Навигация
Реклама
Реклама

«Росіяни дружини в Єгипті ховають себе заживо»

Влада Єгипту хапаються за голову: шлюби з іноземками стають все більш престижними серед молодих єгиптян, а їх співвітчизниці в цей час просиджують в старих дів. Щоб якось вплинути на ситуацію, влада країни взяла курс на пропаганду «збереження цілісності суспільства, вікових традицій і підвалин, а також непорушності головною соціальною осередку суспільства - сім'ї». Головне завдання кампанії з настільки широкою назвою - покласти край буму змішаних шлюбів в курортних містах країни фараонів. Влада Єгипту хапаються за голову: шлюби з іноземками стають все більш престижними серед молодих єгиптян, а їх співвітчизниці в цей час просиджують в старих дів

«Росіяни дружини в Єгипті ховають себе заживо»

Дієві чи моралізаторство старійшин і свах? Влада Луксора стверджують, що так: за кілька місяців проведення кампанії одружень з іноземками стало в два рази менше. Однак наші туристки, відпочиваючі в Єгипті, ніякої різниці в поведінці єгиптян поки не відчувають.

Молоді араби, не обтяжені узами шлюбу, продовжують з властивою їм велелюбність обходити прибувають до них європейок. Працюючи гідами і аніматорами в готелях, вони з колишньою ретельністю намагаються знайти дружину серед клієнток, безліч з яких - росіянки, щоб з її допомогою пробитися на вищі щаблі соціальних сходів.

Наші співвітчизниці, будучи частими гостями спекотного Єгипту, регулярно повертаються в країну пірамід вже не туристками, а арабськими дружинами. Пристрасність, любовний натиск і темперамент пекучих брюнетів підкуповують наших романтичних осіб. За даними Асоціації із захисту прав російськомовного населення в Єгипті, тільки в Шарм-ель-Шейху постійно проживає близько 4000 громадянок Росії (цифра за 2006 рік), і число їх зростає пропорційно туристичного потоку - на 15% в рік.

Навіщо єгиптянинові іноземна дружина? Не секрет, що ісламська наречена стоїть нареченому сотні верблюдів або стільки золота, скільки вона важить. Інша справа - росіянки.

Вони приїжджають до жаркого березі - сучасні і розкуті. Вони загоряють топлес і приходять на обід в коротких маєчках, які не прикривають пупок, що в Єгипті виглядає як повна оголення. Вони ходять по території готелю в стрінгах, демонструючи те, що єгиптянин може собі уявити тільки в таємних еротичних фантазіях. Вони погоджуються зайти до єгиптянинові на чашку кави, не підозрюючи, що це рівнозначно визнанню в проституції. Вони розважають дискотеку танцем живота, не розуміючи, що в Єгипті пристойна жінка може виконати цей танець тільки в закритій спальні і тільки перед своїм чоловіком. Вони вірять квітам і словами і легко погоджуються на секс, якщо їм подобається гарячий єгипетський хлопець.

Для останнього одружитися з іноземкою - простіше простого. Він укладає з нею не справжній шлюб, а орфі. За єгипетськими порядків - це, скоріше, заручини або, грубо кажучи, державний дозвіл спати разом. Але головне - за цим документом у Нього - купа прав, на загальних дітей, наприклад, а у Неї - ніяких! Крім того, в будь-який момент він може сказати: «Ти мені більше не дружина!» - і будь-який суд його підтримає.

У що ж виливається такий шлюб для росіянки? У носіння хіджабу, повне безправ'я, важку роботу? А може і після весілля вона живе в східній казці, залишаючись улюбленої «Хабібі», виховує дітей, не знає бід і турбот? Численні форуми рясніють історіями, відхиляє лаштунки світу російських дружин сучасних єгиптян.

Наталя, 26 років. «Я одружена з єгиптянином більше трьох років - приїхала туристкою в Шарм-ель-Шейх, та так і залишилася. Зараз шкодую. Люблю Ібрагіма до сих пір, але вже втомилася самотужки «вибудовувати» відносини. Таке відчуття, що труднощі в родині його мало хвилюють, він їх зі мною навіть не обговорює. Головне - щоб не смикала, і ще - вчасно і смачно поїсти.

А смачно поїсти вдається рідко - бідність замучила. Нещодавно в сім'ї народилася дочка, а старшого сина довелося відправити назад в Росію до колишнього чоловіка - не було грошей на те, щоб віддати його в перший клас. Всі російські книги прочитані, фільми переглянуті, телефонні розмови з Росією занадто дорогі, одяг пошарпані, а в перукарні я не була майже два роки. Хочу влаштуватися працювати в готель чи турфірму, але дочка ще занадто маленька. Це відпочивати тут добре, але життя - зовсім інша ».

Ірина, 32 роки. «Все« принади »шлюбу по-єгипетськи випробувала на собі, добре, що не встигла вийти заміж офіційно. Перші конфлікти між чоловіком-арабом і дружиною-росіянкою виникає року через три. Приблизно тоді, коли в Росії жінка закінчує сидіти з дитиною і виходить на роботу. А в мусульманській країні для жінок роботи, як такої, немає. Тільки п'ятнадцять відсотків жінок в Єгипті працюють, інші - домашні доглядальниці.

Тільки п'ятнадцять відсотків жінок в Єгипті працюють, інші - домашні доглядальниці

«Росіяни дружини в Єгипті ховають себе заживо»

Діти, готування, прання, магазини - ось все її інтереси. Для мусульманок це цілком нормальне життя. Для нас же це означає поховати себе заживо. Нудьга - ось одна з основних причин розлучень в таких сім'ях.

Друга причина - ревнощі. Чоловік-мусульманин - натура полігамних, і однієї жінки йому мало. Але от заковика, всіх їх потрібно утримувати. А таке далеко не кожен араб може собі дозволити. Ось і виходить, що офіційно у нього одна дружина, а решта три - «цивільні». Хіба можна жити в такій атмосфері, коли чоловік не встигне ще толком повечеряти вдома, як уже, ні слова не кажучи, поспішає піти? Не смій задавати йому дурних питань - він сам собі господар ».

Тетяна, 28. «Ми з Азізом познайомилися в Єгипті, в Шармі. Спочатку явоспрінімала це як пляжний роман. Нічого серйозного. Гуляли, пили каву ... Я приїжджала туди кілька разів і все частіше замислювалася ... Він не був схожий на хлопчиків, які кидають важкі погляди на туристок. Вища освіта, старший менеджер ресторану. Люди за 30 рідко крутять романи просто так. Тим більше що ні про гроші, ні про близькі стосунки не йшлося. Одного разу відбулося взаємне визнання. Але і тоді я ще думала, чи варто затівати міжнародну сім'ю. Нарешті зважилися. Я поставила умову, що жити ми будемо в Росії.

У Москві почалися труднощі. Азіза не приймали мої рідні, йому було важко без мови. Кілька разів він був готовий все кинути, але залишався тільки заради мене. Сьогодні нашому синові п'ять місяців. Він хрещений, і чоловік прекрасно поставився до цього, хоча сам мусульманин. У нас величезна, сильне почуття, і воно перемогло всі труднощі. Але молодим повторювати мій досвід з ходу не раджу. Відсоток чоловіків, здатних витримати все це заради коханої, мізерно малий ».

«Моя подруга, 46-річна Віка, зустріла в Хургаді 25-річного масажиста і з тих пір збожеволіла. Кинула чоловіка, 19-річну дочку, їздить до нього постійно. Хоче переїхати назавжди. Всі свої заощадження витратила, купила йому машину, квартиру. Кредит взяла на 200 тисяч рублів. Масажист начебто ці гроші вклав в справу, але як тільки доходить до того, щоб відсотки їй виплачувати, він «хворіє». Подруга вірить кожному його слову. А його на сайтах коханки обговорюють. Розповідають, як він її «старої дурепою» називає. А подруга нічого й чути не хоче, омолоджується ».

Марина, 27. «Відпочиваючи в одному з готелів Хургади, я щоранку кидала нічну сорочку на ліжку - ну звичка у мене така. І щоранку юнак-прибиральник складав її на подушці самим хитромудрим способом. Коли він дізнався, що через два дні я відлітаю, то виклав сорочку у вигляді серця, а рушники навколо звернув фантастичними птахами і засипав все це червоними пелюстками місцевих квітів, назви яких мало хто знає. В мою кімнату потім ходили як на екскурсію - фотографуватися на тлі любовного шедевра. Як ви думаєте, що було далі? Я стала його дружиною. Уже півроку ми живемо душа в душу в тій же Хургаді. Єдиний мінус - туго з грошима ».

Не можна не згадати також історію, яка широко обговорювалася в ЗМІ. Курортний роман закінчився весіллям і Олена Ловкова переїхала до Єгипту до чоловіка разом зі своєю 10-річною дочкою від першого шлюбу. Молодята оселилися в його рідному селі. Там молода росіянка прийняла іслам і народила другу дитину. Однак казка швидко розвіялася: намагаючись втекти від постійної лайки жінка кілька разів поривалася поїхати на батьківщину. Після чергової такої спроби чоловік забрав її документи і маленьку дочку, зажадавши за неї 50 тисяч доларів.

Росіянка звернулася в поліцію, проте ті вирішили не втручатися у внутрісімейний конфлікт. Олені стали допомагати місцеві жителі - вони привезли росіянку в Каїр, де вона змогла зустрітися зі співробітниками російського консульства. оформити виліт на батьківщину без документів виявилося набагато простіше, ніж забрати дитину у чоловіка-єгиптянина. Драматичні розгляди тривають досі.

А ось погляд з іншого боку барикад. Розповідає пара туристів. «Ми поверталися ввечері в готель, коли шлях нам перегородив красавчик зі служби безпеки. Мабуть, йому набридло стояти на самоті і він вирішив заговорити з нами. На нас несподівано обрушилася багатослівна, гаряча і плутана історія його кохання до однієї загадкової російської дівчини.

- Чому вона мене кинула? Я адже все для неї робив, на руках її носив. І я бачив: вона була зі мною щаслива! Чому вона поїхала в Росію, де завжди дві зими - дуже холодна і не дуже ?!

Чому вона поїхала в Росію, де завжди дві зими - дуже холодна і не дуже

«Росіяни дружини в Єгипті ховають себе заживо»

Він щиро хотів зрозуміти і чекав пояснення: чим він, його рідня, його країна не сподобалися російській дружині ».

Виходить, що єдиного шаблону, за яким будується єгипетський шлюб, як і слід було очікувати, не існує. Російська дружина - це дійсно предмет гордості для араба, знак високого статусу. Але це не означає, що його залицяння обов'язково будуть корисливими і розважливими. Багато і після весілля продовжують здувати порошинки і ставитися до дружини з повагою, хоча і обмежуючи її свободу у відповідності зі своєю релігією. Але якщо жінці не вдасться розпізнати в чорноокий красені професійного альфонса або деспота, то наслідки, як бачимо, можуть бути драматичними. Але це ж не тільки в Єгипті ...

Читайте також Курортні альфонси: секрети професії

Сповіді російських дружин у Франції

Навіщо єгиптянинові іноземна дружина?
У що ж виливається такий шлюб для росіянки?
У носіння хіджабу, повне безправ'я, важку роботу?
А може і після весілля вона живе в східній казці, залишаючись улюбленої «Хабібі», виховує дітей, не знає бід і турбот?
Хіба можна жити в такій атмосфері, коли чоловік не встигне ще толком повечеряти вдома, як уже, ні слова не кажучи, поспішає піти?
Як ви думаєте, що було далі?
Чому вона мене кинула?
Чому вона поїхала в Росію, де завжди дві зими - дуже холодна і не дуже ?
#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.