Навигация
Реклама
Реклама

Відпочинок в ОАЕ. Все що потрібно знати про Арабських Еміратах: клімат, курорти, кухня, віза

 1. Відпочинок в ОАЕ. Все що потрібно знати про Арабських Еміратах: клімат, курорти, кухня, віза Країна...
 2. Віза в ОАЕ
 3. Погода в ОАЕ
 4. пам'ятки ОАЕ
 5. Най-най в Еміратах
 6. шопінг
 7. сувеніри
 8. транспорт
 9. алкоголь
 10. Звичаї та традиції
 11. кухня
 12. Корисно знати про ОАЕ
 13. Відпочинок в ОАЕ. Все що потрібно знати про Арабських Еміратах: клімат, курорти, кухня, віза
 14. Навіщо їхати в ОАЕ
 15. Віза в ОАЕ
 16. Погода в ОАЕ
 17. пам'ятки ОАЕ
 18. Най-най в Еміратах
 19. шопінг
 20. сувеніри
 21. транспорт
 22. алкоголь
 23. Звичаї та традиції
 24. кухня
 25. Корисно знати про ОАЕ
 26. Відпочинок в ОАЕ. Все що потрібно знати про Арабських Еміратах: клімат, курорти, кухня, віза
 27. Навіщо їхати в ОАЕ
 28. Віза в ОАЕ
 29. Погода в ОАЕ
 30. пам'ятки ОАЕ
 31. Най-най в Еміратах
 32. шопінг
 33. сувеніри
 34. транспорт
 35. алкоголь
 36. Звичаї та традиції
 37. кухня
 38. Корисно знати про ОАЕ
 39. Відпочинок в ОАЕ. Все що потрібно знати про Арабських Еміратах: клімат, курорти, кухня, віза
 40. Навіщо їхати в ОАЕ
 41. Віза в ОАЕ
 42. Погода в ОАЕ
 43. пам'ятки ОАЕ
 44. Най-най в Еміратах
 45. шопінг
 46. сувеніри
 47. транспорт
 48. алкоголь
 49. Звичаї та традиції
 50. кухня
 51. Корисно знати про ОАЕ
 52. Відпочинок в ОАЕ. Все що потрібно знати про Арабських Еміратах: клімат, курорти, кухня, віза
 53. Навіщо їхати в ОАЕ
 54. Віза в ОАЕ
 55. Погода в ОАЕ
 56. пам'ятки ОАЕ
 57. Най-най в Еміратах
 58. шопінг
 59. сувеніри
 60. транспорт
 61. алкоголь
 62. Звичаї та традиції
 63. кухня
 64. Корисно знати про ОАЕ
 65. Відпочинок в ОАЕ. Все що потрібно знати про Арабських Еміратах: клімат, курорти, кухня, віза
 66. Навіщо їхати в ОАЕ
 67. Віза в ОАЕ
 68. Погода в ОАЕ
 69. пам'ятки ОАЕ
 70. Най-най в Еміратах
 71. шопінг
 72. сувеніри
 73. транспорт
 74. алкоголь
 75. Звичаї та традиції
 76. кухня
 77. Корисно знати про ОАЕ
 78. Відпочинок в ОАЕ. Все що потрібно знати про Арабських Еміратах: клімат, курорти, кухня, віза
 79. Навіщо їхати в ОАЕ
 80. Віза в ОАЕ
 81. Погода в ОАЕ
 82. пам'ятки ОАЕ
 83. Най-най в Еміратах
 84. шопінг
 85. сувеніри
 86. транспорт
 87. алкоголь
 88. Звичаї та традиції
 89. кухня
 90. Корисно знати про ОАЕ

Відпочинок в ОАЕ. Все що потрібно знати про Арабських Еміратах: клімат, курорти, кухня, віза

Країна шейхів - Об'єднані Арабські Емірати - знаходиться на південному заході Аравійського півострова. Береги омиваються водами Перської затоки і Індійського океану (Оманську затоку).

Навіщо їхати в ОАЕ

ОАЕ - казкова країна, де серед пісків нескінченної пустелі в небо злітають хмарочоси зі скла і металу; місце, де старовинні звичаї поєднуються з новітніми технологіями. Якщо ви любите відмінний готельний сервіс, шопінг з ранку до вечора, купання в вічно теплому морі і прискіпливі до вибору розваг - вам сюди. В Еміратах знаходяться найбільший в світі акваріум, гірськолижний комплекс в пустелі, дивовижної краси мечеті і, звичайно ж, безліч торгових центрів з тисячами магазинів.

Є як мінімум 5 причин поїхати в ОАЕ

Тури в ОАЕ

Наведено ціни турів на 2 чоловік на 7 ночей з вильотом з Москви

Віза в ОАЕ

Віза для поїздки в ОАЕ не потрібно. Після прильоту в ОАЕ в паспорт туриста безкоштовно ставлять штамп про прибуття в країну. Віза дійсна 30 днів. У разі декількох в'їздів / виїздів з країни потрібно кожного разу отримувати візи.

Читати докладніше про візу в Об'єднані Арабські Емірати

Країна об'єднує 7 еміратів. Найбільший емірат - Абу Дабі , найменший - Аджман . У всіх еміратах, крім Фуджейра , Є ділянки на узбережжі Перської затоки. Фуджейра розташований на березі Оманської затоки.

Вибираючи тури в ОАЕ, туристи віддають перевагу еміратам Дубай і Шарджа .

Дубай - найвідоміший серед російських туристів емірат. Сюди давно протоптана доріжка: і до найбільшим торговим центрам, і до Дубай Марина, і до Бурдж Халіфа, і до архіпелагу Пальм - словом, до всіх «брендам» ОАЕ. Ціни на готелі в Дубаї вище, ніж в інших еміратах. Бюджетний варіант можна знайти тільки в тому випадку, якщо ви згодні жити досить далеко від моря.

сувора Шарджа приваблює туристів цінами на готелі, які нижче, ніж в Дубаї . Завдяки забороні на алкоголь і дотримання мусульманських традицій, Шарджа прославилася як тихий і спокійний емірат, куди люблять приїжджати сім'ї з дітьми. також з Шарджі можна швидко дістатися до галасливого Дубая .

Абу Дабі - найбільший серед еміратів, а також найбагатший. Тут розташована столиця держави. В Абу Дабі їдуть у справах бізнесу, за екзотичними розвагами на кшталт гонок Формули-1 і верблюжих перегонів, а також для відпочинку на одному з кращих пляжів світу - Паблік Біч.

Фуджейра славиться своїми піщаними пляжами і гористими мисами, поруч з якими туристи займаються дайвінгом і снорклінгом. Фуджейра - один з найбільш «зелених» еміратів, тут багато оазисів і мінеральних джерел. на Фуджейру їдуть любителі дайвінгу та снорклінга.

Аджман - найменший емірат з дуже вдалим розташуванням: він знаходиться всередині емірату Шарджа . Сюди їдуть ті, хто хоче відвідати і Шарджу , і Дубай , і Абу Дабі за одну поїздку, зупинившись в недорогому готелі на березі моря.

Емірати Рас-аль-Хайма і Умм-ель-Кувейн не надто популярні у туристів, так і інфраструктура в них знаходиться на етапі розвитку.

Читати докладніше про курорти Об'єднаних Арабських Еміратах

Погода в ОАЕ

Сезон в ОАЕ триває цілий рік - тепло і практично немає дощів. Найкращим часом для відвідування Еміратів вважається період з кінця жовтня по квітень, коли не дуже жарко. Вода в морі біля берегів ОАЕ тепла завжди: температура не опускається нижче 18 ° C. Взимку в басейнах готелів ОАЕ вода підігрівається, її температура 25-27 ° C. Влітку температура повітря може досягати 50 ° C, а моря - 35 ° C.

Читати докладніше про погоду в Об'єднаних Арабських Еміратах

Авіаквитки в ОАЕ туди і назад

Наведено ціни квитків на 1 людину з вильотом з Берліна

пам'ятки ОАЕ

Емірати не можуть похвалитися великою кількістю історичних пам'яток, як міста Європи чи Азії. Бурхливий розвиток країни почалося все півстоліття тому. Однак недолік древніх руїн і старовинних будинків міста ОАЕ з лишком компенсують суперсучасними хмарочосами, розкішними парками розваг, красивими набережними і, зрозуміло, східними базарами в кондиціонованих торгових центрах.

Най-най в Еміратах

Дубай

Хмарочос Бурдж-Халіфа, торговий центр Dubai Moll з акваріумом, острова Пальм, гірськолижний комплекс SKI DUBAI, Золотий ринок.

Абу Дабі

Мечеті Шейха Зайда, парк Ferrari World, набережна Корніш, Арабська парк дикої природи на острові Яс.

Шарджа

Пішохідна зона Аль-Касба, форт Аль-Хіш, парк пустелі Шарджі.

Якщо ж хочеться неодмінно доторкнутися до історії і культурі, то варто звернути увагу на красиві мечеті - наприклад, мечеть шейха Зайда в Абу Дабі - або район Бастакия в Дубаї , Де збереглися глиняні хати, будівля форту і атмосфера арабської села.

За всіма еміратам «розкидані» мальовничі оазиси, в еміратах Фуджейра і Рас-аль-Хайма є лікувальні мінеральні джерела. Любителям живої природи рекомендуємо відвідати унікальний мангровий заповідник, зоопарк і палац шейха в місті Аль-Айн в Абу-Дабі.

На екскурсії в ОАЕ можна відправитися в пустелю на джипах і квадроциклах, об'їхати всі емірати і навіть відвідати сусідній султанат Оман, поплавати на яхті по рукотворним островова або просто по Перській затоці, навіть політати на вертольоті поруч з висоткою Бурдж-Халіфа або на повітряній кулі над околицями Дубая .

Читати докладніше про визначні пам'ятки ОАЕ

шопінг

В ОАЕ їдуть за якісним шопінгом - тут безліч багатоповерхових торгових центрів і ринків. Найвідоміші з них - Дубайський торговельний центр (The Dubai Mall), Молл Еміратів (Mall of the Emirates), квартал Сук Мадінат Джумейра поруч з Пальма Джумейра, Золотий ринок (Gold Souk) в дубайському районі Дейра, Abu Dhabi Mall.

Читати докладніше про шопінг в ОАЕ

сувеніри

Найпопулярніші сувеніри, які привозять туристи з ОАЕ - шоколад і цукерки на основі верблюжого молока, дивовижні фініки з начинкою і без, м'які іграшки, seven sands - пляшку з різнокольоровим піском з різних еміратів, невеликі килими, кальяни, біжутерію та прикраси.

транспорт

У порівнянні з Росією, громадський транспорт в ОАЕ розвинений дуже слабо. Це пояснюється тим, що майже у кожного жителя є своя машина. Автобусами і метро в основному користуються трудові мігранти і туристи. Регулярне міське автобусне сполучення є тільки в Дубаї і Абу-Дабі. Квиток на автобус коштує недорого - близько 1,5 дирхам.

Найчастіше туристи їздять на таксі. Кожна машина обладнана лічильником. Якщо ви їдете з одного емірату в іншій - будьте готові до того, що за перетин «кордону» буде додана певна сума (у кожного емірату своя, але не більше 5 доларів). Також доведеться доплатити за проїзд по платних дорогах.

метро Дубая користується популярністю і у місцевих жителів, і у туристів. Воно повністю автоматичне, машиністів немає. Всього у дубайського метрополітену 2 лінії, вони пов'язані між собою і з лінією трамвая. Для оплати є 3 категорії квитків - «золоті» (з панорамним оглядом і гарантією сидячого місця в головному / хвостовому вагоні, стоять в 2 рази дорожче звичайних), жіночі та дитячі (квитки в певну секцію вагона) і звичайні. Вартість квитків - від 1,8 до 11 дирхам.

В районі Дубай Марини працює лінія трамвая, а на Пальмі Джумейра - монорельсова залізниця, по якій люблять кататися туристи. Одна поїздка на монорейці коштує 15 дирхам.

Для оренди автомобіля в ОАЕ будуть потрібні міжнародні водійські права і кредитна карта. Всі іменні картки, випущені в РФ, вважаються кредитними. У деяких випадках можна орендувати машину по російському удовстоверенію і без пред'явлення кредитної картки. Однак якщо вас зупинить поліція, доведеться заплатити величезний штраф. При оренді сума на банківській картці «заморожується» (750-2000 дирхам), важливо, щоб вона була в наявності.

алкоголь

ОАЕ - мусульманська країна, де існує заборона на вживання алкоголю. Кожен емірат встановлює свій закон про алкоголь - наприклад, в Шарджі їм навіть не пахне: не можна не тільки вживати, але навіть провозити і зберігати. В Аджмане , оточеному Шарджей , Є пара алкогольних магазинів. В Дубаї можна знайти в меню алкогольні коктейлі, але будьте готові, що вони будуть коштувати дорого. Алкоголь можна пронести в номер готелю в деяких еміратах. Купити вина, пиво та інші напої можна в магазинах дьюті-фрі по прильоту, проте зовсім небагато. За кількістю стежать - любителів оковитої можуть запросто позбавити улюбленого напою.

Звичаї та традиції

Релігія в ОАЕ - іслам. Віруючі здійснюють намаз 5 разів на день. Заклик до молитви звучить через гучномовці мечетей, а також по радіо і телебаченню.

Священний місяць Рамадан - особливий для мусульман період, час посту, смирення і молитов. Його початок визначається за місячним календарем, щороку - нова дата. У 2018 року Рамадан триває з 15 травня по 14 червня, в 2019 - з 5 травня по 3 червня.

Під час Рамадану мусульманам заборонено їсти і пити до заходу сонця, тому багато кафе і ресторани вдень не працюють. Туристам не рекомендується їсти або пити на вулиці, а виїжджаючи на екскурсії, варто брати з собою продуктовий пайок. Багато готелів ремонтуються саме в Рамадан. Однак плюси від відвідування ОАЕ в цей час теж є, і чималі - майже немає пробок в містах та на шосе, немає черг до пам'яток (багато збільшують години роботи до пізньої ночі), менше натовпу в магазинах, та й в готелях і на пляжах набагато спокійніше і просторіше.

На вулиці жінкам категорично не можна з'являтися в відкритої або напівпрозорої одязі. По-перше, це непристойно, а по-друге, місцеві відразу викличуть поліцію і «напівгола», на думку арабів, туристка буде оштрафована на круглу суму (особливо лютує поліція моралі в Шарджі ). Рекомендуємо одягатися так, щоб одяг прикривала коліна, лікті і декольте. Не можна обніматися і цілуватися на вулиці в громадських місцях.

кухня

ОАЕ розташовані на березі Перської затоки, так що морепродуктів в готельному меню буде більш ніж достатньо: тут і омари на грилі, і різна риба, і молюски. Багато туристів люблять пробувати кебаби, ситні закуски на основі нуту, екзотичні фрукти, фініки. В еміратах продають морозиво з верблюжого молока і саме молоко.

Корисно знати про ОАЕ

 • Літак летить з Москви в Дубай близько 5 годин. Трансфер до готелів Шарджі становить близько 1,5 годин, до готелів Абу-Дабі - близько 2 годин.
 • Час в ОАЕ випереджає московське на 1 годину.
 • У трьох еміратах - Дубаї , Абу Дабі і Рас-ель-Хайме - стягується туристичний податок на проживання. Податок сплачується при заселенні в готель (дірхамамі, іноземною валютою або банківською картою). Розмір податку в Дубаї і Рас-ель-Хайме становить від 2 до 6 доларів за ніч залежно від зірковості готелю. В Абу-Дабі туристи платять по 5 доларів за ніч незалежно від категорії готелю.
 • У більшості готелів ОАЕ при заселенні береться депозит. Залежно від готелю, розкид буває дуже великий: від 10 $ до 400 $ за добу або від 50 $ до 600 $ за період. Іноді заставу розраховується від вартості номера (найчастіше 50% від вартості ночі). Сума повертається при виїзді з готелю. У деяких готелях можна домовитися не вносити депозит, якщо звільнити міні-бар і відключити телефон.
 • Воду з крана в ОАЕ пити не рекомендується, вона опріснення або очищена морська. Бутильована вода виробляється з оазисного джерел. Середня ціна пляшки води (0,5 літра) - 1,2 дирхам.
 • Релігія в ОАЕ - іслам суннітського толку.
 • Мова в ОАЕ - арабська. Більшість населення знає англійську мову, на ньому ж продубльовані вивіски, дорожні знаки, покажчики.
 • Категорично не рекомендується фотографувати місцевих жителів без дозволу, особливо жінок. Також утримайтеся від фото поруч з державними установами.
 • В ОАЕ у багатьох об'єктів немає постійної адреси - жителі орієнтуються за прикметами і поруч розташованих будинків.
 • Якщо ви захворіли, зв'яжіться зі страховою службою за телефоном, вказаним у страховому полісі, який отримали при покупці туру. Якщо просто викликати швидку, можна отримати значний рахунок.
 • В ОАЕ дуже суворо ставляться до дотримання чистоти. Штраф за викинуту обгортку або недопалок на вулиці або пляжі становить від 200 дирхамів (3 200 рублів).
 • П'ятниця і субота в ОАЕ - вихідні дні, субота - скорочений робочий день. Банки, пошта та державні установи рано закриваються - робочий день починається о 8 ранку і закінчується о 15 годині, іноді - о 13 годині.
 • Комаров і москітів в ОАЕ немає, тому можна обійтися без фумігатора. Більшість торгових центрів і публічних місць обладнані потужними кондиціонерами. Щоб не замерзнути, захопіть з собою одяг з рукавами.
 • Снорклинг і дайвінг в ОАЕ є тільки в Фуджейре , В інших еміратах яскравим підводним життя не спостерігається. Ласти і маску тим, хто приїхав сюди на екскурсію, видають безкоштовно.
 • Дивно, але в ОАЕ не можна ввозити нічого, що було вироблено в Ізраїлі і навіть речі з логотипом Ізраїлю - відберуть на митниці і можуть відмовити у в'їзді. Якщо у вас є улюблений брелок з могендовідом або ви везете комусь косметику Мертвого моря - краще залишити їх вдома або скористатися послугами пошти. Список заборонених до вивезення предметів стандартний: ніякої зброї, предметів старовини і культурної спадщини. З незвичайного - з Еміратів можна вивозити пальми (насіння, плоди і навіть листя)
 • Телефони для екстрених випадків, пов'язаних із загрозою життю, здоров'ю та безпеці громадян Росії в ОАЕ (Генеральне консульство РФ): в Дубаї і Північних Еміратах: + 971-50-454-77-54, в Абу-Дабі: + 971-50-641-93-17 / + 971-2-672-17-97 /. Швидка допомога - 998, 999. Поліція - 999. Довідкова - 180, 181.

Відпочинок в ОАЕ. Все що потрібно знати про Арабських Еміратах: клімат, курорти, кухня, віза

Країна шейхів - Об'єднані Арабські Емірати - знаходиться на південному заході Аравійського півострова. Береги омиваються водами Перської затоки і Індійського океану (Оманську затоку).

Навіщо їхати в ОАЕ

ОАЕ - казкова країна, де серед пісків нескінченної пустелі в небо злітають хмарочоси зі скла і металу; місце, де старовинні звичаї поєднуються з новітніми технологіями. Якщо ви любите відмінний готельний сервіс, шопінг з ранку до вечора, купання в вічно теплому морі і прискіпливі до вибору розваг - вам сюди. В Еміратах знаходяться найбільший в світі акваріум, гірськолижний комплекс в пустелі, дивовижної краси мечеті і, звичайно ж, безліч торгових центрів з тисячами магазинів.

Є як мінімум 5 причин поїхати в ОАЕ

Тури в ОАЕ

Наведено ціни турів на 2 чоловік на 7 ночей з вильотом з Москви

Віза в ОАЕ

Віза для поїздки в ОАЕ не потрібно. Після прильоту в ОАЕ в паспорт туриста безкоштовно ставлять штамп про прибуття в країну. Віза дійсна 30 днів. У разі декількох в'їздів / виїздів з країни потрібно кожного разу отримувати візи.

Читати докладніше про візу в Об'єднані Арабські Емірати

Країна об'єднує 7 еміратів. Найбільший емірат - Абу Дабі , найменший - Аджман . У всіх еміратах, крім Фуджейра , Є ділянки на узбережжі Перської затоки. Фуджейра розташований на березі Оманської затоки.

Вибираючи тури в ОАЕ, туристи віддають перевагу еміратам Дубай і Шарджа .

Дубай - найвідоміший серед російських туристів емірат. Сюди давно протоптана доріжка: і до найбільшим торговим центрам, і до Дубай Марина, і до Бурдж Халіфа, і до архіпелагу Пальм - словом, до всіх «брендам» ОАЕ. Ціни на готелі в Дубаї вище, ніж в інших еміратах. Бюджетний варіант можна знайти тільки в тому випадку, якщо ви згодні жити досить далеко від моря.

сувора Шарджа приваблює туристів цінами на готелі, які нижче, ніж в Дубаї . Завдяки забороні на алкоголь і дотримання мусульманських традицій, Шарджа прославилася як тихий і спокійний емірат, куди люблять приїжджати сім'ї з дітьми. також з Шарджі можна швидко дістатися до галасливого Дубая .

Абу Дабі - найбільший серед еміратів, а також найбагатший. Тут розташована столиця держави. В Абу Дабі їдуть у справах бізнесу, за екзотичними розвагами на кшталт гонок Формули-1 і верблюжих перегонів, а також для відпочинку на одному з кращих пляжів світу - Паблік Біч.

Фуджейра славиться своїми піщаними пляжами і гористими мисами, поруч з якими туристи займаються дайвінгом і снорклінгом. Фуджейра - один з найбільш «зелених» еміратів, тут багато оазисів і мінеральних джерел. на Фуджейру їдуть любителі дайвінгу та снорклінга.

Аджман - найменший емірат з дуже вдалим розташуванням: він знаходиться всередині емірату Шарджа . Сюди їдуть ті, хто хоче відвідати і Шарджу , і Дубай , і Абу Дабі за одну поїздку, зупинившись в недорогому готелі на березі моря.

Емірати Рас-аль-Хайма і Умм-ель-Кувейн не надто популярні у туристів, так і інфраструктура в них знаходиться на етапі розвитку.

Читати докладніше про курорти Об'єднаних Арабських Еміратах

Погода в ОАЕ

Сезон в ОАЕ триває цілий рік - тепло і практично немає дощів. Найкращим часом для відвідування Еміратів вважається період з кінця жовтня по квітень, коли не дуже жарко. Вода в морі біля берегів ОАЕ тепла завжди: температура не опускається нижче 18 ° C. Взимку в басейнах готелів ОАЕ вода підігрівається, її температура 25-27 ° C. Влітку температура повітря може досягати 50 ° C, а моря - 35 ° C.

Читати докладніше про погоду в Об'єднаних Арабських Еміратах

Авіаквитки в ОАЕ туди і назад

Наведено ціни квитків на 1 людину з вильотом з Берліна

пам'ятки ОАЕ

Емірати не можуть похвалитися великою кількістю історичних пам'яток, як міста Європи чи Азії. Бурхливий розвиток країни почалося все півстоліття тому. Однак недолік древніх руїн і старовинних будинків міста ОАЕ з лишком компенсують суперсучасними хмарочосами, розкішними парками розваг, красивими набережними і, зрозуміло, східними базарами в кондиціонованих торгових центрах.

Най-най в Еміратах

Дубай

Хмарочос Бурдж-Халіфа, торговий центр Dubai Moll з акваріумом, острова Пальм, гірськолижний комплекс SKI DUBAI, Золотий ринок.

Абу Дабі

Мечеті Шейха Зайда, парк Ferrari World, набережна Корніш, Арабська парк дикої природи на острові Яс.

Шарджа

Пішохідна зона Аль-Касба, форт Аль-Хіш, парк пустелі Шарджі.

Якщо ж хочеться неодмінно доторкнутися до історії і культурі, то варто звернути увагу на красиві мечеті - наприклад, мечеть шейха Зайда в Абу Дабі - або район Бастакия в Дубаї , Де збереглися глиняні хати, будівля форту і атмосфера арабської села.

За всіма еміратам «розкидані» мальовничі оазиси, в еміратах Фуджейра і Рас-аль-Хайма є лікувальні мінеральні джерела. Любителям живої природи рекомендуємо відвідати унікальний мангровий заповідник, зоопарк і палац шейха в місті Аль-Айн в Абу-Дабі.

На екскурсії в ОАЕ можна відправитися в пустелю на джипах і квадроциклах, об'їхати всі емірати і навіть відвідати сусідній султанат Оман, поплавати на яхті по рукотворним островова або просто по Перській затоці, навіть політати на вертольоті поруч з висоткою Бурдж-Халіфа або на повітряній кулі над околицями Дубая .

Читати докладніше про визначні пам'ятки ОАЕ

шопінг

В ОАЕ їдуть за якісним шопінгом - тут безліч багатоповерхових торгових центрів і ринків. Найвідоміші з них - Дубайський торговельний центр (The Dubai Mall), Молл Еміратів (Mall of the Emirates), квартал Сук Мадінат Джумейра поруч з Пальма Джумейра, Золотий ринок (Gold Souk) в дубайському районі Дейра, Abu Dhabi Mall.

Читати докладніше про шопінг в ОАЕ

сувеніри

Найпопулярніші сувеніри, які привозять туристи з ОАЕ - шоколад і цукерки на основі верблюжого молока, дивовижні фініки з начинкою і без, м'які іграшки, seven sands - пляшку з різнокольоровим піском з різних еміратів, невеликі килими, кальяни, біжутерію та прикраси.

транспорт

У порівнянні з Росією, громадський транспорт в ОАЕ розвинений дуже слабо. Це пояснюється тим, що майже у кожного жителя є своя машина. Автобусами і метро в основному користуються трудові мігранти і туристи. Регулярне міське автобусне сполучення є тільки в Дубаї і Абу-Дабі. Квиток на автобус коштує недорого - близько 1,5 дирхам.

Найчастіше туристи їздять на таксі. Кожна машина обладнана лічильником. Якщо ви їдете з одного емірату в іншій - будьте готові до того, що за перетин «кордону» буде додана певна сума (у кожного емірату своя, але не більше 5 доларів). Також доведеться доплатити за проїзд по платних дорогах.

метро Дубая користується популярністю і у місцевих жителів, і у туристів. Воно повністю автоматичне, машиністів немає. Всього у дубайського метрополітену 2 лінії, вони пов'язані між собою і з лінією трамвая. Для оплати є 3 категорії квитків - «золоті» (з панорамним оглядом і гарантією сидячого місця в головному / хвостовому вагоні, стоять в 2 рази дорожче звичайних), жіночі та дитячі (квитки в певну секцію вагона) і звичайні. Вартість квитків - від 1,8 до 11 дирхам.

В районі Дубай Марини працює лінія трамвая, а на Пальмі Джумейра - монорельсова залізниця, по якій люблять кататися туристи. Одна поїздка на монорейці коштує 15 дирхам.

Для оренди автомобіля в ОАЕ будуть потрібні міжнародні водійські права і кредитна карта. Всі іменні картки, випущені в РФ, вважаються кредитними. У деяких випадках можна орендувати машину по російському удовстоверенію і без пред'явлення кредитної картки. Однак якщо вас зупинить поліція, доведеться заплатити величезний штраф. При оренді сума на банківській картці «заморожується» (750-2000 дирхам), важливо, щоб вона була в наявності.

алкоголь

ОАЕ - мусульманська країна, де існує заборона на вживання алкоголю. Кожен емірат встановлює свій закон про алкоголь - наприклад, в Шарджі їм навіть не пахне: не можна не тільки вживати, але навіть провозити і зберігати. В Аджмане , оточеному Шарджей , Є пара алкогольних магазинів. В Дубаї можна знайти в меню алкогольні коктейлі, але будьте готові, що вони будуть коштувати дорого. Алкоголь можна пронести в номер готелю в деяких еміратах. Купити вина, пиво та інші напої можна в магазинах дьюті-фрі по прильоту, проте зовсім небагато. За кількістю стежать - любителів оковитої можуть запросто позбавити улюбленого напою.

Звичаї та традиції

Релігія в ОАЕ - іслам. Віруючі здійснюють намаз 5 разів на день. Заклик до молитви звучить через гучномовці мечетей, а також по радіо і телебаченню.

Священний місяць Рамадан - особливий для мусульман період, час посту, смирення і молитов. Його початок визначається за місячним календарем, щороку - нова дата. У 2018 року Рамадан триває з 15 травня по 14 червня, в 2019 - з 5 травня по 3 червня.

Під час Рамадану мусульманам заборонено їсти і пити до заходу сонця, тому багато кафе і ресторани вдень не працюють. Туристам не рекомендується їсти або пити на вулиці, а виїжджаючи на екскурсії, варто брати з собою продуктовий пайок. Багато готелів ремонтуються саме в Рамадан. Однак плюси від відвідування ОАЕ в цей час теж є, і чималі - майже немає пробок в містах та на шосе, немає черг до пам'яток (багато збільшують години роботи до пізньої ночі), менше натовпу в магазинах, та й в готелях і на пляжах набагато спокійніше і просторіше.

На вулиці жінкам категорично не можна з'являтися в відкритої або напівпрозорої одязі. По-перше, це непристойно, а по-друге, місцеві відразу викличуть поліцію і «напівгола», на думку арабів, туристка буде оштрафована на круглу суму (особливо лютує поліція моралі в Шарджі ). Рекомендуємо одягатися так, щоб одяг прикривала коліна, лікті і декольте. Не можна обніматися і цілуватися на вулиці в громадських місцях.

кухня

ОАЕ розташовані на березі Перської затоки, так що морепродуктів в готельному меню буде більш ніж достатньо: тут і омари на грилі, і різна риба, і молюски. Багато туристів люблять пробувати кебаби, ситні закуски на основі нуту, екзотичні фрукти, фініки. В еміратах продають морозиво з верблюжого молока і саме молоко.

Корисно знати про ОАЕ

 • Літак летить з Москви в Дубай близько 5 годин. Трансфер до готелів Шарджі становить близько 1,5 годин, до готелів Абу-Дабі - близько 2 годин.
 • Час в ОАЕ випереджає московське на 1 годину.
 • У трьох еміратах - Дубаї , Абу Дабі і Рас-ель-Хайме - стягується туристичний податок на проживання. Податок сплачується при заселенні в готель (дірхамамі, іноземною валютою або банківською картою). Розмір податку в Дубаї і Рас-ель-Хайме становить від 2 до 6 доларів за ніч залежно від зірковості готелю. В Абу-Дабі туристи платять по 5 доларів за ніч незалежно від категорії готелю.
 • У більшості готелів ОАЕ при заселенні береться депозит. Залежно від готелю, розкид буває дуже великий: від 10 $ до 400 $ за добу або від 50 $ до 600 $ за період. Іноді заставу розраховується від вартості номера (найчастіше 50% від вартості ночі). Сума повертається при виїзді з готелю. У деяких готелях можна домовитися не вносити депозит, якщо звільнити міні-бар і відключити телефон.
 • Воду з крана в ОАЕ пити не рекомендується, вона опріснення або очищена морська. Бутильована вода виробляється з оазисного джерел. Середня ціна пляшки води (0,5 літра) - 1,2 дирхам.
 • Релігія в ОАЕ - іслам суннітського толку.
 • Мова в ОАЕ - арабська. Більшість населення знає англійську мову, на ньому ж продубльовані вивіски, дорожні знаки, покажчики.
 • Категорично не рекомендується фотографувати місцевих жителів без дозволу, особливо жінок. Також утримайтеся від фото поруч з державними установами.
 • В ОАЕ у багатьох об'єктів немає постійної адреси - жителі орієнтуються за прикметами і поруч розташованих будинків.
 • Якщо ви захворіли, зв'яжіться зі страховою службою за телефоном, вказаним у страховому полісі, який отримали при покупці туру. Якщо просто викликати швидку, можна отримати значний рахунок.
 • В ОАЕ дуже суворо ставляться до дотримання чистоти. Штраф за викинуту обгортку або недопалок на вулиці або пляжі становить від 200 дирхамів (3 200 рублів).
 • П'ятниця і субота в ОАЕ - вихідні дні, субота - скорочений робочий день. Банки, пошта та державні установи рано закриваються - робочий день починається о 8 ранку і закінчується о 15 годині, іноді - о 13 годині.
 • Комаров і москітів в ОАЕ немає, тому можна обійтися без фумігатора. Більшість торгових центрів і публічних місць обладнані потужними кондиціонерами. Щоб не замерзнути, захопіть з собою одяг з рукавами.
 • Снорклинг і дайвінг в ОАЕ є тільки в Фуджейре , В інших еміратах яскравим підводним життя не спостерігається. Ласти і маску тим, хто приїхав сюди на екскурсію, видають безкоштовно.
 • Дивно, але в ОАЕ не можна ввозити нічого, що було вироблено в Ізраїлі і навіть речі з логотипом Ізраїлю - відберуть на митниці і можуть відмовити у в'їзді. Якщо у вас є улюблений брелок з могендовідом або ви везете комусь косметику Мертвого моря - краще залишити їх вдома або скористатися послугами пошти. Список заборонених до вивезення предметів стандартний: ніякої зброї, предметів старовини і культурної спадщини. З незвичайного - з Еміратів можна вивозити пальми (насіння, плоди і навіть листя)
 • Телефони для екстрених випадків, пов'язаних із загрозою життю, здоров'ю та безпеці громадян Росії в ОАЕ (Генеральне консульство РФ): в Дубаї і Північних Еміратах: + 971-50-454-77-54, в Абу-Дабі: + 971-50-641-93-17 / + 971-2-672-17-97 /. Швидка допомога - 998, 999. Поліція - 999. Довідкова - 180, 181.

Відпочинок в ОАЕ. Все що потрібно знати про Арабських Еміратах: клімат, курорти, кухня, віза

Країна шейхів - Об'єднані Арабські Емірати - знаходиться на південному заході Аравійського півострова. Береги омиваються водами Перської затоки і Індійського океану (Оманську затоку).

Навіщо їхати в ОАЕ

ОАЕ - казкова країна, де серед пісків нескінченної пустелі в небо злітають хмарочоси зі скла і металу; місце, де старовинні звичаї поєднуються з новітніми технологіями. Якщо ви любите відмінний готельний сервіс, шопінг з ранку до вечора, купання в вічно теплому морі і прискіпливі до вибору розваг - вам сюди. В Еміратах знаходяться найбільший в світі акваріум, гірськолижний комплекс в пустелі, дивовижної краси мечеті і, звичайно ж, безліч торгових центрів з тисячами магазинів.

Є як мінімум 5 причин поїхати в ОАЕ

Тури в ОАЕ

Наведено ціни турів на 2 чоловік на 7 ночей з вильотом з Москви

Віза в ОАЕ

Віза для поїздки в ОАЕ не потрібно. Після прильоту в ОАЕ в паспорт туриста безкоштовно ставлять штамп про прибуття в країну. Віза дійсна 30 днів. У разі декількох в'їздів / виїздів з країни потрібно кожного разу отримувати візи.

Читати докладніше про візу в Об'єднані Арабські Емірати

Країна об'єднує 7 еміратів. Найбільший емірат - Абу Дабі , найменший - Аджман . У всіх еміратах, крім Фуджейра , Є ділянки на узбережжі Перської затоки. Фуджейра розташований на березі Оманської затоки.

Вибираючи тури в ОАЕ, туристи віддають перевагу еміратам Дубай і Шарджа .

Дубай - найвідоміший серед російських туристів емірат. Сюди давно протоптана доріжка: і до найбільшим торговим центрам, і до Дубай Марина, і до Бурдж Халіфа, і до архіпелагу Пальм - словом, до всіх «брендам» ОАЕ. Ціни на готелі в Дубаї вище, ніж в інших еміратах. Бюджетний варіант можна знайти тільки в тому випадку, якщо ви згодні жити досить далеко від моря.

сувора Шарджа приваблює туристів цінами на готелі, які нижче, ніж в Дубаї . Завдяки забороні на алкоголь і дотримання мусульманських традицій, Шарджа прославилася як тихий і спокійний емірат, куди люблять приїжджати сім'ї з дітьми. також з Шарджі можна швидко дістатися до галасливого Дубая .

Абу Дабі - найбільший серед еміратів, а також найбагатший. Тут розташована столиця держави. В Абу Дабі їдуть у справах бізнесу, за екзотичними розвагами на кшталт гонок Формули-1 і верблюжих перегонів, а також для відпочинку на одному з кращих пляжів світу - Паблік Біч.

Фуджейра славиться своїми піщаними пляжами і гористими мисами, поруч з якими туристи займаються дайвінгом і снорклінгом. Фуджейра - один з найбільш «зелених» еміратів, тут багато оазисів і мінеральних джерел. на Фуджейру їдуть любителі дайвінгу та снорклінга.

Аджман - найменший емірат з дуже вдалим розташуванням: він знаходиться всередині емірату Шарджа . Сюди їдуть ті, хто хоче відвідати і Шарджу , і Дубай , і Абу Дабі за одну поїздку, зупинившись в недорогому готелі на березі моря.

Емірати Рас-аль-Хайма і Умм-ель-Кувейн не надто популярні у туристів, так і інфраструктура в них знаходиться на етапі розвитку.

Читати докладніше про курорти Об'єднаних Арабських Еміратах

Погода в ОАЕ

Сезон в ОАЕ триває цілий рік - тепло і практично немає дощів. Найкращим часом для відвідування Еміратів вважається період з кінця жовтня по квітень, коли не дуже жарко. Вода в морі біля берегів ОАЕ тепла завжди: температура не опускається нижче 18 ° C. Взимку в басейнах готелів ОАЕ вода підігрівається, її температура 25-27 ° C. Влітку температура повітря може досягати 50 ° C, а моря - 35 ° C.

Читати докладніше про погоду в Об'єднаних Арабських Еміратах

Авіаквитки в ОАЕ туди і назад

Наведено ціни квитків на 1 людину з вильотом з Берліна

пам'ятки ОАЕ

Емірати не можуть похвалитися великою кількістю історичних пам'яток, як міста Європи чи Азії. Бурхливий розвиток країни почалося все півстоліття тому. Однак недолік древніх руїн і старовинних будинків міста ОАЕ з лишком компенсують суперсучасними хмарочосами, розкішними парками розваг, красивими набережними і, зрозуміло, східними базарами в кондиціонованих торгових центрах.

Най-най в Еміратах

Дубай

Хмарочос Бурдж-Халіфа, торговий центр Dubai Moll з акваріумом, острова Пальм, гірськолижний комплекс SKI DUBAI, Золотий ринок.

Абу Дабі

Мечеті Шейха Зайда, парк Ferrari World, набережна Корніш, Арабська парк дикої природи на острові Яс.

Шарджа

Пішохідна зона Аль-Касба, форт Аль-Хіш, парк пустелі Шарджі.

Якщо ж хочеться неодмінно доторкнутися до історії і культурі, то варто звернути увагу на красиві мечеті - наприклад, мечеть шейха Зайда в Абу Дабі - або район Бастакия в Дубаї , Де збереглися глиняні хати, будівля форту і атмосфера арабської села.

За всіма еміратам «розкидані» мальовничі оазиси, в еміратах Фуджейра і Рас-аль-Хайма є лікувальні мінеральні джерела. Любителям живої природи рекомендуємо відвідати унікальний мангровий заповідник, зоопарк і палац шейха в місті Аль-Айн в Абу-Дабі.

На екскурсії в ОАЕ можна відправитися в пустелю на джипах і квадроциклах, об'їхати всі емірати і навіть відвідати сусідній султанат Оман, поплавати на яхті по рукотворним островова або просто по Перській затоці, навіть політати на вертольоті поруч з висоткою Бурдж-Халіфа або на повітряній кулі над околицями Дубая .

Читати докладніше про визначні пам'ятки ОАЕ

шопінг

В ОАЕ їдуть за якісним шопінгом - тут безліч багатоповерхових торгових центрів і ринків. Найвідоміші з них - Дубайський торговельний центр (The Dubai Mall), Молл Еміратів (Mall of the Emirates), квартал Сук Мадінат Джумейра поруч з Пальма Джумейра, Золотий ринок (Gold Souk) в дубайському районі Дейра, Abu Dhabi Mall.

Читати докладніше про шопінг в ОАЕ

сувеніри

Найпопулярніші сувеніри, які привозять туристи з ОАЕ - шоколад і цукерки на основі верблюжого молока, дивовижні фініки з начинкою і без, м'які іграшки, seven sands - пляшку з різнокольоровим піском з різних еміратів, невеликі килими, кальяни, біжутерію та прикраси.

транспорт

У порівнянні з Росією, громадський транспорт в ОАЕ розвинений дуже слабо. Це пояснюється тим, що майже у кожного жителя є своя машина. Автобусами і метро в основному користуються трудові мігранти і туристи. Регулярне міське автобусне сполучення є тільки в Дубаї і Абу-Дабі. Квиток на автобус коштує недорого - близько 1,5 дирхам.

Найчастіше туристи їздять на таксі. Кожна машина обладнана лічильником. Якщо ви їдете з одного емірату в іншій - будьте готові до того, що за перетин «кордону» буде додана певна сума (у кожного емірату своя, але не більше 5 доларів). Також доведеться доплатити за проїзд по платних дорогах.

метро Дубая користується популярністю і у місцевих жителів, і у туристів. Воно повністю автоматичне, машиністів немає. Всього у дубайського метрополітену 2 лінії, вони пов'язані між собою і з лінією трамвая. Для оплати є 3 категорії квитків - «золоті» (з панорамним оглядом і гарантією сидячого місця в головному / хвостовому вагоні, стоять в 2 рази дорожче звичайних), жіночі та дитячі (квитки в певну секцію вагона) і звичайні. Вартість квитків - від 1,8 до 11 дирхам.

В районі Дубай Марини працює лінія трамвая, а на Пальмі Джумейра - монорельсова залізниця, по якій люблять кататися туристи. Одна поїздка на монорейці коштує 15 дирхам.

Для оренди автомобіля в ОАЕ будуть потрібні міжнародні водійські права і кредитна карта. Всі іменні картки, випущені в РФ, вважаються кредитними. У деяких випадках можна орендувати машину по російському удовстоверенію і без пред'явлення кредитної картки. Однак якщо вас зупинить поліція, доведеться заплатити величезний штраф. При оренді сума на банківській картці «заморожується» (750-2000 дирхам), важливо, щоб вона була в наявності.

алкоголь

ОАЕ - мусульманська країна, де існує заборона на вживання алкоголю. Кожен емірат встановлює свій закон про алкоголь - наприклад, в Шарджі їм навіть не пахне: не можна не тільки вживати, але навіть провозити і зберігати. В Аджмане , оточеному Шарджей , Є пара алкогольних магазинів. В Дубаї можна знайти в меню алкогольні коктейлі, але будьте готові, що вони будуть коштувати дорого. Алкоголь можна пронести в номер готелю в деяких еміратах. Купити вина, пиво та інші напої можна в магазинах дьюті-фрі по прильоту, проте зовсім небагато. За кількістю стежать - любителів оковитої можуть запросто позбавити улюбленого напою.

Звичаї та традиції

Релігія в ОАЕ - іслам. Віруючі здійснюють намаз 5 разів на день. Заклик до молитви звучить через гучномовці мечетей, а також по радіо і телебаченню.

Священний місяць Рамадан - особливий для мусульман період, час посту, смирення і молитов. Його початок визначається за місячним календарем, щороку - нова дата. У 2018 року Рамадан триває з 15 травня по 14 червня, в 2019 - з 5 травня по 3 червня.

Під час Рамадану мусульманам заборонено їсти і пити до заходу сонця, тому багато кафе і ресторани вдень не працюють. Туристам не рекомендується їсти або пити на вулиці, а виїжджаючи на екскурсії, варто брати з собою продуктовий пайок. Багато готелів ремонтуються саме в Рамадан. Однак плюси від відвідування ОАЕ в цей час теж є, і чималі - майже немає пробок в містах та на шосе, немає черг до пам'яток (багато збільшують години роботи до пізньої ночі), менше натовпу в магазинах, та й в готелях і на пляжах набагато спокійніше і просторіше.

На вулиці жінкам категорично не можна з'являтися в відкритої або напівпрозорої одязі. По-перше, це непристойно, а по-друге, місцеві відразу викличуть поліцію і «напівгола», на думку арабів, туристка буде оштрафована на круглу суму (особливо лютує поліція моралі в Шарджі ). Рекомендуємо одягатися так, щоб одяг прикривала коліна, лікті і декольте. Не можна обніматися і цілуватися на вулиці в громадських місцях.

кухня

ОАЕ розташовані на березі Перської затоки, так що морепродуктів в готельному меню буде більш ніж достатньо: тут і омари на грилі, і різна риба, і молюски. Багато туристів люблять пробувати кебаби, ситні закуски на основі нуту, екзотичні фрукти, фініки. В еміратах продають морозиво з верблюжого молока і саме молоко.

Корисно знати про ОАЕ

 • Літак летить з Москви в Дубай близько 5 годин. Трансфер до готелів Шарджі становить близько 1,5 годин, до готелів Абу-Дабі - близько 2 годин.
 • Час в ОАЕ випереджає московське на 1 годину.
 • У трьох еміратах - Дубаї , Абу Дабі і Рас-ель-Хайме - стягується туристичний податок на проживання. Податок сплачується при заселенні в готель (дірхамамі, іноземною валютою або банківською картою). Розмір податку в Дубаї і Рас-ель-Хайме становить від 2 до 6 доларів за ніч залежно від зірковості готелю. В Абу-Дабі туристи платять по 5 доларів за ніч незалежно від категорії готелю.
 • У більшості готелів ОАЕ при заселенні береться депозит. Залежно від готелю, розкид буває дуже великий: від 10 $ до 400 $ за добу або від 50 $ до 600 $ за період. Іноді заставу розраховується від вартості номера (найчастіше 50% від вартості ночі). Сума повертається при виїзді з готелю. У деяких готелях можна домовитися не вносити депозит, якщо звільнити міні-бар і відключити телефон.
 • Воду з крана в ОАЕ пити не рекомендується, вона опріснення або очищена морська. Бутильована вода виробляється з оазисного джерел. Середня ціна пляшки води (0,5 літра) - 1,2 дирхам.
 • Релігія в ОАЕ - іслам суннітського толку.
 • Мова в ОАЕ - арабська. Більшість населення знає англійську мову, на ньому ж продубльовані вивіски, дорожні знаки, покажчики.
 • Категорично не рекомендується фотографувати місцевих жителів без дозволу, особливо жінок. Також утримайтеся від фото поруч з державними установами.
 • В ОАЕ у багатьох об'єктів немає постійної адреси - жителі орієнтуються за прикметами і поруч розташованих будинків.
 • Якщо ви захворіли, зв'яжіться зі страховою службою за телефоном, вказаним у страховому полісі, який отримали при покупці туру. Якщо просто викликати швидку, можна отримати значний рахунок.
 • В ОАЕ дуже суворо ставляться до дотримання чистоти. Штраф за викинуту обгортку або недопалок на вулиці або пляжі становить від 200 дирхамів (3 200 рублів).
 • П'ятниця і субота в ОАЕ - вихідні дні, субота - скорочений робочий день. Банки, пошта та державні установи рано закриваються - робочий день починається о 8 ранку і закінчується о 15 годині, іноді - о 13 годині.
 • Комаров і москітів в ОАЕ немає, тому можна обійтися без фумігатора. Більшість торгових центрів і публічних місць обладнані потужними кондиціонерами. Щоб не замерзнути, захопіть з собою одяг з рукавами.
 • Снорклинг і дайвінг в ОАЕ є тільки в Фуджейре , В інших еміратах яскравим підводним життя не спостерігається. Ласти і маску тим, хто приїхав сюди на екскурсію, видають безкоштовно.
 • Дивно, але в ОАЕ не можна ввозити нічого, що було вироблено в Ізраїлі і навіть речі з логотипом Ізраїлю - відберуть на митниці і можуть відмовити у в'їзді. Якщо у вас є улюблений брелок з могендовідом або ви везете комусь косметику Мертвого моря - краще залишити їх вдома або скористатися послугами пошти. Список заборонених до вивезення предметів стандартний: ніякої зброї, предметів старовини і культурної спадщини. З незвичайного - з Еміратів можна вивозити пальми (насіння, плоди і навіть листя)
 • Телефони для екстрених випадків, пов'язаних із загрозою життю, здоров'ю та безпеці громадян Росії в ОАЕ (Генеральне консульство РФ): в Дубаї і Північних Еміратах: + 971-50-454-77-54, в Абу-Дабі: + 971-50-641-93-17 / + 971-2-672-17-97 /. Швидка допомога - 998, 999. Поліція - 999. Довідкова - 180, 181.

Відпочинок в ОАЕ. Все що потрібно знати про Арабських Еміратах: клімат, курорти, кухня, віза

Країна шейхів - Об'єднані Арабські Емірати - знаходиться на південному заході Аравійського півострова. Береги омиваються водами Перської затоки і Індійського океану (Оманську затоку).

Навіщо їхати в ОАЕ

ОАЕ - казкова країна, де серед пісків нескінченної пустелі в небо злітають хмарочоси зі скла і металу; місце, де старовинні звичаї поєднуються з новітніми технологіями. Якщо ви любите відмінний готельний сервіс, шопінг з ранку до вечора, купання в вічно теплому морі і прискіпливі до вибору розваг - вам сюди. В Еміратах знаходяться найбільший в світі акваріум, гірськолижний комплекс в пустелі, дивовижної краси мечеті і, звичайно ж, безліч торгових центрів з тисячами магазинів.

Є як мінімум 5 причин поїхати в ОАЕ

Тури в ОАЕ

Наведено ціни турів на 2 чоловік на 7 ночей з вильотом з Москви

Віза в ОАЕ

Віза для поїздки в ОАЕ не потрібно. Після прильоту в ОАЕ в паспорт туриста безкоштовно ставлять штамп про прибуття в країну. Віза дійсна 30 днів. У разі декількох в'їздів / виїздів з країни потрібно кожного разу отримувати візи.

Читати докладніше про візу в Об'єднані Арабські Емірати

Країна об'єднує 7 еміратів. Найбільший емірат - Абу Дабі , найменший - Аджман . У всіх еміратах, крім Фуджейра , Є ділянки на узбережжі Перської затоки. Фуджейра розташований на березі Оманської затоки.

Вибираючи тури в ОАЕ, туристи віддають перевагу еміратам Дубай і Шарджа .

Дубай - найвідоміший серед російських туристів емірат. Сюди давно протоптана доріжка: і до найбільшим торговим центрам, і до Дубай Марина, і до Бурдж Халіфа, і до архіпелагу Пальм - словом, до всіх «брендам» ОАЕ. Ціни на готелі в Дубаї вище, ніж в інших еміратах. Бюджетний варіант можна знайти тільки в тому випадку, якщо ви згодні жити досить далеко від моря.

сувора Шарджа приваблює туристів цінами на готелі, які нижче, ніж в Дубаї . Завдяки забороні на алкоголь і дотримання мусульманських традицій, Шарджа прославилася як тихий і спокійний емірат, куди люблять приїжджати сім'ї з дітьми. також з Шарджі можна швидко дістатися до галасливого Дубая .

Абу Дабі - найбільший серед еміратів, а також найбагатший. Тут розташована столиця держави. В Абу Дабі їдуть у справах бізнесу, за екзотичними розвагами на кшталт гонок Формули-1 і верблюжих перегонів, а також для відпочинку на одному з кращих пляжів світу - Паблік Біч.

Фуджейра славиться своїми піщаними пляжами і гористими мисами, поруч з якими туристи займаються дайвінгом і снорклінгом. Фуджейра - один з найбільш «зелених» еміратів, тут багато оазисів і мінеральних джерел. на Фуджейру їдуть любителі дайвінгу та снорклінга.

Аджман - найменший емірат з дуже вдалим розташуванням: він знаходиться всередині емірату Шарджа . Сюди їдуть ті, хто хоче відвідати і Шарджу , і Дубай , і Абу Дабі за одну поїздку, зупинившись в недорогому готелі на березі моря.

Емірати Рас-аль-Хайма і Умм-ель-Кувейн не надто популярні у туристів, так і інфраструктура в них знаходиться на етапі розвитку.

Читати докладніше про курорти Об'єднаних Арабських Еміратах

Погода в ОАЕ

Сезон в ОАЕ триває цілий рік - тепло і практично немає дощів. Найкращим часом для відвідування Еміратів вважається період з кінця жовтня по квітень, коли не дуже жарко. Вода в морі біля берегів ОАЕ тепла завжди: температура не опускається нижче 18 ° C. Взимку в басейнах готелів ОАЕ вода підігрівається, її температура 25-27 ° C. Влітку температура повітря може досягати 50 ° C, а моря - 35 ° C.

Читати докладніше про погоду в Об'єднаних Арабських Еміратах

Авіаквитки в ОАЕ туди і назад

Наведено ціни квитків на 1 людину з вильотом з Берліна

пам'ятки ОАЕ

Емірати не можуть похвалитися великою кількістю історичних пам'яток, як міста Європи чи Азії. Бурхливий розвиток країни почалося все півстоліття тому. Однак недолік древніх руїн і старовинних будинків міста ОАЕ з лишком компенсують суперсучасними хмарочосами, розкішними парками розваг, красивими набережними і, зрозуміло, східними базарами в кондиціонованих торгових центрах.

Най-най в Еміратах

Дубай

Хмарочос Бурдж-Халіфа, торговий центр Dubai Moll з акваріумом, острова Пальм, гірськолижний комплекс SKI DUBAI, Золотий ринок.

Абу Дабі

Мечеті Шейха Зайда, парк Ferrari World, набережна Корніш, Арабська парк дикої природи на острові Яс.

Шарджа

Пішохідна зона Аль-Касба, форт Аль-Хіш, парк пустелі Шарджі.

Якщо ж хочеться неодмінно доторкнутися до історії і культурі, то варто звернути увагу на красиві мечеті - наприклад, мечеть шейха Зайда в Абу Дабі - або район Бастакия в Дубаї , Де збереглися глиняні хати, будівля форту і атмосфера арабської села.

За всіма еміратам «розкидані» мальовничі оазиси, в еміратах Фуджейра і Рас-аль-Хайма є лікувальні мінеральні джерела. Любителям живої природи рекомендуємо відвідати унікальний мангровий заповідник, зоопарк і палац шейха в місті Аль-Айн в Абу-Дабі.

На екскурсії в ОАЕ можна відправитися в пустелю на джипах і квадроциклах, об'їхати всі емірати і навіть відвідати сусідній султанат Оман, поплавати на яхті по рукотворним островова або просто по Перській затоці, навіть політати на вертольоті поруч з висоткою Бурдж-Халіфа або на повітряній кулі над околицями Дубая .

Читати докладніше про визначні пам'ятки ОАЕ

шопінг

В ОАЕ їдуть за якісним шопінгом - тут безліч багатоповерхових торгових центрів і ринків. Найвідоміші з них - Дубайський торговельний центр (The Dubai Mall), Молл Еміратів (Mall of the Emirates), квартал Сук Мадінат Джумейра поруч з Пальма Джумейра, Золотий ринок (Gold Souk) в дубайському районі Дейра, Abu Dhabi Mall.

Читати докладніше про шопінг в ОАЕ

сувеніри

Найпопулярніші сувеніри, які привозять туристи з ОАЕ - шоколад і цукерки на основі верблюжого молока, дивовижні фініки з начинкою і без, м'які іграшки, seven sands - пляшку з різнокольоровим піском з різних еміратів, невеликі килими, кальяни, біжутерію та прикраси.

транспорт

У порівнянні з Росією, громадський транспорт в ОАЕ розвинений дуже слабо. Це пояснюється тим, що майже у кожного жителя є своя машина. Автобусами і метро в основному користуються трудові мігранти і туристи. Регулярне міське автобусне сполучення є тільки в Дубаї і Абу-Дабі. Квиток на автобус коштує недорого - близько 1,5 дирхам.

Найчастіше туристи їздять на таксі. Кожна машина обладнана лічильником. Якщо ви їдете з одного емірату в іншій - будьте готові до того, що за перетин «кордону» буде додана певна сума (у кожного емірату своя, але не більше 5 доларів). Також доведеться доплатити за проїзд по платних дорогах.

метро Дубая користується популярністю і у місцевих жителів, і у туристів. Воно повністю автоматичне, машиністів немає. Всього у дубайського метрополітену 2 лінії, вони пов'язані між собою і з лінією трамвая. Для оплати є 3 категорії квитків - «золоті» (з панорамним оглядом і гарантією сидячого місця в головному / хвостовому вагоні, стоять в 2 рази дорожче звичайних), жіночі та дитячі (квитки в певну секцію вагона) і звичайні. Вартість квитків - від 1,8 до 11 дирхам.

В районі Дубай Марини працює лінія трамвая, а на Пальмі Джумейра - монорельсова залізниця, по якій люблять кататися туристи. Одна поїздка на монорейці коштує 15 дирхам.

Для оренди автомобіля в ОАЕ будуть потрібні міжнародні водійські права і кредитна карта. Всі іменні картки, випущені в РФ, вважаються кредитними. У деяких випадках можна орендувати машину по російському удовстоверенію і без пред'явлення кредитної картки. Однак якщо вас зупинить поліція, доведеться заплатити величезний штраф. При оренді сума на банківській картці «заморожується» (750-2000 дирхам), важливо, щоб вона була в наявності.

алкоголь

ОАЕ - мусульманська країна, де існує заборона на вживання алкоголю. Кожен емірат встановлює свій закон про алкоголь - наприклад, в Шарджі їм навіть не пахне: не можна не тільки вживати, але навіть провозити і зберігати. В Аджмане , оточеному Шарджей , Є пара алкогольних магазинів. В Дубаї можна знайти в меню алкогольні коктейлі, але будьте готові, що вони будуть коштувати дорого. Алкоголь можна пронести в номер готелю в деяких еміратах. Купити вина, пиво та інші напої можна в магазинах дьюті-фрі по прильоту, проте зовсім небагато. За кількістю стежать - любителів оковитої можуть запросто позбавити улюбленого напою.

Звичаї та традиції

Релігія в ОАЕ - іслам. Віруючі здійснюють намаз 5 разів на день. Заклик до молитви звучить через гучномовці мечетей, а також по радіо і телебаченню.

Священний місяць Рамадан - особливий для мусульман період, час посту, смирення і молитов. Його початок визначається за місячним календарем, щороку - нова дата. У 2018 року Рамадан триває з 15 травня по 14 червня, в 2019 - з 5 травня по 3 червня.

Під час Рамадану мусульманам заборонено їсти і пити до заходу сонця, тому багато кафе і ресторани вдень не працюють. Туристам не рекомендується їсти або пити на вулиці, а виїжджаючи на екскурсії, варто брати з собою продуктовий пайок. Багато готелів ремонтуються саме в Рамадан. Однак плюси від відвідування ОАЕ в цей час теж є, і чималі - майже немає пробок в містах та на шосе, немає черг до пам'яток (багато збільшують години роботи до пізньої ночі), менше натовпу в магазинах, та й в готелях і на пляжах набагато спокійніше і просторіше.

На вулиці жінкам категорично не можна з'являтися в відкритої або напівпрозорої одязі. По-перше, це непристойно, а по-друге, місцеві відразу викличуть поліцію і «напівгола», на думку арабів, туристка буде оштрафована на круглу суму (особливо лютує поліція моралі в Шарджі ). Рекомендуємо одягатися так, щоб одяг прикривала коліна, лікті і декольте. Не можна обніматися і цілуватися на вулиці в громадських місцях.

кухня

ОАЕ розташовані на березі Перської затоки, так що морепродуктів в готельному меню буде більш ніж достатньо: тут і омари на грилі, і різна риба, і молюски. Багато туристів люблять пробувати кебаби, ситні закуски на основі нуту, екзотичні фрукти, фініки. В еміратах продають морозиво з верблюжого молока і саме молоко.

Корисно знати про ОАЕ

 • Літак летить з Москви в Дубай близько 5 годин. Трансфер до готелів Шарджі становить близько 1,5 годин, до готелів Абу-Дабі - близько 2 годин.
 • Час в ОАЕ випереджає московське на 1 годину.
 • У трьох еміратах - Дубаї , Абу Дабі і Рас-ель-Хайме - стягується туристичний податок на проживання. Податок сплачується при заселенні в готель (дірхамамі, іноземною валютою або банківською картою). Розмір податку в Дубаї і Рас-ель-Хайме становить від 2 до 6 доларів за ніч залежно від зірковості готелю. В Абу-Дабі туристи платять по 5 доларів за ніч незалежно від категорії готелю.
 • У більшості готелів ОАЕ при заселенні береться депозит. Залежно від готелю, розкид буває дуже великий: від 10 $ до 400 $ за добу або від 50 $ до 600 $ за період. Іноді заставу розраховується від вартості номера (найчастіше 50% від вартості ночі). Сума повертається при виїзді з готелю. У деяких готелях можна домовитися не вносити депозит, якщо звільнити міні-бар і відключити телефон.
 • Воду з крана в ОАЕ пити не рекомендується, вона опріснення або очищена морська. Бутильована вода виробляється з оазисного джерел. Середня ціна пляшки води (0,5 літра) - 1,2 дирхам.
 • Релігія в ОАЕ - іслам суннітського толку.
 • Мова в ОАЕ - арабська. Більшість населення знає англійську мову, на ньому ж продубльовані вивіски, дорожні знаки, покажчики.
 • Категорично не рекомендується фотографувати місцевих жителів без дозволу, особливо жінок. Також утримайтеся від фото поруч з державними установами.
 • В ОАЕ у багатьох об'єктів немає постійної адреси - жителі орієнтуються за прикметами і поруч розташованих будинків.
 • Якщо ви захворіли, зв'яжіться зі страховою службою за телефоном, вказаним у страховому полісі, який отримали при покупці туру. Якщо просто викликати швидку, можна отримати значний рахунок.
 • В ОАЕ дуже суворо ставляться до дотримання чистоти. Штраф за викинуту обгортку або недопалок на вулиці або пляжі становить від 200 дирхамів (3 200 рублів).
 • П'ятниця і субота в ОАЕ - вихідні дні, субота - скорочений робочий день. Банки, пошта та державні установи рано закриваються - робочий день починається о 8 ранку і закінчується о 15 годині, іноді - о 13 годині.
 • Комаров і москітів в ОАЕ немає, тому можна обійтися без фумігатора. Більшість торгових центрів і публічних місць обладнані потужними кондиціонерами. Щоб не замерзнути, захопіть з собою одяг з рукавами.
 • Снорклинг і дайвінг в ОАЕ є тільки в Фуджейре , В інших еміратах яскравим підводним життя не спостерігається. Ласти і маску тим, хто приїхав сюди на екскурсію, видають безкоштовно.
 • Дивно, але в ОАЕ не можна ввозити нічого, що було вироблено в Ізраїлі і навіть речі з логотипом Ізраїлю - відберуть на митниці і можуть відмовити у в'їзді. Якщо у вас є улюблений брелок з могендовідом або ви везете комусь косметику Мертвого моря - краще залишити їх вдома або скористатися послугами пошти. Список заборонених до вивезення предметів стандартний: ніякої зброї, предметів старовини і культурної спадщини. З незвичайного - з Еміратів можна вивозити пальми (насіння, плоди і навіть листя)
 • Телефони для екстрених випадків, пов'язаних із загрозою життю, здоров'ю та безпеці громадян Росії в ОАЕ (Генеральне консульство РФ): в Дубаї і Північних Еміратах: + 971-50-454-77-54, в Абу-Дабі: + 971-50-641-93-17 / + 971-2-672-17-97 /. Швидка допомога - 998, 999. Поліція - 999. Довідкова - 180, 181.

Відпочинок в ОАЕ. Все що потрібно знати про Арабських Еміратах: клімат, курорти, кухня, віза

Країна шейхів - Об'єднані Арабські Емірати - знаходиться на південному заході Аравійського півострова. Береги омиваються водами Перської затоки і Індійського океану (Оманську затоку).

Навіщо їхати в ОАЕ

ОАЕ - казкова країна, де серед пісків нескінченної пустелі в небо злітають хмарочоси зі скла і металу; місце, де старовинні звичаї поєднуються з новітніми технологіями. Якщо ви любите відмінний готельний сервіс, шопінг з ранку до вечора, купання в вічно теплому морі і прискіпливі до вибору розваг - вам сюди. В Еміратах знаходяться найбільший в світі акваріум, гірськолижний комплекс в пустелі, дивовижної краси мечеті і, звичайно ж, безліч торгових центрів з тисячами магазинів.

Є як мінімум 5 причин поїхати в ОАЕ

Тури в ОАЕ

Наведено ціни турів на 2 чоловік на 7 ночей з вильотом з Москви

Віза в ОАЕ

Віза для поїздки в ОАЕ не потрібно. Після прильоту в ОАЕ в паспорт туриста безкоштовно ставлять штамп про прибуття в країну. Віза дійсна 30 днів. У разі декількох в'їздів / виїздів з країни потрібно кожного разу отримувати візи.

Читати докладніше про візу в Об'єднані Арабські Емірати

Країна об'єднує 7 еміратів. Найбільший емірат - Абу Дабі , найменший - Аджман . У всіх еміратах, крім Фуджейра , Є ділянки на узбережжі Перської затоки. Фуджейра розташований на березі Оманської затоки.

Вибираючи тури в ОАЕ, туристи надають перевагу еміратам Дубай і Шарджа .

Дубай - найвідоміший серед російських туристів емірат. Сюди давно протоптана доріжка: і до найбільшим торговим центрам, і до Дубай Марина, і до Бурдж Халіфа, і до архіпелагу Пальм - словом, до всіх «брендам» ОАЕ. Ціни на готелі в Дубаї вище, ніж в інших еміратах. Бюджетний варіант можна знайти тільки в тому випадку, якщо ви згодні жити досить далеко від моря.

сувора Шарджа приваблює туристів цінами на готелі, які нижче, ніж в Дубаї . Завдяки забороні на алкоголь і дотримання мусульманських традицій, Шарджа прославилася як тихий і спокійний емірат, куди люблять приїжджати сім'ї з дітьми. також з Шарджі можна швидко дістатися до галасливого Дубая .

Абу Дабі - найбільший серед еміратів, а також найбагатший. Тут розташована столиця держави. В Абу Дабі їдуть у справах бізнесу, за екзотичними розвагами на кшталт гонок Формули-1 і верблюжих перегонів, а також для відпочинку на одному з кращих пляжів світу - Паблік Біч.

Фуджейра славиться своїми піщаними пляжами і гористими мисами, поруч з якими туристи займаються дайвінгом і снорклінгом. Фуджейра - один з найбільш «зелених» еміратів, тут багато оазисів і мінеральних джерел. на Фуджейру їдуть любителі дайвінгу та снорклінга.

Аджман - найменший емірат з дуже вдалим розташуванням: він знаходиться всередині емірату Шарджа . Сюди їдуть ті, хто хоче відвідати і Шарджу , і Дубай , і Абу Дабі за одну поїздку, зупинившись в недорогому готелі на березі моря.

Емірати Рас-аль-Хайма і Умм-ель-Кувейн не надто популярні у туристів, так і інфраструктура в них знаходиться на етапі розвитку.

Читати докладніше про курорти Об'єднаних Арабських Еміратах

Погода в ОАЕ

Сезон в ОАЕ триває цілий рік - тепло і практично немає дощів. Найкращим часом для відвідування Еміратів вважається період з кінця жовтня по квітень, коли не дуже жарко. Вода в морі біля берегів ОАЕ тепла завжди: температура не опускається нижче 18 ° C. Взимку в басейнах готелів ОАЕ вода підігрівається, її температура 25-27 ° C. Влітку температура повітря може досягати 50 ° C, а моря - 35 ° C.

Читати докладніше про погоду в Об'єднаних Арабських Еміратах

Авіаквитки в ОАЕ туди і назад

Наведено ціни квитків на 1 людину з вильотом з Берліна

пам'ятки ОАЕ

Емірати не можуть похвалитися великою кількістю історичних пам'яток, як міста Європи чи Азії. Бурхливий розвиток країни почалося все півстоліття тому. Однак недолік древніх руїн і старовинних будинків міста ОАЕ з лишком компенсують суперсучасними хмарочосами, розкішними парками розваг, красивими набережними і, зрозуміло, східними базарами в кондиціонованих торгових центрах.

Най-най в Еміратах

Дубай

Хмарочос Бурдж-Халіфа, торгівельний центр Dubai Moll з акваріумом, острова Пальм, гірськолижний комплекс SKI DUBAI, Золотий ринок.

Абу Дабі

Мечеті Шейха Зайда, парк Ferrari World, набережна Корніш, Арабська парк дикої природи на острові Яс.

Шарджа

Пішохідна зона Аль-Касба, форт Аль-Хіш, парк пустелі Шарджі.

Якщо ж хочеться неодмінно доторкнутися до історії і культурі, то варто звернути увагу на красиві мечеті - наприклад, мечеть шейха Зайда в Абу Дабі - або район Бастакия в Дубаї , Де збереглися глиняні хати, будівля форту і атмосфера арабської села.

За всіма еміратам «розкидані» мальовничі оазиси, в еміратах Фуджейра і Рас-аль-Хайма є лікувальні мінеральні джерела. Любителям живої природи рекомендуємо відвідати унікальний мангровий заповідник, зоопарк і палац шейха в місті Аль-Айн в Абу-Дабі.

На екскурсії в ОАЕ можна відправитися в пустелю на джипах і квадроциклах, об'їхати всі емірати і навіть відвідати сусідній султанат Оман, поплавати на яхті по рукотворним островова або просто по Перській затоці, навіть політати на вертольоті поруч з висоткою Бурдж-Халіфа або на повітряній кулі над околицями Дубая .

Читати докладніше про визначні пам'ятки ОАЕ

шопінг

У ОАЕ їдуть за якісним шопінгом - тут безліч багатоповерхових торгових центрів і ринків. Найвідоміші з них - Дубайський торговельний центр (The Dubai Mall), Молл Еміратів (Mall of the Emirates), квартал Сук Мадінат Джумейра поруч з Пальма Джумейра, Золотий ринок (Gold Souk) в дубайському районі Дейра, Abu Dhabi Mall.

Читати докладніше про шопінг в ОАЕ

сувеніри

Найпопулярніші сувеніри, які привозять туристи з ОАЕ - шоколад і цукерки на основі верблюжого молока, дивовижні фініки з начинкою і без, м'які іграшки, seven sands - пляшку з різнокольоровим піском з різних еміратів, невеликі килими, кальяни, біжутерію та прикраси.

транспорт

У порівнянні з Росією, громадський транспорт в ОАЕ розвинений дуже слабо. Це пояснюється часом, що майже у кожного жителя є своя машина. Автобусами і метро в основному користуються трудові мігранти і туристи. Регулярне міське автобусне сполучення є тільки в Дубаї і Абу-Дабі. Квиток на автобус коштує недорого - близько 1,5 дирхам.

Найчастіше туристи їздять на таксі. Кожна машина обладнана лічильником. Якщо ви їдете з одного емірату в іншій - будьте готові до того, що за перетин «кордону» буде додана певна сума (у кожного емірату своя, але не більше 5 доларів). Також доведеться доплатити за проїзд по платних дорогах.

метро Дубая користується популярністю і у місцевих жителів, і у туристів. Воно повністю автоматичне, машиністів немає. Всього у дубайського метрополітену 2 лінії, вони пов'язані між собою і з лінією трамвая. Для сплати є 3 категорії квитків - «золоті» (з панорамним оглядом і гарантією сидячого місця в головному / хвостовому вагоні, стоять в 2 рази дорожче звичайних), жіночі та дитячі (квитки в певну секцію вагона) і звичайні. Вартість квитків - від 1,8 до 11 дирхам.

В районі Дубай Марини працює лінія трамвая, а на Пальмі Джумейра - монорельсова залізниця, по якій люблять кататися туристів. Одна поїздка на монорейці коштує 15 дирхам.

Для оренди автомобіля в ОАЕ будуть потрібні міжнародні водійські права і кредитна карта. Всі іменні картки, випущені в РФ, вважаються кредитними. У деяких випадках можна орендувати машину по російському удовстоверенію і без пред'явлення кредитної картки. Однак якщо вас зупинить поліція, доведеться заплатити величезний штраф. При оренді сума на банківській картці «заморожується» (750-2000 дирхам), важливо, щоб вона була в наявності.

алкоголь

ОАЕ - мусульманська країна, де існує заборона на вживання алкоголю. Кожен емірат встановлює свій закон про алкоголь - наприклад, в Шарджі їм навіть не пахне: не можна не тільки вживати, але навіть провозити і зберігати. В Аджмане , оточеному Шарджей , Є пара алкогольних магазинів. В Дубаї можна знайти в меню алкогольні коктейлі, але будьте готові, що вони будуть коштувати дорого. Алкоголь можна пронести в номер готелю в деяких еміратах. Купити вина, пиво і інші напої можна в магазинах дьюті-фрі по прильоту, проте зовсім небагато. За кількістю стежать - любителів оковитої можуть запросто позбавити улюбленого напою.

Звичаї та традиції

Релігія в ОАЕ - іслам. Віруючі здійснюють намаз 5 разів на день. Заклик до молитви звучить через гучномовці мечетей, а також на радіо і телебаченню.

Священний місяць Рамадан - особливий для мусульман період, час посту, смирення і молитов. Його початок визначається за місячним календарем, щороку - нова дата. У 2018 року Рамадан триває з 15 травня по 14 червня, в 2019 - з 5 травня по 3 червня.

Під час Рамадану мусульманам заборонено їсти і пити до заходу сонця, тому багато кафе і ресторани вдень не працюють. Туристам не рекомендується їсти або пити на вулиці, а виїжджаючи на екскурсії, варто брати з собою продуктовий пайок. Багато готелів ремонтуються саме в Рамадан. Однак плюси від відвідування ОАЕ в цей час теж є, і чималі - майже немає пробок в містах та на шосе, немає черг до пам'яток (багато збільшують години роботи до пізньої ночі), менше натовпу в магазинах, та й в готелях і на пляжах набагато спокійніше і просторіше.

На вулиці жінкам категорично можна з'являтися у відкритій або напівпрозорої одязі. По-перше, це непристойно, а по-друге, місцеві відразу викличуть поліцію і «напівгола», на думку арабів, туристка буде оштрафована на круглу суму (особливо лютує поліція моралі в Шарджі ). Рекомендуємо одягатися так, щоб одяг прикривала коліна, лікті і декольте. Не можна обніматися і цілуватися на вулиці в громадських місцях.

кухня

ОАЕ розташовані на березі Перської затоки, так що морепродуктів в готельному меню буде більш ніж достатньо: тут і омари на грилі, і різна риба, і молюски. Багато туристів люблять пробувати кебаби, ситні закуски на основі нуту, екзотичні фрукти, фініки. В еміратах продають морозиво з верблюжого молока і саме молоко.

Корисно знати про ОАЕ

 • Літак летить з Москви в Дубай близько 5 годин. Трансфер до готелів Шарджі становить близько 1,5 годин, до готелів Абу-Дабі - близько 2 годин.
 • Час в ОАЕ випереджає московське на 1 годину.
 • У трьох еміратах - Дубаї , Абу Дабі і Рас-ель-Хайме - стягується туристичний податок на проживання. Податок сплачується при заселенні в готель (дірхамамі, іноземною валютою або банківською картою). Розмір податку в Дубаї і Рас-ель-Хайме становить від 2 до 6 доларів за ніч залежно від зірковості готелю. В Абу-Дабі туристи платять по 5 доларів за ніч поза залежністю від категорії готелю.
 • У більшості готелів ОАЕ при заселенні береться депозит. Залежно від готелю, розкид буває дуже великий: від 10 $ до 400 $ за добу або від 50 $ до 600 $ за період. Іноді заставу розраховується від вартості номера (найчастіше 50% від вартості ночі). Сума повертається при виїзді з готелю. У деяких готелях можна домовитися не вносити депозит, якщо звільнити міні-бар і відключити телефон.
 • Воду з крана в ОАЕ пити не рекомендується, вона опріснення або очищена морська. Бутильована вода виробляється з оазисного джерел. Середня ціна пляшки води (0,5 літра) - 1,2 дирхам.
 • Релігія в ОАЕ - іслам суннітського толку.
 • Мова в ОАЕ - арабська. Більшість населення знає англійську мову, на ньому ж продубльовані вивіски, дорожні знаки, покажчики.
 • Категорично не рекомендується фотографувати місцевих жителів без дозволу, особливо жінок. Також утримайтеся від фото поруч з державними установами.
 • В ОАЕ у багатьох об'єктів немає постійної адреси - жителі орієнтуються за прикметами і поруч розташованих будинків.
 • Якщо ви захворіли, зв'яжіться зі страховою службою за телефоном, вказаним у страховому полісі, який отримали при покупці туру. Якщо просто викликати швидку, можна отримати значний рахунок.
 • В ОАЕ дуже суворо ставляться до дотримання чистоти. Штраф за викинуту обгортку або недопалок на вулиці або пляжі становить від 200 дирхамів (3 200 рублів).
 • П'ятниця і субота в ОАЕ - вихідні дні, субота - скорочений робочий день. Банки, пошта та державні установи рано закриваються - робочий день починається о 8 ранку і закінчується о 15 годині, іноді - о 13 годині.
 • Комаров і москітів в ОАЕ немає, тому можна обійтися без фумігатора. Більшість торгових центрів і публічних місць обладнані потужними кондиціонерами. Щоб не замерзнути, захопіть з собою одяг з рукавами.
 • Снорклинг і дайвінг в ОАЕ є тільки в Фуджейре , В інших еміратах яскравим підводним життя не спостерігається. Ласти і маску тим, хто приїхав сюди на екскурсію, видають безкоштовно.
 • Дивно, але в ОАЕ не можна ввозити нічого, що було вироблено в Ізраїлі і навіть речі з логотипом Ізраїлю - відберуть на митниці і можуть відмовити у в'їзді. Якщо у вас є улюблений брелок з могендовідом або ви везете комусь косметику Мертвого моря - краще залишити їх вдома або скористатися послугами пошти. Список заборонених до вивезення предметів стандартний: ніякої зброї, предметів старовини і культурної спадщини. З незвичайного - з Еміратів можна вивозити пальми (насіння, плоди і навіть листи)
 • Телефони для екстрених випадків, пов'язаних із загрозою життю, здоров'ю та безпеці громадян Росії в ОАЕ (Генеральне консульство РФ): в Дубаї і Північних Еміратах: + 971-50-454-77-54, в Абу-Дабі: + 971-50-641-93-17 / + 971-2-672-17-97 /. Швидка допомога - 998, 999. Поліція - 999. Довідкова - 180, 181.

Відпочинок в ОАЕ. Все що потрібно знати про Арабських Еміратах: клімат, курорти, кухня, віза

Країна шейхів - Об'єднані Арабські Емірати - знаходиться на південному заході Аравійського півострова. Береги омиваються водами Перської затоки і Індійського океану (Оманську затоку).

Навіщо їхати в ОАЕ

ОАЕ - казкова країна, де серед пісків нескінченної пустелі в небо злітають хмарочоси зі скла і металу; місце, де старовинні звичаї поєднуються з новітніми технологіями. Якщо ви любите відмінний готельний сервіс, шопінг з ранку до вечора, купання в вічно теплому морі і прискіпливі до вибору розваг - вам сюди. В Еміратах знаходяться найбільший в світі акваріум, гірськолижний комплекс в пустелі, дивовижної краси мечеті і, звичайно ж, безліч торгових центрів з тисячами магазинів.

Є як мінімум 5 причин поїхати в ОАЕ

Тури в ОАЕ

Наведено ціни турів на 2 чоловік на 7 ночей з вильотом з Москви

Віза в ОАЕ

Віза для поїздки в ОАЕ не потрібно. Після прильоту в ОАЕ в паспорт туриста безкоштовно ставлять штамп про прибуття в країну. Віза дійсна 30 днів. У разі декількох в'їздів / виїздів з країни потрібно кожного разу отримувати візи.

Читати докладніше про візу в Об'єднані Арабські Емірати

Країна об'єднує 7 еміратів. Найбільший емірат - Абу Дабі , найменший - Аджман . У всіх еміратах, крім Фуджейра , Є ділянки на узбережжі Перської затоки. Фуджейра розташований на березі Оманської затоки.

Вибираючи тури в ОАЕ, туристи надають перевагу еміратам Дубай і Шарджа .

Дубай - найвідоміший серед російських туристів емірат. Сюди давно протоптана доріжка: і до найбільшим торговим центрам, і до Дубай Марина, і до Бурдж Халіфа, і до архіпелагу Пальм - словом, до всіх «брендам» ОАЕ. Ціни на готелі в Дубаї вище, ніж в інших еміратах. Бюджетний варіант можна знайти тільки в тому випадку, якщо ви згодні жити досить далеко від моря.

сувора Шарджа приваблює туристів цінами на готелі, які нижче, ніж в Дубаї . Завдяки забороні на алкоголь і дотримання мусульманських традицій, Шарджа прославилася як тихий і спокійний емірат, куди люблять приїжджати сім'ї з дітьми. також з Шарджі можна швидко дістатися до галасливого Дубая .

Абу Дабі - найбільший серед еміратів, а також найбагатший. Тут розташована столиця держави. В Абу Дабі їдуть у справах бізнесу, за екзотичними розвагами на кшталт гонок Формули-1 і верблюжих перегонів, а також для відпочинку на одному з кращих пляжів світу - Паблік Біч.

Фуджейра славиться своїми піщаними пляжами і гористими мисами, поруч з якими туристи займаються дайвінгом і снорклінгом. Фуджейра - один з найбільш «зелених» еміратів, тут багато оазисів і мінеральних джерел. на Фуджейру їдуть любителі дайвінгу та снорклінга.

Аджман - найменший емірат з дуже вдалим розташуванням: він знаходиться всередині емірату Шарджа . Сюди їдуть ті, хто хоче відвідати і Шарджу , і Дубай , і Абу Дабі за одну поїздку, зупинившись в недорогому готелі на березі моря.

Емірати Рас-аль-Хайма і Умм-ель-Кувейн не надто популярні у туристів, так і інфраструктура в них знаходиться на етапі розвитку.

Читати докладніше про курорти Об'єднаних Арабських Еміратах

Погода в ОАЕ

Сезон в ОАЕ триває цілий рік - тепло і практично немає дощів. Найкращим часом для відвідування Еміратів вважається період з кінця жовтня по квітень, коли не дуже жарко. Вода в морі біля берегів ОАЕ тепла завжди: температура не опускається нижче 18 ° C. Взимку в басейнах готелів ОАЕ вода підігрівається, її температура 25-27 ° C. Влітку температура повітря може досягати 50 ° C, а моря - 35 ° C.

Читати докладніше про погоду в Об'єднаних Арабських Еміратах

Авіаквитки в ОАЕ туди і назад

Наведено ціни квитків на 1 людину з вильотом з Берліна

пам'ятки ОАЕ

Емірати не можуть похвалитися великою кількістю історичних пам'яток, як міста Європи чи Азії. Бурхливий розвиток країни почалося все півстоліття тому. Однак недолік древніх руїн і старовинних будинків міста ОАЕ з лишком компенсують суперсучасними хмарочосами, розкішними парками розваг, красивими набережними і, зрозуміло, східними базарами в кондиціонованих торгових центрах.

Най-най в Еміратах

Дубай

Хмарочос Бурдж-Халіфа, торгівельний центр Dubai Moll з акваріумом, острова Пальм, гірськолижний комплекс SKI DUBAI, Золотий ринок.

Абу Дабі

Мечеті Шейха Зайда, парк Ferrari World, набережна Корніш, Арабська парк дикої природи на острові Яс.

Шарджа

Пішохідна зона Аль-Касба, форт Аль-Хіш, парк пустелі Шарджі.

Якщо ж хочеться неодмінно доторкнутися до історії і культурі, то варто звернути увагу на красиві мечеті - наприклад, мечеть шейха Зайда в Абу Дабі - або район Бастакия в Дубаї , Де збереглися глиняні хати, будівля форту і атмосфера арабської села.

За всіма еміратам «розкидані» мальовничі оазиси, в еміратах Фуджейра і Рас-аль-Хайма є лікувальні мінеральні джерела. Любителям живої природи рекомендуємо відвідати унікальний мангровий заповідник, зоопарк і палац шейха в місті Аль-Айн в Абу-Дабі.

На екскурсії в ОАЕ можна відправитися в пустелю на джипах і квадроциклах, об'їхати всі емірати і навіть відвідати сусідній султанат Оман, поплавати на яхті по рукотворним островова або просто по Перській затоці, навіть політати на вертольоті поруч з висоткою Бурдж-Халіфа або на повітряній кулі над околицями Дубая .

Читати докладніше про визначні пам'ятки ОАЕ

шопінг

У ОАЕ їдуть за якісним шопінгом - тут безліч багатоповерхових торгових центрів і ринків. Найвідоміші з них - Дубайський торговельний центр (The Dubai Mall), Молл Еміратів (Mall of the Emirates), квартал Сук Мадінат Джумейра поруч з Пальма Джумейра, Золотий ринок (Gold Souk) в дубайському районі Дейра, Abu Dhabi Mall.

Читати докладніше про шопінг в ОАЕ

сувеніри

Найпопулярніші сувеніри, які привозять туристи з ОАЕ - шоколад і цукерки на основі верблюжого молока, дивовижні фініки з начинкою і без, м'які іграшки, seven sands - пляшку з різнокольоровим піском з різних еміратів, невеликі килими, кальяни, біжутерію та прикраси.

транспорт

У порівнянні з Росією, громадський транспорт в ОАЕ розвинений дуже слабо. Це пояснюється часом, що майже у кожного жителя є своя машина. Автобусами і метро в основному користуються трудові мігранти і туристи. Регулярне міське автобусне сполучення є тільки в Дубаї і Абу-Дабі. Квиток на автобус коштує недорого - близько 1,5 дирхам.

Найчастіше туристи їздять на таксі. Кожна машина обладнана лічильником. Якщо ви їдете з одного емірату в іншій - будьте готові до того, що за перетин «кордону» буде додана певна сума (у кожного емірату своя, але не більше 5 доларів). Також доведеться доплатити за проїзд по платних дорогах.

метро Дубая користується популярністю і у місцевих жителів, і у туристів. Воно повністю автоматичне, машиністів немає. Всього у дубайського метрополітену 2 лінії, вони пов'язані між собою і з лінією трамвая. Для сплати є 3 категорії квитків - «золоті» (з панорамним оглядом і гарантією сидячого місця в головному / хвостовому вагоні, стоять в 2 рази дорожче звичайних), жіночі та дитячі (квитки в певну секцію вагона) і звичайні. Вартість квитків - від 1,8 до 11 дирхам.

В районі Дубай Марини працює лінія трамвая, а на Пальмі Джумейра - монорельсова залізниця, по якій люблять кататися туристів. Одна поїздка на монорейці коштує 15 дирхам.

Для оренди автомобіля в ОАЕ будуть потрібні міжнародні водійські права і кредитна карта. Всі іменні картки, випущені в РФ, вважаються кредитними. У деяких випадках можна орендувати машину по російському удовстоверенію і без пред'явлення кредитної картки. Однак якщо вас зупинить поліція, доведеться заплатити величезний штраф. При оренді сума на банківській картці «заморожується» (750-2000 дирхам), важливо, щоб вона була в наявності.

алкоголь

ОАЕ - мусульманська країна, де існує заборона на вживання алкоголю. Кожен емірат встановлює свій закон про алкоголь - наприклад, в Шарджі їм навіть не пахне: не можна не тільки вживати, але навіть провозити і зберігати. В Аджмане , оточеному Шарджей , Є пара алкогольних магазинів. В Дубаї можна знайти в меню алкогольні коктейлі, але будьте готові, що вони будуть коштувати дорого. Алкоголь можна пронести в номер готелю в деяких еміратах. Купити вина, пиво і інші напої можна в магазинах дьюті-фрі по прильоту, проте зовсім небагато. За кількістю стежать - любителів оковитої можуть запросто позбавити улюбленого напою.

Звичаї та традиції

Релігія в ОАЕ - іслам. Віруючі здійснюють намаз 5 разів на день. Заклик до молитви звучить через гучномовці мечетей, а також на радіо і телебаченню.

Священний місяць Рамадан - особливий для мусульман період, час посту, смирення і молитов. Його початок визначається за місячним календарем, щороку - нова дата. У 2018 року Рамадан триває з 15 травня по 14 червня, в 2019 - з 5 травня по 3 червня.

Під час Рамадану мусульманам заборонено їсти і пити до заходу сонця, тому багато кафе і ресторани вдень не працюють. Туристам не рекомендується їсти або пити на вулиці, а виїжджаючи на екскурсії, варто брати з собою продуктовий пайок. Багато готелів ремонтуються саме в Рамадан. Однак плюси від відвідування ОАЕ в цей час теж є, і чималі - майже немає пробок в містах та на шосе, немає черг до пам'яток (багато збільшують години роботи до пізньої ночі), менше натовпу в магазинах, та й в готелях і на пляжах набагато спокійніше і просторіше.

На вулиці жінкам категорично можна з'являтися у відкритій або напівпрозорої одязі. По-перше, це непристойно, а по-друге, місцеві відразу викличуть поліцію і «напівгола», на думку арабів, туристка буде оштрафована на круглу суму (особливо лютує поліція моралі в Шарджі ). Рекомендуємо одягатися так, щоб одяг прикривала коліна, лікті і декольте. Не можна обніматися і цілуватися на вулиці в громадських місцях.

кухня

ОАЕ розташовані на березі Перської затоки, так що морепродуктів в готельному меню буде більш ніж достатньо: тут і омари на грилі, і різна риба, і молюски. Багато туристів люблять пробувати кебаби, ситні закуски на основі нуту, екзотичні фрукти, фініки. В еміратах продають морозиво з верблюжого молока і саме молоко.

Корисно знати про ОАЕ

 • Літак летить з Москви в Дубай близько 5 годин. Трансфер до готелів Шарджі становить близько 1,5 годин, до готелів Абу-Дабі - близько 2 годин.
 • Час в ОАЕ випереджає московське на 1 годину.
 • У трьох еміратах - Дубаї , Абу Дабі і Рас-ель-Хайме - стягується туристичний податок на проживання. Податок сплачується при заселенні в готель (дірхамамі, іноземною валютою або банківською картою). Розмір податку в Дубаї і Рас-ель-Хайме становить від 2 до 6 доларів за ніч залежно від зірковості готелю. В Абу-Дабі туристи платять по 5 доларів за ніч поза залежністю від категорії готелю.
 • У більшості готелів ОАЕ при заселенні береться депозит. Залежно від готелю, розкид буває дуже великий: від 10 $ до 400 $ за добу або від 50 $ до 600 $ за період. Іноді заставу розраховується від вартості номера (найчастіше 50% від вартості ночі). Сума повертається при виїзді з готелю. У деяких готелях можна домовитися не вносити депозит, якщо звільнити міні-бар і відключити телефон.
 • Воду з крана в ОАЕ пити не рекомендується, вона опріснення або очищена морська. Бутильована вода виробляється з оазисного джерел. Середня ціна пляшки води (0,5 літра) - 1,2 дирхам.
 • Релігія в ОАЕ - іслам суннітського толку.
 • Мова в ОАЕ - арабська. Більшість населення знає англійську мову, на ньому ж продубльовані вивіски, дорожні знаки, покажчики.
 • Категорично не рекомендується фотографувати місцевих жителів без дозволу, особливо жінок. Також утримайтеся від фото поруч з державними установами.
 • В ОАЕ у багатьох об'єктів немає постійної адреси - жителі орієнтуються за прикметами і поруч розташованих будинків.
 • Якщо ви захворіли, зв'яжіться зі страховою службою за телефоном, вказаним у страховому полісі, який отримали при покупці туру. Якщо просто викликати швидку, можна отримати значний рахунок.
 • В ОАЕ дуже суворо ставляться до дотримання чистоти. Штраф за викинуту обгортку або недопалок на вулиці або пляжі становить від 200 дирхамів (3 200 рублів).
 • П'ятниця і субота в ОАЕ - вихідні дні, субота - скорочений робочий день. Банки, пошта та державні установи рано закриваються - робочий день починається о 8 ранку і закінчується о 15 годині, іноді - о 13 годині.
 • Комаров і москітів в ОАЕ немає, тому можна обійтися без фумігатора. Більшість торгових центрів і публічних місць обладнані потужними кондиціонерами. Щоб не замерзнути, захопіть з собою одяг з рукавами.
 • Снорклинг і дайвінг в ОАЕ є тільки в Фуджейре , В інших еміратах яскравим підводним життя не спостерігається. Ласти і маску тим, хто приїхав сюди на екскурсію, видають безкоштовно.
 • Дивно, але в ОАЕ не можна ввозити нічого, що було вироблено в Ізраїлі і навіть речі з логотипом Ізраїлю - відберуть на митниці і можуть відмовити у в'їзді. Якщо у вас є улюблений брелок з могендовідом або ви везете комусь косметику Мертвого моря - краще залишити їх вдома або скористатися послугами пошти. Список заборонених до вивезення предметів стандартний: ніякої зброї, предметів старовини і культурної спадщини. З незвичайного - з Еміратів можна вивозити пальми (насіння, плоди і навіть листи)
 • Телефони для екстрених випадків, пов'язаних із загрозою життю, здоров'ю та безпеці громадян Росії в ОАЕ (Генеральне консульство РФ): в Дубаї і Північних Еміратах: + 971-50-454-77-54, в Абу-Дабі: + 971-50-641-93-17 / + 971-2-672-17-97 /. Швидка допомога - 998, 999. Поліція - 999. Довідкова - 180, 181.

Відпочинок в ОАЕ. Все що потрібно знати про Арабських Еміратах: клімат, курорти, кухня, віза

Країна шейхів - Об'єднані Арабські Емірати - знаходиться на південному заході Аравійського півострова. Береги омиваються водами Перської затоки і Індійського океану (Оманську затоку).

Навіщо їхати в ОАЕ

ОАЕ - казкова країна, де серед пісків нескінченної пустелі в небо злітають хмарочоси зі скла і металу; місце, де старовинні звичаї поєднуються з новітніми технологіями. Якщо ви любите відмінний готельний сервіс, шопінг з ранку до вечора, купання в вічно теплому морі і прискіпливі до вибору розваг - вам сюди. В Еміратах знаходяться найбільший в світі акваріум, гірськолижний комплекс в пустелі, дивовижної краси мечеті і, звичайно ж, безліч торгових центрів з тисячами магазинів.

Є як мінімум 5 причин поїхати в ОАЕ

Тури в ОАЕ

Наведено ціни турів на 2 чоловік на 7 ночей з вильотом з Москви

Віза в ОАЕ

Віза для поїздки в ОАЕ не потрібно. Після прильоту в ОАЕ в паспорт туриста безкоштовно ставлять штамп про прибуття в країну. Віза дійсна 30 днів. У разі декількох в'їздів / виїздів з країни потрібно кожного разу отримувати візи.

Читати докладніше про візу в Об'єднані Арабські Емірати

Країна об'єднує 7 еміратів. Найбільший емірат - Абу Дабі , найменший - Аджман . У всіх еміратах, крім Фуджейра , Є ділянки на узбережжі Перської затоки. Фуджейра розташований на березі Оманської затоки.

Вибираючи тури в ОАЕ, туристи надають перевагу еміратам Дубай і Шарджа .

Дубай - найвідоміший серед російських туристів емірат. Сюди давно протоптана доріжка: і до найбільшим торговим центрам, і до Дубай Марина, і до Бурдж Халіфа, і до архіпелагу Пальм - словом, до всіх «брендам» ОАЕ. Ціни на готелі в Дубаї вище, ніж в інших еміратах. Бюджетний варіант можна знайти тільки в тому випадку, якщо ви згодні жити досить далеко від моря.

сувора Шарджа приваблює туристів цінами на готелі, які нижче, ніж в Дубаї . Завдяки забороні на алкоголь і дотримання мусульманських традицій, Шарджа прославилася як тихий і спокійний емірат, куди люблять приїжджати сім'ї з дітьми. також з Шарджі можна швидко дістатися до галасливого Дубая .

Абу Дабі - найбільший серед еміратів, а також найбагатший. Тут розташована столиця держави. В Абу Дабі їдуть у справах бізнесу, за екзотичними розвагами на кшталт гонок Формули-1 і верблюжих перегонів, а також для відпочинку на одному з кращих пляжів світу - Паблік Біч.

Фуджейра славиться своїми піщаними пляжами і гористими мисами, поруч з якими туристи займаються дайвінгом і снорклінгом. Фуджейра - один з найбільш «зелених» еміратів, тут багато оазисів і мінеральних джерел. на Фуджейру їдуть любителі дайвінгу та снорклінга.

Аджман - найменший емірат з дуже вдалим розташуванням: він знаходиться всередині емірату Шарджа . Сюди їдуть ті, хто хоче відвідати і Шарджу , і Дубай , і Абу Дабі за одну поїздку, зупинившись в недорогому готелі на березі моря.

Емірати Рас-аль-Хайма і Умм-ель-Кувейн не надто популярні у туристів, так і інфраструктура в них знаходиться на етапі розвитку.

Читати докладніше про курорти Об'єднаних Арабських Еміратах

Погода в ОАЕ

Сезон в ОАЕ триває цілий рік - тепло і практично немає дощів. Найкращим часом для відвідування Еміратів вважається період з кінця жовтня по квітень, коли не дуже жарко. Вода в морі біля берегів ОАЕ тепла завжди: температура не опускається нижче 18 ° C. Взимку в басейнах готелів ОАЕ вода підігрівається, її температура 25-27 ° C. Влітку температура повітря може досягати 50 ° C, а моря - 35 ° C.

Читати докладніше про погоду в Об'єднаних Арабських Еміратах

Авіаквитки в ОАЕ туди і назад

Наведено ціни квитків на 1 людину з вильотом з Берліна

пам'ятки ОАЕ

Емірати не можуть похвалитися великою кількістю історичних пам'яток, як міста Європи чи Азії. Бурхливий розвиток країни почалося все півстоліття тому. Однак недолік древніх руїн і старовинних будинків міста ОАЕ з лишком компенсують суперсучасними хмарочосами, розкішними парками розваг, красивими набережними і, зрозуміло, східними базарами в кондиціонованих торгових центрах.

Най-най в Еміратах

Дубай

Хмарочос Бурдж-Халіфа, торгівельний центр Dubai Moll з акваріумом, острова Пальм, гірськолижний комплекс SKI DUBAI, Золотий ринок.

Абу Дабі

Мечеті Шейха Зайда, парк Ferrari World, набережна Корніш, Арабська парк дикої природи на острові Яс.

Шарджа

Пішохідна зона Аль-Касба, форт Аль-Хіш, парк пустелі Шарджі.

Якщо ж хочеться неодмінно доторкнутися до історії і культурі, то варто звернути увагу на красиві мечеті - наприклад, мечеть шейха Зайда в Абу Дабі - або район Бастакия в Дубаї , Де збереглися глиняні хати, будівля форту і атмосфера арабської села.

За всіма еміратам «розкидані» мальовничі оазиси, в еміратах Фуджейра і Рас-аль-Хайма є лікувальні мінеральні джерела. Любителям живої природи рекомендуємо відвідати унікальний мангровий заповідник, зоопарк і палац шейха в місті Аль-Айн в Абу-Дабі.

На екскурсії в ОАЕ можна відправитися в пустелю на джипах і квадроциклах, об'їхати всі емірати і навіть відвідати сусідній султанат Оман, поплавати на яхті по рукотворним островова або просто по Перській затоці, навіть політати на вертольоті поруч з висоткою Бурдж-Халіфа або на повітряній кулі над околицями Дубая .

Читати докладніше про визначні пам'ятки ОАЕ

шопінг

У ОАЕ їдуть за якісним шопінгом - тут безліч багатоповерхових торгових центрів і ринків. Найвідоміші з них - Дубайський торговельний центр (The Dubai Mall), Молл Еміратів (Mall of the Emirates), квартал Сук Мадінат Джумейра поруч з Пальма Джумейра, Золотий ринок (Gold Souk) в дубайському районі Дейра, Abu Dhabi Mall.

Читати докладніше про шопінг в ОАЕ

сувеніри

Найпопулярніші сувеніри, які привозять туристи з ОАЕ - шоколад і цукерки на основі верблюжого молока, дивовижні фініки з начинкою і без, м'які іграшки, seven sands - пляшку з різнокольоровим піском з різних еміратів, невеликі килими, кальяни, біжутерію та прикраси.

транспорт

У порівнянні з Росією, громадський транспорт в ОАЕ розвинений дуже слабо. Це пояснюється часом, що майже у кожного жителя є своя машина. Автобусами і метро в основному користуються трудові мігранти і туристи. Регулярне міське автобусне сполучення є тільки в Дубаї і Абу-Дабі. Квиток на автобус коштує недорого - близько 1,5 дирхам.

Найчастіше туристи їздять на таксі. Кожна машина обладнана лічильником. Якщо ви їдете з одного емірату в іншій - будьте готові до того, що за перетин «кордону» буде додана певна сума (у кожного емірату своя, але не більше 5 доларів). Також доведеться доплатити за проїзд по платних дорогах.

метро Дубая користується популярністю і у місцевих жителів, і у туристів. Воно повністю автоматичне, машиністів немає. Всього у дубайського метрополітену 2 лінії, вони пов'язані між собою і з лінією трамвая. Для сплати є 3 категорії квитків - «золоті» (з панорамним оглядом і гарантією сидячого місця в головному / хвостовому вагоні, стоять в 2 рази дорожче звичайних), жіночі та дитячі (квитки в певну секцію вагона) і звичайні. Вартість квитків - від 1,8 до 11 дирхам.

В районі Дубай Марини працює лінія трамвая, а на Пальмі Джумейра - монорельсова залізниця, по якій люблять кататися туристів. Одна поїздка на монорейці коштує 15 дирхам.

Для оренди автомобіля в ОАЕ будуть потрібні міжнародні водійські права і кредитна карта. Всі іменні картки, випущені в РФ, вважаються кредитними. У деяких випадках можна орендувати машину по російському удовстоверенію і без пред'явлення кредитної картки. Однак якщо вас зупинить поліція, доведеться заплатити величезний штраф. При оренді сума на банківській картці «заморожується» (750-2000 дирхам), важливо, щоб вона була в наявності.

алкоголь

ОАЕ - мусульманська країна, де існує заборона на вживання алкоголю. Кожен емірат встановлює свій закон про алкоголь - наприклад, в Шарджі їм навіть не пахне: не можна не тільки вживати, але навіть провозити і зберігати. В Аджмане , оточеному Шарджей , Є пара алкогольних магазинів. В Дубаї можна знайти в меню алкогольні коктейлі, але будьте готові, що вони будуть коштувати дорого. Алкоголь можна пронести в номер готелю в деяких еміратах. Купити вина, пиво і інші напої можна в магазинах дьюті-фрі по прильоту, проте зовсім небагато. За кількістю стежать - любителів оковитої можуть запросто позбавити улюбленого напою.

Звичаї та традиції

Релігія в ОАЕ - іслам. Віруючі здійснюють намаз 5 разів на день. Заклик до молитви звучить через гучномовці мечетей, а також на радіо і телебаченню.

Священний місяць Рамадан - особливий для мусульман період, час посту, смирення і молитов. Його початок визначається за місячним календарем, щороку - нова дата. У 2018 року Рамадан триває з 15 травня по 14 червня, в 2019 - з 5 травня по 3 червня.

Під час Рамадану мусульманам заборонено їсти і пити до заходу сонця, тому багато кафе і ресторани вдень не працюють. Туристам не рекомендується їсти або пити на вулиці, а виїжджаючи на екскурсії, варто брати з собою продуктовий пайок. Багато готелів ремонтуються саме в Рамадан. Однак плюси від відвідування ОАЕ в цей час теж є, і чималі - майже немає пробок в містах та на шосе, немає черг до пам'яток (багато збільшують години роботи до пізньої ночі), менше натовпу в магазинах, та й в готелях і на пляжах набагато спокійніше і просторіше.

На вулиці жінкам категорично можна з'являтися у відкритій або напівпрозорої одязі. По-перше, це непристойно, а по-друге, місцеві відразу викличуть поліцію і «напівгола», на думку арабів, туристка буде оштрафована на круглу суму (особливо лютує поліція моралі в Шарджі ). Рекомендуємо одягатися так, щоб одяг прикривала коліна, лікті і декольте. Не можна обніматися і цілуватися на вулиці в громадських місцях.

кухня

ОАЕ розташовані на березі Перської затоки, так що морепродуктів в готельному меню буде більш ніж достатньо: тут і омари на грилі, і різна риба, і молюски. Багато туристів люблять пробувати кебаби, ситні закуски на основі нуту, екзотичні фрукти, фініки. В еміратах продають морозиво з верблюжого молока і саме молоко.

Корисно знати про ОАЕ

 • Літак летить з Москви в Дубай близько 5 годин. Трансфер до готелів Шарджі становить близько 1,5 годин, до готелів Абу-Дабі - близько 2 годин.
 • Час в ОАЕ випереджає московське на 1 годину.
 • У трьох еміратах - Дубаї , Абу Дабі і Рас-ель-Хайме - стягується туристичний податок на проживання. Податок сплачується при заселенні в готель (дірхамамі, іноземною валютою або банківською картою). Розмір податку в Дубаї і Рас-ель-Хайме становить від 2 до 6 доларів за ніч залежно від зірковості готелю. В Абу-Дабі туристи платять по 5 доларів за ніч поза залежністю від категорії готелю.
 • У більшості готелів ОАЕ при заселенні береться депозит. Залежно від готелю, розкид буває дуже великий: від 10 $ до 400 $ за добу або від 50 $ до 600 $ за період. Іноді заставу розраховується від вартості номера (найчастіше 50% від вартості ночі). Сума повертається при виїзді з готелю. У деяких готелях можна домовитися не вносити депозит, якщо звільнити міні-бар і відключити телефон.
 • Воду з крана в ОАЕ пити не рекомендується, вона опріснення або очищена морська. Бутильована вода виробляється з оазисного джерел. Середня ціна пляшки води (0,5 літра) - 1,2 дирхам.
 • Релігія в ОАЕ - іслам суннітського толку.
 • Мова в ОАЕ - арабська. Більшість населення знає англійську мову, на ньому ж продубльовані вивіски, дорожні знаки, покажчики.
 • Категорично не рекомендується фотографувати місцевих жителів без дозволу, особливо жінок. Також утримайтеся від фото поруч з державними установами.
 • В ОАЕ у багатьох об'єктів немає постійної адреси - жителі орієнтуються за прикметами і поруч розташованих будинків.
 • Якщо ви захворіли, зв'яжіться зі страховою службою за телефоном, вказаним у страховому полісі, який отримали при покупці туру. Якщо просто викликати швидку, можна отримати значний рахунок.
 • В ОАЕ дуже суворо ставляться до дотримання чистоти. Штраф за викинуту обгортку або недопалок на вулиці або пляжі становить від 200 дирхамів (3 200 рублів).
 • П'ятниця і субота в ОАЕ - вихідні дні, субота - скорочений робочий день. Банки, пошта та державні установи рано закриваються - робочий день починається о 8 ранку і закінчується о 15 годині, іноді - о 13 годині.
 • Комаров і москітів в ОАЕ немає, тому можна обійтися без фумігатора. Більшість торгових центрів і публічних місць обладнані потужними кондиціонерами. Щоб не замерзнути, захопіть з собою одяг з рукавами.
 • Снорклинг і дайвінг в ОАЕ є тільки в Фуджейре , В інших еміратах яскравим підводним життя не спостерігається. Ласти і маску тим, хто приїхав сюди на екскурсію, видають безкоштовно.
 • Дивно, але в ОАЕ не можна ввозити нічого, що було вироблено в Ізраїлі і навіть речі з логотипом Ізраїлю - відберуть на митниці і можуть відмовити у в'їзді. Якщо у вас є улюблений брелок з могендовідом або ви везете комусь косметику Мертвого моря - краще залишити їх вдома або скористатися послугами пошти. Список заборонених до вивезення предметів стандартний: ніякої зброї, предметів старовини і культурної спадщини. З незвичайного - з Еміратів можна вивозити пальми (насіння, плоди і навіть листи)
 • Телефони для екстрених випадків, пов'язаних із загрозою життю, здоров'ю та безпеці громадян Росії в ОАЕ (Генеральне консульство РФ): в Дубаї і Північних Еміратах: + 971-50-454-77-54, в Абу-Дабі: + 971-50-641-93-17 / + 971-2-672-17-97 /. Швидка допомога - 998, 999. Поліція - 999. Довідкова - 180, 181.
#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.