Навигация
Реклама
Реклама

Квартири Туреччини | Купити Квартиру в Туреччині

  1. 1) Квартира в Туреччині Розмір
  2. 2) Тип Квартири
  3. 3) Місцезнаходження квартир в Туреччині
  4. У чому переваги Туреччини в порівнянні з іншими країнами

Більше 30 мільйонів туристів відвідують Туреччину щороку, це і не дивно, покупка квартир в Туреччині користується великим попитом. Красиві котеджі і приголомшливі апартаменти для продажу в Туреччині залучають мільйони людей. Багато туристів проводять свою відпустку саме в Туреччині, в таких містах, як Стамбул, Бодрум і Анталія .

Туреччина, є 6 найбільш відвідуваною країною для туристів. Безліч красивих місць знаходяться в місті Анталія, Тому-найвідвідуваніший місто. Після відвідин у Вас виникає ідея купити квартиру в Туреччині з видом на море.

Ринок нерухомості Туреччини порівняно молодий, але це ніяк не відбивається на його темпах зростання. Викликано це тим, що Туреччина є курортною країною, яка відкрита для імміграції, зима тут коротка, а купальний сезон триває мало не 8 місяців. Тепле море, лояльні ціни на продукти харчування і привітне ставлення до іноземців зробили з цієї країни туристичну Мекку.
Квартири з видом на море мають чудове місце розташування. Багатьом подобається жити біля моря. На набережних багато ресторанів, клубів, торгових центрів, парків і аквапарків, що і привертає безліч клієнтів купити квартиру в Туреччині.

Більше 30 мільйонів туристів відвідують Туреччину щороку, це і не дивно, покупка квартир в Туреччині користується великим попитом

Турецька культура, історична архітектура, магазини, приголомшлива сонячна погода, поля для гольфу, пляжі і безліч розваг, кожен зможе знайти для себе щось до душі. Все це і тягне безліч туристів.

І все таки деякі іноземці з побоюванням ставляться до питання придбання нерухомість в Туреччині. Викликаний це страх і недовіру невдалим досвідом: не сподобався відпочинок, невірне уявлення культури країни, деякі вважають, що в мусульманській країні небезпечно, агресивно налаштовані місцеві жителі, насадження релігійних традицій повсюдно. Тому наша мета показати Вам зовсім іншу Туреччину - розвинену, світську, мирно налаштовану, барвисту.

Перше що хочуть знати люди це вартість квартир в Туреччині. Для кожного регіону вона визначається декількома критеріями. Купити квартиру в Туреччині ціни на яку не перевищуватимуть стоімсоті нормальної квартири з 2 спальнями в розвиненому російському регіоні. виняток становить тільки те, що ваша квартира в Туреччині у моря буде знаходиться в чистому зеленому районі, в оточенні парків, поруч з усією необхідною інфраструктурою і, звичайно ж, пляжем.
Проведено дослідження, які показують, що купити квартиру в Туреччині є одним кращим способів інвестування капіталу. Особливою популярністю користуються такі міста, як Стамбул, Трабзон , Бодрум. Анталія і Аланія . Ви можетет вибрати відповідну для квартиру, покладаючись на наступні критерії:

1) Квартира в Туреччині Розмір

На ваш вибір представлені кілька варіантів квартир від зовсім невеликих 40 м2 квартир студій. до квартир з 5 спальнями. Зазвичай квартири невеликої квадратури знаходяться на нижніх поверхах комплексів, а апартаменти більшої площі на верхніх і середніх поверхах.

2) Тип Квартири

Квартири в Туреччині класифікуються за кількістю спалень, наприклад: 1 + 1, 2 + 1, де перше чілсо вказує на кількість спалень. Так само класифікація проводиться за рівнем квартир: однорівневі, дворівневі (дуплекс) і трирівневі (триплекс).

3) Місцезнаходження квартир в Туреччині

Располоденія! Розташування! Розташування! Дуже важливе іменник. Багато в чому комфортне проживання до квартири залежить від її розташування. У кожному місті ви можете знайти ту саму квартиру вашої мрії, саме ж важливо опрделеіться з містом.

На даний момент думка фахівців сходяться в тому, що в Туреччині за дуже помірну вартість ви можете придбати квартиру в новому будинку, віллу або невеликий будинок в комплексі з морем, сонцем, пляжем, гарною якістю будівництва і обробки. До ваших послуг різні сервіси та послуги, ви не думаєте про те, хто буде стежити за вашою квартирою в той час, коли вас не буде на місці, вашу нерухомість в Туреччині можуть здати в оренду, прибрати до вашого приїзду, подбає про усунення будь то дрібних неполадок. Великою перевагою так само є і те, що ви можете в будь-який час прилетіти до Туреччини, для цього не потрібно чекати візи, звертатися в будь-які тур. агентства, досить просто взяти квиток на літак. Після покупки квартири ви так само легко можете зробити посвідку на проживання, за яким дозволено перебування на території Туреччини до 1 року з правом продовження посвідки на проживання.

'Antalya Homes', як лідируюче агентство нерухомість в Анталії має величезну базу нерухомості. Ми допоможемо вам не тільки купити, але і підібрати квартири в оренду в Туреччині . Квартира в Туреччині купити для здачі в оренду з подальшим отриманням регулярного доходу. Ми можемо зайнятися здачею вашої нерухомості, в Анталії ви можете отримувати близько 5% річного доходу від здачі квартири в оренду. Звичайно, ця цифра може змінюватися в залежності від розташування і типу вашої квартири. Прадажа квартир в Туреччині на вигідних умовах, безпечно.

До того ж, багато будівельних компаній в Анталії пропонують гарантований дохід від оренди протягом 1 року для власника нерухомості. Природно, що найпопулярнішим регіоном для покупки нерухомості в Туреччині є Середземномор'ї, зокрема Анталія. На відміну від інших невеликих турецьких курортних міст в Анталії цілий рік вирує життя, одні туристи змінюють інших. Блізлежайщіе до Анталії невеликі містечка підкорять любителів красивих пейзажів, свіжого чистого повітря і природи. Текірова, Кемер, Бедьдібі, Чамьюва - ті місця, в яких ви зможете знайти усамітнення, спокій, прекрасно відпочити і набратися сил.

У чому переваги Туреччини в порівнянні з іншими країнами

По-перше це практично 10 місяців в році теплих днів, довгий купальний сезон. По-друге велика кількість російськомовного населення, яке постійно проживає на території, по-третє зручність авіасполучення, по-четверте зручний безвізовий режим, в п'ятих величезний виборнедвіжімості на будь-який смак і в шостих доброзичливе ставлення до іноземних громадян.
Всі ці фактори в сукупності роблять Туреччину привабливою для громадян Росії і СНД.

Якщо у вас є питання з приводу того як купити квартири в Туреччині, ми відповімо на них в будь-який зручний для вас час.

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.