Навигация
Реклама
Реклама

Кава Індія Плантейшн Бабабудан

  1. Опис сорту Індія Плантейшн Бабабудан
  2. Бабабудан в еспресо
  3. Хто такий Бабабудан
  4. Система оцінки зерна

Спосіб обробки: мита Регіон: Бабабудан Гирі, Чікмагалур, Карнатака Збір врожаю: грудень-лютий Висота зростання: 1200-1500 метрів над рівнем моря Упаковка: Грейн про Урожай: 2015/16 Різновиди чандрагірі, килим селекшн 795 82,25

Опис сорту Індія Плантейшн Бабабудан

Опис сорту Індія Плантейшн Бабабудан

Що першим приходить на розум, коли згадуємо Індію? Мені - індійські прянощі і спеції. З кавою Індія Плантейшн Бабабудан те ж саме: ця кава пряний вже з першого знайомства, з аромату.

Індія виділяється серед інших сортів групи В своїй гіркуватістю, і цим вона цікава. Це гірчинка прожилок грейпфрута, гірчинка калини, яка накладається на грейпфрутову ж кислинку і прянощі. При охолодженні кислотність стає більш солодкою.

У цієї кави гарне тіло, він «круглий», дуже приємно відчувається в роті. Відмінно показує себе в автоматичній кавомашині.

Бабабудан в еспресо

Індію оцінять любителі еспресо з гірчинкою і, звичайно, поціновувачі кави з інтенсивним тілом.

У професійних еспресо-машинах при коефіцієнті 1: 2 Бабабудан дає щільний, тягучий, трохи землистий напій. Гірчинка відчувається відразу, а кислинка виникає вже на охолодженні. У пам'яті знову спливає гірка ягода - калина. Мита Індія добре поєднується з іншими арабіка і часто зустрічається в складі сумішей, тому підійде для тих, хто обсмажує каву або становить еспресо-суміші самостійно.

Хто такий Бабабудан

Хто такий Бабабудан

Регіон Бабабудан вважається будинком індійського кави. Горбисту місцевість назвали в честь мусульманського паломника Баби Буда, який, за легендою, таємно вивіз сім кавових зерен з Ємену - вивозити кави єменці строго-настрого забороняли. Ці сем зерен посадили на території нинішнього штату Карнатака, де вони прижилися, дали урожай, і звідки поширилися в інші регіони країни. Бабабудан - досі важливий кофепроізводящій регіон Індії.

Система оцінки зерна

В Індії кави оцінюють за двома різними системами. Перша система унікальна для країни і визначає спосіб обробки: все миті арабіки називаються Plantation Coffees, всі сухі - Cherry Coffees (coffee cherry, англ. - кавова ягода), все миті робусти - Parchment.

Друга система використовує оцінку, засновану на розмірі зерна: від AAA (найбільший) до А (дрібний), і включає категорію PB (peaberry) - це кругле зерно, яке формується в кавовій ягоді замість двох «половинок». У багатьох країнах, які використовують розмірну шкалу оцінки кави, більші зерна асоціюються з кращою якістю, хоча насправді це не завжди так.

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.