Навигация
Реклама
Реклама

міста Аргентини

  1. Трішки історії

Республіка   Аргентина   (Така повна назва цієї держави) розташована в південно-східній частині південноамериканського континенту Республіка Аргентина (Така повна назва цієї держави) розташована в південно-східній частині південноамериканського континенту. Майже три мільйони квадратних кілометрів, які займає країна, складаються з самих різних географічних зон - рівнин, степів, гір і передгір'їв, узбережжя Атлантики. Самі аргентинці, яких на сьогодні вже більше сорока мільйонів, при цьому вважають за краще жити в містах: тому країна вважається однією з найбільш урбанізованих в Латинській Америці, поступаючись лише сусідній Уругваю, де в кількох великих містах живе чи не все населення.

Трішки історії

Міста Аргентини починали будуватися в XVI столітті, коли тут з'явилися іспанські завойовники Міста Аргентини починали будуватися в XVI столітті, коли тут з'явилися іспанські завойовники. Вони винищили майже півтора мільйона індійців, які проживали тут до приходу конкістадорів, і таким чином сьогодні на аргентинських вулицях дуже складно зустріти метиса. Більш того: сучасна нація була остаточно сформована лише на початку ХХ століття, коли хлинув в Аргентину потік емігрантів почав обґрунтовувати тут назавжди. Ні в одному місті цієї країни ви не знайдете нічого схожого на «гетто» або квартали, де живуть представники однієї національності: плавильний котел під назвою «Аргентина» змішав і продовжує змішувати всіх в єдиний народ (тому під час перепису населення тут не вказують національність, а кожен, народжений тут, за замовчуванням вважається аргентинцем).

Історично склалося так, що міста Аргентини зберегли не так вже й багато колоніальної іспанської забудови, але зате можуть похвалитися виразною неокласичної архітектурою і пам'ятниками модерну: саме ці стилі були в моді в Європі, коли багато її жителі наважилися перебратися в Аргентину. Та й фірмове місцеве танго теж зобов'язана своєю появою емігрантам, яким треба було якось справлятися з ностальгією і одночасно - з норовистими дівчатами з припортових закладів.

Сьогодні в містах живе майже 90% аргентинців. Найнаселеніший з них - Буенос-Айрес з його майже трьома мільйонами громадян. За ним слідує славиться пам'ятниками епохи єзуїтів Кордова (Майже півтора мільйона жителів), батьківщина Ернесто «Че» Гевари Росаріо , Столиця однойменної «винної» провінції Мендоса і Тукуман , Населення якого наближається до мільйона. Не можна не відзначити і найбільше місто-курорт на океанському узбережжі, який називається Мар дель Плата .

плануючи тури в Аргентину , Ви не раз зустрінете епітет «Південноамериканський Париж», і він буде незмінно ставитися до Буенос Айресу. Це місто, назва якого перекладається як «Добрі вітру», дійсно сприйняв все краще від культури італійців і французів, які багато зробили в свій час для його розвитку. Найвиразніші свідоцтва цього надає район Реколета - в ньому також знаходиться знаменитий некрополь, абсолютно не схожий ні на одне кладовище світу і вражає уяву скульптурної і художню складову.

А в районі Ла Бока, де, як кажуть, зародилося танго, до цього дня підтримується богемний портовий дух і можна побачити не тільки танцювальні уявлення, але і одні з найбільш химерних будинків.

Буенос Айрес славиться своїми ресторанами і магазинами, готелями на будь-який смак і яскравими нічними закладами, парками і фешенебельними будівлями початку минулого століття. Париж, одним словом - хоч і виразно американський (адже, погодьтеся, у французькому Парижі не кожен день зустрінеш людину, що п'є на вулиці мате з традиційного гарбузового посудини і підливають собі окропу з термоса, а тут - на кожному кроці!).


Аргентинська Кордова є тезкою стародавнього іспанського міста (в честь нього вона і отримала своє ім'я). Пам'ятки йому цілком під стать: Кордова славиться в першу чергу Єзуїтським кварталом, який являє собою величезний комплекс, що включає в себе резиденцію прелата, університет, школу і цілий ряд старовинних католицьких храмів. Взагалі ж це місто - визнаний діловий центр, і життя тут воістину кипить: однак при цьому в Кордові відмінний повітря і прекрасний клімат.


Мендоса - столиця однойменної провінції, яка розкинулася в передгір'ях аргентинських Анд . Тут вирощують найкращий виноград і роблять понад дві третини всього вина, яке виробляється в країні. здійснюючи тури в Аргентину , Не пропустіть нагоду пообідати в справжньою бодег - ресторані при виноробні, де вас нагодують традиційними стравами і напоять кращими зразками творчості тутешніх майстрів.

Сам же місто Мендоса - затишне і мальовниче місце, незважаючи на посушливий клімат, дуже зелене (звичайно, стараннями самих мендосцев).


Росаріо здобув усесвітню славу як рідного міста команданте «Че» Гевари. Тут можна побувати в його музеї - а також відвідати ще цілий ряд цікавих експозицій, оскільки Росаріо славиться як науковий і освітній центр.

Крім того, саме тут в 1812 г.бил вперше піднято національний аргентинський прапор, завдяки чому з середини ХХ ст. на головній площі міста височіє «Пам'ятник прапора».


Сан Мігель де Тукуман (така повна назва цього аргентинського міста) знаменитий як місце вирішальної битви у війні країни за звільнення від іспанської влади.

Справа в тому, що в Тукумане також було проголошено Декларацію незалежності Аргентини - тому влада дала йому статус «історичного» місця. Сталося це в «Каса Індепенденс» ( «Будинку незалежності»), який можна оглянути, здійснюючи тури в Аргентину .

Сталося це в «Каса Індепенденс» ( «Будинку незалежності»), який можна оглянути, здійснюючи   тури в Аргентину

Мар дель Плата, або «Срібне море» - найбільший (тут проживає понад півмільйона людей) і найвідоміший атлантичний курорт в Аргентині . Сюди з'їжджаються і фанати серфінгу, і шанувальники курортного морського відпочинку, і любителі поїсти свіжої риби і морепродуктів: рибалки у Мар дель Платі - одна з найчисленніших професій, а рибна ловля - місцеве заняття номер один.

На набережній Мар дель Плата прийнято фотографуватися у створеного скульптором Хосе Фіораванті монумента «Морські леви»: вважається, що це приносить удачу!

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.