Навигация
Реклама
Реклама

Мекка, "ворота пекла" і пінгвіни: навіщо їхати в закриті країни

  1. Північна Корея - усипальниця вождів
  2. Саудівська Аравія - Годинна королівська вежа
  3. Туркменістан - "ворота пекла"
  4. Південна Георгія та Південні Сандвічеві острови - пінгвіни
  5. Північний поліс - Селфі

Турагентство NKOREAN, яке спеціалізується на подорожах в Північну Корею, вийшло на ринок Росії. Тепер вітчизняним туристам буде легше потрапити в закриту країну. Але на мапі залишилося ще чимало цікавих місць, куди просто так не приїхати. Навіщо туди прагнуть досвідчені мандрівники, читайте на m24.ru. Турагентство NKOREAN, яке спеціалізується на подорожах в Північну Корею, вийшло на ринок Росії

Фото: Kyodo News / ТАСС

Північна Корея - усипальниця вождів

У Північній Кореї туристичний бізнес розвивається вже давно: досвідчені гіди з радістю розповідають про процвітання КНДР і проводять екскурсії по схваленим урядом місцях. Але ніхто не дозволить вам вільно переміщатися по країні і спілкуватися з місцевими жителями.

Одним з традиційних місць екскурсій є Кимсусанський меморіальний палац - усипальниця великих вождів Кім Ір Сена та Кім Чен Іра, який було виконано в стилі брутализм. Це головний храм республіки, де покояться божественні мудреці. У Північній Кореї заборонена будь-яка релігія, і поклонятися дозволено тільки правителям.

Кимсусанський меморіальний палац. Фото: AP / David Guttenfelder

Саудівська Аравія - Годинна королівська вежа

Мекка і Медина - священні міста для мусульман - розташовуються на заході Саудівської Аравії. Потрапити туди можна тільки з групами паломників-мусульман з Росії. Прав людини в європейському розумінні там не існує, а туризму немає, хоча як Мекка, так і Медіна - найцікавіші міста. Наприклад, в Мецці розташована четверте за висотою будівля світу - Вежа Абрадж аль-Бейт, також відома як Годинна королівська вежа. Висота будівлі - 601 метр.

Висота будівлі - 601 метр

Вежа Абрадж аль-Бейт. Фото: АР / Nariman El-Mofty

Туркменістан - "ворота пекла"

Туркменістан - одна з найбільш закритих країн у світі. Формально туристів в країні люблять і чекають, особливо в туристичній зоні Аваза на узбережжі Каспійського моря. Поїхати до Туркменістану можна тільки за запрошенням: або від громадянина, або від організації, в тому числі турфірми. Але наявність запрошення від місцевого жителя - ще не гарантія отримання візи. Відмовити можуть у більш ніж 90 відсотках випадків. Легше потрапити в країну через турагентство.

Їхати до Туркменістану варто заради "воріт пекла". Так називається палаючий вогненний кратер в 90 кілометрах від аулу Ербент. Він утворився в результаті невдалого буріння і не згасає 46 років. Коли в 1971 році на поверхню вирвався газ, його вирішили підпалити для безпеки жителів селища, розташованого неподалік. Але запаси газу не вигоріли до сих пір.

Газовий кратер Дарваза. Фото: Imago / ТАСС

Південна Георгія та Південні Сандвічеві острови - пінгвіни

Це дуже віддалені британські території, розташовані на північ від Антарктиди. Тут немає злітно-посадкової смуги, а дорога по морю з Фолклендських островів займе три дні. Але яка тут природа ... а ще тут живуть колонії королівських пінгвінів.

а ще тут живуть колонії королівських пінгвінів

Південні Сандвічеві острови. Фото: DPA / picture alliance / Frans Lanting / Frans Lanting / ТАСС

Північний поліс - Селфі

Вартість туру на північний полюс починається від мільйона рублів, поїздку потрібно бронювати більш ніж за рік до подорожі. Дорога на криголамі до полюса займає в середньому близько тижня, але крижані простори і фото на тлі "осі землі" варті того. Мабуть.

Мабуть

Фото: ТАСС / Лев Федосєєв

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.