Навигация
Реклама
Реклама

Заміж до Ізраїлю - в жіночому щоденному журналі WWWoman - newwoman.ru

СУБОТА, 6 БЕРЕЗНЯ 2003

Стелла, Ізраїль
.
.
ПОДУМАЙТЕ ТИСЯЧУ РАЗІВ, ПЕРШ НІЖ
СЮДИ ЇХАТИ!

Добридень, Ольго! Сьогодні вперше потрапила на Ваш сайт і не можу відірватися вже три години. Приголомшлива кількість різноманітної, потрібною і, головне, корисну інформацію. В одному з матеріалів Ви поскаржилися, що дуже мало приходить листів з Ізраїлю. Це, насправді, більш ніж дивно. На мою думку, Ізраїль стоїть на першому місці за кількістю російських дружин.

Я живу в "країні обітованій" вже 2,5 року і знайома з багатьма дівчатами, привезеними з Росії, України і Молдавії. Хочу застерегти вас подруги: подумайте тисячу разів, перш ніж сюди їхати. Перш за все, я хочу розповісти про країну. Ізраїль, як би він не хотів здаватися Європою, країна східна і дуже строката за своїм національним складом. Тут, на п'ятачку землі, поруч живуть євреї і араби. Євреї в свою чергу діляться на вихідців зі східних країн (сефарди): Ірану, Ємену, Марокко та ін. І вихідців із західних країн (Ашкеназі): Франції, Німеччини, Польщі, Румунії та ін., З Америк Північної і Південної: Аргентина, Бразилія, США та ін. і звичайно, наших співвітчизників з країн СНД і Прибалтики. В окремий рядок тут я можу виділити жителів кібуців. Араби діляться на ізраїльських арабів: друзи, бедуїни і, власне, араби, які живуть в містах і селах на території Ізраїлю і палестинських арабів. У кожного з них свої традиції і звичаї, але оскільки всі народи знаходяться в безпосередній близькості, традиції переплітаються і впливають один на одного. Чому я так детально розповідаю про це? Та тому, що це питання найважливіший при ухваленні рішення: "Варто чи не варто будувати відносини".

Тепер докладніше про чоловіків з кожної групи:

1. Ашкеназі. Це нащадки євреїв, які пережили Катастрофу (якщо ви не знаєте, що це таке, вам не варто продовжувати переписку з ізраїльтянином). Люди, в основній масі, інтелігентні, освічені. Якщо вам пощастило познайомитися з Ашкеназі, я думаю, вам вдасться знайти спільну мову. Але, якщо справа дійде до серйозних відносин, він, напевно, попросить вас пройти гіюр, прийняття іудаїзму, тому що, за єврейським законом, національність визначається по матерії і ви повинні бути готові до цього.

2. Сефарди. Це нащадки євреїв вигнаних з Іспанії в 1492 святий інквізицією і розселилися в мусульманських країнах. Люди скаженого темпераменту, які вміють красиво залицятися, але в той же час, вважають вас своєю власністю і примітивні до жаху. Якщо ви натура витончена, розуміюча толк в мистецтві і літературі і чекає розуміння від обранця, то вам не по дорозі. Гіюр в такому шлюбі (прийняття іудаїзму) також обов'язковий.

3. кібуцники. Це люди, які живуть в кибуцах, схожих на наші колгоспи, просочені ідеями колективізму і, іноді, ви не повірите, сталінізму. Вони візьмуть вас такий, яка ви є, допоможуть, підтримають. Але, живучи в своєму замкненому світі, вони кілька далекі від реального життя в країні і не зможуть жити в місті, тому подумайте гарненько, чи зможете ви залишок життя прожити в маленькому селі у всіх на виду.

4. Наші люди. Те ж саме що і вдома. Відмінність: зіпсована репатріацією і вивченням нової мови психіка і робота по 12-14 годин на день.

5. Араби. Якщо вам до душі паранджа - це ваш вибір.

6. Палестинці. Слово одне - стережіться.

Також я хочу застерегти від, так званих, комерційних шлюбів. Вам можуть пропонувати золоті гори, а після прибуття в країну відняти документи і відправити працювати в бордель. Це трапляється досить часто.

Але ось, ви зробили свій вибір, на вашому пальчику виблискує обручка, причому весілля було у вашій країні, через те, що Ізраїль - країна, яка живе за релігійними законами, і не_евреев не розписувалися, пройшло три місяці після весілля, ви переступили поріг літака і ось тут починається найцікавіше ... Ви приїхали в країну по туристичній візі і вид на проживання вам можуть дати тільки через рік. Через те, що ви не громадянка країни, вам не платять ніяких соціальних допомог, ви не можете влаштуватися на роботу і тому повністю залежите від свого чоловіка. Вам пощастило, якщо він людина заможна і піклується про вас, а якщо немає - готуйтеся, що через деякий час він почне дорікати вас шматком хліба. На одну зарплату в Ізраїлі прожити дуже важко, особливо зараз, коли в країні економічна криза. Родичі чоловіка відносяться до вас з підозрою, тому що репутація у російських дівчат, особливо по місцевим пуританським законам, сильно підмочена. У кращому випадку, вони дорікнути вашого чоловіка, що він одружився на не тієї дівчині, а в гіршому - перестануть підтримувати з вами стосунки.

Тепер моя історія. Трохи більше трьох років тому я їздила по комерційних справах до Туреччини і познайомилася там з чарівною молодою ізраїльтянином з неземним ім'ям Рафаель. З перших хвилин нашого знайомства він почав доглядати за мною з таким завзяттям, що я просто втратила голову. Він був ласкавим, попереджувальним і, здавалося, що він готовий виконати будь-яке моє бажання. Ми майже не розмовляли, бо нашим спільною мовою була англійська, а я його не дуже добре знаю, але наші очі говорили краще за слова. Він приїхав зі своїм братом Аароном так само за покупками і на наступний день повинен був повертатися до Ізраїлю. Я проводжала його в аеропорт, і в його величезних очах, кольору темного шоколаду, стояли сльози. Я дала йому свій московський адресу і телефон, хоча не вірила, що історія матиме продовження. І раптом, через два тижні я отримую лист російською мовою, повне зізнань у коханні. Він попросив сусідку допомогти йому з перекладом. Він писав, що думає весь час тільки про мене, що не спить ночами, що в своїх мріях бачить нас разом. Я відповіла йому. Ми писали листи один одному майже кожен день, і через місяць він попросив мене стати його дружиною.

Ми писали листи один одному майже кожен день, і через місяць він попросив мене стати його дружиною

Я не думала ні про що, я тільки знала, що люблю і хочу його, і я погодилася. Життя здавалося казкою. Ми одружилися на Кіпрі. У той час у мене був свій бізнес, і я не вважала себе безприданницею, тому всі витрати на весілля ми поділили навпіл (але, як я тепер розумію, левова частина витрат була оплачена мною). Три наших медових дні пролетіли як мить. Майже весь цей час ми повели в ліжку. Як коханцеві, йому не було рівних ... Потім ми розлучилися на три місяці. Я не буду розповідати, скільки принижень мені довелося пережити в ізраїльському посольстві при отриманні візи. Там спочатку вважають, що кожна російська дівчина їде в їх країну на заробітки. Це окрема історія.

Але ось, нарешті, після трьох місяців пристрасних листів, телефонних розмов, я сідаю в літак і через чотири години падаю в обійми свою кохану. Мрія збулася, але дійсність, в більшості випадків, не схожа на казку. Рафі зняв для нас крихітну квартирку в центрі Хайфи. Щоранку він кудись ішов, як я розуміла тоді, на роботу, і повертався ввечері. Набагато пізніше я з'ясувала, що він ніде не працює, а час проводить у своїх батьків. Його батьки - вихідці з Марокко. Вони прекрасні добрі люди, але в перший же день вони висловили йому все, що думають про «повій» з Росії. Мені доводилося чекати чоловіка цілий день однією. Спочатку я боялася виходити в місто на самоті, за покупками і просто на прогулянки ми ходили удвох, але потім я осміліла. Хайфа - російське місто. Зайди в будь-яке місце: магазин, кафе - тебе обов'язково зустріне працівник, що говорить по-російськи. На ринку ти намагаєшся поговорити на івриті - продавці-араби, чуючи твій акцент, переходять на російську мову.

Загалом, через деякий час я освоїлася і полюбила цю дивовижну країну. Хайфа, як я вважаю, красиве місто в Ізраїлі. Поєднання ласкавого моря і гори Кармель дає дивовижні за красою пейзажі. А Бахайский храм на схилі гори вважається найкращим рукотворним ландшафтом в світі. Ми подорожували трохи по країні, були в Ейлаті, в Тель-Авіві, в Єрусалимі, на Голландських висотах, але міста, красивого як Хайфа, я не зустрічала. Отже, всі дні безперервно я намагалася бути для мого чоловіка зразковою дружиною. Період романтичних залицянь закінчився, і почалися суворі будні. Він вчив мене тому, як сефарди господарюють. Жінка в їх сім'ях повинна повністю вести будинок, чоловікові вважається непристойним допомагати їй. Потреби найпримітивніші: поїсти, поспати, подивитися по телевізору футбол, зайнятися сексом, а потім обговорити з усіма приятелями - як ти це все виконав, причому, не упускаючи найменших подробиць.

Потреби найпримітивніші: поїсти, поспати, подивитися по телевізору футбол, зайнятися сексом, а потім обговорити з усіма приятелями - як ти це все виконав, причому, не упускаючи найменших подробиць

Спочатку, коли я так-сяк почала розуміти мову, я жахнулася. Я почала думати, що вийшла заміж за розумово неповноцінну людину, але пізніше, коли ми стали зустрічатися з його родичами і друзями, я зрозуміла, що вони всі такі, тільки жінки, на відміну від чоловіків, замість футболу обговорюють серіали і місцеві плітки. Через два тижні після мого приїзду, Рафі вперше накричав на мене. Ми домовилися зустрітися в центрі міста, а оскільки я ще не розуміла його як слід, чекала в іншому місці. Нам вдалося зустрітися тільки через годину. У гніві він був страшний. І з тих пір я постійно піддавалася образам з будь-якого приводу. Крім того, що він був запальним, він моторошно ревнував мене. Будь погляд чоловіка кинутий в мою сторону викликав шалений напад ревнощів. - Ти російська повія - кричав він на мене. Ти повинна працювати в борделі. Правда, коли гнів його вщухав, Рафі повзав на колінах, вимолюючи прощення і клявся у вічній любові. Але легше від цього мені вже не було.

А потім він побив мене. Я потрапила до лікарні зі струсом мозку. Нашими відносинами зайнялися соціальні служби. До речі, в Ізраїлі насильство в сім'ї дуже поширене явище, в арабському секторі навіть скоюються убивства дружин, що змінили своїм чоловікам, як захист честі сім'ї, тому створена спеціальна програма щодо захисту жінок, що піддаються насильству. Мене сховали від чоловіка в притулок. Більш моторошного місця я не зустрічала. Маленькі кімнати, суцільно заставлені ліжками, нещасні жінки, кожна зі своєю бідою, постійно плачуть діти. Що я пережила там, ви просто не можете собі уявити. Зараз я вже повернулася додому, в Хайфу. Рафі сидить у в'язниці. Йому дали рік за побиття. Мені видали посвідку на проживання і маленьке посібник. Що буде, коли він вийде з в'язниці, я не знаю. Ви можете вважати мене ненормальною, але я сумую за ним і дуже хочу його бачити ...
Стелла
[email protected]

У матеріалі використані фотографії автора:
1. Кибуц Гетаот
2. Вулиця в Хайфі
3. Сад Бахайського храму в Хайфі

Відгуки на цю публікацію ви можете надсилати на адресу редакції: [email protected] Опубліковано в журналі "WWWoman" - new woman.ru 06.03.2003
ІНШІ ЛИСТИ ПО ТЕМІ "ЗАМУЖ В ІЗРАЇЛЬ":

 • Кармен: Крик душі
 • Елі: Одруження за кордон
 • Лінда: Подруга в Ізраїлі знайшла мені нареченого ...
 • Олена: Відгук на лист Лінди
 • Олександр: Відгук на лист Лінди ЖІНОЧИЙ КЛУБ

 • ВСЕ ЛИСТИ РОСІЯН ЖЕН ЧЕРЕЗ РУБЕЖА
  П ІСЬМА В КЛУБ ОДИНОЧЕСТВА
  П ІСЬМА В СЛУЖБУ ДОВІРИ

  ДАЛІ:
  Evgenija Eve (США, штат Аляска): "Не знаю, чому Аерофлот?"

  Чому я так детально розповідаю про це?
  #
  Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.