Навигация
Реклама
Реклама

Туроператор "Санрайз тур" | Новини туризму | Найдивовижніші і великі акваріуми світу

 1. Акваріум Чараумі (Окінава, Японія) в парку Ocean Expo
 2. Морський світ Ушаков (Дурбан, ПАР)
 3. Шанхайський океанічний акваріум
 4. Монтерей-бей (Каліфорнія, США)
 5. Океанографічний парк
 6. Сіднейський акваріум (Австралія)
 7. Акваріум ТУРКУАЗ (Стамбул, Туреччина)
 8. Національний акваріум Балтімора в Штатах
 9. Акваріум Джорджії (США)
 10. акваріум Дубая
 11. AquaDom

Нижче представлений ТОП найбільших в світі акваріумів, обсяг яких обчислюється ні багато ні мало в мільйонах літрах води - це справжні мікроморя, що включають всю харчовий ланцюжок і екосистему певній географічній області. Щоб їх відвідати, досить заглянути в онлайн магазин турів «Санрайз тур» і вибрати відповідний маршрут.

Акваріум Чараумі (Окінава, Японія) в парку Ocean Expo

Нижче представлений ТОП найбільших в світі акваріумів, обсяг яких обчислюється ні багато ні мало в мільйонах літрах води - це справжні мікроморя, що включають всю харчовий ланцюжок і екосистему певній географічній області

Пристрасть до інновацій виражається в будь-яких японських проектах - стосується це і акваріума, відкритого на початку 2000 рр. При його зведенні використовували найбільші з існуючих на той момент акрилових цілісних панелей товщиною в 0.6 м. Відвідувачі можуть не просто розглядати багатюще видове різноманіття, представлене рифовими, котячими і китовими акулами, тунцями, цілими косяками сардин, скатами, водоростями і коралами, але навіть занурюватися в акваріум (під керівництвом досвідчених інструкторів) обсягом в 7.49 млн. літрів. На нашому сайті ви можете не тільки забронювати путівку в Окінаву, щоб побувати в цьому чудовому акваріумі, але і купити тур в розстрочку .

Морський світ Ушаков (Дурбан, ПАР)

Його обсяг становить 3.8 млн. Літрів, це африканський золотий призер за розміром. Він розташовується в морському тематичному парку на березі моря, поділеному на зони, де крім акваріума є пляж, дельфінарій, аквапарк, ігрова зона і торгово-розважальний комплекс. 32 спеціальних резервуара повні найяскравішими і незвичайними морськими мешканцями (акули, скати, вугри, мурени, барракуди). Крім поширених видів, тут знайшли притулок унікальні, рідкісні та вимираючі тварини. У парку можна також подивитися виступ дресированих дельфінів або пінгвінів, зануритися в клітці в басейн з лютими акулами, погодувати славних котиків або скатів. Оформлення Морського світу Ушаков стилізовано під місце, де зазнав аварії корабель, і навіть океанаріум немов переносить нас у коридори і трюм затонулого судна.

Шанхайський океанічний акваріум

Обсяг цього акваріума становить 3.8 млн. Літрів, він поділений на 9 тематичних зон (Арктична, Австралійська, Китайська), кожна зі своїми типовими мешканцями і характерними для даних широт рибами і тваринами. Особливий інтерес представляє тунель понад 150 м завдовжки, що проходить крізь акваріум: всілякі риби та інша живність вільно плавають безпосередньо над головами захоплених відвідувачів. Власникам вдалося зібрати колекцію вельми рідкісних живих істот, таких як: китайські водяні дракони, пілохвости, скати, білі і чорні, морські лисиці, білі і бичачі акули, пінгвіни з Антарктики, вугри, гігантські саламандри (зустріти в природі їх майже нереально).

Монтерей-бей (Каліфорнія, США)

Обсяг даного акваріума дорівнює 4.5 млн. Літрів. Заповзятливі каліфорнійці, не довго думаючи, використовували під океанаріум будівля колишнього заводу з виробництва рибних консервів в Монтереї. Він є домом для сотень видів рідкісних риб, для яких тут створені максимально наближені до природного середовища умови. У ньому мешкає 620 видів риб, рослин і тварин, серед них кити, акули, тюлені, котики, восьминоги, кальмари, неон, гурамі, що світяться медузи, морські коники, вугри, тунці, риби-крокодили і сардини. При цьому Монтерей-бей має не тільки розважальну, але й розвиваючу мету - відвідувачам пропонуються особливі освітні тури, спеціальні шоу, можна погодувати мешкають в Монтерей-бей тварин.

Океанографічний парк

Акваріум з найбільшим літражем в Європі знаходиться в іспанській Валенсії. Він являє собою величезний розважальний центр і функціонуючу дослідницьку базу і лабораторію. В океанаріумі є всі основні екосистеми планети, що мають власні території з відмінним складом і температурою води, тваринами і рослинами (зони Червоного моря, Арктики, Середземномор'я, морів помірного клімату). Симпатичні моржі, кумедні котики і білухи сусідять з кораловими рибками австралійського Великого рифу, пінгвіни з акулами всіх мастей і розмірів. 45 тисяч істот живуть в 42 млн. Літрів води в десяти акваріумах-вежах.

Сіднейський акваріум (Австралія)

Країна, території якої належить вражаюче розмаїття унікальної фауни і флори, не могла не відкрити власного акваріума, який посів гідне місце в переліку най-най. Океанаріум відкрили на честь святкування 200-річчя Австралії в 1986 р Він пронизаний серією тунелів, тому море оточує відвідувачів буквально з усіх боків, над головою пропливають величезні тигрові і люті рифові акули. Є окремий куточок, присвячений значущою світової пам'ятки - Бар'єрного рифу, повністю повторює його біосферний різноманітність. Безліч відвідувачів накопичується біля басейнів з дюгонів, морськими свинями, пінгвінами і котиками. Австралія може похвалитися ще одним чудовим акваріумом - мова йде про AQWA в місті Перт на заході країни. Величезний резервуар 20 на 40 м вміщує 3 млн. Літрів води, через його центральну частину проходить пішохідний тунель для більшої наочності - так туристи можуть в найдрібніших подробицях спостерігати за життям численних риб самих строкатих забарвлень. Можливість поплавати з аквалангом в безпосередній близькості до мешканців, багато з яких виглядають дуже грізно, подарує найяскравіші емоції та незабутні спогади.

Акваріум ТУРКУАЗ (Стамбул, Туреччина)

Він вміщує майже 5 млн. Літрів води, де живуть, радуючи своєю красою, порядку 10 тисяч мешканців світових морів і океанів: від кровожерливих піраній і тигрових акул до строкатих і барвистих тропічних рибок. Акваріум займає частину Стамбульського торгового центру, в нього було інвестовано понад 17 млн. Доларів. Відвідувачі неспішно прогулюються по 80-метровому тунелю, а в декількох кроках від них абсолютно вільно плавають риби-клоуни, баракуди, медузи, восьминоги, а по дну бігають краби і омари. Гарячі тури онлайн в Туреччину - чудовий шанс і відпочити, і побачити на власні очі цей приголомшливий акваріум.

Національний акваріум Балтімора в Штатах

«Колекція» його мешканців є однією з найцінніших і об'ємних в світі, вона збирається серйозно і грунтовно вже більше 30 років. Гордість акваріума - 9-метровий басейн з акулами, в тому числі молотами і білими, вселяє майже священний трепет відвідувачам. Ще одна дивина - акваріум і тераріум з жабами, де зібрано найбільше в світі примірників цих земноводних.

Акваріум Джорджії (США)

Перелік кращих акваріумів не міг обійтися без даного океанаріуму, місткість якого досягає майже 24 млн. Літрів, а кількість живих істот - 100 000. Акваріум може похвалитися гігантським резервуаром з китовими акулами (щось подібно є тільки в Азії). 5 галерей мають різну тематику: скаутів (з тваринами з південноамериканських і африканських річок), тропічних дайверів, океанських подорожей (тут живуть різні акули і гігантські манти), досліджень (мешканці Джорджії) і холодних карстових вод.

акваріум Дубая

Це один з найвідоміших і великих океанаріумів на планеті, милуватися яким мають можливість всі відвідувачі не менш знаменитого Дубай молла. Саме він потрапив до Книги рекордів Гіннесса, оскільки його передня панель відлита з цілісного скла - 8 на 32 метри і 75 см завтовшки, обігнавши навіть океанаріум Чараумі. 33 тисячі морських істот, включаючи 400 акул, живуть в 10 млн. Літрах води серед коралів, водоростей і штучних скель.

AquaDom

На даний момент найбільшим циліндричним акваріумом в світі вважається AquaDom в берлінському фешенебельному готелі Реддісон. Його розміри вражають (висота - 25 метрів, діаметр - 11 м, обсяг - 1 млн. Літрів), а плавають в ньому 2600 мешканців, серед яких є зубатки, мечохвости, скати, акули, лангусти, морські зірки і многая інша живність. Головна «фішка» АкваДома - ліфт, що вміщає 40 чоловік і проходить безпосередньо всередині акваріума. Деякі номери готелю виходять на акваріум, так що постояльці в будь-який час можуть насолоджуватися його красою через великі панорамні вікна.

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.