в;
 • Самара, вул. Мічуріна, 78;
 • Єкатеринбург, вул. Куйбишева, 44.

Наостанок, обов'язково подивіться відео з каналу «Телеканал Інтер» про столицю Ірландії - Дубліні:

Віза до Ірландії в 2019 році: інструкція по отриманню

Республіці Ірландія належить велика частина однойменного острова. Лише його північні області знаходяться під юрисдикцією Великобританії.

Протягом століть острів Ірландія привертав завойовників. Тут побували кельти, вікінги, шотландці, англійці. Всі вони залишили свій слід в архітектурі і традиціях острова, зробивши їх унікальними і самобутніми. Приїжджі обов'язково намагаються відвідати в Ірландії Дублінський замок, древню коридорну гробницю Ньюгрейндж, Собор Святого Патріка. Любителям природи сподобаються Фенікс-парк в Дубліні з живими оленями і, різко обриваються в океан, 200 метрові стрімчаки Мохер. Не оминають увагою туристи і ірландську кухню, пиво.

Дублін, Ірландія

Деякі росіяни вибирають ірландські ВНЗ для отримання європейської освіти. Є й ті, хто приїжджає на острів працювати або налагоджувати бізнес співробітництво, будувати особисті стосунки.

Чи потрібна віза в Ірландію для росіян в 2019 році?

Ірландія не підписала Шенгенську угоду, тому наявність шенгенської візи не дозволить відвідати республіку. Для поїздки на острів росіянам потрібно отримати візу саме ірландську. Виняток ірландці зробили тільки для віз Великобританії. Володарі багаторазової британської General visas можуть відвідати Ірландію, якщо вже використовували її для відвідування королівства і в'їжджають через британську територію.

Основні типи віз

Відвідування Ірландії на строк не більше 90 днів можливий при наявності короткострокової візи Short Saty-C. Вона запитується для туристичних і бізнес поїздок, відвідування навчальних курсів, гостьових візитів. Найчастіше видають ірландці одноразові дозволи на в'їзд. При підтвердженні необхідності частих поїздок по бізнесу і інших причин можна розраховувати на мультивізу, видану на кілька років.

При підтвердженні необхідності частих поїздок по бізнесу і інших причин можна розраховувати на мультивізу, видану на кілька років

Ірландська віза

При відвідуванні Ірландії проїздом росіянам необхідно отримати транзитну візу.

Тривале проживання в республіці можливо при наявності довгострокової візи Long Stay-D. Її отримують для навчання в офіційних навчальних закладах, роботи, побудови відносин і возз'єднання з сім'єю. Зазвичай вона одноразова. Багаторазова видається тільки медсестрам з дозволом на роботу і власникам Green Card від Департаменту підприємництва. Володарі будь Long Stay-D повинні після прибуття до Ірландії в 3-х місячний термін зареєструватися в Департаменті поліції / Національному імміграційному бюро.

Скільки коштує віза в Ірландію в 2019 році?

Вартість ірландської візи складається з консульського збору (стягується за обробку документів і прийняття рішення про видачу візи) і сервісного збору (плата за прийом документів візовим центром VFS Global). Збори приймаються в рублях за курсом на день подачі документів у ВЦ. Можлива оплата готівкою або банківською картою.

З травня 2018 року вартість ірландської візи становить:

 • 60 € за Single Journey visa (одноразову);
 • 100 € за Multiple Journey visa (мультивізу);
 • 25 € за транзитну візу.

Незалежно від запитуваної візи сервісний збір складає 20 €.

Від сплати збору звільнені подружжя і діти-утриманці громадян Ірландії, Швейцарії, країн Європейської Економічної зони. Також безкоштовно видають візи, запитувані за програмою відпочинку дітей Чорнобильської зони і супроводжуючих їх осіб.

Якщо замість запитуваної мультивізи ірландці видали одноразову, різниця вартості в 40 €; не повертається.

Як зробити візу в Ірландію самостійно?

З 22 жовтня 2018 року Посольство Ірландії в Москві припинило прийом заяв на візи кур'єрами і поштою. Тепер прийом документів ірландці передоручили компанії VFS Global.

Для отримання ірландської візи необхідно:

 • заповнити онлайн-заявку;
 • підготувати пакет документів;
 • подати документи до візового центру, оплатити збори.

Будь-які візові питання задаються через спеціальну форму на сайті посольства Ірландії в Росії.

Посольство Ірландії не практикує інтерв'ю. Проте, в анкеті потрібно вказати актуальний номер телефону, за яким візовий офіцер при необхідності зможе задати питання.

Анкета на візу в Ірландію

Ірландці пропонують росіянам заповнити онлайн-заявку замість паперової анкети. Заявка доступна англійською мовою. Відповіді потрібно давати також англійською, стежачи за точним заповненням форми відповідно до паспортних та іншими особистими даними. Заповнити онлайн-заявку правильно допоможе інструкція з поясненнями російською. Заповнену онлайн-анкету потрібно роздрукувати і підписати.

Після заповнення онлайн-заявки система повідомить її номер і рекомендацію, куди відправити документи і візовий збір.

Документи для візи до Ірландії: список від 2019 року

Ірландці обумовлюють, що всі документи для отримання візи повинні надаватися англійською або мати завірений переклад. Потрібно підготувати оригінали банківських виписок , Довідок з роботи і по можливості інших документів. У них обов'язково вказувати точні контактні дані, щоб ірландський візовий офіцер зміг перевірити достовірність інформації.

У них обов'язково вказувати точні контактні дані, щоб ірландський візовий офіцер зміг перевірити достовірність інформації

Дублін, Ірландія

Для отримання візи в 2019 році необхідно надати:

 1. роздруковану онлайн-анкету з підписом і приклеєною фотографією;
 2. закордонний паспорт (Дійсний для довгострокових віз 1 рік, для короткострокових 6 місяців після виїзду з Ірландії);
 3. копії недійсних закордонних паспортів (якщо є);
 4. 1 фото;
 5. що підтверджують мету поїздки документи;
 6. візовий збір.

Якщо були відмови у візі будь-якої держави, необхідно надати копії листів з обґрунтуванням. Якщо вони не англійською, потрібно завірений переклад.

Надані матеріали не повертаються, за винятком закордонного паспорта та оригіналу дозволу на роботу. Якщо закордонний паспорт потрібен для відвідування іншої держави до отримання ірландської візи, потрібно додатково докласти копію закордонного паспорта та обгрунтування його тимчасового повернення. Заявник повинен сам організувати доставку закордонного паспорта з / в посольство.

Купити страховку в Ірландію можна онлайн за допомогою сервісу Cherehapa . Там представлені 14 страхових компаній. Можна вибрати найкращу пропозицію за ціною і якістю.

Фото на візу в Ірландію

На сайті посольства вимоги для фото на ірландську візу прості: ширина 35-38 і висота 45-50 мм. Більш детальні вимоги можна знайти на сайті Irish (Служби імміграції та натуралізації), де зазначено, що фотографія повинна відображати обличчя крупним планом (70-80% зображення) і верхню частину плечей.

Також фото має бути:

 • «Свіжим» (видана не раніше 6 місяців);
 • кольоровим (з хорошим балансом кольору, природними тілесними відтінками, без «червоних очей»);
 • виконано на білому або світло-сірому тлі;
 • з нейтральним виразом обличчя і прямо поставленою головою;
 • з відкритими очима і закритим ротом;
 • віддруковано на фотопапері з матовою зворотною стороною.

Приклад правильного фото для ірландської візи

Фотографуватися з головним убором дозволено тільки тим, хто носить його з релігійних причин. Окуляри допускаються лише за медичними показаннями і в тому випадку, якщо на фото очі чітко видно.

Одну з фотографій приклеюють до заявки. На зворотному боці другого фото необхідно написати великими літерами ПІБ заявника, номер візової заявки / транзакції.

Документи на візу для дітей

З 2008 року передбачено отримання окремих віз до Ірландії дітьми, навіть якщо вони вписані в паспорт батьків. Для цього подається індивідуальний пакет документів.

Для дітей до 14 років копія внутрішнього паспорта замінюється копією свідоцтва про народження. Також потрібно нотаріально завірений дозвіл на виїзд батьків, які не супроводжують дитину при перетині кордону.

Голуей, Ірландія

Додаткові документи для різних типів віз

Які документи необхідно підготувати для отримання візи до Ірландії в залежності від тривалості та мети поїздки можна дізнатися на сайті Irish (Служби імміграції та натуралізації).

Скільки робиться віза в Ірландію?

Точний час обробки заявки на короткострокову візу ірландське посольство не вказує. На сайті зазначається, що вона буде розглянута в порядку черги. В середньому оформлення візи становить 10 днів, але в весняно-літній період кількість заявників, а значить і терміни розгляду заявок збільшуються. Подавати документи можна не раніше 13 тижнів до поїздки.

Перевірка документів на довгострокові візи займає більше часу. Термін розгляду заявок складає до 6 місяців.

Посольство Ірландії в Москві

Адреса: пров. Грохольський, 5
Москва, 129090

Прийом документів та видача паспортів: з 09:30 до 12:30

Тел. візового офісу: (495) 9375 900 (понеділок, середа, п'ятниця з 14:30 до 17:00)

сайт: dfa.ie/irish-embassy/russia/

Візові центри Ірландії в Росії

У Росії документи для ірландського посольства приймають 8 ірландських візових центрів. Вони приймають заяви і видають паспорти з 9:00 до 16:00.

Візові центри Ірландії мають загальну довідкову, що працює з 8:00 до 17:00 по Москві:

тел .: (499) 350-41-08, (499) 705-01-22
e-mail: [email protected]

Адреси ірландських візових центрів:

 • Москва, вул. Сущевский вал, 31/2;
 • Санкт-Петербург, пр. Чоколівський, 7;
 • Нижній Новгород, вул. Щербакова, 15;
 • Новосибірськ, вул. Челюскінців, 15;
 • Омськ, вул. Фрунзе, 1/4, оф. 713;
 • Ростов-на-Дону, вул. Тролейбусна, 24 / 2в;
 • Самара, вул. Мічуріна, 78;
 • Єкатеринбург, вул. Куйбишева, 44.

Наостанок, обов'язково подивіться відео з каналу «Телеканал Інтер» про столицю Ірландії - Дубліні:

Як зробити візу в Ірландію самостійно?
Як зробити візу в Ірландію самостійно?
Як зробити візу в Ірландію самостійно?
Чи потрібна віза в Ірландію для росіян в 2019 році?
Скільки коштує віза в Ірландію в 2019 році?
Як зробити візу в Ірландію самостійно?
Скільки робиться віза в Ірландію?
Чи потрібна віза в Ірландію для росіян в 2019 році?
Скільки коштує віза в Ірландію в 2019 році?
Як зробити візу в Ірландію самостійно?
#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.