Навигация
Реклама
Реклама

Як знайти номер з видом на море в Кароліно-Бугаз?

Пошуки апартаментів для літнього відпочинку можуть серйозно затягнутися, якщо ваші вимоги максимально високі. Звичайно, при огляді зарубіжних курортів, все набагато простіше, адже вибір у кожній з цінових ніш в такому випадку буде дуже широким. Зовсім інша справа - бронювання фешенебельних апартаментів на вітчизняних просторах.

Зовсім інша справа - бронювання фешенебельних апартаментів на вітчизняних просторах

Відпочинок в Кароліно-Бугаз

Будемо чесними, останні три роки для України були непростими, в зв'язку з чим вибір чорноморських курортів звузився до Одеси і прилеглої зони. Хоча і цього цілком достатньо для організації повноцінного дозвілля на час відпустки. Багато співвітчизників звернуть увагу на відпочинок в курортному містечку Кароліно-Бугаз, і матимуть рацію. Адже тут є все, що шукає середньостатистичний турист:

  1. налагоджена інфраструктура

  2. Транспортне сполучення з містом (Одесою)

  3. Широкий вибір апартаментів

  4. Зручне розташування тимчасового житла уздовж берегової лінії

Де вибирати апартаменти на Бугазі? Для цього є спеціалізовані сайти, що представляють конкретні готельні комплекси, на зразок цього - hot-chocolate.com.ua .

Як вибрати номер з видом на море в Затоці?

Перш за все, дотримуйтесь елементарній логіці, яка говорить про те, що номер з видом на море в Затоці не може ставитися до економ-сегменту, а значить, звертати увагу варто тільки на пропозиції рівня стандарт та люкс.

Будемо вибирати, відштовхуючись від наступних критеріїв:

  • Форм-фактор готелю. У Затоці досить вузька берегова лінія, з двох сторін омивається Чорним морем, тому тут, головним чином зосереджені міні-готелі і будиночки для відпочиваючих. Ми рекомендуємо зупинити свій вибір на міні-готельних комплекс, що мають невелику, закриту територію.

  • Рівень комфорту. Цей параметр визначається безліччю складових, починаючи від зручності бронювання, і закінчуючи періодичністю зміни рушників в номерах. У кожного свій набір таких критеріїв.

  • Наявність розваг для дітей і дорослих. Більше 80% відпочиваючих - це сім'ї з дітьми шкільного віку. Щоб діти не занудьгували, багато міні-готелі створюють для самих юних постояльців на своїй території всі умови: басейн, ігровий майданчик, веселі ігри з аніматорами.

  • Ціна. Нікому не хочеться переплачувати. Але слід розуміти, що за сервіс європейського рівня доведеться заплатити в середньому від 30 до 50 у.о. за добу проживання.

На завершення нашого огляду хочеться сказати кілька слів про механізм бронювання. За солідні апартаменти потрібно внести передоплату. Наприклад, готель Шоколад Кароліно-Бугаз пропонує своїм постояльцям самі лояльні умови передоплати в розмірі 15% від загальної суми послуги. При цьому вартість кожної доби знижується, при оренді номера більше, ніж на 7 діб.

Підведемо підсумок. Номер з видом на море в Затоці обійдеться в середньому в 1200 грн. за добу. За ці гроші ви також отримаєте басейн на території, шезлонг, парковку, кафе, ігровий майданчик для дітей.

Як вибрати номер з видом на море в Затоці?
#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.