Навигация
Реклама
Реклама

Археологічний туризм в Україні. Розкопки в Батурині. Підготовка.

Практично щороку в Батурині проводяться археологічні розкопки. Я завжди думала, що в них можуть брати участь тільки студенти профільних навчальних закладів. Але в цьому році я побачила інформацію, що в археологічній експедиції можуть брати участь всі бажаючі. Проживання та харчування за рахунок організаторів. Не зволікаючи ні хвилини, я зв'язалася з керівником експедиції і записалася в групу волонтерів.
Практично щороку в Батурині проводяться археологічні розкопки

Археологічні дослідження в Батурині проходять з 3 по 23 серпня 2012 року. Беручи участь в розкопках можна познайомитися з багатьма цікавими людьми, отримати нові вміння та навички. Після трудового дня ввечері отримуєш задоволення від романтичних посиденьок біля вогню на березі річки Сейм. Цілий день буде насичений очікуваннями знайти щось цікаве, що розповість нам про те, як жили за часів гетьманства.

Для того, щоб комфортно провести не тільки день, а й ніч в таборі, необхідно взяти з собою як мінімум спальник, теплий одяг і посуд (тарілку, кружку, ложку). Чесно сказати, це буде моя перша подібна експедиція, і спальника у мене немає. Це питання вирішується дуже просто. Зараз багато магазинів пропонують прокат туристичного спорядження . В основному на прокат видаються спальники, намети, килимки, рюкзаки та інші дрібні предмети.

Я зупинила свій вибір на магазині X-Zone в Києві. Мені підібрали дуже хороший спальний мішок. Хочу відзначити, що він був акуратно складний в чохлі, сухий і не мав ніяких сторонніх запахів. Це вже порадувало. Можна було взяти і килимок на прокат, але я вирішила його придбати, коштує він в межах 100 грн. Ще знадобиться мені для пікніків. Спасибі дівчині, вона підказала який килимок краще взяти, щоб його ще можна було покласти під спальний мішок при ночівлі в наметі.

Вартість прокату туристичного спорядження залежить від кількості днів, на яке ви хочете взяти спорядження. Чим більше термін прокату, тим менше його вартість за один день. Перед тим, як вирушати в магазин, краще попередньо туди зателефонувати і дізнатися про наявність там необхідного вам спорядження. Таким чином ви заощадите час і нерви.

Квитки на руках, рюкзак зібраний. Я вже не можу дочекатися, коли приїду і почну щось розкопувати. Сподіваюся мені пощастить знайти щось цікаве і старовинне. Своїми враженнями обов'язково поділюся.

продовження читайте Археологічний туризм в Україні. Розкопки в Батурині. Звіт.

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.