Навигация
Реклама
Реклама

Gran Salvador

  1. Кава географічної приналежності
  2. Ефіопія Сидамо
  3. Гондурас
  4. Колумбія
  5. Санто-Домінго

Підприємство Torrefazione Caffè Gran Salvador заснував Джузеппе Пайтон зі своїм братом Сержіо в 1966 році Підприємство Torrefazione Caffè Gran Salvador заснував Джузеппе Пайтон зі своїм братом Сержіо в 1966 році. Сьогодні управління цього підприємства, що займається обжаркой зерен, взяв на себе син Джузеппе - Гвідо.

Torrefazione Caffè Gran Salvador пропонує кавові суміші та кави географічної приналежності як для будинку, так і для кафе.

Пристрасть до своєї роботи і постійні дослідження в пошуках якісної сировини сприяли визнанню підприємства на міжнародному рівні.

На дегустаціях кави міжнародного рівня їм були присуджені наступні нагороди:

  • У 2008 і 2010 роках суміш GRAN SALVADOR ORO ORO отримала золоту медаль в категорії ESPRESSO.
  • У 2010 році суміш GRAN SALVADOR ORO ORO отримала золоту медаль в категорії MOKA.
  • У 2012 році суміш GRAN SALVADOR ARABICA отримала золоту медаль в категорії ESPRESSO.

Якість і пристрасть - головні компоненти заслужив визнання кави.
Torrefazione Caffè Gran Salvador спеціалізується на ручний обсмажуванні кави, коли кожен етап процесу виконується з пильною увагою. На допомогу приходить спеціальне програмне забезпечення, але фінальний контроль ступеня прожарювання працівники здійснюють особисто.

Це означає, що степепь обсмаження фіксується не тільки машиною, вона визначається, спираючись на досвід і спеціалізовані знання працівників. Працівники самі вирішують, коли потрібно завершити «запікання» похрустивают коричневих бобів.

У сумішах використовуються кавові зерна, які експерти Torrefazione Caffè Gran Salvador відібрали особисто. Чорні, засохлі, потріскані або поїдені зерна ніколи не будуть задіяні в приготуванні сумішей Gran Salvador, оскільки відразу усуваються.

Сьогодні на ринку достатня кількість продуктів за конкурентноздатною ціною, але виникає питання, яке сировину використовувалося для їх виробництва Сьогодні на ринку достатня кількість продуктів за конкурентноздатною ціною, але виникає питання, яке сировину використовувалося для їх виробництва? Неприємний запах, що поширюється при відкритті упаковки, відразу повинен посіяти сумніви. Хороший натуральна кава дізнатися досить просто. Його важливі якості - це сильний і приємний аромат і компактна, щільна, з бежевими прожилками піна на готовому напої.

Для того, щоб насолодитися хорошою кавою, не обов'язково пити дорогий і рідкісний сорт Kopi Luwaki. На ринку є безліч сортів кави, які не тільки потішать смак, але і подарують сильні і приємні враження всім органам почуттів.
Продукція Torrefazione Caffè Gran Salvador здатна направити Тебе на цей чуттєвий шлях.
Torrefazione Caffè Gran Salvador дотримується найсуворіші стардарти, купуючи високоякісні сорти арабіка і робуста і майстерно створюючи їх них свої суміші.

Кава географічної приналежності

Torrefazione Caffé Gran Salvador пропонує тим, хто бажає випробувати нові смакові враження, використовувати в своїх сумішах сорти кави унікального географічного походження.
Сорти кави одне географічної приналежності дозволяють насолодитися кавою у всій його чистоті. Прибулий з особливого регіону кави смажать окремо, щоб краще підкреслити його аромат.

Ефіопія Сидамо

«Ефіопія Сидамо» отримав свою назву по африканському регіону, де даний сорт вирощується. Рослина має маленькими круглими зернами. Сорт «Ефіопія Сидамо» характеризує приємний і чітко виділяється аромат. Як і у сорту «Сантос Бразіле», помітний природний аромат какао, до якого додаються нотки медового та квіткового запахів з ароматом сухофруктів, поряд з відтінками чаю, тютюну, лакриці і прянощів.
Великою цінністю цього сорту є скоріше ніжний запах обсмажування і відсутність неприємних ароматів.

Гондурас

Сорт кави арабіка, який вирощується в цій країні, що дала йому і свою назву. Torrefazione Caffé Gran Salvador використовує кави з маркуванням SHG (Strictly High Grown), який культивують на висоті від 1600 до 2000 м над рівнем моря. Це злегка кислуватий легкий кави, ніжний, але насичений, нагадує за смаком швидше солодкий лікер.

Колумбія

Цей сорт кави арабіка має приємний запах і смак, додають напою насиченість з середньою кислотністю. Аромат кави містить як фруктовий запах, так і унікальний аромат червоних ягід з легким відтінком горіхів. Тут також відчувається запах меду і квітів, не без ноток аромату зерна, підсмаженої булки і печива. Підійде для будь-якого часу дня.

Санто-Домінго

Цей вишуканий сорт виробляють на острові Санто-Домінго.
Сильний аромат і скромна насиченість цього сорту роблять його вживання приємним будь-якої миті. Соковите післясмак багато нюансами, даруючи аромати какао, меду і прянощів.

Сьогодні на ринку достатня кількість продуктів за конкурентноздатною ціною, але виникає питання, яке сировину використовувалося для їх виробництва?
#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.