Навигация
Реклама
Реклама

Кава по китайському. Вчимося варити каву з онлайн виджетом

  1. крок перший
  2. крок другий
  3. Ідеально для Фіна
  4. крок третій
  5. крок четвертий
  6. крок п'ятий
  7. Приємного кавування!

Цей спосіб приготування зовсім не для кавових снобів чи пуристів, зате він стане солодким плямою на кавовій карті світу для любителів напою, що бадьорить. Наша стаття про каву по-китайському. В'єтнам - країна не багата, тому тут частіше вживають робусту, ніж арабіку, а щоб урізноманітнити її смак, при обсмажуванні зерна додають кокосове або пальмове масла. Зерна виходять великими, маслянистими з кондитерським ароматом, мало що нагадує звичні нам. Молоко у В'єтнамі не виробляють, тому жителі стали додавати в напій нашу Радянську згущене молоко, звичну їм через гуманітарної допомоги Радянського Союзу , Ще з 50-х.

Отже, кава по-в'єтнамських солодкий, що бадьорить (бо кофеїну в робусті більше), відмінно охолоджує в спеку, якщо додати в стакан з напоєм кілька кубиків льоду. Самі спробуєте!

крок перший

Візьміть склянку і налийте в нього щедру порцію згущеного молока, а для освіжаючого "Айс кава" додайте ще 3-4 кубика льоду.

крок другий

Поставте на склянку "Фін" для приготування напою додайте в нього велику столову ложку з гіркою свіжозмелений зерен . Як і для Турки , Для кави по-в'єтнамських не варто використовувати сорти з вишуканою кислотністю або особливим букетом. Відмінний результат ви отримаєте з «базовими» блендами. Помел краще використовувати такий же, як для Гейзерної кавоварки , Приблизно як морська сіль. Слідкуйте, щоб мелену каву не висипався в стакан через отвори в дні.

Ідеально для Фіна

Дарк Чоколейт

Насичена кава з солодким ароматом і смаком темного шоколаду і лісових горіхів.

440 ₽


(кава в зернах, 300 гр.)

Замовити

крок третій

Придавите кави в кавнику за допомогою спеціальної сітки, яка є в комплекті з фином.

крок четвертий

Зволожите кави невеликою кількістю гарячої води і дайте йому «поцвесті» 30-40 секунд.

крок п'ятий

Заповніть кавник гарячою водою і накрийте кришкою, щоб вода не остигала. Ароматний напій почне капати в чашку. Балансуйте розміром помелу, щоб вся вода лилась крізь каву приблизно за 3 хвилини.

Приємного кавування!

Пам'ятайте, завжди є місце для експерименту - пробуйте різний зерно , Міняйте крупність помелу, додавайте в воду прозорі соки - яблучний або вишневий.
Самі ж В'єтнамці готують каву не тільки зі згущеним молоком або з Льодом, в меню В'єтнамських кафе часто можна зустріти кави з Тапіока, з Олією і навіть з яйцем, так що ваші найсміливіші експерименти для них будуть нормою. Ну, а наші кавові експерименти ви можете знайти в інших наших статтях .

Бонус: Відео-рецепт, від класних хлопців з European Coffee Trip

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.