Навигация
Реклама
Реклама

В Аргентині спалили 400 кг кокаїну, знайденого в посольстві Росії (ФОТО)

Правоохоронні органи Аргентини 21 серпня спалили кокаїн, який був виявлений в одному з будинків посольства Росії в Буенос-Айресі Правоохоронні органи Аргентини 21 серпня спалили кокаїн, який був виявлений в одному з будинків посольства Росії в Буенос-Айресі   Наркотики були знищені в крематорії в присутності міністра безпеки Аргентини Патрісії Буллріч і посла Росії Дмитра Феоктистова, передає   Depo

Наркотики були знищені в крематорії в присутності міністра безпеки Аргентини Патрісії Буллріч і посла Росії Дмитра Феоктистова, передає Depo.ua з посиланням на " ТАСС ".

"Це важлива подія в рамках операції" 12 королев ". Це була дуже складна операція з високим рівнем взаємодії. Російські поліцейські приїжджали сім разів", - зазначила Буллріч.

Вона додала, що операція тривала 14 місяців.

"І в якийсь момент ми вже думали, що вони [злочинці] не приїдуть за вантажем, що вони зрозуміли, що хтось щось запідозрив. Однак все пройшло успішно", - сказала Буллріч.

Нагадаємо, в лютому в посольстві Росії в Аргентині поліція вилучила 400 кг кокаїну , Який був захований в 12 валізах.

Поліція заарештувала п'ятьох осіб за підозрою в торгівлі наркотиками після того, як в російському посольстві в Аргентині виявили 389 кілограм кокаїну.

Підозрюваний і оголошений в розшук у справі про незаконний збут наркотиків і спробі їх контрабанди з Аргентини Андрій Ковальчук може бути працівником департаменту безпеки МЗС Росії .

Більше новин про події в світі читайте на Depo.Весь світ

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.