Навигация
Реклама
Реклама

Видатні музеї світу: від Лувру до Ватикану

Музеї - повноцінні туристичні об'єкти, поряд з архітектурними пам'ятками та іншими пам'ятками. Це можливість ближче познайомитися з культурою, долучитися до мистецтва. Найпопулярніші музеї світу знаходяться в різних країнах.

Смітсонівський інститут, Вашингтон

Смітсонівський інститут, Вашингтон

Смітсонівський музей - найбільший в світі дослідний і музейний комплекс, що складається з 19 музеїв і галерей, Національний зоологічний парк і кілька дослідних станцій. В цілому інститут зберігає понад 137 мільйонів об'єктів, пов'язаних з історією США.

Лувр, Париж

Колись Лувр був середньовічною фортецею і палацом королів Франції . Всього пару століть назад будівлю передали музею. Сьогодні в колишніх монарших покоях знаходяться великі колекції, від античності до початку XIX століття, серед яких - унікальні об'єкти світової культури. Знакові експонати - скульптура Венери Мілоської і «Мона Ліза» да Вінчі.

Музей Акрополь, Афіни

Цей музей дуже цікавий своїм прозорою підлогою, через який можна спостерігати стародавні археологічні об'єкти. Для Акрополя характерно природне освітлення, при якому експонати можна споглядати в первозданному вигляді (хоча, звичайно, і постраждалими від часу).

Державний Ермітаж, Санкт-Петербург

Ермітаж - один з найбільших музеїв світу, гордість Санкт-Петербурга . У ньому зберігається понад три мільйони експонатів, що відносяться до різних епох - від кам'яного віку до початку XX століття. Музей займає шість будівель, розташованих на набережній Неви. Серед предметів мистецтва музею - роботи авторства Рубенса, Рембрандта, да Вінчі, Пікассо, Ван Гога та інших.

Британський музей, Лондон

Найбільший музей Великобританії вміщує вражаючі колекції археологічних і етнографічних експонатів - з тут більше восьми мільйонів. У Британському музеї є і предмети доісторичної епохи, і деталі афінського Парфенона, і фрагменти асирійського палацу. Британський музей славиться своєю єгипетської колекцією, другий в світі за величиною.

Прадо, Мадрид

Багаті колекції музею Прадо зібрані, багато в чому завдяки королівському сімейству. Протягом століть короновані особи колекціонували предмети мистецтва. У підсумку в Прадо потрапили одну з численних збірок іспанської, італійської, а також фламандського живопису.

Музей Метрополітен, Нью-Йорк

Метрополітен - найбільший музей в Західній півкулі. Його колекція, що охоплює період від античності до сучасності, перевищує два мільйони примірників. У музеї багатюща колекція мистецтва, в якій - твори Дега, Ботічеллі, Рембрандта, Дюрера та інших видатних живописців. У єгипетському відділі Метрополітену знаходиться гробниця Пернеба і храм Дендура.

Музей Ватикану, Ватикан

Двадцять дві окремі колекції в Ватиканському музеї вражають одна більш інший. Найбільш відомі Піо-Клементина з класичною скульптурою і зал Рафаеля, розписаний знаменитим художником, а також Сикстинська капела Мікеланджело. Вельми цікаві також єгипетські і етруські зібрання музею Ватикану.

Галерея Уфицци, Флоренція

Флоренція, відома як місто мистецтва, немислима без Галереї Уфицци. У ній знаходяться кращі колекції картин епохи Відродження. Це не означає, що галерея обмежена Ренесансом. Ні в якому разі, в стінах Уфицци зберігається безліч шедеврів Середньовіччя, бароко і іншим стилів і періодів.

Рейксмюсеум, Амстердам

Найбільша колекція мистецтва та історії в Нідерландах - в Рейксмюсеумі. Музей знаменитий картинами голландських майстрів, починаючи з періоду Середньовіччя. Перлина експозиції - «Нічний дозор» Рембрандта.

Варто сказати, що перерахованими музеями місця, які варто відвідати любителям культури і мистецтва, не обмежуються. Відкриття можуть чекати в будь-якому місті будь-якої країни, адже мистецтво безмежно. Для бронювання музейних екскурсій зв'язуйтеся з нашими фахівцями.

Задавайте ваші питання
фахівця з туризму
Світлані Бутівської, за телефонами:

  • телефон: +375 17 3928100
  • моб. телефон: +375 29 6692206
  • вайбер: +375 29 6692206
  • скайп: travelhouse_mngr3
  • email: [email protected]

Будьте з нами в соцмережах Vkontakte і Інстаграм .

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.