Навигация
Реклама
Реклама

Кава арабіка: гібриди і різновиди

  1. Сорти кави арабіка
  2. кава Бурбон
  3. кава типики

Практично всі відомі сорти кави Практично всі відомі сорти кави? це гібриди природних (природних) різновидів рослини. Розрізняють такі види кави, що набули широкого поширення в комерційному використанні: арабіка, робуста, ліберіка і Ексельсо. Кава арабіка вважається найбільш якісним, тому охоплює більше 70% світової продукції.

Сорти кави арабіка

На сьогоднішній день в кавовій промисловості використовується до 50-ти різновидів дерев арабіки. Вони досить вибагливі до умов вирощування, збору і обробки врожаю. Кращі зерна дають різновиди аравійського дерева тіпік і Бурбон. Саме вони поклали початок безлічі прекрасних сортів природного походження, на основі яких в свою чергу створюються штучні гібриди.

кава Бурбон

Сорт був отриманий з різних типів арабіки ефіопського і єменського походження. На початку XVIII ст. на острові Бурбон (нинішня назва? Реюнион) були виявлені кавові дерева, що дають відмінний урожай зерен. Звідси почалася історія знаменитого сорту, названого в честь острова. У другій половині століття Бурбон набув широкого поширення в Бразилії, а потім почав активно вирощуватися в Східній Африці.

Бурбон володіє збалансованим смаком з яскравими фруктовими відтінками і характерною кислинкою. Сьогодні на основі цього сорту селекційним шляхом вирощуються нові гібриди, наприклад, Пакамара, виведений в Сальвадорі в 1958 році, або Мундо Ново, що з'явився в 1940-му році. Мундо Ново є внутрішньовидової гібрид на основі Бурбона і тіпік.

Існують і знамениті сорти, отримані природним шляхом. Наприклад, Пакас, який був виявлений в Сальвадорі в 1949 році, а також Катурра, які ростуть в 1930-му році неподалік від однойменного міста в Бразилії. Примітно, що Катурра? кави більш високої продуктивності і врожайності, ніж сам Бурбон. Зерна цього сорту достигають швидше, а дерева менш схильні до хвороб.

Нагадуємо вам, що в нашому магазині можна придбати капсули Неспрессо оригінального виробництва і їх зарубіжні аналоги . Великий асортимент капсул дозволить кожному любителю кави знайти свій смак. Відкрийте для себе яскраві новинки!

Відкрийте для себе яскраві новинки

кава типики

Один з найстаріших сортів арабіки став основою для появи багатьох інших сортів, як природним, так і селекційним шляхом. Дерева сорту тіпік дають невеликий урожай зерен, які, тим не менш, відрізняє висока якість. Кава має яскравий, квітковий букет. До найбільш відомих гібридам тіпік відноситься Ямайка Блю Маунтін . Дерева цього сорту виростають на висоті від 3-х до 5,5 тис. Футів. Залежно від висоти, на якій вирощено зерно, розрізняють два сорти: High Mountain (від 910 м) і Middle Mountain (від 460 м).

Природною мутацією тіпік є Марагоджип, батьківщиною якого стала Бразилія. Ця кава відрізняється дуже великими зернами, завдяки чому нерідко згадується як «слонячий кави». Марагоджип дав початок декільком популярним сортам кави, виведеним штучним шляхом. Один з таких? Пакамара, вперше вирощений в Сальвадорі в 1958 році. Мокка з Ємену також є різновидом тіпік. Основний обсяг кави сорту Мокка в наші дні вирощується на Гаваях. Зерна відрізняє невеликий розмір. Вони мають шоколадним ароматом зі слабкими нотками сухофруктів і спецій.

Кава - унікальний і неповторний. Навіть один і той же фермерське господарство, наскільки б професійним і технологічним воно не було, виробляє щороку кави різного смаку. Проте, кожен знає, що кава арабіка? це стандарт незмінно високої якості. Які б нові різновиди арабіки не з'являлися, їх об'єднує благородне походження і завжди гідні захоплення аромат і смак.

Нинішня назва?
Примітно, що Катурра?
Один з таких?
Проте, кожен знає, що кава арабіка?
#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.