Навигация
Реклама
Реклама

Путівник по Аргентині

 1. Куди відправитися в Аргентині. Популярні напрямки
 2. Аргентина. Кращі фото - 422
 3. Додати фотографії до місця
 4. Аргентина. Цікаві місця - 388
 5. Швидкий перегляд інформації про місце
 6. Аргентина. цікаві добірки
 7. Аргентина. Відгуки - 5
 8. Аргентина. Питання та поради

Куди відправитися в Аргентині. Популярні напрямки

 • регіони
 • міста
 • райони
 • вулиці
 • місця
 • знижки

Популярність 143 Рейтинг 4.25

Ушуайя

Вогняна Земля, Антарктида та острови Південної Атлантиці , місто Ушуайя

Розташована в протоці Бігль, Ушуайя, столиця Вогненної Землі, ще й саме південне місто в світі. Минуле міста багате на різноманітні події: Ушуайя встигла побувати оплотом місіонерської діяльності в середовищі непокірних індіанців, місцем заслання і морською базою аргентинських збройних сил. Нині це популярний туристичний центр з розвиненою інфраструктурою, масою ресторанів, готелів і казино.
Ушуайя - головний відправний пункт для турів в Антарктиду, тому тут завжди багато захоплених полярників і маса «спецантарктіческіх» магазинів.

Популярність 7 Рейтинг 4.38

Жужуй

Провінція Жужуй , місто Жужуй

У доколумбової епоху населення провінції займалося в основному сільським господарством і розведенням гуанако. В основному люди тих часів жили в мазанках, але будували і кам'яні фортеці для захисту від ворогів. У 1593 році було засновано перше іспанське поселення. Воно постійно зазнавало атак з боку корінного населення, але вистояло і продовжувало розвиватися. В кінці XVII століття в Жужуй переїхала митниця Перуанського віце-королівства. Незабаром, однак, у зв'язку з перекроювання політичної карти тих часів, митниця втратила своє значення, і провінція знову почала беднеть. Під час травневої революції і боротьби за незалежність об'єднаних південних провінцій в Жужуї велися активні бойові дії, що супроводжувалися широкомасштабним результатом біженців. У цій війні за незалежність Аргентини ключову роль зіграв генерал Мануель Бельграно. Війна значно вдарила по економіці провінції, але незабаром господарство почало відновлюватися. В кінці XIX століття в Жужуї розвинулося вирощування цукрового очерету на плантаціях. На початку XX століття провінція була з'єднана залізницею зі столицями Аргентини і Болівії. У 1940-х роках в провінції з'явилося сталеливарне виробництво, а в кінці 1960-х була виявлена ​​нафта.

Рейтинг: 4 Кількість місць: 5

Популярність 208 Рейтинг 4.54

Національний парк Ігуасу

Провінція Місьйонес , місто Ігуасу , парк Ігуасу

Воістину захоплююче видовище відкривається перед тим, хто потрапив у Національний парк Ігуасу. Густі джунглі, як ніби зійшли зі сторінок книг Редьярд Кіплінга, змінюються каскадами водоспадів, яких в парку налічується 275. Його територія займає 67 тисяч гектар і разом зі своїм бразильським однойменною сусідом, розташованому на протилежному березі річки Ігуасу, вважається об'єктом Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Парк Ігуасу заснований в 1934 році. Таким чином керівництво Аргентини хотіло зберегти одне з чудових місць планети - водоспаду Ігуасу. Тільки уявіть: у глибині субтропічних лісів ховається величезний водоспад, його шум можна порівняти з декількома одночасно злітають літаками. Потоки води падають вниз з 80-метрової висоти, розлітаючись в сторони мільйонами бризок. Водоспад розтягнувся майже на три кілометри. Це унікальне природне явище не могло залишитися без своєї особливої, трохи чарівної історії. За легендою, водоспад Ігуасу створив Всевишній. Він хотів взяти в дружини одну аборигенку, але вона була норовливої ​​і втекла від нареченого по річці на каное. Бог розгнівався і "розрубав" річку на дві частини. Безумовно, водоспад Ігуасу - найяскравіша пам'ятка парку. Проте на його території ще можна знайти багато всього цікавого. Тут водяться 70 видів ссавців, більш 400 видів птахів і 40 видів рептилій. На квітах і деревах живуть сотні метеликів, в тому числі і дуже рідкісні. Серед тварин парку, найпоширенішими вважаються ягуар, олені-мазами, тапір, оцелот, мурахоїд великий, пума і інші. Повітря розрізають стрижі і колібрі. Парк пронизаний безліччю стежок, мостів, спеціальних майданчиків, які дають можливість насолодитися поблизу незабутніми водоспадами. Дістатися до пішохідних маршрутів можна на маленьких екопоездах, що стартують біля входу в парк.

Аргентина. Кращі фото - 422

Додати фото

Додати відгук

Додати фотографії до місця

Аргентина. нотатки мандрівників - 9

Додати замітку

Аргентина. Цікаві місця - 388

Додати місце

Рейтинг місця на основі оцінок мандрівників

кількість рекомендують


Кількість відвідали місце

Рейтинг місця на основі оцінок мандрівників

кількість рекомендують


Кількість відвідали місце

Рейтинг місця на основі оцінок мандрівників

кількість рекомендують


Кількість відвідали місце

Швидкий перегляд інформації про місце

Закрити

Додати відгук

Додати відгук

Аргентина. цікаві добірки

Аргентина. мандрівники - 59

Я їду

Аргентина. Відгуки - 5

відгук про Ігуасу, Аргентина Заміський 4.38

Розповідати про це місце - справа невдячна. Це потрібно бачити своїми очима. Місце це знаходиться на кордоні двох південноамериканських країн - Аргентини і Бразилії Добиратися до нього досить «затратно» - фінансово та за часом. Але: проміняти 5-поїздок по Європах, або 10 «незабутніх» подорожей до Туреччини - це однозначно рівноцінно! Це найграндіозніша місце на світлі - водоспади Ігуасу. У 2011 році за результатами всесвітнього конкурсу водоспади Ігуасу були визнані одним з семи природних диво ... Читати далі

amur1313 (З Омськ, Росія) Відгук доданий 18 жовтня 2018, 22:13

Парою в жовтня 2013

Скарга 0 коментарів 1

відгук про Ель-Калафате, Аргентина Міський 3.17

Зовсім невелике містечко в провінції Санта-Крус південній Аргентини, на березі озера Архентіно (Лаго-Архентіно (Lago Argentino). Іноді і сам місто називають Лаго Аргентино). Ім'я Ель-Калафате місто отримало від назви ягідного чагарнику Калафате, що росте в Патагонії (ніде більше на Землі він не росте - по-науковому ендемік) - жовта квітка, потім - синя ягода (барбарис Магелланова). Місцеве населення з Калафате варення-джеми готує, рослина це на гербі міста поміщено. Дуже великого інт ... Читати далі

amur1313 (З Омськ, Росія) Відгук доданий 06 червня 2016, 11:42, відредагований 04 жовтня 2017, 00:24

Парою в жовтня 2013

Скарга 0 коментарів 0

Всі відгуки про «Аргентині» 5

Додати відгук

Аргентина. Питання та поради

- 15

Моє питання стосується страхування стикувальних ризиків. Якщо у мене кілька перельотів з невеликими інтервалами в часі - чи можна застрахуватися на випадок запізнення на один рейс через затримку іншого?

В яку пору року краще їхати в Аргентину? Там завжди тепло? Чи потрібна туди віза, і якщо так, то чи складно її оформити? Дякуємо

Подорожуючи по Буенос-Айресу, обов'язково прогуляйтеся по району Сан -Тельмо. Неймовірне місце, як ніби подорож в минуле.

Їдемо з подругою в Аргентину перший раз і без турагенства: часу буде багато, які розваги порадьте. Дайвінгом ми не цікавимося, а ось щось подібне до парашутного спорту там є?

На даний момент (серпень 2015 г.), можливо безвізове відвідування країни до 90 днів перебування. Паспорт повинен бути дійсний до кінця поїздки і мати одну чисту сторінку для проставлення штампів.

Всі питання і поради 15

25

47

0

Ще ніхто не згадав Аргентину в маршруті

Де оселитися в Аргентині - 2298


Якщо у мене кілька перельотів з невеликими інтервалами в часі - чи можна застрахуватися на випадок запізнення на один рейс через затримку іншого?
В яку пору року краще їхати в Аргентину?
Там завжди тепло?
Чи потрібна туди віза, і якщо так, то чи складно її оформити?
Дайвінгом ми не цікавимося, а ось щось подібне до парашутного спорту там є?
#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.