Навигация
Реклама
Реклама

Кава Бразилія Сантос 19

 1. Відео
 2. В автоматичній кавомашині
 3. У еспресо-кавоварці

Спосіб обробки: суха Регіон: Суль-ді-Мінас, Моджіана Висота зростання: 850-1150 метрів над рівнем моря Різновид: катуаі, мундо-ново Упаковка: джутовий мішок Урожай: 2018/19 р Специфікація: NY2 файн кап 82,75

Відео

Самий бюджетний кави групи

Бразилія Сантос, мабуть, найбільш бюджетний кави з тих, які нам комфортно бачити в середній обсмажуванні, прийнятої для сортів з групи С. Гарна специфікація (NY2 - найкраща сортування зелених зерен і файн кап - кращі показники чашки) дозволяють нам обсмажувати цю каву світліше, ніж його «молодших братів» з групи В: Сантос 14/16 (NY2 / 3 гуд кап) і Сантос 17/18 (NY2 гуд ту файн кап).

Сан-Паулу - один з найбільших міст Бразилії

Бразилія Сантос 19 - прекрасний вибір для автоматичних кавових машин, якщо вам подобається середня обжарка і ви не шукаєте висококислотний кави. Він відмінно підійде для перших експериментів із середньою обжаркой, якщо до цього ви воліли кави з групи В. Кава з хорошою насиченістю і невеликий кислотністю, Сантос 19 доповнює лінійку аналогічних сортів середнього обсмаження, а саме, в більшій мірі, Ель-Сальвадор фінка Ла-Фані , Бразилію Сітьо-да-Торре і Індію Літл Флауер , Але також і Індонезію Суматру Манделінг , Гватемалу Платанійо Ежіпто і недавно додав Кубу Серрано .

Кава з хорошою насиченістю і невеликий кислотністю, Сантос 19 доповнює лінійку аналогічних сортів середнього обсмаження, а саме, в більшій мірі,  Ель-Сальвадор фінка Ла-Фані  ,  Бразилію Сітьо-да-Торре  і  Індію Літл Флауер  , Але також і  Індонезію Суматру Манделінг  ,  Гватемалу Платанійо Ежіпто  і недавно додав  Кубу Серрано

Статуя Христа в Ріо-де-Жанейро - один із символів Бразилії

В автоматичній кавомашині

Кава тестувався в двох режимах: «подвійний ристретто» (найбільш концентрована чашка, ближче до еспресо з Рожкової кавоварки) і «еспресо» (два кроки в бік американо від подвійного ристретто). У подвійному ристретто в гарячому вигляді відчувається сирої волоський горіх, відчутний какао-фон, кава м'який, рівний. Кислотність дуже помірна, какао-типу. У міру остигання чашки виразно проявляються смажені горіхи.

У еспресо в першу чергу помітні смажені горіхи, кислинка практично не відчувається, а скоріше надає напою м'якості. Все добре збалансовано. При охолодженні додаються ягідні нотки, кава стає краще. Післясмак ягідне і какао.

У еспресо-кавоварці

У еспресо в ріжкової кавоварці кислотність буде більш помітна. Якщо ви хочете знайти кави з ще меншою кислотністю, рекомендуємо звернути увагу на Кубу Серрано .

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.