Навигация
Реклама
Реклама

Як вибрати кавун без нітратів, стиглий і соковитий

Кавун.

Фото: pixabay

У мережі можна прочитати про те, що в кавуни за допомогою шприців вводять різні речовини, що прискорюють їх дозрівання і підвищують солодкість. Старший науковий співробітник овочівництва і баштанництва Артем Соколов заявив, що таке неможливо. За словами фахівця, шприц залишає в кавунової шкірці прокол, через що ягода починає гнити - ніякої фермер або продавець в цьому не зацікавлений.

Говорячи про нітрати, Соколов зазначив: їх використання великої небезпеки не представляє.

"Нітрати застосовуються в період дозрівання кавунів для підвищення врожайності, і рослина споживає тільки потрібну йому кількість добрив для росту. До кінця дозрівання кавуна зміст стає гранично мінімальним", - пояснив експерт.

У той же час він зауважив, що недозрілий кавун дійсно може містити підвищену кількість. Тому купувати кавуни потрібно виключно в сезон і вміти їх вибирати. Стигла ягода видає Постукуванням чистий дзвінкий звук, має сухий хвостик і невелике жовта пляма на боці, шкірка стиглого кавуна погано піддається протикає нігтем, цілісна і блискуча.

"В недозрілі кавуні максимальна концентрація нітратів - в шкірці. Раджу не догризати кавун до білої м'якоті - саме в цій частині, ближче всього розташованої до кірці, можуть залишатися хімікати", - поділився фахівець.

Нагадаємо, раніше ми називали п'ять ознак, за якими можна вибрати смачний і соковитий кавун . Сайт "Сегодня" також повідомляв, що на Тайвані з'явився в продажу хліб-кавун .

Дивіться відео про секрети вибору смачних кавунів:

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

джерело: medikforum
#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.