Навигация
Реклама
Реклама

Розбір Єгипту: Як спілкуватися з місцевим населенням?

У більшості випадків ті, хто вибрав тури в Єгипет , Привозить з собою виключно позитивні емоції. Але буває, що місцева культура, а особливо манера спілкування місцевих жителів з приїжджими, назавжди відлякує їх від цієї чудової країни. Як спілкуватися з єгиптянами без проблем, відповідають експерти Holiday.by!

Як спілкуватися з місцевим населенням Єгипту?

Шалтис Лілія, директор   туристичної компанії Л-Турс   з 2005 року Шалтис Лілія, директор туристичної компанії "Л-Турс" з 2005 року. Має дві вищі освіти. У туризмі з 1999 року. Більше 20 разів сама відвідувала Єгипет.

"На курортах Єгипту практично все місцеве населення розмовляє англійською, німецькою, італійською, французькою мовами і більша половина з них говорить російською. Тому мовного бар'єру у наших туристів як правило не виникає.

Єгиптяни не виносять брутальності, неповаги, зарозумілості і підвищених тонів. Прояв будь-яких небажаних знаків уваги з боку корінного населення необхідно рішуче припиняти. Якщо чоловік намагається доторкнутися, то можна голосно відповісти, щоб він відстав, що приверне увагу сторонніх людей, які в разі потреби поспішать на допомогу. Категорично не можна обертатися на окрики, щоб не спровокувати конфлікт. Поява будь-яких грайливих інтонацій в голосі співрозмовника необхідно припиняти. Єгипетський народ гостинний і доброзичливий, але обережність в спілкуванні з єгиптянами не завадить "

Дар'я Іванова, заступник директора   турфірми Еніва Тревел Дар'я Іванова, заступник директора турфірми "Еніва Тревел" . З дитинства мріяла подорожувати. Впевнена, що тільки в туризмі можна гармонійно поєднувати мрії і щоденну роботу. Вважає свою професію своєю пристрастю.

"Проводячи свій відпочинок в Єгипті, важливо пам'ятати, що ви в цій країні - гості, тому поводитися слід відповідно! Коли ми приходимо в гості до своїх друзів, ми намагаємося вести себе ввічливо та чемно і шанувати традиції будинку, в якому перебуваємо. Тим ж правилами необхідно слідувати, спілкуючись з місцевим населенням в Єгипті. Вежливое і доброзичливе спілкування - запорука доброго ставлення до вас!

Коли я їду на відпочинок в Єгипет, я завжди купую невеликі сувеніри - білоруський шоколад, обов'язково національний алкоголь в маленьких пляшечках в подарунок барменам, якісь невеличкі сувеніри. Такі подарунки не вимагають особливих витрат з боку туриста, але скільки радості вони приносять господарям країни, в яку ви приїжджаєте в гості! Єгиптяни радіють, як діти, коли даруєш їм нашу «Оленку»! Увага приємно всім, і таким чином ви забезпечите шанобливе і шанобливе ставлення до себе протягом усього відпочинку.

Спілкування арабів виглядає досить специфічним для нас, білорусів. Ми не звикли до нав'язливим продавцям і наполегливі пропозиції. Однак не варто дратуватися через дрібниці - ввічливо говорите: «Спасибі, не потрібно», якщо нічого не збираєтеся купувати, і йдіть своєю дорогою. Торгівля - їх хліб, і не варто звинувачувати продавців в занадто агресивних методах продажу.

Завжди відповідайте на вітання. Мовчання у відповідь на «Доброго ранку» обов'язково буде розцінено як неповагу. Частіше посміхайтеся, і до вас потягнуться люди! "

Тюпка Світлана, фахівець з туризму уповноваженого агентства TEZ TOUR   Інфініті Травел Тюпка Світлана, фахівець з туризму уповноваженого агентства TEZ TOUR "Інфініті Травел" . У туризмі з 2006 року. Останні 2 роки працює у напрямку «Єгипет». У Єгипті була 3 рази.

"Єгиптяни - дуже товариська і доброзичливий народ, вони завжди раді спілкуванню з туристами. Тому якщо Вас запрошують поговорити за чашкою чаю, то можете сміливо погоджуватися, тим більше, що за розмовою за життя Ви можете отримати хорошу знижку на вподобаний Вам товар. При розмові з єгиптянами раджу завжди залишатися чемними, терпимими до питань релігії, культури. Також хочу звернути увагу на те, що в арабських країнах не прийнято починати розмову і зав'язувати знайомство з місцевими жінками. Не зайвим під час Вашого преба вання в Єгипті буде вивчити пару фраз по-арабськи (типу «салям алейкум» - здрастуйте, «шюкран» - спасибі), тим самим Ви показуєте свою повагу до арабської культури. І завжди зберігайте посмішку на обличчі! Ви ж на відпочинку !!! "

Світлана Кубарева, фахівець з туризму   компанії Атлас світу Світлана Кубарева, фахівець з туризму компанії "Атлас світу" .

З 2003 року працює в сфері туризму. Має безперервну практику продажів по багатьом напрямкам, в тому числі і Єгипту. Постійно буває в ознайомлювальних турах.

"Можу відповісти однозначно: тому що все таки ми прилетіли до Єгипту в гості, спілкуватися, звичайно, потрібно ввічливо і культурно. Дівчатам (жінкам) - доброзичливо, стримувати свої емоції, не кокетувати без необхідності :), уточнювати навіть у дрібницях, все перевіряти ще раз. Чоловікам - більш конкретно висловлювати свої думки, не грубіянити. Пам'ятати - всі питання вирішуються тільки в позитивному настрої "

Ермаченкова Олександра, начальник відділу в'їзного туризму   компанії Магавіа сервіс Ермаченкова Олександра, начальник відділу в'їзного туризму компанії "Магавіа сервіс" . Досвід роботи в туризмі - 4 роки. Вже побувала в 14 країнах світу. У Єгипті була 3 рази. Улюбленим єгипетським містом вважає курорт Таба.

"Легко і невимушено, емоційно, з посмішкою, дивлячись в очі, на відстані витягнутої руки - все це буде сприйнято як вираження щирості і буде свідчити про довірчі стосунки. Вступаючи в розмову з місцевим населенням, необхідно пам'ятати, що це культура східна і культура інша . Тому іноді для наших туристів вона здається загадковою і екзотичною. На мій погляд, ніколи не варто порівнювати культури, вона не гірше і не краще, вона просто зі своїми особливостями, які важливо зрозуміти і прийняти, поважаючи місцеві традиції звичаї "

Заневська Анна, менеджер   туристичної компанії Paradise Travel Заневська Анна, менеджер туристичної компанії Paradise Travel . Працює в туризмі 3 роки, вперше відкрила для себе Єгипет в 2009 році, після цього червоне море стало улюбленим місцем для проведення передноворічних канікул. Вважає, що туризм - не робота, а спосіб життя.

"Як правило, перше серйозне спілкування у наших громадян з місцевим населенням відбувається при заселенні в готелі Єгипту, і найчастіше, намагаючись отримати номер трохи краще, в силу свого гарячого темпераменту, туристи роблять найголовнішу помилку, і як результат - негативні емоції і зіпсований перший день довгоочікуваного відпочинку. Якщо ви починаєте кричати, і гірше того, розмахувати руками перед обличчям єгиптянина, запам'ятайте - ніколи, ніколи він не піде до вас на зустріч і не виконає ваше прохання! При заселенні в готель з усіх питань краще звертатися до готельного гіда вашого туристичного туроператора. Ще одним пунктом тісного контакту з арабами є ринок. На жаль, більшість продавців в Єгипті не відрізняються особливою ввічливістю і хорошими манерами. Головне їхнє завдання - прибуток, при цьому, обдурити туриста в Єгипті не вважається чимось ганебним. Головний моя порада - якщо вам сподобалася якась річ - обов'язково торгуйтеся, в такому випадку ви викличете повагу у торговця. І пам'ятайте - здачу араби ніколи не віддають! Не реагуйте на заклики подивитися щось безкоштовно, не обов'язково відповідати кожному торговцю повз якого ви проходите, на питання "Як справи?". Ну і, звичайно, основний принцип вдалого спілкування в будь-якій країні - люб'язність, мила усмішка і вживання основних фраз на місцевій мові !!! "

Лапицкий Кіра, фахівець з туризму   турфірми Техностар   , Спільного білорусько-єгипетського підприємства Лапицкий Кіра, фахівець з туризму турфірми "Техностар" , Спільного білорусько-єгипетського підприємства. Стаж роботи в галузі туризму - 15 років. Неодноразово відвідувала Єгипет і зокрема міста Хургада, Шарм-Ель-Шейх, Сафага, Ель-Гуна, Сома Бей, Каїр.

"Під час спілкування з єгиптянами, якщо виникла така необхідність, будьте доброзичливі, посміхайтеся, поважайте їх менталітет, проявляйте терпимість, пам'ятайте, що місцеві жителі не зобов'язані знати російську мову, тому згадайте слова і вирази того мови, який ви вивчали (як правило, в Єгипті володіють англійською, німецькою та ін.). З особистого досвіду - завжди знаходила розуміння і добре ставлення під час спілкування в Єгипті, втім, і в інших країнах, адже як сам себе поведеш, так тобі і дадуть відповідь "

Читати по темі "Розбір Єгипту":

Комахи Єгипту. Як від них рятуватися?

Краща морська екскурсія Єгипту

Кращі клуби, ресторани і кафе Єгипту

Ви б поїхали в Єгипет під час "народних хвилювань"?

Ваше улюблене блюдо в Єгипті?

Який готель в Єгипті найкращий?

Як можна відзначити Новий рік в Єгипті?

Як чудово відпочити в Єгипті? Запитайте у експертів!

Як спілкуватися з місцевим населенням Єгипту?
Не реагуйте на заклики подивитися щось безкоштовно, не обов'язково відповідати кожному торговцю повз якого ви проходите, на питання "Як справи?
Як від них рятуватися?
Ваше улюблене блюдо в Єгипті?
Який готель в Єгипті найкращий?
Як можна відзначити Новий рік в Єгипті?
Як чудово відпочити в Єгипті?
#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.