Навигация
Реклама
Реклама

Де вирощують каву Арабіка?

  1. Де росте Арабіка?
  2. Відео про те, як вирощують арабіку в світі

Кава є одним з найбільш поширених напоїв серед шанувальників вишуканості і витонченості. Зокрема сорт Арабіка. Він є найбільш затребуваним і бажаним, так як цінується своїми унікальними смаковими якостями і бадьорять мотивами.

На відміну від робусти , Яка має характерну кислинкою, Арабіка характеризується м'яким, насиченим смаком, приємним і заманює ароматом. У ній рівень кофеїну значно менше, ніж в інших сортах кави, зате є високий рівень корисних для організму людини аромамасел і компонентів.

Де росте Арабіка?

Секрет цього дивного сорту кави одночасно і дивно простий і надзвичайно складний. Адже подібний аравійський кави може зростати тільки на висоті більш ніж 1000 м над рівнем моря. При цьому це має бути або гірське плато, або вулканічні схили. Як правило, деревця цього виду кави низенькі, але при поганому догляді можуть досягати висоти в 10м.

Ідеальною висотою і формою Арабіки вважається деревце правильної форми і невелике у висоту. Досвідчені садівники підрізають деревце на рівні 12-480 сантиметрів. Це обумовлено тим, що чим вище буде плодоносне древо, тим менш якісний урожай вийде з нього зібрати в остаточному підсумку.

Варто відзначити, що насиченість і вміст кофеїну в зернах прямо залежить від місця зростання деревця. Залежно від того, на якій висоті над рівнем моря ріс цей сорт кави, тим більш-менш насиченим буде кавовий смак в зернах.

Арабіка вважається найдорожчим і найбільш вибагливим щодо умов вирощування сортом кави. Він вимагає до себе максимум уваги, догляду та уваги, а інтервал між дозріванням врожаю становить не менше півроку.

Відео про те, як вирощують арабіку в світі

Де купити арабіку?

щоб купити арабіку в Україні , Не потрібно відвідувати ринки або ярмарки. Головне - вибрати правильного продавця, який спеціалізується на цьому кава з непідробним якістю. Інтернет-магазин кави в Україні «Кофемаркет» пропонує своїм клієнтам величезний асортимент якісних напоїв по найбільш привабливим і доступними цінами.

У каталозі компанії наші клієнти зможуть знайти унікальні сорти кави, такі як:

Ми дбаємо про наших покупців, тому всі товари відповідають найвищим стандартам якості і санітарно-гігієнічним нормам.

щоб купити кави , Достатньо заповнити форму зворотного дзвінка і вчасно відповісти нашому менеджеру.

Де росте Арабіка?
Де росте Арабіка?
#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.