Навигация
Реклама
Реклама

Карнавали в Буенос-Айресі

  1. танцювальний марафон
  2. столичні штучки


Один з найяскравіших і традиційних свят християнського світу, карнавал існує і в Аргентині . Протягом багатьох століть його традиції в цій країні змінювалися, до іспанських елементів приєднувалися звичаї місцевих аборигенів, поки не народилося на світло те, що в усьому світі прийнято називати латиноамериканськими карнавалами. У Буенос-Айресі грандіозного шоу не проводиться. Найстрокатіший і видовищний карнавал Аргентини проходить щорічно в містечку Гуалегуайчу в трьох годинах їзди на північ від столиці країни.

танцювальний марафон

Курортне містечко Гуалегуайчу, мабуть, так і залишився б провінційним і тихим, якби не видовищне дійство, що привертає щорічно в січні і лютому до 300 тисяч іноземних туристів. Карнавал в Буенос-Айресі проходить протягом декількох днів, а ось свято в Гуалегуайчу шумить і вирує цілих два місяці, що дозволило занести його в книгу рекордів як найтриваліший у світі:

  • Перші танцюристи з'являються на підмостках рухомих майданчиків в першу суботу січня.
  • "Карнавалом країни" називають самі аргентинці барвистий танцювальний марафон, що досягає кульмінації до третьої суботи січня.
  • Закінчується свято в перші березневі вихідні, але танцювати в ці дні Аргентина аж ніяк не закінчує. Школи самби практично відразу ж починають підготовку до наступного карнавалу.

Кожне шоу стартує о 10 годині вечора суботи і триває до третьої ранку настав неділі. Виступаючі на святі артисти-аматори різного віку об'єднуються в сотні груп, кожна з яких має свої неповторні стиль, репертуар і амплуа.
Крім карнавалу в курортному містечку популярні центри відпочинку і готелі з термальними басейнами. На набережній річки можна прогулятися і пообідати в національному ресторані, а потім зробити оглядову екскурсію на відкритому туристичному автобусі або покататися на човні.
Подробиці про карнавалі в Гуалегуайчу, ціни на квитки, розклад виступів можна дізнатися на спеціальному сайті - www.welcomeargentina.com/carnavales/.

столичні штучки

У столиці свято проходить куди скромніше і займає всього кілька днів напередодні Попільної середи. Танцювальні ходи під час карнавалу в Буенос-Айресі починаються близько дев'ятої години вечора і тривають до світанку. Столичні артисти, на думку спостерігачів, роблять більший упор на акторській грі, а ідеї своїх театралізованих постановок вони черпають в середньовічних італійських комедіях.


Автор: ВОтпуск.ру
Дата публікації: 19.04.2016


фотографії

Популярні статті#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.