Навигация
Реклама
Реклама

Подорож в Антарктиду

  1. вибираємо тур
  2. І про погоду


Серед усього різноманіття пропонованих туристичними агентствами варіантів поїздок в далекі країни подорож в Антарктиду - одне з найбільш екзотичних. З прогулянкою по чотириметровий льоду озера Ванда, спогляданням безмовного пейзажу, прикрашеного найвищим вулканом планети Еребус, або наглядом за шлюбними іграми пінгвінів мало що може зрівнятися.
Вартість таких турів, звичайно, не дуже гуманна, але кількість бажаючих відвідати найпівденніший і холодний материк планети з кожним роком лише збільшується.

вибираємо тур

Варіантів потрапляння на вічно крижаний континент існує кілька, і вони відрізняються як за часом, так і за вартістю:

  • Самі "доступні" екскурсії передбачають посадку на круїзний лайнер в місті Ушуайя в Чилі і проходження через протоку Дрейка уздовж Антарктичного півострова. Така поїздка займе близько 7-12 днів, а її ціна залежить від типу судна і часу, проведеного в круїзі.
  • З чилійського Пунта-Аренаса протоку Дрейка можна перелетіти на літаку і, приземлившись потім на Південних Шетландських островах, пересісти на експедиційний корабель. Круїз на ньому буде включати висадки на землю Антарктиди.
  • Найдорожче подорож в Антарктиду пропонують туристичні компанії з Нової Зеландії. У їх програмі - круїз по східній частині південного континенту.

Полярні станції в Антарктиді, на яких постійно проводиться науково-дослідна робота, служать і базами для приймання туристів. Найвідоміша - стаціонарна "Амундсен - Скотт" - розташована безпосередньо на Південному полюсі.
Станція "Юніон Глейшер" представляє собою наметовий базу, яка діє в теплу пору року. Головна визначна пам'ятка станції - злітно-посадкова смуга на блакитному льоду.

І про погоду

Єдине пору року, коли можна здійснити подорож в Антарктиду - літо. У Південній півкулі воно припадає на період з листопада по березень. Температура повітря в глибині материка в ці місяці не опускається нижче -30 ° С, а на узбережжі і зовсім буває "всього" - 10 ° С.
Головна умова комфортного перебування на Південному полюсі - якісна багатошаровий одяг, в тому числі, взуття, обладнана протівоскользящімі шипами, і вітровка. До речі, багато компаній, що організовують тури в Антарктиду, дарують своїм клієнтам відмінні зимові куртки-"аляски", що дозволяють переносити навіть лютий мороз.


Автор: ВОтпуск.ру
Дата публікації: 29.02.2016

фотографії

Популярні статті#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.