Навигация
Реклама
Реклама

Подорож в Антарктиду. Віддати $ 5000 за експедицію на край світу

Антарктида належить всьому світу і не є власністю жодної держави. Земля, в 1911 році вперше підкорена норвежцем Раулем Амудсеном, до сих пір не обжита людиною. Єдині постійні мешканці Південного полюса - пінгвіни, кити і морські котики. При цьому на сніговий континент щорічно прибуває понад 50 тисяч туристів.

Туристичний сезон в Антарктиці починається з листопада і закінчується в березні Туристичний сезон в Антарктиці починається з листопада і закінчується в березні. Кращий час для поїздки - кінець грудня або початок січня. У цей період найбільше ясних днів, представники тваринного світу поводяться активніше, до того ж з'являється більше можливостей для висадки на континент і прилеглі острови.

Середня температура в сезон коливається від - 5 до +5 ° C, а на сонці може досягати +15 ° C.

Вартість подорожі залежить від тривалості поїздки, виду транспортного засобу і глибини проникнення на континент. В середньому для того, щоб потрапити на один з островів антарктичного півострова доведеться витратити від 5 000 до 10 000 доларів. А ось ціна поїздки на найбільш південний континент вище - $ 25 000. Все тому що один переліт від краю Південної Америки до Південного полюса коштує $ 10 000.

Дістатися до Антарктиди можна на літаку або кораблі. Морська подорож займає близько 2 днів. Літаком, зрозуміло, швидше - трохи більше години. Відправними точками на білосніжний материк служать Чилі (Пунта-Аренас), Аргентина (Ушуайя) і Нова Зеландія (Літтлтон і Крайстчерч).

Якщо корабель, то невеликий. Чим менше ви вибираєте корабель для подорожі в Антарктиду, тим більше можливостей для досліджень ви отримаєте. Тільки малі суду (до 120 пасажирів) можуть легко пройти по вузьких антарктичним проток і бухт. Пасажирам більших теплоходів (201 до 500 осіб) скорочено час перебування на суші через те, що висадки відбуваються довше, до того ж великі судна не відрізняються маневреністю, і далеко на них не запливешь.

Безпека понад усе. Так, згідно із вимогою Міжнародної асоціації антарктичних туроператорів, всі туристи зобов'язані заповнити меданкету і запевнити її у свого доктора перед оформленням проїзних документів. А деякі гіди настільки педантичні, що просять туристів протерти одяг щіткою перед тим як вийти на берег, щоб не занести на континент чужорідних бактерій.

На Північному полюсі білих ведмедів немає. Три основні групи тварин, що мешкають тут це пінгвіни, кити і морські котики.

Пінгвіни всюди. Вирушаючи на материк в жовтні - листопаді, можна побачити антарктичну весну, час, коли пінгвіни вибирають собі пару, і в знак любові дарують камені.

Приготуйтеся до контрастних запахів. На вигляд милі чорно-білі птахи сильно смердять. Пінгвіни, на відміну від інших птахів линяють відразу. У цей момент вони не можуть їсти і плавати. Гіди настійно просять не підходити до тварин без оперення, тому що якщо пінгвін злякається і спробує від вас втекти, то йому може не вистачити енергії, щоб дожити до кінця линьки.

Екскурсії та розваги. На гумових човнах типу зодіак туристи добираються до островів, де їм пропонують поїздку до водоспадів, наскальних пташиним базарах, айсбергам і лежбищам ссавців.

Ще один варіант дозвілля - спостереження за китами з води. Підпливати до гігантам близько заборонено. Скоротити відстань між човном і китом допоможе банкнота в кілька доларів і розуміючий рульової. А якщо «здадуть гроші» всі пасажири невеликого судна, то до хвоста кита можна буде доторкнутися. Хоча це не безпечно.

За $ 350 можна переночувати на березі Південного океану. Платіть гроші, натомість вам видають три спальника, відвозять на сушу, інструктують, а вранці забирають назад на корабель.

За додаткову плату туристам пропонують замовити походи на лижах і снігоходах, катання на каяках, ходіння на снігоступах, пірнання під лід шельфових льодовиків.

За додаткову плату туристам пропонують замовити походи на лижах і снігоходах, катання на каяках, ходіння на снігоступах, пірнання під лід шельфових льодовиків

Ян Карпов, білорус, який побував в Антарктиді

Для поїздки в Антарктиду треба любити холод, гострі відчуття і бути при грошах. Чи варто воно того? Як говорить Ян Карпов, керівник рекламного агентства «Студія Яна Карпова» і один з небагатьох білорусів, який побував на Південному полюсі: «З'їздити в Антарктиду дешево можна, але поїздка була того варта».

Тури вихідного дня на Holiday.by

Також по темі

Батумі: тут збуваються найсміливіші мрії

Чи варто воно того?
#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.