Навигация
Реклама
Реклама

Круїзи в Антарктиду

  1. Що можна побачити в круїзі в Антарктиду
  2. Коли поїхати в круїз по країнам цього регіону
  3. Які лайнери ходять в круїзи в Антарктиду

Що можна побачити в круїзі в Антарктиду

Число круїзних маршрутів в Антарктиду невелика - регіон дуже невеликий і малодоступний для дослідження звичайними пасажирськими суднами. Круїзні лайнери, які здійснюють круїзи в Антарктику - це невеликі експедиційні кораблі з досвідченою командою, здатною провести судно в найвужчі бухти і показати мандрівникам найдивовижніші краси регіону.

Морський круїз в Антарктиду набагато зручніше і вигідніше економічно, ніж подорож по суші, так як туристи пересуваються на комфортабельному плавучому готелі 5 * і кожен день відвідують нове цікаве місце. Ціна на тур в Антарктиду часто буває знижена за спеціальною акції. Туристам залишається тільки уважно стежити за круїзними акціями круїзних компаній. Тривалість круїзів дуже різноманітна: від спеціальних експедиційних круїзів в Антарктиду, які починаються і закінчуються в Ушуайї, до навколосвітніх круїзів і турів навколо Південної Америки, що включають ряд портів на антарктичному континенті.

Круїзи в Антарктиду на лайнері дозволяють побачити практично всі цікаві місця регіону в одній подорожі та урізноманітнити своє дозвілля незвичайними розвагами. Наприклад, взяти участь в каякінгу в льодах або відправити листівку з справжнісінького антарктичного поштового відділення, на власні очі побачити китів і проплисти на маленькому човні «Зодіак» між гігантськими айсбергами.

Коли поїхати в круїз по країнам цього регіону

Через дуже суворий клімат круїзи в Антарктику можливі тільки протягом декількох місяців в році. Експедиційні круїзи в цей регіон починаються в листопаді і закінчуються в березні. В цей час на континенті «тепло» - температура цілком може підніматися на пару градусів вище нуля.

Вирушаючи в тур по Антарктиді, слід подбати про теплий та зручний одяг - круїзні компанії рекомендують трекінгові зимові черевики, теплі светри, термобілизна, шовкові тонкі рукавички і товсті вовняні рукавиці, а також сонячні окуляри - відображаючи сонце, нескінченні снігові простори стають просто сліпуче білого кольору .

Круїз в Антарктиду на Новий рік - дуже цікавий варіант відпочинку на різдвяні та новорічні свята!

Які лайнери ходять в круїзи в Антарктиду

Цілий ряд круїзних компаній класів преміум і люкс організовують маршрути по цьому регіону. Різні по тривалості і по відвідуваним портам круїзи в Антарктиду пропонують круїзні компанії Silversea Cruises, PONANT, Holland America Line, Celebrity Cruises. Унікальні експедиційні круїзи в Антарктиду з російськими групами реалізують круїзні компанії Poseidon Expeditions і Special Travel Club . Відмінність круїзів різних компаній - в маршрутах, вартості і рівні сервісу.

Російський туроператор Круїзний Дім «МК» пропонує круїзи в Антарктиду на лайнерах найпопулярніших морських круїзних компаній різного класу: класу преміум і класу люкс, а також круїзи в Антарктиду за системою "Ультра все включено". Крім того, ви можете відвідати і Північний полюс в круїзі по Арктиці . Круїзний Дім «МК» пропонує не тільки купити круїзну путівку на будь-який корабель, а й оформити круїзний пакет з трансфером, з авіаперельотом і з екскурсіями зі знижками до 15% в порівнянні, якщо вибирати круїз окремо.

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.