Навигация
Реклама
Реклама

2 дня трекінг & ночівля в наметі

 1. маршрут
 2. спорядження
 3. Розміщення і харчування
 4. Ціна
 5. програма туру

Чарівні димоходи й таємні долини Каппадокії надають прекрасну можливість для незабутнього трекінгу по найдивовижнішим місцях. Піші маршрути безмежні.

 • Трекінг, відвідування печер і древніх церков
 • Кампинг в історичній частині стародавнього міста
 • Душ, туалет і невелике кафе (свіжовичавлений апельсиновий сік, пиво і хороший вибір вина)

Трекінг, відвідування печер і древніх церков  Кампинг в історичній частині стародавнього міста  Душ, туалет і невелике кафе (свіжовичавлений апельсиновий сік, пиво і хороший вибір вина)

 • Трансфер основного багажу до наметового табору і назад
 • Все необхідне забезпечення для наметового табору надає компанія Middle Earth Travel
 • Супроводжуючі гіди добре підготовлені, високо кваліфіковані та з відмінним почуттям гумору
 • Тур організовується за запитом

маршрут

2 дня трекінг похід - 1 ночівля в наметовому таборі

спорядження

У поході знадобляться трекінгові черевики хорошої якості з жорсткою підошвою, дощовик, теплий одяг, сонцезахисні капелюхи, окуляри і крем. Дощовик або непромокальний плащ часто необхідний ранньою весною і пізньою осінню (переважно якість як у фірми GoreTex).

Розміщення і харчування

 • Розміщення: 1 ніч в наметі. Ми зупинимося в барвистому наметовому містечку в Ібрагіма. З тераси містечка відкривається дивовижний вид на світанку і заході. Це місце, напевно по праву, можна назвати одним з найкрасивіших і спокійних. Воно знаходиться в долині між скельними печерами, древніми церквами і полями повними фруктових дерев і виноградних лоз.
 • Харчування: буде прекрасна можливість спробувати кілька традиційних страв. Всі використовувані продукти органічні.

Рівень складності

Помірний. Потрібно розумний рівень фізичної підготовки, ви повинні відчувати себе готовими до такого роду походу.

Ціна

 • 120 євро з людини для груп від 6 і до 12 осіб
 • 150 євро з людини для груп від 4 до 5 осіб
 • 170 євро з людини для групи з 3х чоловік
 • 210 євро з людини для 2х осіб

Включено 3х разове харчування, послуги гіда, трансфер і спорядження для Кампинг. Чи не включені алкогольні та безалкогольні напої, які доступні в таборі і в ресторанах під час їжі, вхідні квитки в історичні місця та музеї.

програма туру

День 1: Голубина Долина - Замок Учхисар - Біла Долина - Долина Любові - Гореме - Червона Долина

Ми починаємо свій шлях через Голубину Долину, пройдемо по дну до Замку Учхисар (2 години). Долина названа так на честь величезної кількості голуб'ятень і голубиних будинків, висічених в скелях і кручах. У стародавні часи голуби активно використовувалися для передачі повідомлень, продуктів і часто екскременти використовувалися в якості добрива. Просуваючись вглиб до замку Учхисар, ми досліджуємо долину і отримаємо задоволення захоплюючим видом стародавніх міст.
Перерва на обід буде в Учхисар. Вид на долину звідси витончений. Обід проходить в сімейному ресторані, ми спробуємо традиційні страви (м'ясо в глиняних горщиках).
Після обіду ми прямуємо до Білої Долині. Це місце з невеликими полями, пишною рослинністю і дивними скельними утвореннями. Зробимо там невелику перерву для фоторафій і попрямуємо до Долини Любові. Це дивовижне місце з унікальними скельними утвореннями у вигляді димоходів.
Звідси, якщо раніше будемо сповнені сил, попрямуємо до місця нашого табору - Uzumlu Kilise (Виноградна Церква) і Червону Долину (це приблизно ще годину ходьби). А після попрямуємо в табір до Ібрагіма. Там нас чекає барбекю вечерю і нічліг під відкритим небом або в глибині печери. Харчування обід і вечерю включені.

Харчування обід і вечерю включені

День 2: Боздаг (гора) - село Чавушин - Долина Троянд - Cross Церква - Гореме

Цей день також насичений як і попередній, ви не раз за сьогодні переконайтеся в тому що ці місця унікальні. Сніданок у нас пройде в Червоній Долині. Після ми почнемо похід зі сходження на гору Боздаг. Під час цього шляху ми будемо милуватися красотами Долини Троянд, Червоної Долини, Горему, замок Учхисар, Зелве .... далі спустимося вниз до старої частини міста і відвідаємо церква Іоанна Баптиста. Перерва на обід зробимо в цих місцях (3 години). Ми скуштуємо з вами настояший турецька кебаб (шашлик). Після обіду ми попрямуємо через Долину Троянд відвідаємо голубині дому та Cross Церква. Далі повернення в Гореме (2,5 години)

Далі повернення в Гореме (2,5 години)

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.