Навигация
Реклама
Реклама

Традиції ОАЕ

  1. мусульманські звичаї
  2. дві пристрасті


Чашка міцної кави, аромат якого ледве вловиме підкреслять пряним кардамоном, - це перше, що зустрічає гостя в будь-якому арабському будинку. Найголовніші традиції ОАЕ - гостинність, привітність і турбота про кожного, хто переступає поріг. Тури в Дубай і інші емірати з кожним роком стають все більш популярними у російських мандрівників, а тому знайомство зі звичаями і особливостями життя і побуту арабів допоможе провести відпустку комфортно і цікаво.

мусульманські звичаї

Країна живе за правилами, строго запропонованим законами мусульманства. Заклик здійснити молитву збирає правовірних в мечетях п'ять разів на день, і в цей час життя в країні ненадовго завмирає. Поважати закони і традиції ОАЕ слід і туристам:

  • Не прийнято заважати моляться, заходити в мечеть в неналежному одязі або фотографувати віруючих. До речі, іслам забороняє фотозйомку людей, а тому важливо стежити, щоб жителі ОАЕ не потрапляли в видошукач вашої камери. Законами країни заборонено фотографувати військові об'єкти і поліцейських.
  • Спілкуючись з жителями країни, не слід ставити запитань про жіночу половину родини. Традиції ОАЕ - це шанобливе і шанобливе ставлення до жінки, а тому будь-які коментарі на її рахунок неприйнятні. Вітаючись з дамою, не варто першим подавати їй руку. Якщо вона вважає за потрібне, то зробить це сама.
  • Пляжі Дубая і інших курортів Об'єднаних Арабських Еміратів - справжній рай для шанувальників ідеального засмаги. Однак, закони країни забороняють перебування на них топлес і поява в купальних костюмах де-небудь, крім прибережної смуги.
  • Не слід вживати алкоголь в громадських місцях, а під час священного для мусульман місяця Рамадан можна навіть пити воду або приймати їжу на очах у місцевих жителів.
  • Опинившись запрошеним в будинок арабів, слід зняти взуття і прийняти чашку кави з рук господаря. Прощаючись і вітаючись, араби потискують один одному руку. Напої і будь-які предмети відповідно до арабськими традиціями беруться і передаються лише правою рукою.

дві пристрасті

Найголовніші розваги у жителів країни - верблюжі перегони і соколине полювання. За традицією ОАЕ на цих змаганнях присутні навіть шейхи, а переможці отримують солідні призи. Для тих, хто цікавиться ловчими птахами, в районі Аль-Маркадо біля Дубая відкритий центр, де соколів розводять і продають. Туристам буде цікавий музей, присвячений полюванні.


Автор: ВОтпуск.ру
Дата публікації: 25.05.2015


фотографії

Популярні статті#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.