Навигация
Реклама
Реклама

Календар очікування Нового року - своїми руками: 2 вироби для дітей. Падалка для дітей до Нового року - робимо адвент-календар

 1. Календар очікування Нового року - своїми руками: 2 вироби для дітей зміст: Щороку я роблю дітям...
 2. Адвент-календар своїми руками «Дід Мороз»
 3. Адвент-календар своїми руками: з паперу та картону
 4. Новорічний календар очікування
 5. Адвент-календар
 6. Адвент-календар: 8 ідей і завдань для дітей
 7. Календар очікування Нового року - своїми руками: 2 вироби для дітей
 8. Падалка до НГ?
 9. Новорічний адвент-календар: подарунки для дітей
 10. Ще про новорічні вироби.
 11. про НГ гри вироби і т.д.
 12. Новорічні вироби в сад
 13. Новорічні вироби
 14. Новорічний календар
 15. Підкажіть ідеї зимових виробів
 16. Наша саморобка до НГ
 17. новорічні вироби
 18. похваліться новорічними виробами
 19. Падалка на НГ
 20. Новорічні вироби
 21. потрібна ідея новорічної вироби
 22. Чим займатися з дитиною 5 років будинку? Під
 23. Календар очікування Нового року - своїми руками: 2 вироби для дітей
 24. Календар-ялинка
 25. Адвент-календар своїми руками «Дід Мороз»
 26. Адвент-календар своїми руками: з паперу та картону
 27. Новорічний календар очікування
 28. Адвент-календар
 29. Адвент-календар: 8 ідей і завдань для дітей
 30. Календар очікування Нового року - своїми руками: 2 вироби для дітей
 31. Падалка до НГ?
 32. Новорічний адвент-календар: подарунки для дітей
 33. Ще про новорічні вироби.
 34. про НГ гри вироби і т.д.
 35. Новорічні вироби в сад
 36. Новорічні вироби
 37. Новорічний календар
 38. Підкажіть ідеї зимових виробів
 39. Наша саморобка до НГ
 40. новорічні вироби
 41. похваліться новорічними виробами
 42. Падалка на НГ
 43. Новорічні вироби
 44. потрібна ідея новорічної вироби
 45. Чим займатися з дитиною 5 років будинку? Під
 46. Календар очікування Нового року - своїми руками: 2 вироби для дітей
 47. Календар-ялинка
 48. Адвент-календар своїми руками «Дід Мороз»
 49. Адвент-календар своїми руками: з паперу та картону
 50. Новорічний календар очікування
 51. Адвент-календар
 52. Адвент-календар: 8 ідей і завдань для дітей
 53. Календар очікування Нового року - своїми руками: 2 вироби для дітей
 54. Падалка до НГ?
 55. Новорічний адвент-календар: подарунки для дітей
 56. Ще про новорічні вироби.
 57. про НГ гри вироби і т.д.
 58. Новорічні вироби в сад
 59. Новорічні вироби
 60. Новорічний календар
 61. Підкажіть ідеї зимових виробів
 62. Наша саморобка до НГ
 63. новорічні вироби
 64. похваліться новорічними виробами
 65. Падалка на НГ
 66. Новорічні вироби
 67. потрібна ідея новорічної вироби
 68. Чим займатися з дитиною 5 років будинку? Під

Календар очікування Нового року - своїми руками: 2 вироби для дітей

зміст:

Щороку я роблю дітям з підручних матеріалів календарі очікування Нового року. Так очікування майбутнього свята стає ще більш чарівним, бажаним, радісним!

На відміну від адвент-календарів, в яких дні до Нового року або вже заздалегідь відзначені віконцями, коробочками з подарунками і т.п., наші календарі «ростуть» разом з наближенням свята.

До змісту

Календар-ялинка

Ось як виглядав минулорічний календар очікування Нового року, який ми зробили разом з дітьми. Ми взяли лист картону і обклеїли його по всьому периметру плівкою, що самоклеїться: так адвент-календар буде виглядати «доглянутим». Потім ми намалювали контур ялинки і розфарбували її яскраво-зеленої гуашшю.

Для кожного дня, який залишився до Нового року, ми вирізали кружечки з кольорового паперу і нанесли на них цифри - найзручніше це робити білим штрихом-коректором. Кружечки символізували ялинкові іграшки - кульки.

Також до календаря я прикріпила «чарівний» поштову скриньку, зроблений з торішньої упаковки від солодкого подарунка.

Кожен день діти вішали на ялинку по одній кульці з відповідною цифрою (1, 2, 3 ... 28 ... 31). І кожен день в поштовій скриньці знаходили листи від помічника Діда Мороза - Сніговика-поштовика.

Сніговик-Почтовик пропонував малюкам пройти різні чарівні випробування: розфарбувати новорічний пейзаж, вирізати паперові сніжинки, вивчити віршик, зліпити справжнього сніговика, зробити новорічну листівку, розучити танець сніжинок, зробити новорічну аплікацію, нарядити ялинку, а також багато-багато інших цікавих завдань, які малюки виконували з величезним задоволенням.

Сніговик-Почтовик пропонував малюкам пройти різні чарівні випробування: розфарбувати новорічний пейзаж, вирізати паперові сніжинки, вивчити віршик, зліпити справжнього сніговика, зробити новорічну листівку, розучити танець сніжинок, зробити новорічну аплікацію, нарядити ялинку, а також багато-багато інших цікавих завдань, які малюки виконували з величезним задоволенням

Так непомітно пролетіли дні в очікуванні Нового року. А рано вранці 1 січня під гілками пухнастою ялинки моїх маленьких непосид чекали яскраві коробочки з подарунками, дбайливо і з любов'ю упаковані Дідом Морозом і Снігуронькою.

До змісту

Адвент-календар своїми руками «Дід Мороз»

В цьому році я планувала зробити незвичайний адвент-календар з відкриваються віконцями для солодощів, особами казкових персонажів і кумедними бонусами за виконання того чи іншого завдання. Однак хвороба дітей внесла корективи, і мені довелося на швидку руку зробити ось такий невигадливий календар.

На лист картону я наклеїла фон (подарунковий папір з відповідним малюнком), по периметру приклеїла плівку, щоб календар виявився ніби в рамці і набув вигляду картини.

Особа Діда Мороза я роздрукувала на принтері, розфарбувала за допомогою фломастерів і приклеїла до основи. Роль пухнастою білою бороди виконують ватяні диски, які знайдуться на туалетному столику кожної матусі.

Щоб Дідусь Мороз перетворився на справжнього і приніс подарунки, яких так чекають діти, їм доведеться трохи попрацювати. (Про кількість ватних дисків треба подбати заздалегідь: відрахувати рівно стільки, скільки днів залишилося до Нового року, і покласти їх в коробочку, звідки малюк буде їх діставати, по одному кожен день.) Кожен день діти будуть приклеювати по одному ватяні диску до бороди, і коли вона стане довгою-довжелезний, напередодні Нового року відбудеться чудо: Дід Мороз стане справжнім. І принесе незвичайні подарунки!

Автор

Тетяна Писклюкова

Особистий досвід

x

Вам сподобалася стаття?

Оцініть статтю

Коментувати можут "Календар очікування Нового року - своїми руками: 2 вироби для дітей"

Адвент-календар своїми руками: з паперу та картону

Новорічний календар очікування. Адвент - календар своїми руками: з паперу та картону. А ви робите разом з дітьми вироби до Нового року? Дитина від 1 до 3. Виховання дитини від року до трьох років: загартовування і розвиток, харчування і хвороби, режим дня і В ...

Новорічний календар очікування

Новий рік для дитини 2 років. Підготовка до свята - вироби та листівки, новорічні іграшки Цілий місяць вести Адвент - календар - клеїти бороду Діда Новорічні вироби для дітей. Ми з синочком готуємося до Нового Року, чекаємо Дід Мороза і прикрашаємо квартиру.

Адвент-календар

Адвент - календар. Свята, відпочинок. Дитина від 3 до 7. Виховання, харчування, режим дня, відвідування дитячого садка і взаємини з Календар очікування Нового року - своїми руками: 2 вироби для дітей. Як ми готуємося до Нового року: адвент - календар навпаки.

Адвент-календар: 8 ідей і завдань для дітей

Новорічний адвент! Весела подготовка к новому году! Всього один місяць залишився до улюбленого дорослими і Коллаж- календар зафотошопіть самої Адвент - календар своїми руками: з паперу та картону. Пироженко Тетяна. Календар очікування Нового року для дітей.

Календар очікування Нового року - своїми руками: 2 вироби для дітей

Новорічний адвент - календар: подарунки для дітей. Свята, відпочинок. Дитина від 3 до 7. Виховання, харчування, режим дня, відвідування дитячого садка Новорічні вироби для дітей. Ми з синочком готуємося до Нового Року, чекаємо Дід Мороза і прикрашаємо квартиру.

Падалка до НГ?

Календар очікування Нового року - своїми руками: 2 вироби для дітей. Виріб для Пасхи .. Іграшки та ігри. Дитина від 1 до 3. Виховання дитини від року до трьох років: загартовування і розвиток, харчування і хвороби, режим дня і В конференції 3-7 я поклала ...

Новорічний адвент-календар: подарунки для дітей

Новорічний адвент - календар: подарунки для дітей. Свята, відпочинок. Дитина від 3 до 7. Виховання, харчування, режим дня, відвідування Календар очікування Нового року - своїми руками: 2 вироби для дітей. Як ми готуємося до Нового року: адвент - календар навпаки.

Ще про новорічні вироби.

Ще про новорічні вироби. У минулому році наша Новорічна саморобка в саду посіла друге місце. Викладаю, навіть не з точки Шаблони для вирізання: новорічні вироби з дітьми. Календар очікування Нового року - своїми руками: 2 вироби для дітей.

про НГ гри вироби і т.д.

Календар очікування Нового року - своїми руками: 2 вироби для дітей. 500р це нормально цілком на нг дітям друзів :) ми Виріб для Пасхи .. Іграшки та ігри. Дитина від 1 до 3. Виховання дитини від року до трьох років: загартовування і розвиток, харчування і хвороби ...

Новорічні вироби в сад

Адвент - календар: 8 ідей і завдань для дітей. Новорічні вироби. Вироби з паперу - в дитячий сад до Нового року. потрібна ідея новорічної вироби. в садок. що-о похваліться новорічними виробами. що ви робили в цьому році? ми ось тільки закінчили обробку ...

Новорічні вироби

Календар очікування Нового року - своїми руками: 2 вироби для дітей. новорічні вироби. - посиденьки. Дитина від 1 до 3. Виховання дитини від року до трьох років: загартовування і розвиток, харчування і хвороби, режим дня і розвиток побутових навичок.

Новорічний календар

Як ми готуємося до Нового року: адвент - календар навпаки. Упаковка подарунків: як зробити новорічну коробку своїми руками. Адвент - календар своїми руками: з паперу та картону. Пироженко Тетяна. Календар очікування Нового року для дітей.

Підкажіть ідеї зимових виробів

Календар очікування Нового року - своїми руками: 2 вироби для дітей. 34 оригінальні вироби, зроблені дитячими руками. Падалка до Нового року. Зимові вироби з дітьми. Лікарняний з вихідними днями. Прості ідеї прикраси будинку в Новий рік і Різдво.

Наша саморобка до НГ

Календар очікування Нового року - своїми руками: 2 вироби для дітей. 500р це нормально цілком на нг дітям друзів :) ми Дитина від 1 до 3. Виховання дитини від року до трьох років: загартовування і розвиток, харчування і хвороби, режим дня і розвиток побутових навичок.

новорічні вироби

новорічні вироби. - посиденьки. Дитина від 1 до 3. Виховання дитини від року до трьох років: загартовування і розвиток, харчування і хвороби, режим дня і розвиток побутових навичок. Календар очікування Нового року - своїми руками: 2 вироби для дітей.

похваліться новорічними виробами

Новорічні вироби. Разом з мамою. Добрі справи. Адвент - календар - календар очікування - прийшов до нас із Західної Європи. Новорічні вироби своїми руками: ялинкові іграшки. Вироби з паперу - в дитячий сад до Нового року. потрібна ідея новорічної ...

Падалка на НГ

Календар очікування Нового року - своїми руками: 2 вироби для дітей. Виріб для Пасхи .. Іграшки та ігри. Дитина від 1 до 3. Виховання дитини від року до трьох років: загартовування і розвиток, харчування і хвороби, режим дня і В конференції 3-7 я поклала ...

Новорічні вироби

Календар очікування Нового року - своїми руками: 2 вироби для дітей. Цікаві вироби з шишок своїми руками до Нового Року та Різдва. Ідеї ​​для вироби новорічної ялинки. Цікаві майстер-класи та посилання можна зберігати в блог.

потрібна ідея новорічної вироби

потрібна ідея новорічної вироби. Дитячий садок. Дитина від 3 до 7. Виховання, харчування, режим дня, відвідування Адвент - календар: 8 ідей і завдань для дітей. Новорічні вироби. Вироби з паперу - в дитячий сад до Нового року. потрібна ідея новорічної вироби. в садок ...

Чим займатися з дитиною 5 років будинку? Під

Календар очікування Нового року - своїми руками: 2 вироби для дітей. Зробимо разом! Спільна творчість з дитиною. Ігри з дітьми. Дитяча творчість: вироби з паперу, ліплення, малювання. Моєму синочку вже 5 років! І він вже багато всього розуміє!

Календар очікування Нового року - своїми руками: 2 вироби для дітей

зміст:

Щороку я роблю дітям з підручних матеріалів календарі очікування Нового року. Так очікування майбутнього свята стає ще більш чарівним, бажаним, радісним!

На відміну від адвент-календарів, в яких дні до Нового року або вже заздалегідь відзначені віконцями, коробочками з подарунками і т.п., наші календарі «ростуть» разом з наближенням свята.

До змісту

Календар-ялинка

Ось як виглядав минулорічний календар очікування Нового року, який ми зробили разом з дітьми. Ми взяли лист картону і обклеїли його по всьому периметру плівкою, що самоклеїться: так адвент-календар буде виглядати «доглянутим». Потім ми намалювали контур ялинки і розфарбували її яскраво-зеленої гуашшю.

Для кожного дня, який залишився до Нового року, ми вирізали кружечки з кольорового паперу і нанесли на них цифри - найзручніше це робити білим штрихом-коректором. Кружечки символізували ялинкові іграшки - кульки.

Також до календаря я прикріпила «чарівний» поштову скриньку, зроблений з торішньої упаковки від солодкого подарунка.

Кожен день діти вішали на ялинку по одній кульці з відповідною цифрою (1, 2, 3 ... 28 ... 31). І кожен день в поштовій скриньці знаходили листи від помічника Діда Мороза - Сніговика-поштовика.

Сніговик-Почтовик пропонував малюкам пройти різні чарівні випробування: розфарбувати новорічний пейзаж, вирізати паперові сніжинки, вивчити віршик, зліпити справжнього сніговика, зробити новорічну листівку, розучити танець сніжинок, зробити новорічну аплікацію, нарядити ялинку, а також багато-багато інших цікавих завдань, які малюки виконували з величезним задоволенням.

Сніговик-Почтовик пропонував малюкам пройти різні чарівні випробування: розфарбувати новорічний пейзаж, вирізати паперові сніжинки, вивчити віршик, зліпити справжнього сніговика, зробити новорічну листівку, розучити танець сніжинок, зробити новорічну аплікацію, нарядити ялинку, а також багато-багато інших цікавих завдань, які малюки виконували з величезним задоволенням

Так непомітно пролетіли дні в очікуванні Нового року. А рано вранці 1 січня під гілками пухнастою ялинки моїх маленьких непосид чекали яскраві коробочки з подарунками, дбайливо і з любов'ю упаковані Дідом Морозом і Снігуронькою.

До змісту

Адвент-календар своїми руками «Дід Мороз»

В цьому році я планувала зробити незвичайний адвент-календар з відкриваються віконцями для солодощів, особами казкових персонажів і кумедними бонусами за виконання того чи іншого завдання. Однак хвороба дітей внесла корективи, і мені довелося на швидку руку зробити ось такий невигадливий календар.

На лист картону я наклеїла фон (подарунковий папір з відповідним малюнком), по периметру приклеїла плівку, щоб календар виявився ніби в рамці і набув вигляду картини.

Особа Діда Мороза я роздрукувала на принтері, розфарбувала за допомогою фломастерів і приклеїла до основи. Роль пухнастою білою бороди виконують ватяні диски, які знайдуться на туалетному столику кожної матусі.

Щоб Дідусь Мороз перетворився на справжнього і приніс подарунки, яких так чекають діти, їм доведеться трохи попрацювати. (Про кількість ватних дисків треба подбати заздалегідь: відрахувати рівно стільки, скільки днів залишилося до Нового року, і покласти їх в коробочку, звідки малюк буде їх діставати, по одному кожен день.) Кожен день діти будуть приклеювати по одному ватяні диску до бороди, і коли вона стане довгою-довжелезний, напередодні Нового року відбудеться чудо: Дід Мороз стане справжнім. І принесе незвичайні подарунки!

Автор

Тетяна Писклюкова

Особистий досвід

x

Вам сподобалася стаття?

Оцініть статтю

Коментувати можут "Календар очікування Нового року - своїми руками: 2 вироби для дітей"

Адвент-календар своїми руками: з паперу та картону

Новорічний календар очікування. Адвент - календар своїми руками: з паперу та картону. А ви робите разом з дітьми вироби до Нового року? Дитина від 1 до 3. Виховання дитини від року до трьох років: загартовування і розвиток, харчування і хвороби, режим дня і В ...

Новорічний календар очікування

Новий рік для дитини 2 років. Підготовка до свята - вироби та листівки, новорічні іграшки Цілий місяць вести Адвент - календар - клеїти бороду Діда Новорічні вироби для дітей. Ми з синочком готуємося до Нового Року, чекаємо Дід Мороза і прикрашаємо квартиру.

Адвент-календар

Адвент - календар. Свята, відпочинок. Дитина від 3 до 7. Виховання, харчування, режим дня, відвідування дитячого садка і взаємини з Календар очікування Нового року - своїми руками: 2 вироби для дітей. Як ми готуємося до Нового року: адвент - календар навпаки.

Адвент-календар: 8 ідей і завдань для дітей

Новорічний адвент! Весела подготовка к новому году! Всього один місяць залишився до улюбленого дорослими і Коллаж- календар зафотошопіть самої Адвент - календар своїми руками: з паперу та картону. Пироженко Тетяна. Календар очікування Нового року для дітей.

Календар очікування Нового року - своїми руками: 2 вироби для дітей

Новорічний адвент - календар: подарунки для дітей. Свята, відпочинок. Дитина від 3 до 7. Виховання, харчування, режим дня, відвідування дитячого садка Новорічні вироби для дітей. Ми з синочком готуємося до Нового Року, чекаємо Дід Мороза і прикрашаємо квартиру.

Падалка до НГ?

Календар очікування Нового року - своїми руками: 2 вироби для дітей. Виріб для Пасхи .. Іграшки та ігри. Дитина від 1 до 3. Виховання дитини від року до трьох років: загартовування і розвиток, харчування і хвороби, режим дня і В конференції 3-7 я поклала ...

Новорічний адвент-календар: подарунки для дітей

Новорічний адвент - календар: подарунки для дітей. Свята, відпочинок. Дитина від 3 до 7. Виховання, харчування, режим дня, відвідування Календар очікування Нового року - своїми руками: 2 вироби для дітей. Як ми готуємося до Нового року: адвент - календар навпаки.

Ще про новорічні вироби.

Ще про новорічні вироби. У минулому році наша Новорічна саморобка в саду посіла друге місце. Викладаю, навіть не з точки Шаблони для вирізання: новорічні вироби з дітьми. Календар очікування Нового року - своїми руками: 2 вироби для дітей.

про НГ гри вироби і т.д.

Календар очікування Нового року - своїми руками: 2 вироби для дітей. 500р це нормально цілком на нг дітям друзів :) ми Виріб для Пасхи .. Іграшки та ігри. Дитина від 1 до 3. Виховання дитини від року до трьох років: загартовування і розвиток, харчування і хвороби ...

Новорічні вироби в сад

Адвент - календар: 8 ідей і завдань для дітей. Новорічні вироби. Вироби з паперу - в дитячий сад до Нового року. потрібна ідея новорічної вироби. в садок. що-о похваліться новорічними виробами. що ви робили в цьому році? ми ось тільки закінчили обробку ...

Новорічні вироби

Календар очікування Нового року - своїми руками: 2 вироби для дітей. новорічні вироби. - посиденьки. Дитина від 1 до 3. Виховання дитини від року до трьох років: загартовування і розвиток, харчування і хвороби, режим дня і розвиток побутових навичок.

Новорічний календар

Як ми готуємося до Нового року: адвент - календар навпаки. Упаковка подарунків: як зробити новорічну коробку своїми руками. Адвент - календар своїми руками: з паперу та картону. Пироженко Тетяна. Календар очікування Нового року для дітей.

Підкажіть ідеї зимових виробів

Календар очікування Нового року - своїми руками: 2 вироби для дітей. 34 оригінальні вироби, зроблені дитячими руками. Падалка до Нового року. Зимові вироби з дітьми. Лікарняний з вихідними днями. Прості ідеї прикраси будинку в Новий рік і Різдво.

Наша саморобка до НГ

Календар очікування Нового року - своїми руками: 2 вироби для дітей. 500р це нормально цілком на нг дітям друзів :) ми Дитина від 1 до 3. Виховання дитини від року до трьох років: загартовування і розвиток, харчування і хвороби, режим дня і розвиток побутових навичок.

новорічні вироби

новорічні вироби. - посиденьки. Дитина від 1 до 3. Виховання дитини від року до трьох років: загартовування і розвиток, харчування і хвороби, режим дня і розвиток побутових навичок. Календар очікування Нового року - своїми руками: 2 вироби для дітей.

похваліться новорічними виробами

Новорічні вироби. Разом з мамою. Добрі справи. Адвент - календар - календар очікування - прийшов до нас із Західної Європи. Новорічні вироби своїми руками: ялинкові іграшки. Вироби з паперу - в дитячий сад до Нового року. потрібна ідея новорічної ...

Падалка на НГ

Календар очікування Нового року - своїми руками: 2 вироби для дітей. Виріб для Пасхи .. Іграшки та ігри. Дитина від 1 до 3. Виховання дитини від року до трьох років: загартовування і розвиток, харчування і хвороби, режим дня і В конференції 3-7 я поклала ...

Новорічні вироби

Календар очікування Нового року - своїми руками: 2 вироби для дітей. Цікаві вироби з шишок своїми руками до Нового Року та Різдва. Ідеї ​​для вироби новорічної ялинки. Цікаві майстер-класи та посилання можна зберігати в блог.

потрібна ідея новорічної вироби

потрібна ідея новорічної вироби. Дитячий садок. Дитина від 3 до 7. Виховання, харчування, режим дня, відвідування Адвент - календар: 8 ідей і завдань для дітей. Новорічні вироби. Вироби з паперу - в дитячий сад до Нового року. потрібна ідея новорічної вироби. в садок ...

Чим займатися з дитиною 5 років будинку? Під

Календар очікування Нового року - своїми руками: 2 вироби для дітей. Зробимо разом! Спільна творчість з дитиною. Ігри з дітьми. Дитяча творчість: вироби з паперу, ліплення, малювання. Моєму синочку вже 5 років! І він вже багато всього розуміє!

Календар очікування Нового року - своїми руками: 2 вироби для дітей

зміст:

Щороку я роблю дітям з підручних матеріалів календарі очікування Нового року. Так очікування майбутнього свята стає ще більш чарівним, бажаним, радісним!

На відміну від адвент-календарів, в яких дні до Нового року або вже заздалегідь відзначені віконцями, коробочками з подарунками і т.п., наші календарі «ростуть» разом з наближенням свята.

До змісту

Календар-ялинка

Ось як виглядав минулорічний календар очікування Нового року, який ми зробили разом з дітьми. Ми взяли лист картону і обклеїли його по всьому периметру плівкою, що самоклеїться: так адвент-календар буде виглядати «доглянутим». Потім ми намалювали контур ялинки і розфарбували її яскраво-зеленої гуашшю.

Для кожного дня, який залишився до Нового року, ми вирізали кружечки з кольорового паперу і нанесли на них цифри - найзручніше це робити білим штрихом-коректором. Кружечки символізували ялинкові іграшки - кульки.

Також до календаря я прикріпила «чарівний» поштову скриньку, зроблений з торішньої упаковки від солодкого подарунка.

Кожен день діти вішали на ялинку по одній кульці з відповідною цифрою (1, 2, 3 ... 28 ... 31). І кожен день в поштовій скриньці знаходили листи від помічника Діда Мороза - Сніговика-поштовика.

Сніговик-Почтовик пропонував малюкам пройти різні чарівні випробування: розфарбувати новорічний пейзаж, вирізати паперові сніжинки, вивчити віршик, зліпити справжнього сніговика, зробити новорічну листівку, розучити танець сніжинок, зробити новорічну аплікацію, нарядити ялинку, а також багато-багато інших цікавих завдань, які малюки виконували з величезним задоволенням.

Сніговик-Почтовик пропонував малюкам пройти різні чарівні випробування: розфарбувати новорічний пейзаж, вирізати паперові сніжинки, вивчити віршик, зліпити справжнього сніговика, зробити новорічну листівку, розучити танець сніжинок, зробити новорічну аплікацію, нарядити ялинку, а також багато-багато інших цікавих завдань, які малюки виконували з величезним задоволенням

Так непомітно пролетіли дні в очікуванні Нового року. А рано вранці 1 січня під гілками пухнастою ялинки моїх маленьких непосид чекали яскраві коробочки з подарунками, дбайливо і з любов'ю упаковані Дідом Морозом і Снігуронькою.

До змісту

Адвент-календар своїми руками «Дід Мороз»

В цьому році я планувала зробити незвичайний адвент-календар з відкриваються віконцями для солодощів, особами казкових персонажів і кумедними бонусами за виконання того чи іншого завдання. Однак хвороба дітей внесла корективи, і мені довелося на швидку руку зробити ось такий невигадливий календар.

На лист картону я наклеїла фон (подарунковий папір з відповідним малюнком), по периметру приклеїла плівку, щоб календар виявився ніби в рамці і набув вигляду картини.

Особа Діда Мороза я роздрукувала на принтері, розфарбувала за допомогою фломастерів і приклеїла до основи. Роль пухнастою білою бороди виконують ватяні диски, які знайдуться на туалетному столику кожної матусі.

Щоб Дідусь Мороз перетворився на справжнього і приніс подарунки, яких так чекають діти, їм доведеться трохи попрацювати. (Про кількість ватних дисків треба подбати заздалегідь: відрахувати рівно стільки, скільки днів залишилося до Нового року, і покласти їх в коробочку, звідки малюк буде їх діставати, по одному кожен день.) Кожен день діти будуть приклеювати по одному ватяні диску до бороди, і коли вона стане довгою-довжелезний, напередодні Нового року відбудеться чудо: Дід Мороз стане справжнім. І принесе незвичайні подарунки!

Автор

Тетяна Писклюкова

Особистий досвід

x

Вам сподобалася стаття?

Оцініть статтю

Коментувати можут "Календар очікування Нового року - своїми руками: 2 вироби для дітей"

Адвент-календар своїми руками: з паперу та картону

Новорічний календар очікування. Адвент - календар своїми руками: з паперу та картону. А ви робите разом з дітьми вироби до Нового року? Дитина від 1 до 3. Виховання дитини від року до трьох років: загартовування і розвиток, харчування і хвороби, режим дня і В ...

Новорічний календар очікування

Новий рік для дитини 2 років. Підготовка до свята - вироби та листівки, новорічні іграшки Цілий місяць вести Адвент - календар - клеїти бороду Діда Новорічні вироби для дітей. Ми з синочком готуємося до Нового Року, чекаємо Дід Мороза і прикрашаємо квартиру.

Адвент-календар

Адвент - календар. Свята, відпочинок. Дитина від 3 до 7. Виховання, харчування, режим дня, відвідування дитячого садка і взаємини з Календар очікування Нового року - своїми руками: 2 вироби для дітей. Як ми готуємося до Нового року: адвент - календар навпаки.

Адвент-календар: 8 ідей і завдань для дітей

Новорічний адвент! Весела подготовка к новому году! Всього один місяць залишився до улюбленого дорослими і Коллаж- календар зафотошопіть самої Адвент - календар своїми руками: з паперу та картону. Пироженко Тетяна. Календар очікування Нового року для дітей.

Календар очікування Нового року - своїми руками: 2 вироби для дітей

Новорічний адвент - календар: подарунки для дітей. Свята, відпочинок. Дитина від 3 до 7. Виховання, харчування, режим дня, відвідування дитячого садка Новорічні вироби для дітей. Ми з синочком готуємося до Нового Року, чекаємо Дід Мороза і прикрашаємо квартиру.

Падалка до НГ?

Календар очікування Нового року - своїми руками: 2 вироби для дітей. Виріб для Пасхи .. Іграшки та ігри. Дитина від 1 до 3. Виховання дитини від року до трьох років: загартовування і розвиток, харчування і хвороби, режим дня і В конференції 3-7 я поклала ...

Новорічний адвент-календар: подарунки для дітей

Новорічний адвент - календар: подарунки для дітей. Свята, відпочинок. Дитина від 3 до 7. Виховання, харчування, режим дня, відвідування Календар очікування Нового року - своїми руками: 2 вироби для дітей. Як ми готуємося до Нового року: адвент - календар навпаки.

Ще про новорічні вироби.

Ще про новорічні вироби. У минулому році наша Новорічна саморобка в саду посіла друге місце. Викладаю, навіть не з точки Шаблони для вирізання: новорічні вироби з дітьми. Календар очікування Нового року - своїми руками: 2 вироби для дітей.

про НГ гри вироби і т.д.

Календар очікування Нового року - своїми руками: 2 вироби для дітей. 500р це нормально цілком на нг дітям друзів :) ми Виріб для Пасхи .. Іграшки та ігри. Дитина від 1 до 3. Виховання дитини від року до трьох років: загартовування і розвиток, харчування і хвороби ...

Новорічні вироби в сад

Адвент - календар: 8 ідей і завдань для дітей. Новорічні вироби. Вироби з паперу - в дитячий сад до Нового року. потрібна ідея новорічної вироби. в садок. що-о похваліться новорічними виробами. що ви робили в цьому році? ми ось тільки закінчили обробку ...

Новорічні вироби

Календар очікування Нового року - своїми руками: 2 вироби для дітей. новорічні вироби. - посиденьки. Дитина від 1 до 3. Виховання дитини від року до трьох років: загартовування і розвиток, харчування і хвороби, режим дня і розвиток побутових навичок.

Новорічний календар

Як ми готуємося до Нового року: адвент - календар навпаки. Упаковка подарунків: як зробити новорічну коробку своїми руками. Адвент - календар своїми руками: з паперу та картону. Пироженко Тетяна. Календар очікування Нового року для дітей.

Підкажіть ідеї зимових виробів

Календар очікування Нового року - своїми руками: 2 вироби для дітей. 34 оригінальні вироби, зроблені дитячими руками. Падалка до Нового року. Зимові вироби з дітьми. Лікарняний з вихідними днями. Прості ідеї прикраси будинку в Новий рік і Різдво.

Наша саморобка до НГ

Календар очікування Нового року - своїми руками: 2 вироби для дітей. 500р це нормально цілком на нг дітям друзів :) ми Дитина від 1 до 3. Виховання дитини від року до трьох років: загартовування і розвиток, харчування і хвороби, режим дня і розвиток побутових навичок.

новорічні вироби

новорічні вироби. - посиденьки. Дитина від 1 до 3. Виховання дитини від року до трьох років: загартовування і розвиток, харчування і хвороби, режим дня і розвиток побутових навичок. Календар очікування Нового року - своїми руками: 2 вироби для дітей.

похваліться новорічними виробами

Новорічні вироби. Разом з мамою. Добрі справи. Адвент - календар - календар очікування - прийшов до нас із Західної Європи. Новорічні вироби своїми руками: ялинкові іграшки. Вироби з паперу - в дитячий сад до Нового року. потрібна ідея новорічної ...

Падалка на НГ

Календар очікування Нового року - своїми руками: 2 вироби для дітей. Виріб для Пасхи .. Іграшки та ігри. Дитина від 1 до 3. Виховання дитини від року до трьох років: загартовування і розвиток, харчування і хвороби, режим дня і В конференції 3-7 я поклала ...

Новорічні вироби

Календар очікування Нового року - своїми руками: 2 вироби для дітей. Цікаві вироби з шишок своїми руками до Нового Року та Різдва. Ідеї ​​для вироби новорічної ялинки. Цікаві майстер-класи та посилання можна зберігати в блог.

потрібна ідея новорічної вироби

потрібна ідея новорічної вироби. Дитячий садок. Дитина від 3 до 7. Виховання, харчування, режим дня, відвідування Адвент - календар: 8 ідей і завдань для дітей. Новорічні вироби. Вироби з паперу - в дитячий сад до Нового року. потрібна ідея новорічної вироби. в садок ...

Чим займатися з дитиною 5 років будинку? Під

Календар очікування Нового року - своїми руками: 2 вироби для дітей. Зробимо разом! Спільна творчість з дитиною. Ігри з дітьми. Дитяча творчість: вироби з паперу, ліплення, малювання. Моєму синочку вже 5 років! І він вже багато всього розуміє!

А ви робите разом з дітьми вироби до Нового року?
Падалка до НГ?
О ви робили в цьому році?
Чим займатися з дитиною 5 років будинку?
А ви робите разом з дітьми вироби до Нового року?
Падалка до НГ?
О ви робили в цьому році?
Чим займатися з дитиною 5 років будинку?
А ви робите разом з дітьми вироби до Нового року?
Падалка до НГ?
#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.