Навигация
Реклама
Реклама

Нерухомість на Кіпрі

 1. Наша пропозиція
 2. Переваги покупки нерухомості на Кіпрі
 3. ціни

Купити нерухомість за кордоном заможні люди вирішують з різних причин. Хтось хоче вигідно інвестувати кошти, здаючи об'єкт в оренду, хтось прагне поліпшити якість життя за допомогою переїзду за кордон в країну з теплим кліматом і чудовою екологією, а хтось бажає отримати громадянство або посвідку на проживання. Компанія Cybarco вже більше 70 років здійснює проектування, будівництво і продаж нерухомості на Кіпрі, підходящої для всіх цих цілей.

Наша пропозиція

Те, що ми є забудовником, дає нам ряд переваг перед посередниками, які займаються тільки перепродажем. Ми надаємо повний комплекс послуг, що включає:

Наш портфель пропозицій включає наступні об'єкти:

   • апартаменти і мезонети,
   • вілли на березі,
   • комерційні приміщення в сучасних бізнес-центрах.

З нами Ви зможете купити нерухомість біля моря на Кіпрі, ідеально відповідає всім Вашим вимогам. Кожен об'єкт - це унікальне архітектурне спорудження, яке втілює сучасні технології будівництва та дизайну. У нашому каталозі представлена ​​різні за ціною об'єкти, розташовані в найбільш популярних населених пунктах країни:

Система захисту прав власності на житло в республіці є однією з найсильніших у світі. Продаж елітної нерухомості за кордоном здійснюється на підставі безумовного права власності, передбаченого законодавством держави.

Продаж елітної нерухомості за кордоном здійснюється на підставі безумовного права власності, передбаченого законодавством держави

Переваги покупки нерухомості на Кіпрі

Купівля закордонної нерухомості від забудовника - це прекрасне вкладення коштів, а також можливість відпочивати або жити за кордоном. Кіпр має в цьому відношенні відразу кілька переваг.

 • Членство країни в Євросоюзі. Елітна нерухомість за кордоном забезпечує високий рівень життя з європейським комфортом.
 • М'який клімат. На Кіпрі не так жарко і волого, як в Азії, і відсутні дискомфортні перепади температур, однак при цьому майже весь рік стоїть сонячна погода.
 • Доступ до моря. На острові більшість об'єктів розташовані недалеко від узбережжя, і за годину-півтори до пляжу можна дістатися навіть з віддаленого міста.

ціни

На вартість впливають такі чинники:

   • місце розташування об'єкта (місто і район);
   • відстань до моря;
   • площа об'єкта;
   • тип і клас житла.

Так як компанія Cybarco є забудовником, то пропонує елітну нерухомість за кордоном за доступними для даного сегмента розцінками. Так, у нас Ви знайдете просторі вілли в Лімассолі і Пафосі (Об'єкти нерухомості південного Кіпру) вартістю от 485 000 до 3 500 000 євро. Розкішні апартаменти з декількома спальнями можна придбати за ціною від 255 000 до 2 500 000 євро. Точні розцінки на пропоновані нами зарубіжні об'єкти можна дізнатися у каталозі або у фахівців компанії Cybarco, зателефонувавши їм за телефонами, вказаними на сторінці « Контакти ».

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.