Навигация
Реклама
Реклама

ЗАМУЖ В Емірати. ЗАМІЖ ЗА АРАБА

  1. Можливі перешкоди до Східної Казці або Заміж за Арабського Принца?

(Плюси і мінуси заміжжя У ОАЕ)

Історія східних знайомств >>

Можливі перешкоди до Східно Казці або
Заміж за Арабського Принца?

Чи варто вийти заміж в Кувейт? Як живеться в Кувейті?

Можливі перешкоди до Східної Казці або
Заміж за Арабського Принца?

«Заміж в ОАЕ» - мрія багатьох російських дівчат. Треба сказати, цілком навіть здійсненна мрія, познайомитися з арабом можна через сайти знайомств, під час подорожі. Однак різниця менталітетів дає про себе знати. Якщо для російської дівчини слова араба: «Ти - мрія мого життя! Я не жив до тебе, зірки будуть вічно сяяти нашими іменами на небосхилі! », Означатимуть початок серйозних відносин, то чоловік, швидше за все, не надає їм такого ж глибокого значення.

Але якщо все-таки знайомство не тільки відбулося, але і привело до пропозиції руки і серця, то нашим співвітчизницям розслаблятися рано. На шляху до посвідки на проживання в ОАЕ з законним чоловіком потрібно буде пройти ще кілька перешкод.

Щоб стати повноцінним громадянкою Еміратів, потрібно прожити в цій країні кілька років - в статусі законної дружини громадянина Емірат - еміратцем. Отримати цей статус буває дуже складно, завдяки препонам, які існують в арабському законодавстві. Просто жити разом без никаха - незаконно, і карається органами поліції, які проводять регулярні рейди в пошуках подібних пар. Покарання за співжиття дуже суворе - до 3 років в'язниці. Шаріат суворий, але такий шаріат.

Якщо ви вийшли заміж не за еміратцем, то необхідна не тільки офіційна реєстрація шлюбу для отримання тимчасової візи, а й подтверржденіе про заробіток вашого нареченого (причому він повинен добре заробляти, інакше за законом Емірат його дружині-іноземці не дадуть візу) .. Само собою , якщо ви вийшли заміж за іноземця, який сам знаходиться в Еміратах за робочою візою, то про громадянство ОАЕ мріяти не доведеться).

ОАЕ знайомства : Безкоштовна реєстрація >>

Росіянки славляться на весь світ як хороші дружини, прекрасні господині і дбайливі матері завдяки своїй природній красі, поступливим характером і вмінню дбати про сім'ю, ставити сім'ю і потреби близьких вище кар'єри .. Як і більшість іноземців, араби охоче одружуються на російських, і якщо в вашому випадку дійсно буде законний шлюб, можна починати планувати свою поїздку. Для приватного візиту не обов'язково зв'язуватися з туристичним агентством - досить запрошення громадянина ОАЕ. І якщо планується заміжжя, подбайте про офіційне згоду на шлюб, завіреному нотаріусом, від своїх батьків.

Що взяти з собою в поїздку в Емірати? ОАЕ, звичайно, сонячна країна, але якщо ви плануєте залишитися в ній на ПМЖ, то подбати слід не тільки про сарафанах, а й про піджаках, легких вітрівках - вечорами може бути і прохолодно. Крім цього, східні чоловіки можуть пробачити своїй дівчині багато - в тому числі, і легковажну манеру одягатися. Але ставши дружиною, розраховувати на таке ж ставлення не варто. Якщо дуже хочеться, можна надіти коротку спідницю, але виключно вдома - і наодинці з чоловіком.

Вдало вийти заміж в Арабських Еміратах, незважаючи на суворість моралі, означає життя в східній казці. Для росіянок перший час незвично все - шикарні пляжі, які знаходяться зовсім поруч від будинку, по-європейськи солідні торгові центри. Суворі закони, яких потрібно дотримуватися будуть одночасно і гарантією безпеки.

Вдало вийти заміж за іноземця, особливо зі східної країни - це не рідкість. Якщо наречена впевнена у відносинах, якщо знає особливості його сім'ї (адже їй буде дозволено стільки ж, скільки матері і сестрам нареченого), якщо її влаштовує його фінансовий стан, адже не всі араби поголовно володіють надзвичайними багатством ... То чи варто купити квиток, зібрати речі - і виїхати в ОАЕ виходити заміж.

ЧИТАТИ:
Чи варто вийти заміж в Кувейт?
Як живеться в Кувейті?

Швидка проста реєстрація - знайди своє щастя сьогодні >>


Зареєструватися на сайті шлюбних знайомств безкоштовно >>
Зареєструватися на сайті шлюбних знайомств безкоштовно >>

Можливі перешкоди до Східної Казці або Заміж за Арабського Принца?
Чи варто вийти заміж в Кувейт?
Як живеться в Кувейті?
Можливі перешкоди до Східної Казці або Заміж за Арабського Принца?
Як живеться в Кувейті?
#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.