Навигация
Реклама
Реклама

Скільки коштує кава у В'єтнамі

На цікавить наших читачів питання «Скільки коштує кава у В'єтнамі» відповідає редакція сайту «В Отпуск.ру» Питання:

Чи можна привезти в подарунок кави з В'єтнаму, скільки коштує хороший, які сорти краще брати і скільки можна провозити в багажі?

18.01.2017 Лера


Відповідає редакція сайту «В Отпуск.ру»

ру»

В'єтнам - один зі світових лідерів серед країн-експортерів кави найвищого класу. Зерна або мелену каву можна купити практично на кожному кроці, так само як і приготований напій. Ціни на цей популярний продукт варіюються - чим вищий клас кафе чи ресторану, тим дорожче напій вам подадуть. Вартість далеко не завжди відповідає якості. Традиційна кава-напій у В'єтнамі коштує від 8 тис. Донгів. На додаток до чашки з фільтром, через який повільно просочуються темні краплі, гостю приносять зеленого чаю, термос окропу (розводити кавовий концентрат), лід, цукор, згущене молоко. У закладах швидкого харчування ви отримаєте стандартний кави з концентрату в паперовому стаканчику, ціна американо, еспресо або капучіно від 15000 донгів. Ресторани В'єтнаму, крім інших видів, пропонують гарячий і холодний яєчний кава, який коштує від 22 тис. Донгів. Подача і дегустація - майже ритуал: гарячий напій подають в маленькій чашці, опущеною в піалу з окропом, холодний - в додатковому склянці з льодом; спочатку потрібно з'їсти яйце, збите до консистенції крему, і тільки потім випити кави.

У В'єтнамі кави краще купувати у великих магазинах, тому що ринок і невелика спеціалізована крамниця - прекрасна можливість продати туристу дешевий кави задорого. Що стосується сортів, арабіка - м'який, ароматний, має карамельний смак, сорт робуста дуже міцний і насичений, популярна і суміш з робусти, арабіки, катімор і Ексельсо. Окремим рядком варто кави лювак, що пройшов обробку в травному тракті цивети. Чашка такого напою оцінюється в 50 доларів, а кілограм продається за ціною від 3000 у.о. З цим видом кави теж часті випадки шахрайства.

При покупці меленої кави враховуйте, що в'єтнамці фільтрують його через металеві фільтри, тому помел великий. Вивозити кави з країни можна в необмеженій кількості, митні збори не стягуються.

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.