Навигация
Реклама
Реклама

Археологічний музей Іракліон - Путівник по острову Крит, Греція

Археологічний музей Іракліон вважається одним з найбільших і найважливіших музеїв не тільки в Греції, але і у всій Європі. У ньому представлені артефакти всіх періодів доісторичного та історичного періоду Криту, протяжністю більше 5500 років, починаючи з періоду неоліту аж до епохи Римської імперії.

У музеї міститься велика колекція унікальних предметів мистецтва мінойської цивілізації, багато з яких є справжніми шедеврами. Музей Іракліон - це всесвітньо відомий музей мінойської культури.

Цей музей, розташований в центрі міста, будувався з 1937 по 1940 рр. пол керівництвом архітектора Патроклоса Карантіноса на місці римського католицького монастиря святого Франциска, який був зруйнований в результаті землетрусу 1856 року. Антисейсмічне будівля музею - це найважливіший приклад архітектури модерну, який був нагороджений міжнародною премією Баухауз. Карантінос застосував сучасні архітектурні принципи відповідно до потреб музею, забезпечивши прекрасне освітлення через світлові люки на стелі і в верхній частині стін, а також полегшивши переходи із залу в зал великих груп людей. Він також передбачив можливе розширення в майбутньому.

Завдяки обраним квітам і матеріалами, наприклад жилавий багатобарвному мармуру, стіни музею нагадують минойские настінні малюнки. У двоповерховій будівлі розташовані великі виставкові комплекси, лабораторії, зал для малювання, офіси і спеціальний відділ, де знаходиться так звана Наукова колекція, де зберігаються і вивчаються численні археологічні знахідки. У музейному магазині, яким завідує Археологічний фонд, можна купити копії музейних експонатів, книги, листівки та плакати. У музеї також є кафе.

Музей Іракліон знаходиться підлогу заступництвом Міністерства культури. Відкрито музей був з метою збирати, охороняти, зберігати, вивчати, виставляти на загальний огляд Критські артефакти з доісторичних часів до пізнього Римського періоду, сприяння їх розвитку та популяризації. Музей організовує тимчасові виставки в Греції та інших країнах, співпрацює з науковими спільнотами та інститутами, а також проводить велику кількість культурних заходів.

Музей організовує тимчасові виставки в Греції та інших країнах, співпрацює з науковими спільнотами та інститутами, а також проводить велику кількість культурних заходів

See in Google Maps

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.