Навигация
Реклама
Реклама

імператорські апартаменти

© Schloss Schönbrunn Kultur- und Betriebsges.mbH, Foto: Alexander Eugen Koller

В імператорських апартаментах віденського Хофбурга можна оглянути особисті та офіційні покої імператора Франца Йосипа і імператриці Елізабет.

Віденський Хофбург до самого падіння монархії в 1918 році служив місцем, де жила і працювала імператорська сім'я. Сьогодні кімнати імператора Франца Йосипа і імператриці Елізабет доступні для огляду. Екскурсія охоплює 24 кімнати і веде від імператорської сходи через зал для аудієнцій і робочий кабінет в вітальню і спальні їх Величності. Тут жили імператор Франц Йосиф і «Сіссі» зі своїми дітьми і цілим двором.

Кімнати витримані в стилі рококо та оформлені багатою ліпниною, розкішними люстрами з богемського кришталю і кахляними печами з порцеляни. Великий інтерес відвідувачів викликають кімната для занять спортом і туалетна кімната, а також ванна кімната імператриці. Найбільше часу Сіссі проводила в кімнаті для занять спортом. Тут з щоденного ритуалу розчісування о шостій годині ранку починався її день. У кімнаті донині збереглися гімнастичні снаряди, наприклад, шведська стінка, перекладина і кільця в дверному отворі. Обідня зал з розкішно накритим столом є вражаюче видовище.

Увага: музей Сіссі , Імператорські апартаменти і Срібну палату можна оглянути, маючи один квиток!

В кафе Хофбург вас потішать вишуканою кухнею.

Хофбург: огляд

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.