Навигация
Реклама
Реклама

Обчислювати казахстанців, що здають в оренду свої квартири, будуть дільничні поліцейські

Обчислювати казахстанців, що здають в оренду свої квартири, будуть дільничні поліцейські

Обчислювати казахстанців, що здають в оренду свої квартири, будуть дільничні поліцейські Обчислювати казахстанців, що здають в оренду свої квартири, будуть дільничні поліцейські. На даний момент вже підготовлений проект спільного наказу Міністра фінансів РК і Міністра внутрішніх справ РК «Про затвердження Регламенту взаємодії податкових органів з органами внутрішніх справ щодо виявлення фізичних осіб, які надають житла в найм», повідомляє Zakon.kz.

Відповідно до проекту, регламент по взаємодії податкових органів з органами внутрішніх справ щодо виявлення фізичних осіб, які надають житла в найм, розроблений для забезпечення повноти виконання ними податкових зобов'язань.

Регламент встановлює порядок залучення фізичних осіб, які надають житла в найм і отримали майновий дохід, до сплати сум індивідуального прибуткового податку і постановці на реєстраційний облік в податкових органах.

У проекті регламенту зазначено, що саме дільничний інспектор поліції буде обчислювати на своєму закріпленій ділянці громадян, які здають квартири в найм. Зокрема, дільничний повинен здійснювати наступні заходи:

1) взаємодіяти з населенням, кооперативами власників квартир на предмет виявлення фактів надання жител в найм;

2) збирати і фіксувати факти, що підтверджують надання жител в найм (копії документів, які засвідчують особи, пояснювальні знімають / здають житла, квитанції (при наявності), пояснювальні сусідів і (або) свідків);

3) направляти матеріали до відповідного податкового управління.

Інформація про результати проведеної роботи оформляється у вигляді опитувального листа. Матеріали надсилаються супровідним листом, підписаним керівником відділу внутрішніх справ або його заступником, з додатком опису переданих документів.

Податкові органи, в свою чергу, після отримання відомостей відповідно до Податковим Кодексом РК , Проводитимуть роботу по залученню платників податків, які отримують майновий дохід, до подання декларацій та сплати сум індивідуального прибуткового податку або постановки на реєстраційний облік в якості індивідуального підприємця.

При виявленні фактів відсутності реєстрації в якості індивідуального підприємця і неподання податкової звітності, фізичній особі надсилається повідомлення про усунення порушень податкового законодавства країни ( підпункт 9) пункт 2 стаття 607 Податкового кодексу).

Списки фізичних осіб, які не виконали повідомлення про усунення порушень податкового законодавства РК, направляються в органи внутрішніх справ для забезпечення примусового приводу до податкових органів.

На даний момент проект наказу ще не затверджений і не підписаний.

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.