Навигация
Реклама
Реклама

Де тепліше в квітні в Туреччині?

На цікавить наших читачів питання «Де тепліше в квітні в Туреччині?» Відповідає редакція сайту «В Отпуск.ру» Питання:

Відпустка буде навесні, знаю, що в Туреччині це початок сезону, але відпочити, позасмагати і викупатися в море хочеться, підкажіть, який курорт вибрати, де найтепліше в квітні?

06.02.2017 Лур'є


Відповідає редакція сайту «В Отпуск.ру»

ру»

Для туристів, чий відпустку припав на середину весни, один з найбільш актуальних питань - яка погода буде на узбережжі і де тепліше в квітні в Туреччини . Деякі турецькі курорти в квітні ще зовсім не готові приймати туристів, не дозволяє ні температура повітря і води, ні інфраструктура готелю. але Туреччина велика, з різними ландшафтними та кліматичними зонами, а частина готельних комплексів працює цілий рік.

У квітні на пляжний відпочинок можна їхати і в Аланію , Сіде , Кумка, на вулицях буде ясно, сонячно, до 22-25 тепла, температура води в морі - 19-22 градуси.

Засмагати і лежати на шезлонгу цілком комфортно в квітні і в Фетие, на сонце буває до 28 тепла. Якщо хочете купатися в морській воді в Бодрумі або Белеку , Вибирайте туристичні комплекси з басейном, що підігрівається. Північний вітер, характерний для цих місць, може перешкодити насолодитися пляжним відпочинком.

Згідно погодних картками, найтепліше буде в Кемері , Завдяки ланцюжку гір, що оточують місто, температура повітря там досягне 20-25 градусів тепла, вода на узбережжі прогріється до 18-20.

Весняні вечори в Туреччині досить прохолодні, 12-16 градусів, теплі речі будуть не зайвими.

На цікавить наших читачів питання «Де тепліше в квітні в Туреччині?
#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.