Навигация
Реклама
Реклама

Кава Бразилія Сантос

  1. Історія появи кави Сантос
  2. Види кави Brasil Santos

Найпоширенішим сортом   кави в Бразилії   є Santos, який включає 8 підвидів

Найпоширенішим сортом кави в Бразилії є Santos, який включає 8 підвидів. У свою чергу кожен з восьми підвидів за якістю ділиться на перший і другий сорт. Кава Бразізія Сантос вирощується в штатах Сан-Паоло, Парана і в південній частині Мінас-Жерайс. Кава носить назву порту, через який експортується за кордон.

На відміну від арабіки, вирощуваної на високогірних плантаціях, Сантос не володіє характерною кислинкою, але має збалансований, насичений смак і приємний аромат. Кава має гарну фортецею, тому широко застосовується для еспресо сумішей. Завдяки яскраво вираженого смаку, Сантос залишає тривалий і приємний післясмак. З усіх різновидів цього сорту найбільш високо цінується Bourbon Santos.

Історія появи кави Сантос


Знаменитий бразильський кави налічує більш ніж двохсотлітню історію існування. Вона овіяна інтригуючими подіями, де мають місце політичні інтриги, любовні історії, людські пороки й чесноти. В 1727 бразильський полковник Франсіску ді Мелу-Пальета відправився до Гвіани, щоб дозволити прикордонні суперечки з Францією і Голландією. Уряди цих країн покладали великі надії на розвиток кавового виробництва в Гвіані і, відстоюючи свої економічні інтереси, не допускали вивезення саджанців.

Під час візиту до Гвіани у Паельта зав'язався таємний роман з дружиною французького керуючого колонією. На прощальному банкеті перед відплиттям на батьківщину кохана полковника вручила йому букет квітів, в якому були замасковані кілька саджанців кави. Так було покладено початок кавового виробництва в Бразилії. З його розвитком стрімко росли міста, зміцнювалися торгові відносини між країнами.

З ростом виробництва збільшувалася кількість рабів, чия праця використовувався на кавових плантаціях. Вже до 1828 року в Бразилії налічувалося понад мільйон рабів, а пізніше ця цифра збільшилася вдвічі. Тільки лише в 1828 році рабство в країні було скасовано. На сьогоднішній день понад 40% всього світового обсягу кави вирощується на бразильських плантаціях.

Види кави Brasil Santos

Кава Brasil Santos піддається сухій обробці, що забезпечує напою додаткову щільність Кава Brasil Santos піддається сухій обробці, що забезпечує напою додаткову щільність. Він високо цінується на ринку завдяки хорошому поєднанню ціни і якості. Збалансований і консервативний смак подобається шанувальникам класики. Знавці відзначають, що Сантос має легкі шоколадні нотки і трохи солодкуваті горіхові тони. Найбільш вдалою різновидом сорту вважається Bourbon Santos. Саме він користується найбільшою популярністю.

Bourbon Santos відрізняється чистим, приємним і трохи солодкуватим ароматом. Його отримують тільки з перших трьох врожаїв кавового дерева, четвертий збір ягід дозволяє зібрати звичайний Сантос, іменований Флет Біт Сантос. Головне достоїнство Bourbon Santos - слідкувати-гіркуватий смак, легка кислинка і масляниста консистенція. Цими характеристиками ніколи не володіє класичний Сантос, який має порівняно більш важкий смак. Як не дивно, зерна Бурбон Сантос дуже дрібні, проте, кава надзвичайно гарний.

Дуже рідкісною різновидом кави Сантос є   Yellow Bourbon (Жовтий Бурбон)   , Який збирають на високогір'ї південно-західній частині штату Мінас-Жерайс Дуже рідкісною різновидом кави Сантос є Yellow Bourbon (Жовтий Бурбон) , Який збирають на високогір'ї південно-західній частині штату Мінас-Жерайс. Зрілі плоди відрізняються незвичайною жовтизною, завдяки чому сорт і отримав свою назву. Плід має тонку шкірку, що робить можливим обробку натуральним способом - зерна дозрівають і сушаться на самому дереві. За час свого існування Yellow Bourbon жодного разу не схрещуються з іншими сортами, завдяки чому вважається генетично чистим. Він продається в якості моносорти і зараховується до кращих сортів кави в світі.

Всі різновиди кави Бразилія Сантос варті уваги. Знаменитий сорт давно став загальновизнаною класикою смаку. Тому багато солідарні в думці, що бразильський Сантос - ідеальний варіант для підбадьорливого ранкового еспресо, здатного подарувати чудовий настрій і прекрасне самопочуття.

PS Нагадуємо Вам, що в нашому інтернет-магазині можна придбати оригінальні кави капсули Неспрессо , А також їх кращі російські і європейські аналоги. Наша колекція капсул постійно поповнюється новими смаками і ароматами, ми завжди додаємо в асортимент лімітовані колекції. Насолоджуйтесь улюбленим напоєм разом з нами!

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.