Навигация
Реклама
Реклама

Відпочинок на Кіпрі в квітні

  1. Квітнева погода на Кіпрі
  2. Свята та фестивалі на Кіпрі в квітні
  3. Ціни на тури на Кіпр в квітні
  4. Фотографії відпочинку на Кіпрі


Кіпр є одним з найспекотніших держав Європи, адже воно розташовується в зоні субтропічного клімату. Квітня відрізняється приємними погодними умовами, тому він є місяцем офіційного початку курортного сезону.

Квітнева погода на Кіпрі

На початку квітня в Пафосі і Лімассолі повітря може прогріватися до + 21 ... + 22C днем ​​і остигати до + 10 ... + 11C ввечері. Добові коливання температур в третю декаду становлять + 12 ... + 23C. У Нікосії і Ларнаці в квітні коливання температур становлять + 11 ... + 23C, а трохи пізніше + 13 ... + 25C. У квітні рівень ультрафіолету ще не досягає свого піку. Синоптики відзначають можливість трьох - шести непогожих днів у місяці.

У квітні на Кіпрі бувають пилові бурі, які приходять з африканського континенту. Пилові бурі бувають не кожен рік, а якщо вони все-таки відбуваються, то незабаром вщухають.

Свята та фестивалі на Кіпрі в квітні

На квітень припадають різноманітні фестивалі та свята.

  • Першого числа прийнято відзначати національне свято на честь початку визвольного руху проти колонізаторів з Англії.
  • У другу декаду квітня в Полеми проводиться Фестиваль тюльпанів, що приваблює туристів з різних країн світу. До цього часу на Кіпрі можна побачити красиві долини квітучих тюльпанів. Програма фестивалю включає виступи фольклорних колективів, танцюристів, святковий обід.
  • Найчастіше Великдень стає головною подією квітня. Кіпріоти намагаються відзначати Великдень з особливим душевним теплом. Традиції святкування нагадують російські. Серед найважливіших заходів потрібно відзначити Хресний Хід. Вночі, під час літургії, на численних вулицях можна побачити багаття. Кіпріоти щорічно влаштовують салюти. Тільки на наступний день Великдень відзначається в сімейному колі.

Ціни на тури на Кіпр в квітні

У квітні мало туристів приїжджає на Кіпр, але ціни вже стають вище. Плануючи відпочинок на Кіпрі в квітні, приготуйтеся до того, що витрати виявляться на 20% більше, в порівнянні з минулими місяцями. Незважаючи на істотне подорожчання, відпочинок буде дешевше, ніж влітку.


Автор: ВОтпуск.ру
Дата публікації: 17.10.2014


Фотографії відпочинку на Кіпрі

Популярні статті


Відео


Як відпочити на Кіпрі (частина 1) Інша відео про Кіпр

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.