Навигация
Реклама
Реклама

Купити монети Аргентини. Вартість аргентинських монет від 0 рублів

  1. Історія грошей Аргентини
  2. сучасна Аргентина
  3. старовинні монети

Каталог монет Аргентина

Історія державності Аргентини починається з середини XVI століття. Це одна з найбільших країн в Південній Америці, після Бразилії. Інтернет-клуб "Нумизмат" надасть Вам каталог монет, а також докладну інформацію про стародавні й сучасні грошових знаках цієї екзотичної країни.

Історія грошей Аргентини

Історія грошей Аргентини

Дуже довгий період своєї історії Аргентина була колонією таких країн, як Іспанія та Англія. Далі почався період війни за незалежність з Бразилією. Саме цей період і визначив появу таких грошей, як реал , Що дорівнює 100 сентаво , і десімо (1/10 реала). Десімо був в зверненні Аргентини з 1822 по 1831 роки. Песо і сентаво - це іспанська назва розмінних монет. Існують такі номінали - 1 , 2 і 5 песо , А також монети по 50 , 25, 10 , 5 і 1 сентаво.

сучасна Аргентина

сучасна Аргентина

Аргентина сьогодні є незалежною державою зі слабкою, але власної грошовою одиницею (національною валютою). Це аргентинське песо і сентаво. Обмінний курс дорівнює 10 песо за долар. Починаючи з 2001 року, монети в 1 сентаво виведені з обігу. Один песо прирівнюється до сотні сентаво.

Як правило, монети виготовляються із сплавів різних метал лов, але є монети виготовлені окремо з алюмінію , бронзи , Мельхіору з латунним покриттям. Монета в один песо зроблена з бронзи, а також сплаву нікелю і міді . Зустрічаються монети з нікелю і срібла. срібні і золоті монети були приурочені до чемпіонатів світу з футболу в 1978 і 2006 роках і випущені обмеженою кількістю.

Вироби, пов'язані з різними пам'ятними датами Аргентини зазвичай карбуються з срібла або золота.

старовинні монети

До XX століття Аргентина вела визвольні війни, що завдавало серйозної шкоди економіці. Гроші, що чеканилися в той період не відрізняються якістю. Крім того, в ті часи, не було належного контролю за їх кількістю. Проте, гроші, випущені з 1840 по 1890 роки, цінуються всіма нумізматами. Також варті особливого інтересу ювілейні монети, виконані із золота і срібла. Перлиною того часу вважається золота монета в п'ять песо 1885 року.

Ви можете купити, обміняти або продати цінні та рідкісні грошові знаки різних країн, скориставшись зручним сервісом інтернет-клубу "Нумизмат".

У разі виникнення питань будемо рази проконсультувати по телефону 8-800-333-14-77.

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.