Навигация
Реклама
Реклама

Твоя відпустка - Об'єднані Арабські Емірати

Країна: ОАЕ   Час: влітку відстає від ульяновського на 1 годину, взимку збігається

Країна: ОАЕ

Час: влітку відстає від ульяновського на 1 годину, взимку збігається.

Час в дорозі: авіапереліт близько 4,5 годин

Сезон: з жовтня по травень

Клімат: У літній період денна температура досягає +45 градусів, при цьому спостерігається висока вологість. У зимові місяці можливі опади. У нічний час в пустельних районах температура може опускатися до +5 .. + 8 градусів.

Курорти. В держава входять 7 еміратів: Абу-Дабі (столиця), Дубаї, Шарджа, Аджман, Рас-аль-Хайма, Умм-аль-Кувейн, Фуджейра.

В ОАЕ дуже високий рівень обслуговування, навіть в міських готелях 3-4 *.
Всі пляжі - піщані. Категорично забороняється засмагати в голому вигляді і "топлес". Купальні костюми допустимі тільки на пляжі і біля басейну готелю. Спиртні напої продаються тільки проживають в готелях, а також відвідувачам ресторанів і барів (в Шарджі діє абсолютний "сухий закон"). Вживання спиртних напоїв, включаючи пиво, в громадських місцях є серйозним правопорушенням. У країні заборонені азартні ігри. У багатьох 5-ти зіркових готелях прийнято брати депозит з туристів (якщо Ви не витратите кошти, покладені на депозит в готелі, то Вам їх повернуть в день виїзду в місцевій валюті. Тому радимо користуватися кредитною карткою).
Традиційно ОАЕ - місце вигідного шопінгу. Можна робити покупки на торгових вулицях, розташованих зазвичай в діловій частині міста. Тут потрібно торгуватися. Можна відвідати великі торгові центри. Ціни в них вище, а можливостей поторгуватися - менше, зате товари більш високої якості.

Абу-Дабі складається з власне міста Абу-Дабі і міст-оазисів Аль-айн і Ліва. Столиця - один з найрозкішніших міст світу. Це поєднання надсучасних урбаністичних пейзажів і давніх традицій Сходу. Більшість готелів сконцентровано в самому місті Абу-Дабі, багато розташовані прямо на березі. Набережна перетворена в найбільшу паркову зону на Сході. Алкоголь продають тільки в ресторанах готелів, в міських ресторанах діє непорушний "сухий закон". Величезних торгових центрів в цьому еміраті поки ще немає, але є торгові вулиці з маленькими магазинами і маса невеликих торгових центрів.

Дубай - найдемократичніший з усіх еміратів. Тут досить добре розвинена нічне життя. Дубай розтягнувся уздовж Перської затоки. Він пересічений затокою під назвою Хор-Дубай (10 км довжини), який ділить місто на дві частини. Південна частина, відома як Бар-Дубай, де знаходиться офіс Правителя, головні офіси більшості компаній, банки, митниця, порт, телебачення та пошта. Найбільш примітними є Дубайський Торговий Центр, Зоопарк і Аль-Джумейра парк на березі моря. Тут в престижному пляжному районі Джумейра майже всі готелі категорії 5 *, там же знаходиться найдорожчий готель в світі Burj Al Arab, який образно називають "семизірковий". Північна ж частина, відома як Дейра, - це центр бізнесу і туризму. Тут знаходяться більшість магазинів, ринків, шкіл, клубів та Дубайський міжнародний аеропорт і більшість міських готелі, які кілька разів на день надають безкоштовний трансфер до основних торгових центрів і до пляжу. Ці дві частини з'єднані між собою мостами Аль-Мактум і Аль-Гархуд і тунелем Аль Шандага, що проходив під затокою Аль-Хор. Джебель Алі є унікальною індустріальної і комерційної зоною для всієї країни. Це найбільша вільна економічна зона в усьому Перській затоці.

Шарджа - єдиний емірат, де не тільки заборонено вживання алкогольних напоїв, але навіть їх наявність в багажі вважається кримінальним злочином. Емірат Шарджа розташований уздовж узбережжя Перської затоки. Три інші частини Шарджі, розташовані на узбережжі Оманської затоки - Калба, КорФакан і Дабба Ель-Хасна. Cтоліцa емірату місто Шарджа виходить на Перську затоку. Тут знаходяться офіс Правителя, державні установи, компанії, банки і готелі. Визначною пам'яткою міста можна назвати комерційні ринки, побудовані в Ісламському стилі, такі як Шарджа і Аль-Манара. У місті безліч місць відпочинку, парків та музеїв, таких як Аль-Джазіра парк атракціонів, набережна Аль-Бухейра, Музей Наук Шарджі і Навчальний центр. Місто також відомий величезною кількістю мечетей.
Тут не так багато готелів, будівництво йде повільними темпами. На узбережжі знаходяться готелі в основному 4-ох зіркові.

Аджман - найменший емірат, щодо небагатий і досить спокійний. Розташований в 30 хвилинах їзди від Дубаї. Ні "сухого закону", більш того - тут знаходиться єдиний у всій державі магазин, де іноземним туристам відпускають без обмежень алкогольні напої імпортного виробництва.

Рас-аль-Хайма - самий північний, дуже мальовничий емірат, розташований в найбільш віддаленій частині Арабського світу, в годині їзди від Дубаї. Має проходить строго по гірському хребту кордон з султанатом Оман на півдні і північному сході. Кілька важливих островів є частиною емірату.
Тут знаходиться казковий готель AL HAMRA FORT 5 *, який не поступається Джумейровскім готелям, але вартість проживання в ньому в 2-3 рази дешевше

Умм-аль-Кувейн - тихий і трохи провінційний. Завдяки відносній територіальній ізоляції зберігає традиції. У старому місті збереглося чимало пам'яток архітектури.

Фуджейра - один з найкрасивіших еміратів, багатий на історичні пам'ятки. Коралові рифи емірату привабливі для любителів підводного плавання. Фуджайра є єдиним еміратом, які виходять на Оманську затоку. Його територія простягнулася вздовж Оманської затоки більш ніж на 90 кілометрів. Це місце розташування надає емірату дуже специфічну стратегічну важливість. Характерною рисою емірату є мальовничі гори, в глибоких долинах яких несе свої води Оманську затоку і знаходяться зелені оази з родючим грунтом. Це є надзвичайно привабливим місцем для туризму: високі гори в поєднанні з мальовничими долинами, глибокі ущелини і піщані пляжі, прекрасні гірські пейзажі і мінеральні води.

Екскурсії: по еміратам Абу-Дабі, Дубаї, Шарджа, на Східне узбережжя, сафарі в форт Хатта, сафарі в пустелі, прогулянка на національній човні по Дубайський затоку, аквапарки.

Валюта: дирхам (DHS), що складається з 100 філсів. 1 долар ~ 3.67 DHS

Населення: близько 2,6 млн. Чол.

Мова: арабська і англійська

Релігія: мусульманство

Середньомісячна температура:

t січ. Лют. Березня квіт. Травень Червень Липень серп. Сент. Окт. Лист. Груд. Повітря (вдень) +24 +24 +24 +32 +37 +37 +40 +41 +38 +35 +30 +26 Води від + 15 градусів взимку до + 35 - влітку.

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.