Навигация
Реклама
Реклама

Кава Уганда сипі Фоллз сухий

  1. Угандійська арабіка сухої обробки - вперше в Росії
  2. У каппінге
  3. У фільтрі
  4. Особливості обробки сипі Фоллз
  5. Органічний кави і турбота про екологію

Спосіб обробки: суха Регіон: Угандійська сторона гори Елгон Висота зростання: 1300-2000 метрів над рівнем моря Різновид: SL14, SL28 Упаковка: Грейн-про Урожай: 2017/18 р 87,00

Угандійська арабіка сухої обробки - вперше в Росії

Угандійська арабіка сухої обробки - вперше в Росії

Багато з вас пробували Уганду сипі Фоллз митої обробки , Яку ми смажимо під фільтр. Цю Уганду ми довгий час отримуємо від компанії Kawacom. Вони ж постачають Уганду Бугісу - вона відбувається з того ж регіону, що і сипі, - і Уганду робусту, яка була першим сортом в нашому асортименті і до сих пір йде в каталозі під почесним номером 1.

Довгий час співпраця з Kawacom і її керівником, бельгійцем Томасом Дельбар, цим і обмежувалося. Як з'ясувалося, станції під управлінням Kawacom експериментують з різними методами обробки, в тому числі з хани і сухим способом, і готують цікавий продукт для виведення на ринок. Невелику тестову партію нового кави - всього 5 мішків сипі Фоллз сухої обробки - ми взяли на пробу і поки отримуємо про нього дуже позитивні відгуки.

Для тих, хто прагне збагатити свій смаковий досвід, це відмінна можливість порівняти один і той же сорт в сухий і митої обробці і зрозуміти, що кожна з них привносить у смак.

Для тих, хто прагне збагатити свій смаковий досвід, це відмінна можливість порівняти один і той же сорт в сухий і митої обробці і зрозуміти, що кожна з них привносить у смак

У каппінге

Аромат Сухий Уганди сипі Фоллз неймовірно яскравий, при заварюванні в чашці відразу можна відрізнити його від інших сортів. За смаком він нагадує Колумбію Антіокія фінка Сан-Паскуаль, але менш ферментований. Переплетення смаків тропічних фруктів на зразок ананаса і більш звичних нам персика і апельсина відмінно доповнюють один одного, залишаючи після себе довгий, з легкої карамельної гіркуватістю післясмак.

У фільтрі

Якщо мита Уганда сипі Фоллз розкривалася в стриманий, терпкий букет білого винограду з приємною кислотністю, то суха сипі дає високу ність, чудово збалансовану кислотність, смак персика і тропічних фруктів. Ця кава змушує згадати про різновиди гейша, яку так люблять вибирати для виступів учасники світових кавових чемпіонатів за те, що все дескриптори легко помітні в чашці. Дуже солодкий і зібраний смак, найкраще він розкриється в аеропрессе.

Особливості обробки сипі Фоллз

В Уганді і в сусідніх Конго, Бурунді і Руанді прийнято розрізняти farm washed і fully washed обробку. При першій кави депульпіруют і сушать фермери власними силами. Другий варіант - це централізована обробка на станціях, куди привозять свіжозібране ягоди.

Це забезпечує контроль над всім процесом, дозволяє проводити сортування врожаю, тому такий кава володіє більшою яскравістю і кислотністю, більш щільним тілом і вираженими квітковими нотами в смаку. Така обробка дає сталість в чашці і добре контрольований профіль.

Хороший приклад farm washed і fully washed обробки - це Уганда Бугісу і мита Уганда сипі Фоллз. Обидва кави походять з одного регіону, але Бугісу обробляють фермери, і смакової потенціал у кави дозволяє його смажити тільки в групу B. Мита сипі Фоллз обробляється під суворим контролем, і результат - смачне зерно, яке можна смажити під фільтр.

Важливий етап в обробці сипі - сортування врожаю. Урожай сортується по щільності на три грейда, і це дозволяє отримувати більш яскраві лоти з більш стиглих ягід. Детальний опис процесу сортування є на сторінці митої сипі Фоллз - це як раз новий лот, в якому переважають зерна високого грейда.

Що стосується нової для Уганди арабіки сухої обробки, то після сепарації ягід по щільності їх додатково сортують вручну, пошкоджені ягоди видаляються. Далі кави очікують три тижні сушки на патіо з розсувним дахом, яка закриває урожай від сонця в найспекотніші години.

Органічний кави і турбота про екологію

На сипі Фоллз піклуються про навколишнє середовище і до використання природних ресурсів підходять так само уважно, як до обробки кави. Щоб дотримуватися екологічних стандартів і стандарти виробництва, фермерів навчають в тренінг-центрі і каппінговом центрі. Кожен фермер проходить сертифікацію за програмами екологічного ведення господарства UTZ, Rainforest Alliance, 4C, а весь кави сипі Фоллз сертифікується як органічний за програмою USDA Organic.

Ще один цікавий екологічний проект - програма зі збору, обробки та використання дощової води і фільтрація води, яка використовується у виробництві кави, за допомогою пористих вулканічних порід.

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.